مدارس مدبران، بهترین دبیرستان‌های دخترانه تهران

دبیرستان‌‌های متوسطه اول و دوم دخترانه مدبران (بارسا) تنها دبیرستان‌‌های ایرانی هستند که مبتنی بر روان‌ شناسی ACT و PRP به دنبال شکوفا کردن نقاط قوت و استعدادهای دانش‌آموزان هستند.

.

.دانش‌آموزان دبیرستان‌های مدبران تنها دانش‌آموزانی هستن که هر هفته از کلاس‌های روانشناسی یا مهارت‌های زندگی برای بهبود حال و شرایط روانی خود بهره می‌برن. به همین خاطر خیلی از اون‌ها میگن که خیلی خوشحال‌تر از قبل به مدرسه میان چون از نظر خودشون خودآگاهی، خودشناسی،  مهارت‌های ارتباطی، مهارت‌های زندگی و نحوه صحیح تست زنی که از این کلاس‌ها یادگرفتن باعث شده که جو بهتری از مدارس قبلی‌شون تجربه کنن. نظر بچه‌ها رو ببینیم. بر روی ویدیو کلیک کنید.

چرا مدرسه مدبران اینقدر متفاوته؟

دبیرستان های مدبران در سال 1391 توسط علی میرصادقی بنیان گذاری شد. او دکترای روانشناسی دارد و مؤلف بیش از 80 عنوان کتاب در حوزه ی روانشناسی، مشاوره ی تحصیلی، داستان و مشاور، هست یکی از کتاب های او به نام (دوربین مداربسته) برنده مقام دوم کتاب های خودیاری جهان شد. اون بعد از تجربه کاری بیش از 200 مدرسه در کشور، با نا امیدی زیاد به خاطر عملکرد آن ها، تصمیم گرفت مدارسی با سبک سیاق جدید و هماهنگ با نیاز های امروز کشور و دنیا به نام مدبران تاسیس کند. دبیرستان های مدبران، مدارسی هستند که از نو اختراع شدند.

مدبران، یعنی مدرسه زندگی

مدبران یعنی: یعنی مدرسه زندگی حق داری که نگران آینده ی فرزندانتان باشین در این دوره زمانه یکی از سخت ترین کار ها درس خواندن و موفق شدن است. اما چرا اکثر دانش آموزان کشور با اینکه پول های زیادی هم خرجشان می شود، نتیجه نمی گیرند؟ از نظر ما چون اکثر آن ها    ذهنیت و هوش هیجانی  مناسب موفق شدن را ندارند ما به جای اینکه به بچه ها انگیزه های الکی برای درس خواندن بدهیم آن ها را از نظر روانی با جدید ترین متد های درمانی دنیا مورد آموزش و مداخله قرار می دهیم تا با تغیرات اساسی و روانی در وجودشان آماده انجام رفتار های  جدید و بهتر شوند. پژوهش های علمی بارها ثابت کرده است که دانش آموزانی که از نظر روانی ضعیف هستند یا اصلا نمی توانند درس بخوانند و یا هر چقدر درس بخوانند، به دلیل مشکلات تمرکز، اضطراب، توجه، غم، خشم، و ذهنیت های غلط، نمی توانند به اندازه ای که لایقش  هستند نتیجه بگیرند. مدبران به صورت خلاصه یعنی مدرسه زندگی و این معنی اش این است که اول به آن ها آموزش های لازم درست زندگی کردن سخت تلاش کردن و مدیریت بهتر یاد می دهیم و آن ها از این طریق آماده بهتر درس خواندن و بهتر زندگی کردن می شوند.

امکاناتی که هیچ مدرسه‌ای در ایران ندارد

.

ویدئو معرفی امکانات بهترین دبیرستان دخترانه تهران

.

1. کلاس‌های روانشناسی و خودشناسی بصورت هفتگی

2. هر کلاس یک مشاور تخصصی (سوپروایزر)

3. هر پایه یک مشاور و مسئول تخصصی (برنامه‌ریز و مسئول پایه)

4. حضور بهترین معلم‌ها و تیم آموزشی ایران

5. مهارت‌های ضروری یک زندگی خوب به عنوان واحد درسی هفتگی: کلاس زبان ترمیکال – پژوهش – یوگا – کیک بوکسینگ-  ایروبیک – هنر و ...

6. استفاده از اولین آزمایشگاه متاورس دبیرستان‌های ایران

7.آموزش خانواده‌ها توسط دکتر علی میرصادقی

8. گرفتن و تحلیل تست‌های خاص روانشناسی برای کشف  نقاط قوت و شخصیت شناسی و استعدادیابی

9.مطالعه منظم کتاب‌های غیردرسی

10. پانسیون مطالعاتی (‌کیف در مدرسه)

آموزش مجازی مدبران، بهترین مدرسه آنلاین تهران

دبیرستان مدبران (بارسا) یه شعار مهم داره و اون هم اینه که برای هر اتفاقی آماده است. شنیدین که میگن هر آدم موفقی یا هر موسسه و سازمان بزرگی تو شرایط سخت خودش رو نشون میده و از بقیه متمایز میشه؟

.

مدرسه دخترانه مدبران هم  با شیوع ویروس کرونا یه بار دیگه نشون داد جزو برترین مدارس دخترانه تهرانه و با ارائه خدمات آموزش آنلاین، از دانش‌آموزان توی این شرایط حمایت کرد.

تنها مدرسه ایران که تنها 2 الی 3 روز بعد از تعطیلی مدارس بخاطر کرونا، کلاس‌های آنلاین رو با بالاترین کیفیت و قوانین خاص خودش شروع کرد و علاوه بر اون ساعت‌های زیاد آموزش رایگان در اختیار همه دانش آموزان ایرانی قرار داد .

.

دانش آموزان مدبران در کنفرانس بین المللی

کارهای پژوهشی در دبیرستان دخترانه مدبران (بارسا) با هدف افزایش اعتماد به نفس، خلاقیت و شکوفایی استعدادها، بیشتر به صورت تیمی و گروهی انجام میشه.

.

.

کارهای پژوهشی باعث افزایش روحیه کار تیمی، مسئولیت پذیری، نظم، قدرت صبر و تحمل دانش آموزان در تمامی مراحل زندگیشون میشه.

یکی از برنامه‌های پژوهشی مدبران این بود که دانش آموزان مدرسه، در کنفرانس بین المللی مخابرات سال 98 در دانشگاه شهید بهشتی شرکت کردن.

در این برنامه، دانش آموزان به انگلیسی صحبت کردن و فرصت آشنایی با اندیشمندان و اساتید داخلی و خارجی  رو داشتن. کلیپ رو ببینید تا قدرت فن بیان و مهارت این دانش آموزان رو  متوجه بشید.

بنیان‌گذار مدرسه مدبران (بارسا)

.

همیشه ذهن روشن و آینده نگر هر فرده که باعث میشه یه مجموعه، قدرتمند پیش بره. مدرسه مدبران بارسا هم به عنوان بهترین مدرسه تهران از این قاعده مستثنی نیست.موسس مدرس مدبران هم آقای دکتر میرصادقی با سابقه درخشانی هستن.

برخی از سوابق دکتر میرصادقی:

- مدرک دکترای روانشناسی

- تنها عضو ایرانی انجمن مشاوره‌ تحصیلی جهانی (SEC.ORG)

- برنده مقام دوم کتاب های خودیاری جهان

- آموزش مشاوران مدرسه مدبران بیش از 100 ساعت

- مشاور برنامه‌های تلویزیونی

- مشاور فینالیست‌های برنامه عصر جدید

- روانشناس برنامه‌های وقتشه، خندوانه، سیمای خانواده، صبح به خیر ایران و...

بنیانگذار مدرسه مدبران

به مشاوره نیاز داری؟ اطلاعاتت رو ثبت کن، تماس می‌گیریم

مشخصات فردی
رشته و پایه تحصیلی
نام مدرسه فعلی
شماره تلفن همراه
ایمیل

مدرسه-دور-دوم-تماس-با-ما.

.

سوالات شما از بهترین مدرسه دخترانه تهران

.

 • راه های ارتباطی دبیرستان دوره دوم مدبران بارسا چیست؟
 • دبیرستان دخترانه مدبران بارسا در کجا قرار دارد؟
 • مدرسه دخترانه مدبران در چه پایه هایی دانش آموز می گیرد؟

تلفن: 86018239-021
ایمیل: info@modaberansch.ir

خیابان ستارخان، خیابان تهران ویلا، بلوار الله وردی، انتهای بن بست دوازدهم غربی، پلاک 33، ساختمان بارسا، دبیرستان مدبران
دبیرستان دخترانه مدبران از پایه هفتم تا دوازدهم خدمات آموزشی ارائه می دهد.

با مدبران بیشتر آشنا بشین

.

 • افتخارات دبیرستان دوره دوم دخترانه مدبران
 • مدبران، مدرسه ای از جنس خوشبختی
 • احتمال قبولی در آزمون ورودی بهترین دبیرستان دخترانه تهران
 • آیا هدف مدرسه مدبران بارسا، کسب رتبه عالی در کنکور سراسری است؟
 • امکانات تحصیل در دوره دوم مدبران
 • پژوهش و نوآوری در بهترین دبیرستان تهران
 • رضایت والدین و دانش آموزان مدرسه مدبران
 • ماموریت دبیرستان دخترانه مدبران
 • چرا خانواده ها مدرسه مدبران را دوست دارند؟

افتخارات دبیرستان دوره دوم دخترانه مدبران 

دبیرستان دوره دوم دخترانه مدبران بارسا در سال ۹۱ در منطقه ۲ تهران و در محدوده ستارخان تاسیس شد و با تفکر جدید و علمی خودش، فرآیند آموزشی نوینی رو در میان بهترین مدارس دخترانه تهران ایجاد کرد و در این سال‌ها همیشه به‌عنوان یکی از بهترین دبیرستان‌های غیرانتفاعی دخترانه تهران از نظر دانش آموزان و خانواده‌هاشون مورد توجه قرار گرفته. مدرسه مدبران بارسا، بهترین دبیرستان دوره دوم دخترانه تهران هست. این فقط یک ادعا نیست.

دبیرستان مدبران در سال ۲۰۱۳، به‌عنوان بهترین مدرسه خاورمیانه (MENA) برگزیده شد. MENA منطقه خاورمیانه و شمال آفریقاست که شامل کشورهایی از جمله ترکیه، امارات، لبنان، مصر و عربستان سعودی میشه که سیستم‌های آموزشی برخی از این کشورها بسیار پیشرفته و شبیه به جدیدترین متدهای آموزشی کشورهای توسعه یافته اروپایی هست. دبیرستان متوسطه دوم دخترانه مدبران بارسا عنوان بهترین مدرسه منطقه MENA رو در میان چنین رقبایی کسب کرده و این نشونه‌ای هست از مطابقت برنامه‌های این دبیرستان با استانداردهای بین المللی.

در این مدرسه، دانش آموزان با جدیدترین تکنیک‌های روانشناسی دنیا آشنا میشن، در زبان انگلیسی و ICDL مهارت پیدا می‌کنند، سالن اختصاصی ورزشی و زومبا و یوگا دارند، به اردوهای هیجان انگیز و آموزنده خواهند رفت، در مجهزترین آزمایشگاه‌ها (برای مدارس) می‌تونند به کارهای علمی و پژوهشی بپردازند و... تمام این شرایط و امکانات فوق العاده با هدف پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و آموختن اصول زندگی هست که باعث شد دبیرستان دخترانه مدبران در سال ۲۰۱۳ برنده جایزه بهترین سیستم آموزشی منطقه MENA بشه.

مدبران، مدرسه‌ای از جنس خوشبختی 

دانش آموزی که از دوره متوسطه اول (که در اون آزادی عمل و زمان زیادی داشته) وارد دوره متوسطه دوم دبیرستان شده و کم کم باید به فکر درو کردن بذرهای خودشکوفایی‌اش باشه، چه امکانات و شرایطی رو در دوره دوم دبیرستان نیاز داره تا بهترین خودش رو رقم بزنه؟ چگونه باید به مرور و گام به گام، با شیوه درس خوندن در سال‌های پیش از کنکور خو بگیره و اصلاً چطور باید استعدادش کشف بشه تا بتونه انتخاب رشته مناسبی انجام بده؟ دبیرستان دخترانه مدبران بارسا، که جزو بهترین مدارس دخترانه تهران محسوب میشه، استراتژی‌های آموزشی و فوق برنامه‌اش رو بر مبنای پاسخ این سؤالات اجرا می‌کنه.

به گزارش خبرگزاری ایلنا و نمناک، دبیرستان دوره دوم مدبران بارسا اولین مدرسه زندگی در تهران محسوب میشه که به مدرسه ای از جنس خوشبختی معروف شده.

 احتمال قبولی در آزمون ورودی بهترین دبیرستان دخترانه تهران 

این موضوع کاملا برمی‌گرده به گذشته و وضعیت تحصیلی شما. اما با توجه به تعداد بالای شرکت کنندگان در آزمون ورودی دبیرستان دخترانه مدبران، صراحتا باید گفت ممکنه مجبور بشید به انتخاب دبیرستان دیگه‌ای فکر کنید. اما برای افزایش آمادگی، خوبه بدونید که درس ریاضی (به غیر از رشته انسانی که درس ادبیات و عربی اهمیت بیشتری داره) در آزمون ورودی مدرسه اهمیت بالایی داره و در جلسات روانشناسی و مصاحبه، صداقت و مهربانی و شخصیت انسانی دانش آموز و خانواده‌اش از ملاک‌های بسیار مهم گزینش دانش آموزان محسوب میشه.

آیا هدف مدرسه مدبران بارسا، کسب رتبه عالی در کنکور سراسری است؟

علی میرصادقی، موسس مدارس دخترانه مدبران بارسا میگه: نه مدرسه ما و نه هیچ کدوم از برترین مدارس متوسطه دوم دخترانه تهران این توان رو نداره که همه دانش آموزان رو به بهترین رتبه‌های کشور تبدیل کنه؛ ایشون میگن ما در مدرسه مدبران آموزش¬‌هایی به بچه‌ها می‌دیم که اگه بنیه استعدادی و علمی اون‌ها به اندازه رتبه‌های برتر کنکور نشد، بچه‌ها بتونند در هر زمینه‌ای که وارد شدند جزو نفرات برتر کشور باشند. او در ادامه گفت: «اگه خانواده‌ها از فرزندانشون فقط رتبه بخوان، اون‌ها رو به شکل یک سرمایه مالی نگاه کرده‌اند که انتظار دارند با کوچکترین سرمایه گذاری (آموزش) اون‌ها ۱۰ برابرش رو پاسخ بدن. بچه‌ها همینطور که هستند، سرمایه محسوب میشن و هر کدوم از بهترین دبیرستان های دوره دوم دخترانه یا پسرانه که ادعای تربیتی داره، باید در قدم اول احترام بدون قید و شرط رو به بچه‌ها بذاره تا اون‌ها در یک کانون گرم و پر محبت رشد کنند.

علی میرصادقی تاکید می‌کنه: نه، ما نمی‌تونیم همه دانش آموزان رو به رتبه‌های تک‌رقمی و دورقمی و... تبدیل کنیم» بنابر این، اگه هدف دانش آموز از تحصیل در دبیرستان دخترانه مدبران بارسا، موفقیت در کنکور سراسری و کسب رتبه عالی باشه، ما در این مسیر دانش آموز رو یاری و همراهی خواهیم کرد. اما اگه هدف تعدادی از دانش آموزان، طی کردن مسیر دیگری در زندگی باشه و استعدادهاشون رو به سمت دیگری هدایت کنند، ما اون‌ها رو ارزشمند می‌شماریم و به اون‌ها نیز کمک می‌کنیم در راهی موفق شوند که بهش عشق می‌ورزند. همچنین به والدین‌شون این اطمینان رو می‌دیم که با وجود کلاس‌های خودشناسی و آموزش رشته‌های ورزشی و هنری و...، فرزندشون به یک مسیر مطمئن با آینده‌ای روشن هدایت خواهد شد.

امکانات تحصیل در  دوره دوم مدبران

از اونجایی که در دبیرستان دخترانه دوره دوم مدبران بارسا، برنامه‌های تحصیلی متناسب با خصوصیات روانشناختی دوره سنی دانش آموزان و وظایف اجتماعی اون‌ها تعیین میشه، در مقطع متوسطه دوم همه چیز برای آمادگی گام به گام دانش آموزان جهت کسب رتبه عالی در کنکور سراسری، لحاظ میشه. در ادامه برخی از معیارهایی که این مدرسه رو به بهترین دبیرستان دوره دوم دخترانه در تهران تبدیل کرده، بررسی می‌کنیم:

 • دانش آموزان علاوه بر بهره‌مندی از روان­شناس و مشاور تحصیلی خصوصی، یک پشتیبان شخصی نیز برای برنامه‌ریزی دقیق‌تر برای مطالعات خودشون دارند.
 • بهره‌گیری از اساتید کنکور مجرب و مسلط به جدیدترین متدهای آموزشی که می‌­تونید رزومه و نمونه تدریس اون‌ها رو در صفحه اساتید کنکور مشاهده کنید.
 • شرکت کردن دانش آموزان در کارگاه‌‌های خودشناسی در دبیرستان دخترانه مدبران، موجب یادگیری مهارت‌های کنترل استرس و خودمدیریتی میشه که هر دو، نقش عمده‌ای در نتیجه کنکور خواهند داشت.
 • برگزاری آزمون‌های تستی و تحلیل آزمون‌ها و آموزش تست زنی توسط اساتید مجربی که سال‌ها در رقم خوردن سرنوشت بسیاری از رتبه‌های درخشان کنکور، نقش مهمی داشته‌اند.
 • برخورداری دانش آموزان از امکان مطالعه در پانسیون و نگهداری از کتاب‌هایشان در مدرسه، باعث میشه کم­تر ناچار به حمل کتاب‌های سنگین باشند و زمانی که به منزل برمی‌گردند، بیشتر به استراحت و تجدید انرژی بپردازند.
 • امکان شرکت در کلاس­‌های فوق برنامه ورزشی، هنری، پژوهشی، زبان انگلیسی، کامپیوتر و... باعث رفع یکنواختی برنامه درسی و نشاط دانش آموزان میشه که یکی از مهم‌ترین معیارها در انتخاب بهترین دبیرستان های دخترانه تهران محسوب میشه.
 • دریافت رتبه‌های کنکوری درخشان توسط فارغ التحصیلان قبلی دبیرستان دوره دوم دخترانه مدبران، نوعی اعتماد به نفس و اطمینان در دانش آموزان ایجاد می‌کنه که موجب پیشرفت انگیزه و مطالعه اون‌ها میشه.
 • برخورداری از تکنولوژی و مهارت‌های کافی برای برگزاری کلاس­‌های آنلاین با کیفیت بالا که باعث شد در دوران تعطیلات ناشی از کرونا، دانش آموزان مدبران آسیب کمتری رو (نسبت به سایر مدارس برتر تهران) متحمل بشن و همین موضوع باعث شد دبیرستان مدبران به‌عنوان یکی از بهترین مدارس غیرانتفاعی دخترانه تهران شناخته بشه. نمونه کلاس­‌های آنلاین که در دوره کرونا برگزار می­شد رو می‌­تونید اینجا ببینید.
 • دانش آموزان در این مدرسه، با پژوهش کردن به شیوه دانشگاهی آشنا میشن و پس از طی کردن مراحل نظری پژوهش و مراحل عملی اون در آزمایشگاه مدرسه، پژوهش حاصل مورد بررسی دانشجویان دانشگاه­‌های برتر تهران قرار می‌گیره تا تایید بشه.

پژوهش و نوآوری در بهترین دبیرستان تهران

یکی از بزرگ ترین ویژگی‌هایی که مدبران رو در لیست بهترین مدارس تهران قرار میده، اهمیت و توجه ویژه این مدرسه دخترانه به استعداد پژوهشی دانش آموزان هست. دانش آموزان در بسیاری از مدارس فقط برای درس خوندن و تست زدن آموزش می‌بینند و به همین دلیل قدرت استفاده از افکار و ایده‌های سازنده از اونها گرفته میشه. در واقع با استفاده از این روشی که تو بیشتر مدرسه های کشور رایج هست، بیشتر روی محفوظات دانش آموزان کار میشه و قدرت خلاقیت، تفکر و نوآوری دانش آموزان به تدریج کاهش پیدا می‌کنه. درصورتی که تحقیق، پژوهش و نوآوری آزمایشگاهی و عملی به اون‌ها فرصت رشد و شکوفایی ایده‌های جدید رو میده و باعث ایجاد بروز قدرت خلاقیت دانش آموزان میشه.

به کارگیری قدرت خلاقیت باعث افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان شده و کمک می‌کنه تا در موقعیت‌های مختلف زندگی طراحی‌های نوینی ابداع کنند و در جهت مقابله و رفع مشکلات تلاش کنند؛ نه اینکه از موقعیت به وجود اومده فرار کنند. علاوه بر این از اونجایی که کارهای پژوهشی در دبیرستان دخترانه مدبران بارسا بیشتر به صورت تیمی و گروهی انجام میشه، باعث افزایش روحیه کار تیمی، مسئولیت پذیری، نظم و قدرت صبر و تحمل دانش آموزان میشه. زیرا افرادی که در یک گروه قرار می‌گیرند ممکنه از لحاظ سطح علمی و کاری یکسان نباشند و این دقیقا شبیه جامعه‌ای هست که در اون زندگی می‌کنیم و همه ما در یک سطح نیستیم.

انجام کار تیمی و پژوهش هم به همین شکله و ممکنه اعضای یک گروه رابطه خیلی دوستانه ای با همدیگه نداشته نباشند، ولی یاد می گیرند که چگونه برای رسیدن به هدفشون کنار هم بمونند و با هم تعامل داشته باشند. یکی از موفقیت های علمی پژوهشی مدرسه مدبران حضور در کنفرانس بین المللی مخابرات بی سیم نوری بود که در فروردین ۹۸ تو دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.

دانش آموزان مدبران بارسا به عنوان تنها مدرسه شرکت کننده تو این کنفرانس حضور داشتند که باعث شد تجربه های مهمی تو زمنیه کارهای علمی و پژوهشی به دست بیارن. این کنفرانس به زبان انگلیسی برگزار شد و اساتید و دانشمندان بزرگ ایرانی و خارجی تو اون حضور داشتند. بخشی از این کنفرانس هم به حضور دانش آموزان مدبران روی صحنه و صحبت هاشون به زبان انگلیسی اختصاص یافت و این فرصت بزرگیه که مدرسه دخترانه مدبران در اختیار دانش آموزانش قرار میده تا در کارهای پژوهشی پیشرفت کنند و قدرت خلاقیت و نبوغشون شکوفا بشه.

حضور مدرسه مدبران به عنوان تنها دبیرستان تهران در کنفرانس بین المللی مخابرات فقط یکی از اقدامات علمی و پژوهشی این مدرسه بوده. مدرسه مدبران هر سال تو جشنواره های تبیان، خوارزمی، ابن سینا و... حضور داره. دانش آموزان بهترین دبیرستان دخترانه تهران در سال ۹۷-۹۶ سه رتبه اول و سه رتبه دوم کشوری در جشنواره تبیان (دانشگاه شهید بهشتی) و رتبه اول کشوری در جشنواره ابن سینا (دانشگاه تهران) رو کسب کردند و امکان حضور در مسابقات بین المللی کره جنوبی رو به دست آوردند. همچنین مقام دوم و سوم کشوری در جشنواره پژوهشی - ملی یک دنیا، یک ایده در بهمن ۹۷ به مدبران بارسا رسید.

ما تومدرسه مدبران بارسا - بهترین دبیرستان دخترانه تهران - در حوزه های فیزیک، الکترونیک، برق، شیمی، نانو، زیست فناوری، زیست پزشکی، ژنتیک گیاهی، تغذیه، میکروبیولوژی، محیط زیست و گرایش­ های جدید دیگه کار پژوهشی انجام می ­دیم. روش کار به این صورته که دانش ­آموزان روش تحقیق علمی و اصولی اون مباحث و مطالبی که در دوره­ های آکادمیک و دانشگاهی آموزش داده میشه رو یاد می ­گیرند و صرفاً به این فکر نمی ­کنند که تحقیق کردن چیزیه که توی اینترنت بابتش فقط سرچ کنند و تحویل بدن. دانش آموزان مدرسه دخترانه مدبران همچنین نحوه درست کردن بروشور و پاورپونت رو یاد می­ گیرند و کار پژوهشی خودشون رو زیر نظر اساتید مربوطه پروپوزال نویسی و پایان ­نامه نویسی، در موضوع دلخواهشون شروع می­ کنند.

پس از جمع­ آوری مطالب، دانش آموزان وارد کار عملیاتی و آزمایشگاهی میشن و در نهایت روی اون طرح و ایده در حد آزمایشگاه مدرسه کار می­ کنند و برای تکمیل کارها از دانشگاه ­های معتبری مثل دانشگاه تهران، شریف، تربیت مدرس و دانشگاه­ های آزاد که می ­تونند در این حوزه به ما کمک کنند، زیر نظر معلمان استفاده میشه و اساتید علمی دانشگاه ها پژوهش رو تایید می کنند. دانش آموزان دبیرستان مدبران می­ تونند با قدرت زیاد در جشنواره های مختلف علمی داخل و خارج کشور شرکت کنند. اون ها سر کلاس یاد می ­گیرند چطور دفاع کنند و سؤالات داوران رو جواب بدن و چطور با همدیگه هم اندیشی داشته باشند و از شکست نترسند.

شعار بهترین مدرسه دخترانه تهران در هر جشنواره­ علمی یا پژوهشی که دانش آموزان در آن شرکت می­ کنند این است: یا برنده می ­شویم یا چیزی را یاد می ­گیریم؛ پس هیچ وقت شکست نمی­ خوریم.

رضایت والدین و دانش آموزان مدرسه مدبران

پدر و مادرهای خوب دانش آموزان مدرسه دخترانه مدبران بارسا معتقدند در اینجا فرزندان‌شون قبل از هر چیز، هنر زندگی رو آموخته‌اند. اون‌ها اظهار می‌کنند که پس از ورود فرزندشون به این مدرسه دخترانه غیرانتفاعی، متوجه شده‌اند که بچه‌ها به مرور، استعدادهاشون رو پیدا و مسیری برای موفقیت و رشد خودشون ترسیم کرده‌اند.

بعضی از والدین معتقدند که برگزاری کارگاه‌های خودشناسی، تاثیرات مثبتی بر نگرش، رفتار و روحیات فرزندشون گذاشته و از این طریق، کیفیت روابط خانواده رو به کلی بالاتر برده؛ چراکه اضطراب و فشارهای دوران تحصیل، خصوصا در دوره دوم دبیرستان، اگه تحت تدبیر و همدلی افراد مجرب و دلسوز قرار نگیره، ممکنه موجب ناآرامی‌هایی در زندگی دانش آموز و خانواده بشه.

ماموریت دبیرستان دخترانه مدبران

ماموریت ما در بهترین دبیرستان دخترانه تهران ساخت انسان‌های اصیل و کارآفرین های مدبر با بالاتـرین ارزش‌های ایرانی و انسانـی است.

چرا خانواده ها مدرسه مدبران را دوست دارند؟

پدر و مادرهای دانش آموزان مدرسه مدبران میگن بچه‌های ما از زمانی که وارد مدرسه شده‌اند تفاوت‌های بسیار فاحشی کرده‌اند. اون‌ها خوش اخلاق‌تر، خوشحال‌تر و با اراده‌تر از گذشته شده‌اند. همچنین اون‌ها حرف‌هایی می‌زنند که بسیار فراتر از هم سن و سالانشان هست.

یکی از والدین می‌گفت: بچه من اونقدر رشد خوب و تغییرات عالی داشته که خیلی وقت‌ها ازش یاد می‌گیرم. اون به من مشاوره میده، کمک می‌کنه و بسیار خوش رفتارتر از گذشته با من و پدرش شده. اکثر خانواده‌های دانش آموزان مدرسه مدبران میگن بچه‌های ما چند سال بزرگ‌تر از هم سن و سالانشان رفتار می‌کنند و از اینکه فرزندانشون به زندگی، کشور و خانواده‌شون نگرش مثبت‌تری پیدا کرده‌اند، حس رضایت بسیار زیادی دارند.

زمان باقیمانده تا پایان ثبت نام آزمون 25 تیر
۰
روز
۰
ساعت
۰
دقیقه
۰
ثانیه
ثبت نام آزمون ورودی فرم مدرسه دوره دوم
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.