کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته

 
قیمت: 3,500,000 ریال

بهترین روش برای افزایش ساعت مطالعه چیه؟

همیشه وقتی که می خوای درس بخونی زمان زیادی صرف می کنی ولی به نتیجه ای که انتظار داری نمیرسی، وقت کم میاری و حجم زیادی از مطالب می مونه که باید مطالعه کنی، به این فکر میوفتی که برنامه ریزی کنی و با برنامه درس بخونی ولی وقتی برنامه ای که نوشتی اجراء می کنی سریع خسته میشی و دیگه ادامه نمیدی. می دونستی کتابی وجود داره که خیلی می تونه برای برنامه ریزی درسی کمکت کنه و باعث بشه که ساعت مطالعاتی که داری افزایش بدی، خیلی از کتاب های برنامه ریزی فقط میتونن برای برنامه ریزی درسی کمکت کنن ولی کتاب برنامه ریزی با دوربین مدار بسته باعث منظم شدن روند درس خوندنت و افزایش ساعت مطالعه ات میشه الان دیگه وقتشه که با داشتن این کتاب از رقیب هات سبقت بگیری و سرعت مطالعاتی خودت افزایش بدی.

مشاوران تحصیلی هیچ گاه درس خوندن بدون برنامه ریزی رو تایید نمی کنند. همه دانش آموزان در روند مطالعه در طول یک سال تحصیلی افت و خیزهای زیادی رو تجربه می کنند. حتی رتبه های برتر کنکور سراسری هم گاهی اوقات بهتر و متمرکزتر درس می خونند و تو بعضی هفته ها، ساعت مطالعه شون پایین میاد. در این میان دانش آموزانی موفق تر هستند که این تغییرات رو ثبت کنند و ازشون درس بگیرند. اگه می خواید به روند منظمی در درس خوندن برسید، باید میزان مطالعه روزانه، هفتگی و ماهیانه تون رو تو یه دفتر برنامه ریزی خوب ثبت کنید. در این صورت می تونید به مرور زمان ساعت مطالعه تون رو افزایش بدید. در این صورت می تونید با یک نگاه میزان درس خوندنتون در یک مدت زمان رو حساب کنید. کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته این امکان رو برای شما فراهم می کنه تا تمام ساعت های درس خوندنتون رو ثبت و یادداشت کنید.

اگه مشاور تحصیلی هم داشته باشید، مشاور شما می تونه آمار دقیق مطالعه شما رو ببینه و بر اساس اون، شما رو بهتر و بیشتر راهنمایی کنه. حتی می تونید برنامه های درسی که مشاور شما براتون می نویسه رو تو کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته یادداشت کنید تا بتونید برنامه رو دقیق تر و منظم تر اجرا کنید.

دلیل دیگه ای که این کتاب برنامه ریزی تحصیلی رو از سایر موارد مشابه متمایز می کنه، نویسنده کتابه. نویسنده این کتاب آقای دکتر علی میرصادقی هست که تو سال ۲۰۱۵ به عنوان بهترین مشاور تحصیلی ایران از نگاه مجله Corporate Vision انگلستان لقب گرفته. همچنین ایشون تنها مشاور تحصیلی ایرانی عضو انجمن مشاوران تحصیلی جهانی (SEC) هست. بنابراین می تونید مطمئن باشید با استفاده از این دفتر برنامه ریزی تحصیلی دارید دکتر علی میرصادقی و طبق ایدئولوژی های بهترین مشاور تحصیلی ایران پیش می رید و برنامه ریزی می کنید.

سومین دلیلی که باعث میشه برنامه ریزی با دوربین مداربسته رو انتخاب کنید، اینه که این کتاب باعث افزایش سرعت مطالعاتی شما میشه. درحالیکه حتی بهترین دفترهای برنامه ریزی تحصیلی در بهترین شرایط فقط به شما در برنامه ریزی درسی کمک می کنند، کتاب دوربین مداربسته باعث افزایش سرعت مطالعاتی شما هم میشه. درصورتی که به راهنمایی ها و دستورالعمل های این کتاب عمل کنید، خودتون شاهد پیشرفت سرعت مطالعه تون خواهید بود. افزایش سرعت مطالعه شما به مرور در برنامه ریزی های درسی تون تاثیر گذاره و باعث میشه در زمان کمتر، حجم بیشتری از دروس رو مطالعه کنید.

اگه تو برنامه ریزی درسی مشکل داری، باید حتما این ویدئو رو ببینی!!

نظرات شما عزیزان درباره کتاب برنامه ریز با دوربین مداربسته

همیشه باعث دلگرمی ماست!

نظرات مشتریان دوربین مداربسته


نظرات مشتریان دوربین مداربسته


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.