بهترین دبیرستان دخترانه تهران

بهترین مدرسه دخترانه تهران

اگه دنبال پیدا کردن خاص ترین و بهترین مدرسه تهران هستید، آدرس رو درست اومدید. اینجا قراره با ویژگی های شگفت انگیز بهترین دبیرستان دخترانه تهران آشنا بشید و بدونید چرا مدرسه متوسطه دوره اول و دوم مدبران بارسا تو چند سال اخیر جزء موفق ترین مدارس در تهران بوده و همیشه رضایت دانش آموزان و والدین اون ها رو جلب کرده؛ تا جایی که خیلی از دانش آموزان این مدرسه پذیرفتند از نقاط دورتر تهران مسیر زیادی رو طی کنند و تو مدبران بارسا درس بخونند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا و نمناک، دبیرستان دوره اول و دوم مدبران بارسا اولین مدرسه زندگی در منطقه ۲ تهران هست که به مدرسه ای از جنس خوشبختی معروف شده.
این دبیرستان در سال ۲۰۱۳ برنده بهترین سیستم آموزشی منطقه خاورمیانه و MENA شده است که در طی ۱۰ سال گذشته به غیر از تحویل رتبه های برتر به جامعه، ویژه ترین، متفاوت ترین دختران ایران را پرورش داده است. چرا که این مدرسه، تنها مدرسه ای است که تمام دانش آموزان در آن هر هفته با شرکت در کلاس های خودشناسی و روانشناسی مبتنی بر Positive Psychology اکت شرکت می کنند و به غیر از خودشناسی، به تقویت خود، قوی تر شدن و قدرت پشتکار خود می پردازند.

معلمان دبیرستان مدبران گلچین شده از بهترین مدارس کشور (از جمله مدارس سمپاد، انرژی اتمی، دبیرستان البرز و...) می باشند. به صورتی که هر معلم قبل از حضور در این مدرسه، باید ۳ سال پر رضایت در مدارس معتبر کشور سپری کرده باشد و بعد بتواند در این مدرسه استخدام شود. اما کار به اینجا ختم نمی شود. دانش آموزان در دبیرستان دخترانه دوره اول و دوم مدبران به غیر از کلاس های روانشناسی (اینجا تنها مدرسه ای است که به صورت هفتگی کلاس های روانشناسی برگزار می کند) هر هفته کلاس های متفاوتی را برای رسیدگی به دیگر ابعاد دانش آموزان طراحی کرده است. کلاس هایی از جمله یوگا، کیک بوکسینگ، هنر، پژوهش، کامپیوتر، زبان ترمیکال و...

بچه ها در این مدرسه به غیر از داشتن مشاور خصوصی، یک برنامه ریز تحصیلی دارند و از نعمت روانشناس در مدرسه بهره می برند و در طی یک سال با دادن چندین تست روانشناسی به درجه ای از خودشناسی می رسند که حتی بزرگترین مدیران و افراد موفق کشور هم شاید بدان دست پیدا نکرده اند. دبیرستان مدبران یکی از پرافتخارترین مدارس پژوهشی منطقه ۲ تهران است.

به نظر شما فارغ التحصیلان این مدرسه آیا نباید در بالاترین منصب ها و موقعیت های کشور مورد استفاده قرار بگیرند؟ افرادی که به غیر از درس، بر روی اخلاق و خودشناسی خود، ورزش و هنر، زبان و از همه مهم تر بر روی خوشحالی بیشتر در زندگی کار کرده اند. آیا دوست دارید تفاوت فاحش این مدرسه را از زبان بچه های این مدرسه بشنوید؟ لطفا ویدئو زیر را به مدت ۱ دقیقه ببینید.

ویدئو معرفی بهترین دبیرستان دخترانه تهران


اگه دوست داری تو بهترین مدرسه تهران ثبت نام کنی و کلی تجربه جالب به‌دست بیاری،

عدد ۴۲ رو به سامانه ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرست یا فرم انتهای صفحه رو پر کن.


چرا بچه های دبیرستان مدبران در کنکور موفق می شوند؟

اکثر رتبه های دبیرستان دخترانه مدبران می گویند اگر ما در این مدرسه نبودیم، حتی موفق نمی شدیم که رتبه ۱۰ هزار بیاوریم. اما به واسطه پایش و مشاوره های اختصاصی که در مدرسه کنار بهترین معلم ها قرار می گیرد باعث شد تا ما برخلاف اکثر دانش آموزان کشور مجبور باشیم طبق برنامه پیش برویم. آن ها می گویند مهم ترین ویژگی دبیرستان مدبران سیستم مشاوره تحصیلی است که در آن به غیر از مشاوره های خصوصی، ما از برنامه ریزی بسیار دقیق روزانه و هفتگی بهره می بریم که در هر هفته انجام شدن این برنامه توسط مشاوران ما با کنترل تکالیف و امتحانات منظم چک میشد و این باعث میشد که حتی بعضی اوقات که ما حوصله درس خواندن نداشتیم، بخاطر این پایش قوی خودمان را جمع و جور کنیم و متعهدانه به برنامه مان پایبند باشیم.

دلیل دومی که رتبه های مدرسه مدبران موفقیت خود را مدیون آن می دانند، کلاس های خودشناسی است که به آن ها کمک کرده است اعتماد به نفس و عزت نفس بالاتری داشته باشند، مدیریت استرس و اضطراب بهتری داشته باشند و انگیزه تحصیلی بیشتری داشته باشند. آن ها می گویند کلاس های خودشناسی و روانشناسی مدرسه به غیر از تقویت اراده ما باعث شد تا ما زندگی قشنگ تری داشته باشیم، خوشحال تر باشیم، قدردان تر باشیم و همه این ها به ما کمک کرد تا با انرژی بیشتری سختی درس خواندن را متحمل شویم.

رتبه ها دلیل سوم موفقیت خود را مدیون معلم هایی می دانند که با دقت انتخاب شده اند و به دور از حاشیه متعهدانه تا آخرین روز کنکور کنار ما بودند. هیچ کدام از معلم ها راجع به دیگر معلم ها حرف نمی زد و همه آن ها به مدرسه و برنامه مدرسه احترام خاصی می گذاشتند.

چهارمین ویژگی از نگاه رتبه ها «نظم دوست داشتنی» مدرسه شمرده می شود. آن ها می گویند در مدرسه در عین اینکه نظم حکمفرماست و سخت گیری های به موقعی انجام می شود، اما ما بسیار در مدرسه خوشحال هستیم و حتی به آن تعصب داریم.

رتبه های بهترین دبیرستان تهران


اگه دوست داری تو بهترین مدرسه تهران ثبت نام کنی و کلی تجربه جالب به‌دست بیاری،

عدد ۴۲ رو به سامانه ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرست یا فرم انتهای صفحه رو پر کن.


طراح بهترین دبیرستان دخترانه تهران کیست؟

دکتر علی میرصادقی تنها عضو ایرانی انجمن مشاوره‌ تحصیلی جهانی (sec.org)، با مدرک PhD روانشناسی و برنده مقام دوم کتاب های خودیاری جهان این دبیرستان دخترانه را مبتنی بر آخرین اصول تربیتی جهان طراحی کرده است و تمام مشاوران تحصیلی مدرسه توسط خود ایشان ۱۰۰ ها ساعت آموزش دیده اند. از دیگر سوابق او مشاور برنامه های تلویزیونی، مشاور فینالیست های برنامه عصر جدید، روانشناس برنامه های وقتشه، خندوانه، سیمای خانواده، صبح به خیر ایران و... می باشد.

علی میرصادقی ایده پرداز مدرسه مدبران

ویدئو نظرات دانش آموزان و والدین درباره مدرسه مدبران

اگه دوست داری تو بهترین مدرسه تهران ثبت نام کنی و کلی تجربه جالب به‌دست بیاری،

عدد ۴۲ رو به سامانه ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرست یا فرم انتهای صفحه رو پر کن.


چند درصد احتمال دارد شما در آزمون ورودی بهترین دبیرستان دخترانه تهران قبول شوید؟

این موضوع کاملا برمی گردد به گذشته و استعدادهای شما. اما با توجه به تعداد بالای شرکت کنندگان در آزمون ورودی دبیرستان دخترانه مدبران صراحتا باید گفت، ممکن است مجبور شوید به انتخاب دبیرستان دیگری فکر کنید. اما برای افزایش آمادگی خود، بدانید که درس ریاضی (به غیر از رشته انسانی که درس ادبیات و عربی اهمیت بیشتری دارد) در آزمون ورودی از اهمیت بالایی برخوردار است و در جلسات روانشناسی و مصاحبه، صداقت و مهربانی و شخصیت انسانی دانش آموز و خانواده اش از دیگر ملاک های بسیار مهم گزینش دانش آموزان است.

دانش آموزان بهترین مدرسه دخترانه


اگه دوست داری تو بهترین مدرسه تهران ثبت نام کنی و کلی تجربه جالب به‌دست بیاری،

عدد ۴۲ رو به سامانه ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرست یا فرم انتهای صفحه رو پر کن.


چرا خانواده ها مدرسه مدبران را دوست دارند؟

پدر و مادرهای خوب دبیرستان مدبران می گویند این دبیرستان متفاوت ترین و بهترین دبیرستان است که در دنیا وجود دارد. چرا که قبل از هر چیز به آموزش هنر زندگی می پردازد. بچه های ما از زمانی که وارد مدرسه شده اند تفاوت های بسیار فاحشی کرده اند. خوش اخلاق تر، خوشحال تر و با اراده تر از گذشته شده اند. آن ها حرف هایی می زنند که بسیار فراتر از هم سن و سالانشان است. یکی از خانواده ها می گفت: بچه من آنقدر رشد خوب و تغییرات عالی داشته است که خیلی وقت ها از او یاد می گیرم. او به من مشاوره می دهد، کمک می کند و بسیار خوش رفتار از گذشته با من و پدرش شده است. اکثر خانواده های دانش آموزان مدرسه مدبران می گویند بچه های ما چند سال بزرگتر از هم سن و سالانشان رفتار می کنند و از اینکه فرزندانشان به زندگی، کشور و خانواده شان نگرش مثبت تری پیدا کرده اند، حس رضایت بسیار خوبی دارند.


اگه دوست داری تو بهترین مدرسه تهران ثبت نام کنی و کلی تجربه جالب به‌دست بیاری،

عدد ۴۲ رو به سامانه ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرست یا فرم انتهای صفحه رو پر کن.


آیا هر کسی که وارد مدرسه مدبران می شود، به بهترین رتبه تبدیل می شود؟

علی میرصادقی می گوید: نه مدرسه ما و نه هیچ مدرسه دگیری این توان را ندارد که همه دانش آموزان به بهترین رتبه های کشور تبدیل کند؛ او می گوید ما در مدرسه آموزش هایی به بچه ها می دهیم که اگر بنیه استعدادی و علمی آن ها به اندازه رتبه های برتر نشد، آن ها بتوانند در هر زمینه ای که وارد شدند جزء نفرات برتر کشور باشند. او در ادامه گفت اگر خانواده ها فقط از فرزندانشان رتبه بخواهند، آن ها را به شکل یک سرمایه مالی نگاه کرده اند که انتظار دارند با کوچکترین سرمایه گذاری (آموزش) آن ها ۱۰ برابرش را پاسخ دهند. بچه ها همین گونه که هستند سرمایه هستند و هر مدرسه ای که ادعای تربیتی دارد باید در قدم اول احترام بدون قید و شرط را به بچه ها بگذارد تا آن ها در یک کانون گرم و پر محبت رشد کنند. او تاکید می کند: نه ما نمی توانیم همه دانش آموزان را به رتبه های تک رقمی و دو رقمی و... تبدیل کنیم.


دبیرستان مدبران بارسا - بهترین دبیرستان دخترانه تهران - برای پایه های هفتم تا یازدهم آزمون تعیین سطح برگزار می کند

 برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو آزمون تعیین سطح، عدد ۴۲ رو به ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ ارسال کنید یا فرم انتهای صفحه رو پر کنید.دوست داری سال بعد اسم تو توی اون لیست باشه؟
همین الان عدد ۴۲ رو به ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرست یا فرم انتهای صفحه رو پر کن
تا باهات تماس بگیریم.

آزمون ورودی دبیرستان دخترانه مدبران در تاریخ ۲۵ خرداد برای پایه های هفتم تا یازدهم برگزار میشه. برای ثبت نام، صفحه آزمون ورودی رو ببینید.


«برای آشنایی بیشتر با شرایط مدرسه، امکانات و اساتید بهترین مدرسه تهران صفحات زیر رو ملاحظه کنید»

مدرسه کنکور و مدرسه زندگی مدبران

(آشنایی با رتبه های برتر کنکور مدبران، سیستم حرفه ای آموزش مدرسه برای دانش آموزان کنکوری و پایه و ...)

مدرسه کنکور مدبران

امکانات بهترین مدرسه دخترانه تهران

(معرفی امکانات بی نظیر مدرسه مثل آزمایشگاه ها، کلاس های مجهز، کلاس زبان، سالن ورزشی، پانسیون مطالعاتی و ...)

امکانات بهترین مدرسه دخترانه

بهترین اساتید کنکور تهران

(معرفی بهترین اساتید کنکور دبیرستان مدبران، معرفی روش مشاوره تحصیلی کنکور و پایه در بهترین دبیرستان تهران و ...)

اساتید بهترین دبیرستان دخترانه تهران

دبیرستان مدبران، بهترین مدرسه خاورمیانه در سال ۲۰۱۳

مدرسه مدبران بهترین دبیرستان غیرانتفاعی دخترانه تهران است. این فقط یک ادعا نیست. دبیرستان مدبران در سال ۲۰۱۳ بهترین مدرسه خاورمیانه شده. با ما همراه باشید تا با امکانات شگفت انگیز بهترین دبیرستان دخترانه تهران آشنا بشید. مدرسه مدبران بارسا، مدرسه ای از جنس زندگی هست که در اون علاوه بر یادگیری دروس تحصیلی و راهنمایی ها و پیگیری های بهترین مشاوران تحصیلی ایران، مهارت های مهم زندگی رو یاد می گیرید، با جدیدترین تکنیک های روانشناسی دنیا آشنا می شید، توی زبان انگلیسی و ICDL مهارت پیدا می کنید، سالن ورزشی و زومبا و یوگا دارید، به اردوهای هیجان انگیز و آموزنده خواهید رفت، توی مجهزترین آزمایشگاه ها می تونید به کارهای علمی و پژوهشی بپردازید و یه عالمه امکانات و ویژگی های دیگه که در ادامه به صورت دقیق تر با اون ها آشنا خواهید شد.

تمام این شرایط و امکانات فوق العاده با هدف پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و موفقیتشون تو کنکور و آماده کردن اون ها برای زندگی ایجاد شده. درواقع این هدف و ارزش اصلی دبیرستان دخترانه مدبران بارسا هست که اون رو به بهترین مدرسه دخترانه تهران تبدیل کرده. در مدرسه مدبران، ما کنار درس، زندگی هم می آموزیم. همچنین دبیرستان بارسا در سال ۲۰۱۳ برنده جایزه بهترین سیستم آموزشی منطقه MENA (منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا) شده که در ادامه شما رو از اهمیت این جایزه آگاه می کنیم. علاوه بر اون علی میرصادقی (طراح و ایده پرداز بهترین دبیرستان تهران) اولین عضو پذیرش شده خاورمیانه در انجمن مشاوره تحصیلی جهان (SEC) هست. عواملی که دست به دست هم داده اند تا مدرسه مدبران به عنوان بهترین دبیرستان دخترانه تهران شناخته بشه. برای آشنایی با امکانات شگفت انگیز دبیرستان مدبران با ما همراه باشید.


اگه تو هم دوست داری تو بهترین دبیرستان دخترانه تهران درس بخونی 
عدد ۴۲ رو به سامانه ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرست یا فرم انتهای صفحه رو پر کن 
تا باهات تماس بگیریم.

آزمون ورودی دبیرستان دخترانه مدبران در تاریخ ۲۵ خرداد برای پایه های هفتم تا یازدهم برگزار میشه. برای ثبت نام، صفحه آزمون ورودی رو ببینید.


| ماموریت دبیرستان دخترانه مدبران |

ماموریت ما در بهترین دبیرستان دخترانه تهران ساخت انسان های اصیل و کارآفرین های مدبر با بالاتـرین ارزش های ایرانی و انسانـی است.

آزمایشگاه بهترین دبیرستان تهران

مدرسه ای با استانداردهای بین المللی

مدرسه مدبران بارسا در سال ۹۱ در منطقه ۲ تهران و در محدوده ستارخان تاسیس شد و با تفکر جدید و علمی خودش، فرآیند آمـوزشی نوینی رو در میان بهترین مدارس تهران ایجاد کرد و در این سال ها همیشه به عنوان بهترین دبیرستان غیرانتفاعی دخترانه تهران از نظر دانش آموزان و والدین مورد توجه قرار گرفته. مدبران بارسا مدرسه ای با استانداردهای بین المللی ست و در سال ۲۰۱۳ هیات موسس دبیرستان دخترانه مدبران برنده جایزه بهترین سیستم آموزشی منطقه MENA شدند. MENA منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا رو در بر می گیره که شامل کشورهایی از جمله ترکیه، امارات، لبنان، مصر و عربستان سعودی هست که سیستم های آموزشی برخی از این کشورها بسیار پیشرفته و شبیه به جدیدترین متدهای آموزشی کشورهای توسعه یافته اروپایی هست. و مدرسه دخترانه مدبران بارسا عنوان بهترین مدرسه منطقه MENA رو در میان چنین رقبایی کسب کرده. پس شایسته ست به پاس افتخار آفرینی های این مدرسه در عرصه برون مرزی و کسب این عنوان مهم، مدبران رو بهترین دبیرستان دخترانه تهران و ایران بنامیم. در این مراسم که در کشور امارات برگزار شد شخصیت های مهمی از جمله دکتر حمید سلطانی، رئیس دانشگاه لیبرتی آمریکا، حضور داشتتند. اما واقعا چه اتفاقاتی در این دبیرستان دخترانه باعث شده دانش آموزان و والدین اون ها تا این حد از شرایط مدرسه رضایت داشته باشند؟ برای جواب دادن به این سوال، بعد از مشاهده ویدئوی زیر با همراه ما باشید.


اگه دوست داری تو بهترین مدرسه تهران ثبت نام کنی و کلی تجربه جالب به‌دست بیاری،

عدد ۴۲ رو به سامانه ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرست یا فرم انتهای صفحه رو پر کن.


مدرسه آنلاین مدبران بارسا

شنیدید که میگن هر آدم موفقی یا هر موسسه و سازمان بزرگی تو شرایط سخت خودش رو نشون میده و از بقیه متمایز میشه؟ شاید بعضی هاتون حتی این رو درباره آدم ها یا شرکت های مختلف دیده باشید یا داستانش رو شنیده باشید. مدرسه دخترانه مدبران بارسا هم یکی از همین موسسات بزرگ و موفق بود که با شیوع ویروس کرونا و شرایط سخت و غیرطبیعی که این ویروس به جامعه تحمیل کرد، یه بار دیگه نشون داد جزء برترین مدارس دخترانه تهران هست و خدمات و امکاناتی داره که کمتر مدرسه غیرانتفاعی در تهران از اون ها برخورداره. مطالب بیشتر رو می تونید در صفحه مدرسه آنلاین دخترانه بارسا بخونید (با مطالعه این نکات درباره ویژگی های مدرسه آنلاین بارسا احتمالا تصوراتتون درباره آموزش مجازی و بهترین مدارس آنلاین تهران تغییر می کنه)

پژوهش و نوآوری در بهترین دبیرستان تهران

یکی از بزرگ ترین ویژگی هایی که مدبران رو در لیست بهترین مدارس تهران قرار میده، اهمیت و توجه ویژه این مدرسه دخترانه به استعداد پژوهشی دانش آموزان هست. دانش آموزان در بسیاری از مدارس فقط برای درس خوندن و تست زدن آموزش می­ بینند و به همین دلیل قدرت استفاده از افکار و ایده ­های سازنده از اون ­­­ها گرفته میشه. درواقع با استفاده از این روشی که تو بیشتر مدرسه های کشور رایج هست، بیشتر روی محفوظات دانش آموزان کار میشه و قدرت خلاقیت، تفکر و نوآوری دانش آموزان به تدریج کاهش پیدا می کنه. درصورتی که تحقیق، پژوهش و نوآوری آزمایشگاهی و عملی به اون ­ها فرصت رشد و شکوفایی ایده­ های جدید رو میده و باعث ایجاد بروز قدرت خلاقیت دانش آموزان میشه. به کارگیری قدرت خلاقیت باعث افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان شده و کمک می ­کنه تا در موقعیت ­­های مختلف زندگی طراحی های نوینی ابداع کنند و در جهت مقابله و رفع مشکلات تلاش کنند؛ نه اینکه از موقعیت به وجود اومده فرار کنند.

علاوه بر این از اونجایی که کارهای پژوهشی در دبیرستان دخترانه مدبران بارسا بیشتر به صورت تیمی و گروهی انجام میشه، باعث افزایش روحیه کار تیمی، مسئولیت پذیری، نظم و قدرت صبر و تحمل دانش ­آموزان میشه. زیرا افرادی که در یک گروه قرار می ­گیرند ممکنه از لحاظ سطح علمی و کاری یکسان نباشند و این دقیقا شبیه جامعه ­ای هست که در اون زندگی می­ کنیم و همه ما در یک سطح نیستیم. انجام کار تیمی و پژوهش هم به همین شکله و ممکنه اعضای یک گروه رابطه خیلی دوستانه ای با همدیگه نداشته نباشند، ولی یاد می ­گیرند که چگونه برای رسیدن به هدفشون کنار هم بمونند و با هم تعامل داشته باشند.

یکی از موفقیت های علمی پژوهشی مدرسه مدبران حضور در کنفرانس بین المللی مخابرات بی سیم نوری بود که در فروردین ۹۸ تو دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد. دانش آموزان مدبران بارسا به عنوان تنها مدرسه شرکت کننده تو این کنفرانس حضور داشتند که باعث شد تجربه های مهمی تو زمنیه کارهای علمی و پژوهشی به دست بیارن. این کنفرانس به زبان انگلیسی برگزار شد و اساتید و دانشمندان بزرگ ایرانی و خارجی تو اون حضور داشتند. بخشی از این کنفرانس هم به حضور دانش آموزان مدبران روی صحنه و صحبت هاشون به زبان انگلیسی اختصاص یافت. و این فرصت بزرگیه که مدرسه دخترانه مدبران در اختیار دانش آموزانش قرار میده تا در کارهای پژوهشی پیشرفت کنند و قدرت خلاقیت و نبوغشون شکوفا بشه. ویدئوی زیر که بخشی از این کنفرانس بوده رو حتما تماشا کنید تا بهتر متوجه منظورمون بشید.

ویدئوی حضور دانش آموزان در کنفرانس بین المللی مخابرات

حضور مدرسه مدبران به عنوان تنها دبیرستان تهران در کنفرانس بین المللی مخابرات فقط یکی از اقدامات علمی و پژوهشی این مدرسه بوده. مدرسه مدبران هر سال تو جشنواره های تبیان، خوارزمی، ابن سینا و... حضور داره. دانش آموزان بهترین دبیرستان دخترانه تهران در سال ۹۷-۹۶ سه رتبه اول و سه رتبه دوم کشوری در جشنواره تبیان (دانشگاه شهید بهشتی) و رتبه اول کشوری در جشنواره ابن سینا (دانشگاه تهران) رو کسب کردند و امکان حضور در مسابقات بین المللی کره جنوبی رو به دست آوردند. همچنین مقام دوم و سوم کشوری در جشنواره پژوهشی - ملی یک دنیا، یک ایده در بهمن ۹۷ به مدبران بارسا رسید.

ما تومدرسه مدبران بارسا - بهترین دبیرستان دخترانه تهران - در حوزه های فیزیک، الکترونیک، برق، شیمی، نانو، زیست فناوری، زیست پزشکی، ژنتیک گیاهی، تغذیه، میکروبیولوژی، محیط زیست و گرایش­ های جدید دیگه کار پژوهشی انجام می ­دیم. روش کار به این صورته که دانش ­آموزان روش تحقیق علمی و اصولی اون مباحث و مطالبی که در دوره­ های آکادمیک و دانشگاهی آموزش داده میشه رو یاد می ­گیرند و صرفاً به این فکر نمی ­کنند که تحقیق کردن چیزیه که توی اینترنت بابتش فقط سرچ کنند و تحویل بدن. دانش آموزان مدرسه دخترانه مدبران همچنین نحوه درست کردن بروشور و پاورپونت رو یاد می­ گیرند و کار پژوهشی خودشون رو زیر نظر اساتید مربوطه پروپوزال نویسی و پایان ­نامه نویسی، در موضوع دلخواهشون شروع می­ کنند.

پس از جمع­ آوری مطالب، دانش آموزان وارد کار عملیاتی و آزمایشگاهی میشن و در نهایت روی اون طرح و ایده در حد آزمایشگاه مدرسه کار می­ کنند و برای تکمیل کارها از دانشگاه ­های معتبری مثل دانشگاه تهران، شریف، تربیت مدرس و دانشگاه­ های آزاد که می ­تونند در این حوزه به ما کمک کنند، زیر نظر معلمان استفاده میشه و اساتید علمی دانشگاه ها پژوهش رو تایید می کنند. دانش آموزان دبیرستان مدبران می­ تونند با قدرت زیاد در جشنواره های مختلف علمی داخل و خارج کشور شرکت کنند. اون ها سر کلاس یاد می ­گیرند چطور دفاع کنند و سؤالات داوران رو جواب بدن و چطور با همدیگه هم اندیشی داشته باشند و از شکست نترسند.

شعار بهترین مدرسه دخترانه تهران در هر جشنواره­ علمی یا پژوهشی که دانش آموزان در آن شرکت می­ کنند این است: یا برنده می ­شویم یا چیزی را یاد می ­گیریم؛ پس هیچ وقت شکست نمی­ خوریم.


اگه دوست داری تو بهترین مدرسه تهران ثبت نام کنی و کلی تجربه جالب به‌دست بیاری،

عدد ۴۲ رو به سامانه ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرست یا فرم انتهای صفحه رو پر کن.

آزمون ورودی دبیرستان دخترانه مدبران در تاریخ ۲۰ اردیبهشت برگزار میشه و برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام صفحه آزمون ورودی رو ببینید.


مدرسه مدبران بارسا

| موسس و رئیس هیـات مـدیـره مدبران |

  • سرکار خانم طناز بهمن پور کارشناس اقتصاد از دانشگاه علامه طباطبایی

  • 30 سال سابقه‌ی فرهنگی، آموزشی و مدیریتی

مدیریت و عضو هیات مدیره مدرسه مدبران |

  • سرکار خانم مژگان مصلحی با سابقه‌ 27 سال کار

  • در بالاترین سطوح آموزشی

  • برنـده و منتخب 57 جایـزه و تشویق‌ نامه کشوری

.مدرسه مدبران بارسا

ارزش ها در بهترین دبیرستان دخترانه تهران

  1. پـرورش انسان هـایی با محوریت خوشحالی و خوش‌ بختـی با توجه به تمام ابعاد آن ها (علـم، هنـر، اخـلاق)

  2.  کـارآفـریــنــی و خدمـات اجتـمـاعـی

  3. پرورش و قدرت‌ بـخشی به انـسان ها بـا احتـرام به اصول راست‌ گویی، تعهد و سخت‌ کوشی

  4. به چالش درآوردن خودمان با سرمایـه‌ گذاری روی چالش‌ هـای جدیـد

  5. موفقیت علمی و ساخت پایه‌ های علمی

رتبه های برتر مدرسه مدبران بارسا

مدرسه مدبران | مدرسه ای برای ساختن زندگی بهتر

.

| آموزش خانواده‌ ها در مدرسه مدبران |

مدرسه‌ ای که برای خانواده‌ ها، برنامه نداشته باشد، برای شکست خوردن برنامه خواهد داشت؛ و خانواده‌ ای که وقت مطالعه و آموزش نداشته باشد،  برای فرزندش اهمیتی قائل نیست.

رتبه‌ های برتر در خانواده‌ های برتر یافت می‌ شوند.

پس بدون همکاری خانواده‌ ها، رتبه و قهرمانی ساخته نخواهد شد.

ما در بهترین دبیرستان دخترانه تهران همزمان با آموزش به دانش آموزان، به خانواده ها هم کمک می کنیم تا بتونن همانند مدرسه، در خونه هم فضایی مناسب و خوب رو برای فرزندانشون آماده کنن.

.

مدرسه مدبران بارسا


اگه تو هم دوست داری تو بهترین دبیرستان تهران درس بخونی 

عدد 42 رو به 3000909030 ارسال کن یا فرم پایین صفحه رو پر کن 

تا باهات تماس بگیریم.


برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مدرسه مدبران بارسا بهترین دبیرستان دخترانه تهران عدد 42 رو به 3000909030بفرستید.

بدون شک همه دانش آموزان تهرانی دوست دارند که بتونند تو بهترین مدارس تهران ثبت نام کنند و از امکانات آموزشی و رفاهی بهترین دبیرستان های دخترانه دوره اول و دوم استفاده کنند. اما سوال اینجاست که یه مدرسه خوب چه خصوصیاتی داره؟ درواقع یه مدرسه ایده آل باید چه شرایط و امکاناتی داشته باشه تا بتونید با خیال راحت اونجا ثبت نام کنید؟ از دید کلی مدرسه ای ایده آل هست که مهارت های زندگی رو به دانش آموزان یاد بده. اما در زمینه آموزش، اون مدرسه ای بهتره که به تلاش دانش آموز اهمیت بده، نه به نمره؛ و پیشرفت هر دانش آموز رو با خودش مقایسه کنه، نه با فرد دیگه ای. هرچند این جملات تو بیشتر مدارس فقط یه شعاره، اما مدرسه ای ایده آل هست که استعداد دانش آموزانش رو کشف کنه و تو همون زمینه از دانش آموز کار بخواد و بر اساس همون استعداد، دانش آموز رو هدایت، راهنمایی و تشویق کنه. پس بهتره دنبال مدرسه ای نباشید که همه شاگردانش رو گزینش می کنه تا از یک قشر خاص باشند. ما تو مدبران بارسا از دانش آموزان تست روانشناسی می گیریم تا با خصوصیات شخصیتی اون ها بیشتر آشنا بشیم و بتونیم اون ها رو براساس استعدادهاشون هدایت کنیم. در ادامه شما رو با چندتا از ویژگی های مهمی که موقع انتخاب مدرسه باید بهشون دقت کنید آشنا می کنیم. پس حواستون رو حسابی جمع کنید که انتخاب بهترین مدرسه موضوع خیلی مهم و سرنوشت سازیه.

هر پدر و مادری دغدغه ثبت نام فرزندشون در بهترین مدارس رو دارن و همیشه در تلاشن تا بهترین انتخاب ها رو برای فرزندشون بکنن. پیدا کردن بهترین دبیرستان دخترانه و ثبت نام در اون یکی از مهم ترین تصمیمات اون هاست چون در واقع ثبت نام در یک مدرسه خوب یه سرمایه گذاری بزرگ محسوب میشه و فارغ از هزینه هایی که برای شهریه میدن دارن آینده فرزندشون رو تضمین می کنند. مدرسه مدبران بارسا جایی هست که بچه ها علاوه بر درس های مدرسه درس زندگی و توانایی زندگی کردن رو هم یاد میگیرن. برای اطلاع از نحوه ثبت نام در بهترین دبیرستان دخترانه تهران عدد 42 رو به سامانه 3000909030 ارسال کنید یا فرمی که در پایین این متن قرار داده رو پر کنید.

فرم آزمون ورودی مدرسه دخترانه مدبران

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مدرسه دخترانه مدبران و آگاهی از تاریخ آزمون ورودی بعدی، کافی است نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

مشخصات فردی
موبایل
تصویر امنیتی
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.