3 نکته برنامه ریزی کنکور که معجزه میکنه

برنامه ریزی برای کنکور

حتما تا به حال چیزهای مختلفی شنیدیدن در مورد اهمیت برنامه ریزی در کنکور. ربرنامه ریزی رتبه های برتر کنکور رو بررسی کردین و ازشون مشورت گرفتین. ممکن هم هست تازه اقدام کرده باشید برای تحقیق کردن درباره صفر تا صد برنامه ریزی کنکور. تو این مطلب، میخوایم باهاتون در این مورد حرف بزنیم که یه برنامه ریزی خوب برای کنکور، چه ویژگی هایی داره و چطور بهتون کمک میکنه تا درس خوندن براتون هم راحت تر شه و هم نتیجه بخش تر. می تونید بعد از مطالعه کردن این مطلب، اگر دلتون میخواست نکات بیشتری در مورد روش برنامه ریزیکنکور بدونید، کتاب برنامه ریزی با دوربین مدار بسته رو تهیه کنیدکه دقیق ترین و اصولی ترین راه و روش برنامه ریزی درسی رو به شما آموزش می ده تا بدونید چگونه رتبه برتر کنکور شوید و به نمرات و نتایج بی نظیر دست پیدا بکنید. 


مشاوره تحصیلی خصوصی

اگه دوست داری سال بعد اسم تو جزء این رتبه های برتر کنکور باشه، عدد 66 رو به 3000909030 بفرست!!

اهمیت برنامه ریزی برای کنکور

اول این مطلب گفتیم که اگر شما اینجایید، یعنی خودتون به اهمیت برنامه ریزی در کنکور واقفید. پس قصد نداریم الان حرف های تکراری و کلیشه‌ای بزنیم. به جاش، می خوایم به صورت جزئی‌تر ببینیم برنامه داشتن برای کنکور، چه فایده هایی داره؟

1) استرستون کم میشه:

 اگر با روش اصولی برنامه ریزی کنکور رو انجام بدین، استرستون کم میشه. چون بسیاری از مسائل استرس‌زا براتون حل میشن. مثلاً: دیگه نگران این نخواهید بود که تا زمان کنکور، آیا تمام منابع رو خوندید یا نه، چون در برنامه ریزیتون، به صورت جزئی مشخص شده که شما چطور درس ها رو بودجه بنده کنید. البته، برای این کار نباید از مشاروره تحصیلی برای کنکور غافل بشید.

2) نقاط مبهم از بین میرن:

 طریقه برنامه ریزی کنکور هم مانند برنامه ریزی برای کارهای دیگه، بر اساس پیش بینی کردن آینده بر اساس تجربه های گذشته ست. یعنی شما وقتی بدون برنامه درس میخونی، نمیدونی دقیقا به چه ترتیبی در روز مطالعه کنی، چه زمانی و چقدر استراحت کنی، برای کدوم درس ها بیشتر وقت بذاری، چطور زمانت رو بین تست زنی و مطالعه تقسیم کنی و ... این ابهام ها هم خودشون باعث استرس میشن و حتی اگر استرس زا هم نباشن، قطعاً مختل کننده ی فرآیند یادگیری و کاهش دهنده ی بازدهی شما هستن. رعایت اصول برنامه ریزی کنکور به شما کمک میکنه ابهام ها رو به حداقل برسونید.

3) وقت آزاد برای خودتون پیدا می کنید:

بسیاری از افرادی که با اصول برنامه ریزی صحیح برای کنکور آشنایی ندارن، فکر میکنن برنامه ریزی باعث میشه سرشون شلوغ بشه و حسابی خسته شن. اما راستش رو بخواید، این قضیه برعکسه و اگر یک مشاور برنامه ریزی برای کنکور بهتون گفت باید تمام مدت درس بخونید، حتما باید به شک بیفتید. چون یکی از اهداف برنامه ریزی درسی برای کنکور اینه که شما در یک زمانبندی منطقی، درس بخونید و به اندازه کافی وقت برای استراحت و تفریح داشته باشید. چون در زمان های تفریح، مغز اطلاعاتی که شما واردش کردید رو مرتب و طبقه بندی میکنه تا وقتی سوالات کنکور رو دیدید، بتونه همه شونو پیدا و یادآوری کنه.

4) بهتون توانایی نقد برنامه میده.

وقتی روش مطالعه کردنتون رو در قالب یه برنامه ریزی اصولی برای کنکور می ریزید، می تونید هروقت احساس کردید مشکلی در یادگیریتون وجود داره، به تنهایی یا با کمک مشاور برنامه ریزی کنکور، ببینید کجای برنامه رو می تونید تغییر بدید. این کار باعث میشه به مرور، برنامه بهتر و بهتری داشته باشید تا به بهترین روش برنامه ریزی کنکور مختص خودتون برسید. بدون برنامه داشتن، راستش نمی تونید با این همه دقت مشکلات درس خوندن تون رو مداوماً اصلاح کنید.

ویژگی های بهترین روش برنامه ریزی برای کنکور

حالا که میخوایم در این مقاله صفر تا صد برنامه ریزی برای کنکور رو بشناسیم، بهتره با ویژگی های یه برنامه درست و به درد بخور هم آشنا بشیم. برنامه های خوب ویژگی های زیادی دارن و ما از بین ویژگی ها، مهم ترین هاشونو با مشورت معلمان و مشاوران بهترین دبیرستان دخترانه تهران یعنی مدبران بارسا، انتخاب کردیم و با شما در میون میذاریم تا نحوه برنامه ریزی کردن در کنکور رو با توجه به این ویژگی ها تنظیم کنید. 

1) عینی بودن

روانشناس ها میگن مغز انسان اهداف انتزاعی رو درست نمیفهمه. مثلا شما وقتی به یک نفر بگی «خوب درس بخون» متوجه نمیشه منظورت اینه که زیاد درس بخونی یا با کیفیت درس بخونی یا در بازه ی مشخصی از روز درس بخونی یا... اما به جاش میتونی از جمله ی عینی «هرروز، از 8 صبح تا 8 شب درس بخون» ، فرد مقابل منظورتون رو میفهمه. حالا باید فض کنید که مغزتون، طرف مقابل شماست. عینی بودن برنامه ریزی درسی برای کنکور، یعنی شما باید کارهایی که میخواید انجام بدید رو دقیق مشخص کنید. مثلا به جای کلمه استراحت، دقیقاً مشخص کنید که میخواید بخوابید یا میان وعده بخورید یا به گردش برید. یا برای مرور، دقیقا مشخص کنید چند صفحه رو میخواید مرور کنید و چطور؟ آیا میخواید تست بزنید؟ میخواید جزوه بخونید؟ میخواید کتاب رو بخونید؟ 

2) جزئی بودن

در یک برنامه ریزی اصولی برای کنکور، حتماً مشخص شده که شما در هر روز، حدوداً چند صفحه از چند درس رو میخونید و کدوم تست ها رو میزنید. حتما مشخص شده شما به چه ترتیبی بهتره عمل کنید. اول چه درسی رو بخونید، اول جزوه رو بخونید یا کتاب رو و... 

3) واقع بینانه بودن

در آموزش اصول برنامه ریزی کنکور، ما همیشه روی یک نکته تاکید میکنیم که اون، در نظر گرفتن توانایی ها و نقات قوت و ضعف هر فرده. فردی که در تمام دوران تحصیل، بیش از روزی دو ساعت درس نخونده، نباید در گام های اول برنامه ریزی برای درس خواندن برای کنکور، پیش بینی کنه که روزی 8 ساعت درس بخونه. یا فردی که روی سرعت تست زنیش کار نکرده، نباید برای انجام 30 تست فیزیک، یک ربع وقت مشخص کنه. همیشه این ضرب المثل رو یادتون باشه: «سنگ بزرگ، نشونه ی نزدنه»، اما در عوض «گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی» و پله پله، از 2 ساعت به 3 ساعت درس خوندن و بعد 4 ساعت و... می رسی. 

رعایت کردن این سه نکته در طریقه برنامه ریزی برای کنکور، قطعا معجزه می کنه. به شرطی که یادتون باشه اهمیت برنامه داشتن برای کنکور، در عملی کردن دقیقش نهفته و نه فقط نوشتنش!

نقش برنامه ریزی صحیح در کنکور

اصلا برنامه ریزی یعنی چی؟ یعنی اگه بخواهیم به اهدافمون برسیم، باید با درنظر گرفتن شرایط، در واحد زمان عمل کنیم تا آن هدف محقق بشود. یعنی اگه نمی توانید کار ها و درس هایتان را در واحد زمان قرار بدید، نخواهید توانست با برنامه ریزی پیش بروید! و تمام کسانی که با برنامه ریزی حرکت نمی کنند احتمال باخت در کارها و فعالیت هایشان وجود دارد و این یعنی قبل از اینکه بازی را شروع کنید، باخته اید!! شاید سال های قبل توانسته باشید بدون برنامه ریزی از پس درس ها بربیاید و نمرات خیلی خوبی هم گرفته باشید، اما سال کنکور تفاوت های خیلی زیادی با سال های گذشته دارد و حتما نیاز به برنامه ریزی دقیق و حساب شده دارد. مهم ترین تفاوتش هم این است که امسال قراره نه تنها دروس سال دوازدهم را یاد بگیرید، بلکه باید آموخته های سال های قبلی را هم مرور کنید، تست بزنید، آزمون بدید و همیشه برای تمام دروس وقت بذارید.

فکر کنم شما هم مثل من قبول دارید برای موفقیت در کنکور باید دست به تغییرات زد و این تغییرات از همین باورهای محدود کننده تان باید شروع شود. هیچ کاری نشدنی نیست و اگه تا الان انجام نشده، تنها علت اصلی آن این است که شما اهمیت برنامه ریزی درست برای کنکور و یا مدرسه و حتی زندگیتان را نمی دانستید هیچ کسی دوست ندارد تلاش کند و در نهایت دیده نشود. پس باید از همین امروز برنامه های مهم زندگیتان را بنویسید روی کاغذ و برای آن ها ساعت مشخص کنید. حتی فکر کردن به داشتن برنامه حس آدم را کلی خوب می کند، چه برسه به اینکه بنویسید و اجراش کنید. پس در ادامه بررسی می کنیم که یک برنامه ریزی خوب چه ویژگی هایی دارذ.

مراحل برنامه ریزی صحیح برای کنکور

لازم است در ابتدا و قبل از شروع برنامه ریزی مطالبی را که قرار است در طول هفته مطالعه کنید مشخص نمایید. در مرحله بعدی با توجه به این که روزانه چند ساعت می توانید درس بخوانید، ساعت مطالعه هر روز و مجموع ساعت های یک هفته را مشخص کنید. زمان مطالعه روزانه و هفتگی را واقع بینانه انتخاب کنید. چون اگه توانایی شما حدود 4 ساعت مطالعه در یک روز عادی باشه و هنگام برنامه ریزی برای 8 ساعت مطالعه برنامه ریزی کنید، قطعا با مشکل مواجه خواهید شد و به زودی خسته و ناامید می شوید و از ادامه مطالعه برای کنکور ناامید می شوید. موفقیت در کنکور نیازمند صبر و استقامت هست و باید به تدریج زمان مطالعه را بالا ببرید.

با بهترین منابع کنکور  آشنا شوید.

در مرحله دوم زمانی را که لازم است در طول هفته برای مطالعه هر درس اختصاص بدهید مشخص کنید. حواستان باشد که این زمان را باید بر اساس اهمیت و ضریب هر درس مشخص کنید. یعنی اگر در طول یک هفته حدود 35 ساعت درس می خوانید، باید این زمان را بر اساس ضریب و اهمیت دروس بین درس های مختلف تقسیم کنید. مثلا اگه شما داوطلب رشته علوم تجربی هستید، 9 تا 10 ساعت را به درس زیست شناسی ، 3 تا 4 ساعت را به درس ریاضی ، 4 تا 5 ساعت را به درس فیزیک ، 4 تا 5 ساعت را به درس شیمی ، حدود 4 ساعت را به درس ادبیات ، حدود 3 ساعت را به درس عربی ، حدود 3 ساعت را به دین و زندگی و 2 تا 3 ساعت را به درس زبان انگلیسی اختصاص بدهید.

سپس مشخص کنید هر روز قراره است کدام درس ها را مطالعه کنید. توصیه خیلی مهم ما این است که هر روز دروسی را مطالعه کنید که در برنامه درسی مدرسه داشتید. با این کار تا حد زیادی در وقتتان صرفه جویی کرده اید. چرا که اگر درسی را که دبیر تان سر کلاس تدریس کرده است، همان روز مطالعه کنید تقریبا تمام مطالب اصلی را به خاطر دارید و برای یادگیری بیشتر و تسلط روی مطالب فقط نیاز به مرور و حل تمرین و تست زنی دارید. اما اگه این کار را به روز دیگری موکول کنید، ابتدا حداقل باید نیم ساعت وقت بذارید تا مطالب اصلی و مفهوم درس را به یاد بیارید. به این نکته هم توجه داشته باشید که هر روز را به یک درس اختصاص ندهید. بلکه در روز 3 تا 4 درس مختلف را مطالعه کنید. نکته مهم دیگه این است که اگر قرار است در روز 4 درس را مطالعه کنید، هر 4 درس جزء دروس اختصاصی نباشند؛ بلکه سه درس اختصاصی و یک درس عمومی را در برنامه ریزی قرار بدید و مطالعه کنید. در روز های تعطیل که ساعت مطالعه شما بیشتر می شود، می تونید 7 یا 8 درس را بخوانید که حتما 3 درس باید از دروس عمومی باشند. هم چنین در طول هر روز زمان هایی را برای استراحت مشخص کنید.

دوره مجازی مدیریت آزمون

بیشتر بخوانید: روش مطالعه ادبیات رتبه های برتر

روش برنامه ریزی درست برای کنکور

در برنامه ریزی پایان هر هفته هم ساعت هایی را مشخص کنید که اگه در طول هفته بنا به هر دلیلی نتوانستید درسی را مطابق با برنامه ریزی مطالعه کنید، در آن ساعت ها بتوانید جبران کنید. حتما در برنامه ریزی خود زمان هایی را به مرور درس های خوانده شده اختصاص بدهید. هم چنین توصیه می کنیم از آیتم های شبانه استفاده کنید. مباحثی مثل لغات زبان انگلیسی ، لغات عربی ، درک مطلب زبان و کلوز تست ، مفاهیم قرابت معنایی و ... باید هر شب یا یک شب در میان مطالعه و مرور شوند، اما هر کدام نیاز به زمان خیلی کمی دارند (حدود 15 دقیقه). شما می توانید هر شب دو تا از این آیتم ها را انتخاب کنید و بعد از انجام دادن همه آیتم های اصلی برنامه ریزی ، نیم ساعت قبل از خواب را به انجام این کارهای کوچک اختصاص بدهید.

برنامه ریزی برای کنکور حتما به مشاور نیاز دارد؟

نقش مشاور تحصیلی برای برنامه ریزی در کنکور اگه راستش را بخواهید خیلی چیز ها در جامعه ما میگن که خیلی از آن ها منطقی نیستند و پشتوانه علمی ندارند. این جمله شاید درست باشه که میگن هیچ کس به اندازه خود آدم، خودش را نمی شناسد؛ ولی این دلیل نمی شود که بر اساس همین شناخت، بتواند مشاور خودش هم باشد. همان طور که گفتیم سال کنکور خیلی با سال های دیگه تفاوت دارد. یکی از مهم ترین تفاوت های درس خواندن برای کنکور این است که امسال باید برای همه دروس برنامه ریزی داشته باشید و نمی شود یک درس را بدون توجه به سایر دروس مطالعه کنید. باید بتوانید همه دروس را به صورت موازی و یکسان جلو ببرید و همیشه به بودجه بندی آزمون های آزمایشی کنکور برسید. این کار نیاز به تجربه دارد. از آنجایی که دانش آموزان کنکوری تجربه این کار را ندارند، لازم است در سال کنکور به یک مشاور متجرب و متخصص اعتماد کنند و برای موفقیت در کنکور از مشاور بخواهند در برنامه ریزی برای کنکور آن ها را کمک کنند.

این مقاله رو حتما بخونید: چگونه رتبه برتر کنکور شویم ؟

مشاور در لغت به معنای مشورت کننده یا طرف شور هستش. چطور یک فرد به تنهایی می تواند مشورت کننده ذهن خودش باشه؟ در صورتی که مشورت در ارتباط با دیگران معنی می شود نه با خود اون فرد!! ما آدم ها در خیلی از مسائل زندگیمون، اگه اغراق نکرده باشیم 95% اوقات، احتیاج به مشورت داریم و این علتش از این جا نشأت می گیره که دانسته های ما به تنهایی برای تصمیم گیری و نتیجه گیری و پیش بردن یک کار کافی نیست. چون هر آدمی به اندازه جهان بینی، تجربیات و مطالعاتش می دونه و می تونه قدم برداره و حرکت کنه.

تاثیر مشاور تحصیلی در برنامه ریزی برای کنکور

فکر کنید درباره مسئله مهمی مثل درس خواندن برای کنکور شما مشاور خودتان باشید. مثلا با خودتان قرار می زارید بعد از برگشتن از مدرسه، حتما هم درس های جدید امروز را بخوانید، هم مباحث قبلی را مقداری مرور کنید و یک تعداد هم تست بزنید. تا اینجا که ایده آل فکر کردید و تصمیم گرفتید. اما به محض اینکه می رسید خونه، انبوهی از تصمیمات و انتخاب ها به سراغتان می اید و از شما می خواهند که یکی از آن ها را برای سپری کردن چند ساعت آینده انتخاب کنید. مثلا یکی از این انتخاب ها اینه که بخوابید، یا یکی اش اینه که بازی جدیدی که دیشب خریده بودید را بازی کنید. انتخاب بعدی این می تونه باشه که به دوستتان زنگ بزنید و باهاش در مورد مدرسه و معلم فیزیک جدیدتان حرف بزنید. یا حتی امکان دارد موبایلتان وقت با ارزش شما را تلف کند. خلاصه که دلایل زیادی برای انجام ندادن تمام برنامه ریزی های شما وجود دارد. و این فقط کوچک ترین مشکل بچه هایی است که فکر می کنند خودشان به تنهایی می توانند مشاور خودشان باشند و در سال کنکور برای خودشان برنامه ریزی کنند.

برنامه ریزی برای کنکور

هرکسی جای خودش را دارد و همه آدم ها برای انجام مهم ترین کارهایشان به یک مشاور که در واقع یه کارشناس حرفه ای در آن زمینه است، نیاز دارند. ولی خب به ما یاد داده اند درباره خیلی از مسائل خودمان به تنهایی فکر کنیم و تصمیم بگیریم! و همین باعث شده که هیچ وقت احساس رضایت 100 % از کارهایی که کردیم را نداشته باشیم. تا حالا یک قهرمان المپیک را دیدید که مربی نداشته باشه!؟ خانواده های ما هر سال برای این که بزرگتر بشیم و در کنار مربی و معلم های خوبی رشد کنیم، با صرف هزینه های زیاد سعی می کنند ما را به بهترین مدارس بفرستند. چون اهمیت مشاور و الگوهای خوب در زندگی ما را درک می کنند. داشتن یک مشاور خوب برای برنامه ریزی در سال کنکور به این معناست که یک مربی انگیزشی و کاردان در کنار شما باشد. این مربی کسی است که می تواند مهمترین درس های زندگی را به شما بده؛ مشاور تحصیلی خوب کسی است که شناخت شما را در مورد خودتان بیشتر و عمیق تر می کند؛ مشاور دلیل انجام کارها را به شما توضیح می دهد تا شما با سختی های راه راحت تر کنار بیایید؛ مشاور شما در عین سختگیری هایی که می کند، بی اندازه دلسوزه و هدفش در نهایت موفقیت شما در سال کنکور است.

اهمیت دفتر برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور

بیشتر دانش آموزان نمی توانند همزمان در مطالعه هایشان منظم باشند و با برنامه درس بخوانند و هم به افزایش سرعت و ساعت مطالعه شان فکر کنند اهمیت خیلی زیادی دارد. واقعا نمیشه از یک دانش آموز بدون سلاح توقع جنگیدن و پیروز شدن داشت. هیچ آدم عاقلی دست خالی وارد میدان مبارزه نمی شود و مبارزه نمی کند. دفتر برنامه ریزی همان سلاح قدرتمندی است که در برنامه ریزی برای کنکور حرف اول را می زند. استفاده از یک دفتر برنامه ریزی خوب جزء اولویت هایی است که شما را برای موفقیت در کنکور خیلی کمک می کند. به اندازه کافی از تاثیر برنامه ریزی صحیح برای کنکور صحبت کردیم و حالا لازمه به شما یادآوری کنیم که برنامه ریزی برای کنکور نیازمند استفاده از یکرنامه ریزی دفتر ب است. البته باید در انتخاب دفتر برنامه ریزی مناسب دقت داشته باشید. از ویژگی های یک دفتر برنامه ریزی خوب این است که فضایی داشته باشد که بتوانید اهداف خودتان را در آن بنویسید. هم چنین باید ساعت مطالعه هفتگی و ماهیانه شما را مشخص کند و تعیین کند در طول هفته برای هر درس چقدر وقت گذاشتید. دفتر برنامه ریزی خوب باید مطالب مفیدی داشته باشه که به شما انگیزه بدهد و با توضیحات مناسبش شما را همیشه با انرژی نگه دارد.

برنامه ریزی با دوربین مداربسته

کتاب برنامه ریزی با دوربین مدار بسته یک دفتر برنامه ریزی تمام اعیار و کاربردی برای هر دانش آموزی در هر پایه و مقطع تحصیلی و با هر معدلی هست. این دفتر برنامه ریزی به سبکی نوشته و طراحی شده که هر دانش آموز بی انگیزه ای را هم سر شوق برای درس خوندن می اورد و چون نویسنده این اثر هر روز با دانش آموز به صورت مکتوب شروع به صحبت کرده و نیازهای روحی آن را از قبل پیش بینی کرده، در نتیجه میل و اشتیاق دانش آموز را برای قرار گرفتن در چارچوب مطالعاتی و قانون های برنامه ریزی به شدت زیاد کرده است. کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته نوشته علی میرصادقی است که برنده مقام دوم کتاب های خودیاری جهان شده است. علی میرصادقی ، نویسنده این کتاب، بهترین مشاور تحصیلی ایران در سال 2015 از نگاه مجله انگلیسی Corporate Vision بوده و سال ها سابقه کار با دانش آموزان کنکوری را داشته و مشاوران تحصیلی موسسه بارسا هم همگی زیر نظر ایشون اصول مشاوره را یادگرفته اند و به سبک علی میرصادقی به دانش آموزان مشاوره می دهند.

کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته به شما آموزش می دهد چطوری قرار مطالعه برای خودتان بذارید و چطوری آن ها را به انجام برسانید. چطوری با زمان بندی دقیق برای هر روزتان، سرعت مطالعاتی خودتان را بیشتر کنید! چطوری بعد از 4 هفته به افزایش ساعت مطالعاتی چشمگیری برسید که تا به امروز حتی فکرش را هم نمی کردید! از همه این ها مهمتر، خیلی از دانش آموزان برنامه ریزی برای کنکور و درس خواندن را خوب شروع می کنند، اما ادامه دهنده خیلی خوبی نیستند. این کتاب این مشکل بزرگ را هم برای دانش آموزان برطرف کرده است. یکی دیگه از فواید این کتاب برنامه ریزی این است که تعداد دفعات مرور هر فصل یا مبحث از هر درسی مکتوب شده و دقیقا می دانید مثلا فصل احتمال را چند بار و در چه زمان هایی خواندید و آیا مرور مناسبی داشته اید تا تمام اطلاعات به حافظه بلند مدت شما منتقل بشه یا نه.


ممنونم که تا انتهای این مقاله کنار ما بودید. در این مقاله به بررسی اهمیت برنامه ریزی صحیح برای کنکور و ضرورت برنامه ریزی صحیح برای کنکور پرداختیم. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا نقش برنامه ریزی صحیح  در کنکور و تاثیر برنامه ریزی صحیح برای کنکور را متوجه شده باشید. شما می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات از ما بپرسید تا مشاوران ما در کمترین زمان به آن ها پاسخ می دهند. ما را به دوستان خود معرفی کنید.

برای رزرو و ثبت نام جلسات مشاوره تحصیلی بارسا
مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری ) با شماره ۲۲۶۷۷۹۱۷-۰۲۱ تماس بگیرید
یا عدد 
۶۶ را به سامانه ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ ارسال کنید.

نظرات کاربران
محيا

سلام من بول ندارم مشاوره بكيرم جي كار كنم؟؟!

16 3

مدير سيستم

سلام محیا جان
برای موفقیت در کنکور داشتن یه مشاور تحصیلی خوب خیلی کمک کننده هست؛ اما شما می تونید از مقالات رایگان سایت علی میرصادقی استفاده کنید. ما جامع ترین مقالات تحصیلی رو به صورت رایگان اینجا قرار دادیم و در اون ها بیشتر سوالات مشاوره ای دانش آموزان رو جواب دادیم.
حتما از منوی سایت بخش مقالات رو ببینید. ما به طور مفصل تو ۱۲ بخش مختلف، بهترین مقالات تحصیلی رو توسط مشاوران تحصیلی و روانشناسان آماده کردیم.
براتون آرزوی موفقیت داریم

5 2

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید


معرفی و رتبه قبولی رشته های دانشگاهی
مشاور تحصیلی
بهترین منابع کنکور
بهترین مدرسه تهران

روش مطالعه کنکور

دوستان عزیزان بارسایی، ممنون که همیشه همراه بارسا هستید و سوالاتتون رو از ما می پرسید. بدون شک هدف ما هم پاسخگویی دقیق به سوالات شماست تا بتونیم شما رو به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنیم. اما با توجه به حجم بسیار زیاد سوالات در زمان انتخاب رشته، فرآیند پاسخگویی کمی طولانی تر شده و شاید کمی دیرتر از زمان های دیگه سوالاتتون رو پاسخ بدیم. اما حتما پاسخ شما رو خواهیم داد؛ پس همراه ما باشید.

فرم درخواست مشاوره تحصیلی

برای رزرو و دریافت اطلاعات بیشتر درباره جلسات مشاوره تحصیلی خصوصی بارسا، کافی است نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

مشخصات فردی
موبایل
تصویر امنیتی
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.