بهترین دبیرستان دخترانه تهران

بهترین مدرسه دخترانه تهران

اگه دنبال پیدا کردن خاص ترین و بهترین مدرسه تهران هستید، آدرس رو درست اومدید. اینجا قراره با ویژگی های شگفت انگیز بهترین دبیرستان دخترانه تهران آشنا بشید و بدونید چرا مدرسه متوسطه دوره اول و دوم مدبران بارسا تو چند سال اخیر جزء موفق ترین مدارس در تهران بوده و همیشه رضایت دانش آموزان و والدین اون ها رو جلب کرده؛ تا جایی که خیلی از دانش آموزان این مدرسه پذیرفتند از نقاط دورتر تهران مسیر زیادی رو طی کنند و تو مدبران بارسا درس بخونند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا و نمناک، دبیرستان دوره اول و دوم مدبران بارسا اولین مدرسه زندگی در منطقه ۲ تهران هست که به مدرسه ای از جنس خوشبختی معروف شده. در ادامه این خبر اینطور اومده:
" برای اطلاعات بیشتر درباره بهترین دبیرستان منطقه ۲ تهران با تعدادی از خانواده های دانش آموزان این مدرسه هم صحبت شدیم. دغدغه خیلی از خانواده های این مدرسه علاوه بر نتیجه کنکور، مهارت فرزندشون برای زندگی در جامعه بود. دغدغه هایی مثل مهارت صحبت کردن در جمع، سخنرانی، کنترل استرس، کنترل خشم، قدرت نه گفتن، عشق به ایران، هوش مالی و هوش اجتماعی که در دبیرستان دوره اول و دوم مدبران بارسا به صورت کامل و تخصصی به بچه ها آموزش داده میشه."

اینفوگرافیک بهترین دبیرستان دخترانه تهران

پس اگه از اون دسته از والدینی هستید که ثبت نام در یک مدرسه مناسب از دغدغه های شماست، یا اگه دانش آموزی هستید که دوست دارید تو بهترین دبیرستان دخترانه تهران و با پیشرفته ترین امکانات آموزشی و بهترین اساتید کنکور درس بخونید، تا انتهای این صفحه با ما همراه باشید. ما ابتدا از امکانات و ویژگی های فوق العاده دبیرستان دخترانه مدبران بارسا براتون خواهیم گفت و بعدش خصوصیات یک مدرسه ایده آل رو بررسی می کنیم. ویدئوی یک دقیقه ای زیر رو برای شما آماده کردیم تا بهتر متوجه اهمیت این موضوع بشید.

ویدئو معرفی بهترین دبیرستان دخترانه تهران


اگه دوست داری تو بهترین مدرسه تهران ثبت نام کنی و کلی تجربه جالب به‌دست بیاری،

عدد ۴۲ رو به سامانه ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرست یا فرم انتهای صفحه رو پر کن.

آزمون ورودی دبیرستان دخترانه مدبران در تاریخ 30 فروردین برگزار میشه و برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام صفحه آزمون ورودی رو ببینید.


طراح بهترین دبیرستان دخترانه تهران چه کسی است؟

ایده پرداز و طراح بهترین دبیرستان دخترانه تهران دکتر علی میرصادقی هستند که اولین عضو پذیرش شده‌ خاورمیانه در انجمن مشاوره‌ تحصیلی جهان (sec.org) می باشند.

از جمله افتخارات دکتر علی میرصادقی :

کارشناس ارشد روانشناسی بالینی و دانشجوی دکترای مدیریت

برنده جایزه‌ بهترین مدرسه و بهترین سیستم آموزشی MENA در سال ۲۰۱۳

برنده جایـزه‌ دومین کتاب خودیاری جهان در سال ۲۰۱۳ برای کتاب نقطه، سرخط

برنده جایـزه‌ دومین کتاب خودیاری جهان در سال ۲۰۱۴ برای کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته

نویسنده کتاب برگزیده آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۴ ( کتاب چرا نمیذاری بچه ات درس بخونه )

علی میرصادقی ایده پرداز مدرسه مدبران

حالا با مدرسه کنکور و مدرسه زندگی مدبران بارسا بیشتر آشنا بشیم

هر دانش آموزی در زمان تحصیلش باید به ۲ موفقیت مهم دست پیدا کنه. موفقیت تحصیلی و پیشرفت شخصیتی. بر همین اساس، مدرسه دخترانه مدبران هم تمرکز فعالیت هاش رو روی ۲ تا زمینه گذاشته و مدرسه کنکور و مدرسه زندگی مدبران رو طراحی کرده. مدرسه زندگی برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم و دانش آموزان دوره اول متوسطه هست. البته تو این پایه ها هم به وضعیت تحصیلی و موفقیت درسی بچه ها اهمیت زیادی داده میشه. اما در کنارش بچه ها کارگاه های های خودشناسی و موفقیت، کلاس زبان، کلاس کامپیوتر و... دارند.

رتبه های برتر کنکور مدرسه دخترانه مدبران

از طرفی ما تو بهترین دبیرستان دخترانه تهران بچه ها رو برای کنکور آماده می کنیم تا بتونند تو سال دوازدهم بهترین رتبه های کنکور رو کسب کنند و با یه انتخاب رشته مناسب، تو برترین دانشگاه های کشور قبول بشن. به همین دلیل ما تو مدرسه دخترانه غیرانتفاعی مدبران از بهترین دبیران کنکور استفاده می کنیم. اساتید کنکور باتجربه ای که حاصل سال ها تجربه شون رو در اختیار دانش آموزان دبیرستان دخترانه مدبران بارسا قرار میدن تا بهشون کمک کنند رتبه های برتر کنکور رو به دست بیارند. برای دیدن رتبه های بیشتر مدرسه مدبران، با ما همراه باشید.


دبیرستان مدبران بارسا - بهترین دبیرستان دخترانه تهران - برای پایه های هفتم تا یازدهم آزمون تعیین سطح برگزار می کند

 برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو آزمون تعیین سطح، عدد ۴۲ رو به ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ ارسال کنید یا فرم انتهای صفحه رو پر کنید.


تعدادی از رتبه های برتر مدرسه مدبران

رتبه های برتر کنکور مدرسه دخترانه مدبران


دوست داری سال بعد اسم تو توی اون لیست باشه؟
همین الان عدد ۴۲ رو به ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرست یا فرم انتهای صفحه رو پر کن
تا باهات تماس بگیریم.

آزمون ورودی دبیرستان دخترانه مدبران در تاریخ 30 فروردین برای پایه های هفتم تا یازدهم برگزار میشه. برای ثبت نام، صفحه آزمون ورودی رو ببینید.


«برای آشنایی بیشتر با شرایط مدرسه، امکانات و اساتید بهترین مدرسه تهران صفحات زیر رو ملاحظه کنید»

مدرسه کنکور و مدرسه زندگی مدبران

(آشنایی با رتبه های برتر کنکور مدبران، سیستم حرفه ای آموزش مدرسه برای دانش آموزان کنکوری و پایه و ...)

بهترین مدرسه کنکور تهران

امکانات بهترین مدرسه دخترانه تهران

(معرفی امکانات بی نظیر مدرسه مثل آزمایشگاه ها، کلاس های مجهز، کلاس زبان، سالن ورزشی، پانسیون مطالعاتی و ...)

امکانات بهترین مدرسه دخترانه

بهترین اساتید کنکور تهران

(معرفی بهترین اساتید کنکور دبیرستان مدبران، معرفی روش مشاوره تحصیلی کنکور و پایه در بهترین دبیرستان تهران و ...)

بهترین اساتید کنکور

دبیرستان مدبران، بهترین مدرسه خاورمیانه در سال ۲۰۱۳

مدرسه مدبران بهترین دبیرستان غیرانتفاعی دخترانه تهران است. این فقط یک ادعا نیست. دبیرستان مدبران در سال ۲۰۱۳ بهترین مدرسه خاورمیانه شده. با ما همراه باشید تا با امکانات شگفت انگیز بهترین دبیرستان دخترانه تهران آشنا بشید. مدرسه مدبران بارسا، مدرسه ای از جنس زندگی هست که در اون علاوه بر یادگیری دروس تحصیلی و راهنمایی ها و پیگیری های بهترین مشاوران تحصیلی ایران، مهارت های مهم زندگی رو یاد می گیرید، با جدیدترین تکنیک های روانشناسی دنیا آشنا می شید، توی زبان انگلیسی و ICDL مهارت پیدا می کنید، سالن ورزشی و زومبا و یوگا دارید، به اردوهای هیجان انگیز و آموزنده خواهید رفت، توی مجهزترین آزمایشگاه ها می تونید به کارهای علمی و پژوهشی بپردازید و یه عالمه امکانات و ویژگی های دیگه که در ادامه به صورت دقیق تر با اون ها آشنا خواهید شد.

تمام این شرایط و امکانات فوق العاده با هدف پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و موفقیتشون تو کنکور و آماده کردن اون ها برای زندگی ایجاد شده. درواقع این هدف و ارزش اصلی دبیرستان دخترانه مدبران بارسا هست که اون رو به بهترین مدرسه دخترانه تهران تبدیل کرده. در مدرسه مدبران، ما کنار درس، زندگی هم می آموزیم. همچنین دبیرستان بارسا در سال ۲۰۱۳ برنده جایزه بهترین سیستم آموزشی منطقه MENA (منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا) شده که در ادامه شما رو از اهمیت این جایزه آگاه می کنیم. علاوه بر اون علی میرصادقی (طراح و ایده پرداز بهترین دبیرستان تهران) اولین عضو پذیرش شده خاورمیانه در انجمن مشاوره تحصیلی جهان (SEC) هست. عواملی که دست به دست هم داده اند تا مدرسه مدبران به عنوان بهترین دبیرستان دخترانه تهران شناخته بشه. برای آشنایی با امکانات شگفت انگیز دبیرستان مدبران با ما همراه باشید.


اگه تو هم دوست داری تو بهترین دبیرستان دخترانه تهران درس بخونی 
عدد ۴۲ رو به سامانه ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرست یا فرم انتهای صفحه رو پر کن 
تا باهات تماس بگیریم.

آزمون ورودی دبیرستان دخترانه مدبران در تاریخ 30 فروردین برای پایه های هفتم تا یازدهم برگزار میشه. برای ثبت نام، صفحه آزمون ورودی رو ببینید.


| ماموریت دبیرستان دخترانه مدبران |

ماموریت ما در بهترین دبیرستان دخترانه تهران ساخت انسان های اصیل و کارآفرین های مدبر با بالاتـرین ارزش های ایرانی و انسانـی است.

آزمایشگاه بهترین دبیرستان تهران

مدرسه ای با استانداردهای بین المللی

مدرسه مدبران بارسا در سال ۹۱ در منطقه ۲ تهران و در محدوده ستارخان تاسیس شد و با تفکر جدید و علمی خودش، فرآیند آمـوزشی نوینی رو در میان بهترین مدارس تهران ایجاد کرد و در این سال ها همیشه به عنوان بهترین دبیرستان غیرانتفاعی دخترانه تهران از نظر دانش آموزان و والدین مورد توجه قرار گرفته. مدبران بارسا مدرسه ای با استانداردهای بین المللی ست و در سال ۲۰۱۳ هیات موسس دبیرستان دخترانه مدبران برنده جایزه بهترین سیستم آموزشی منطقه MENA شدند. MENA منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا رو در بر می گیره که شامل کشورهایی از جمله ترکیه، امارات، لبنان، مصر و عربستان سعودی هست که سیستم های آموزشی برخی از این کشورها بسیار پیشرفته و شبیه به جدیدترین متدهای آموزشی کشورهای توسعه یافته اروپایی هست. و مدرسه دخترانه مدبران بارسا عنوان بهترین مدرسه منطقه MENA رو در میان چنین رقبایی کسب کرده. پس شایسته ست به پاس افتخار آفرینی های این مدرسه در عرصه برون مرزی و کسب این عنوان مهم، مدبران رو بهترین دبیرستان دخترانه تهران و ایران بنامیم. در این مراسم که در کشور امارات برگزار شد شخصیت های مهمی از جمله دکتر حمید سلطانی، رئیس دانشگاه لیبرتی آمریکا، حضور داشتتند. اما واقعا چه اتفاقاتی در این دبیرستان دخترانه باعث شده دانش آموزان و والدین اون ها تا این حد از شرایط مدرسه رضایت داشته باشند؟ برای جواب دادن به این سوال، بعد از مشاهده ویدئوی زیر با همراه ما باشید.

ویدئو نظر دانش آموزان درباره بهترین مدارس تهران

مدرسه آنلاین مدبران بارسا

شنیدید که میگن هر آدم موفقی یا هر موسسه و سازمان بزرگی تو شرایط سخت خودش رو نشون میده و از بقیه متمایز میشه؟ شاید بعضی هاتون حتی این رو درباره آدم ها یا شرکت های مختلف دیده باشید یا داستانش رو شنیده باشید. مدرسه دخترانه مدبران بارسا هم یکی از همین موسسات بزرگ و موفق بود که با شیوع ویروس کرونا و شرایط سخت و غیرطبیعی که این ویروس به جامعه تحمیل کرد، یه بار دیگه نشون داد جزء برترین مدارس دخترانه تهران هست و خدمات و امکاناتی داره که کمتر مدرسه غیرانتفاعی در تهران از اون ها برخورداره. مطالب بیشتر رو می تونید در صفحه مدرسه آنلاین دخترانه بارسا بخونید (با مطالعه این نکات درباره ویژگی های مدرسه آنلاین بارسا احتمالا تصوراتتون درباره آموزش مجازی و بهترین مدارس آنلاین تهران تغییر می کنه)

پژوهش و نوآوری در بهترین دبیرستان تهران

یکی از بزرگ ترین ویژگی هایی که مدبران رو در لیست بهترین مدارس تهران قرار میده، اهمیت و توجه ویژه این مدرسه دخترانه به استعداد پژوهشی دانش آموزان هست. دانش آموزان در بسیاری از مدارس فقط برای درس خوندن و تست زدن آموزش می­ بینند و به همین دلیل قدرت استفاده از افکار و ایده ­های سازنده از اون ­­­ها گرفته میشه. درواقع با استفاده از این روشی که تو بیشتر مدرسه های کشور رایج هست، بیشتر روی محفوظات دانش آموزان کار میشه و قدرت خلاقیت، تفکر و نوآوری دانش آموزان به تدریج کاهش پیدا می کنه. درصورتی که تحقیق، پژوهش و نوآوری آزمایشگاهی و عملی به اون ­ها فرصت رشد و شکوفایی ایده­ های جدید رو میده و باعث ایجاد بروز قدرت خلاقیت دانش آموزان میشه. به کارگیری قدرت خلاقیت باعث افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان شده و کمک می ­کنه تا در موقعیت ­­های مختلف زندگی طراحی های نوینی ابداع کنند و در جهت مقابله و رفع مشکلات تلاش کنند؛ نه اینکه از موقعیت به وجود اومده فرار کنند.

علاوه بر این از اونجایی که کارهای پژوهشی در دبیرستان دخترانه مدبران بارسا بیشتر به صورت تیمی و گروهی انجام میشه، باعث افزایش روحیه کار تیمی، مسئولیت پذیری، نظم و قدرت صبر و تحمل دانش ­آموزان میشه. زیرا افرادی که در یک گروه قرار می ­گیرند ممکنه از لحاظ سطح علمی و کاری یکسان نباشند و این دقیقا شبیه جامعه ­ای هست که در اون زندگی می­ کنیم و همه ما در یک سطح نیستیم. انجام کار تیمی و پژوهش هم به همین شکله و ممکنه اعضای یک گروه رابطه خیلی دوستانه ای با همدیگه نداشته نباشند، ولی یاد می ­گیرند که چگونه برای رسیدن به هدفشون کنار هم بمونند و با هم تعامل داشته باشند.

یکی از موفقیت های علمی پژوهشی مدرسه مدبران حضور در کنفرانس بین المللی مخابرات بی سیم نوری بود که در فروردین ۹۸ تو دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد. دانش آموزان مدبران بارسا به عنوان تنها مدرسه شرکت کننده تو این کنفرانس حضور داشتند که باعث شد تجربه های مهمی تو زمنیه کارهای علمی و پژوهشی به دست بیارن. این کنفرانس به زبان انگلیسی برگزار شد و اساتید و دانشمندان بزرگ ایرانی و خارجی تو اون حضور داشتند. بخشی از این کنفرانس هم به حضور دانش آموزان مدبران روی صحنه و صحبت هاشون به زبان انگلیسی اختصاص یافت. و این فرصت بزرگیه که مدرسه دخترانه مدبران در اختیار دانش آموزانش قرار میده تا در کارهای پژوهشی پیشرفت کنند و قدرت خلاقیت و نبوغشون شکوفا بشه. ویدئوی زیر که بخشی از این کنفرانس بوده رو حتما تماشا کنید تا بهتر متوجه منظورمون بشید.

ویدئوی حضور دانش آموزان در کنفرانس بین المللی مخابرات

حضور مدرسه مدبران به عنوان تنها دبیرستان تهران در کنفرانس بین المللی مخابرات فقط یکی از اقدامات علمی و پژوهشی این مدرسه بوده. مدرسه مدبران هر سال تو جشنواره های تبیان، خوارزمی، ابن سینا و... حضور داره. دانش آموزان بهترین دبیرستان دخترانه تهران در سال ۹۷-۹۶ سه رتبه اول و سه رتبه دوم کشوری در جشنواره تبیان (دانشگاه شهید بهشتی) و رتبه اول کشوری در جشنواره ابن سینا (دانشگاه تهران) رو کسب کردند و امکان حضور در مسابقات بین المللی کره جنوبی رو به دست آوردند. همچنین مقام دوم و سوم کشوری در جشنواره پژوهشی - ملی یک دنیا، یک ایده در بهمن ۹۷ به مدبران بارسا رسید.

ما تومدرسه مدبران بارسا - بهترین دبیرستان دخترانه تهران - در حوزه های فیزیک، الکترونیک، برق، شیمی، نانو، زیست فناوری، زیست پزشکی، ژنتیک گیاهی، تغذیه، میکروبیولوژی، محیط زیست و گرایش­ های جدید دیگه کار پژوهشی انجام می ­دیم. روش کار به این صورته که دانش ­آموزان روش تحقیق علمی و اصولی اون مباحث و مطالبی که در دوره­ های آکادمیک و دانشگاهی آموزش داده میشه رو یاد می ­گیرند و صرفاً به این فکر نمی ­کنند که تحقیق کردن چیزیه که توی اینترنت بابتش فقط سرچ کنند و تحویل بدن. دانش آموزان مدرسه دخترانه مدبران همچنین نحوه درست کردن بروشور و پاورپونت رو یاد می­ گیرند و کار پژوهشی خودشون رو زیر نظر اساتید مربوطه پروپوزال نویسی و پایان ­نامه نویسی، در موضوع دلخواهشون شروع می­ کنند.

پس از جمع­ آوری مطالب، دانش آموزان وارد کار عملیاتی و آزمایشگاهی میشن و در نهایت روی اون طرح و ایده در حد آزمایشگاه مدرسه کار می­ کنند و برای تکمیل کارها از دانشگاه ­های معتبری مثل دانشگاه تهران، شریف، تربیت مدرس و دانشگاه­ های آزاد که می ­تونند در این حوزه به ما کمک کنند، زیر نظر معلمان استفاده میشه و اساتید علمی دانشگاه ها پژوهش رو تایید می کنند. دانش آموزان دبیرستان مدبران می­ تونند با قدرت زیاد در جشنواره های مختلف علمی داخل و خارج کشور شرکت کنند. اون ها سر کلاس یاد می ­گیرند چطور دفاع کنند و سؤالات داوران رو جواب بدن و چطور با همدیگه هم اندیشی داشته باشند و از شکست نترسند.

شعار بهترین مدرسه دخترانه تهران در هر جشنواره­ علمی یا پژوهشی که دانش آموزان در آن شرکت می­ کنند این است: یا برنده می ­شویم یا چیزی را یاد می ­گیریم؛ پس هیچ وقت شکست نمی­ خوریم.


اگه دوست داری تو بهترین مدرسه تهران ثبت نام کنی و کلی تجربه جالب به‌دست بیاری،

عدد ۴۲ رو به سامانه ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرست یا فرم انتهای صفحه رو پر کن.

آزمون ورودی دبیرستان دخترانه مدبران در تاریخ 30 فروردین برگزار میشه و برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام صفحه آزمون ورودی رو ببینید.


مدرسه مدبران بارسا

| موسس و رئیس هیـات مـدیـره مدبران |

  • سرکار خانم طناز بهمن پور کارشناس اقتصاد از دانشگاه علامه طباطبایی

  • 30 سال سابقه‌ی فرهنگی، آموزشی و مدیریتی

مدیریت و عضو هیات مدیره مدرسه مدبران |

  • سرکار خانم مژگان مصلحی با سابقه‌ 27 سال کار

  • در بالاترین سطوح آموزشی

  • برنـده و منتخب 57 جایـزه و تشویق‌ نامه کشوری

.مدرسه مدبران بارسا

ارزش ها در بهترین دبیرستان دخترانه تهران

  1. پـرورش انسان هـایی با محوریت خوشحالی و خوش‌ بختـی با توجه به تمام ابعاد آن ها (علـم، هنـر، اخـلاق)

  2.  کـارآفـریــنــی و خدمـات اجتـمـاعـی

  3. پرورش و قدرت‌ بـخشی به انـسان ها بـا احتـرام به اصول راست‌ گویی، تعهد و سخت‌ کوشی

  4. به چالش درآوردن خودمان با سرمایـه‌ گذاری روی چالش‌ هـای جدیـد

  5. موفقیت علمی و ساخت پایه‌ های علمی

رتبه های برتر مدرسه مدبران بارسا

مدرسه مدبران | مدرسه ای برای ساختن زندگی بهتر

.

| آموزش خانواده‌ ها در مدرسه مدبران |

مدرسه‌ ای که برای خانواده‌ ها، برنامه نداشته باشد، برای شکست خوردن برنامه خواهد داشت؛ و خانواده‌ ای که وقت مطالعه و آموزش نداشته باشد،  برای فرزندش اهمیتی قائل نیست.

رتبه‌ های برتر در خانواده‌ های برتر یافت می‌ شوند.

پس بدون همکاری خانواده‌ ها، رتبه و قهرمانی ساخته نخواهد شد.

ما در بهترین دبیرستان دخترانه تهران همزمان با آموزش به دانش آموزان، به خانواده ها هم کمک می کنیم تا بتونن همانند مدرسه، در خونه هم فضایی مناسب و خوب رو برای فرزندانشون آماده کنن.

.

مدرسه مدبران بارسا


اگه تو هم دوست داری تو بهترین دبیرستان تهران درس بخونی 

عدد 42 رو به 3000909030 ارسال کن یا فرم پایین صفحه رو پر کن 

تا باهات تماس بگیریم.


برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مدرسه مدبران بارسا بهترین دبیرستان دخترانه تهران عدد 42 رو به 3000909030بفرستید.

بدون شک همه دانش آموزان تهرانی دوست دارند که بتونند تو بهترین مدارس تهران ثبت نام کنند و از امکانات آموزشی و رفاهی بهترین دبیرستان های دخترانه دوره اول و دوم استفاده کنند. اما سوال اینجاست که یه مدرسه خوب چه خصوصیاتی داره؟ درواقع یه مدرسه ایده آل باید چه شرایط و امکاناتی داشته باشه تا بتونید با خیال راحت اونجا ثبت نام کنید؟ از دید کلی مدرسه ای ایده آل هست که مهارت های زندگی رو به دانش آموزان یاد بده. اما در زمینه آموزش، اون مدرسه ای بهتره که به تلاش دانش آموز اهمیت بده، نه به نمره؛ و پیشرفت هر دانش آموز رو با خودش مقایسه کنه، نه با فرد دیگه ای. هرچند این جملات تو بیشتر مدارس فقط یه شعاره، اما مدرسه ای ایده آل هست که استعداد دانش آموزانش رو کشف کنه و تو همون زمینه از دانش آموز کار بخواد و بر اساس همون استعداد، دانش آموز رو هدایت، راهنمایی و تشویق کنه. پس بهتره دنبال مدرسه ای نباشید که همه شاگردانش رو گزینش می کنه تا از یک قشر خاص باشند. ما تو مدبران بارسا از دانش آموزان تست روانشناسی می گیریم تا با خصوصیات شخصیتی اون ها بیشتر آشنا بشیم و بتونیم اون ها رو براساس استعدادهاشون هدایت کنیم. در ادامه شما رو با چندتا از ویژگی های مهمی که موقع انتخاب مدرسه باید بهشون دقت کنید آشنا می کنیم. پس حواستون رو حسابی جمع کنید که انتخاب بهترین مدرسه موضوع خیلی مهم و سرنوشت سازیه.

هر پدر و مادری دغدغه ثبت نام فرزندشون در بهترین مدارس رو دارن و همیشه در تلاشن تا بهترین انتخاب ها رو برای فرزندشون بکنن. پیدا کردن بهترین دبیرستان دخترانه و ثبت نام در اون یکی از مهم ترین تصمیمات اون هاست چون در واقع ثبت نام در یک مدرسه خوب یه سرمایه گذاری بزرگ محسوب میشه و فارغ از هزینه هایی که برای شهریه میدن دارن آینده فرزندشون رو تضمین می کنند. مدرسه مدبران بارسا جایی هست که بچه ها علاوه بر درس های مدرسه درس زندگی و توانایی زندگی کردن رو هم یاد میگیرن. برای اطلاع از نحوه ثبت نام در بهترین دبیرستان دخترانه تهران عدد 42 رو به سامانه 3000909030 ارسال کنید یا فرمی که در پایین این متن قرار داده رو پر کنید.

فرم آزمون ورودی مدرسه دخترانه مدبران

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مدرسه دخترانه مدبران و آگاهی از تاریخ آزمون ورودی بعدی، کافی است نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

مشخصات فردی
موبایل
تصویر امنیتی
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.