بهترین منابع زیست کنکور

بهترین منابع زیست کنکور

استفاده از منابع کمک آموزشی مناسب، از عوامل بسیار مهم موفقیت در کنکور می باشد که باید به درستی و با نظر مشاوران و دبیران متخصص انتخاب شود. در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین منابع زیست کنکور بپردازیم.

کتاب ها و منابع معرفی شده در این مقاله، بر اساس نظر بهترین مشاوران تحصیلی موسسه آموزشی بارسا می باشد.

بهترین منابع زیست کنکور | بهترین منابع زیست نظام جدید

درس زیست شناسی کنکور جزء دروسی است که قسمت اصلی یادگیری آن سر کلاس و به وسیله تدریس معلمتان انجام می شود. بنابراین لازم است در کلاس درس زیست حضور فعال و آگاه داشته باشید. از طرفی مطالعه دقیق و خط به خط کتاب درسی زیست شناسی بسیار مهم بوده و قبل از مراجعه به کتاب های کمک درسی، لازم است کتاب درسی زیست را به طور کامل و مفهومی بررسی کنید. در مرحله بعد، تهیه یک کتاب کمک آموزشی خوب برای یادگیری بهتر این درس ، تسلط بهتر بر مفاهیم درسی و تست زنی پیشنهاد می شود.

کتاب تست زیست خیلی سبز

کتاب تست زیست شناسی خیلی سبز درسنامه های خوبی دارد که بیشتر توضیح مطالب کتاب درسی هستند و در واقع هر مبحث کتاب درسی را بیشتر باز کرده و توضیح داده اند. تست های این کتاب در چاپ های جدید، سطح بهتری دارند و به سطح سوالات زیست کنکور سراسری نزدیکتر شده اند. کتاب تست زیست خیلی سبز در دو جلد منتشر می شود که یک جلد آن تست زیست پایه (دهم و یازدهم) و جلد دیگر آن تست زیست دوازدهم می باشد.

کتاب تست زیست دوازدهم خیلی سبز تمام مطالب کتاب درسی را به صورت فصل به فصل بیان کرده است. درسنامه های این کتاب کاربردی، جامع و در عین حال خلاصه و روان هستند و حجم زیادی ندارند و برای دانش آموزانی که با مشکل کمبود وقت مواجه هستند، مطالعه این کتاب توصیه می شود. مطالب هر فصل کتاب در قالب چند گفتار ( مانند کتاب درسی زیست شناسی ) تفکیک شده است. در هر گفتار، ابتدا با درسنامه های جامع رو به رو هستیم که سعی می کنند مطالب درسی را به صورت مفهومی و کاربردی به شما آموزش دهند، سپس تعدادی تست طبقه بندی شده از همان گفتار جمع آوری و چاپ شده است تا دانش آموزان با تست ها آشنا شوند و در عین حال میزان یادگیری خود را نیز بسنجند. سپس در انتهای فصل تست های ترکیبی قرار دارند که دانش آموزان با استفاده از آن ها می توانند مطالب فصل را جمع بندی کنند. آخرین بخش هر فصل کتاب، شامل پاسخنامه کاملا تشریحی می باشد که در آن به بررسی و تجزیه و تحلیل تست ها پرداخته شده و در صورت لزوم و در تعدادی از تست ها، مولفان به بررسی و تحلیل همه گزینه های تست پرداخته اند. یک پاسخنامه کلیدی هم در انتهای کتاب قرار داده شده است.

با توجه به تغییر سبک سوالات درس زیست شناسی در کنکور سراسری و پیچیده ترشدن تست های کنکور در سال های اخیر، انتشارات خیلی سبز هم تست های کتاب هاش رو پیچیده تر و مفهومی تر کرده؛ البته تست های این کتاب ها هم چنان منطبق بر کتاب درسی هستند.

شیوه نگارش و تالیف کتاب تست زیست پایه خیلی سبز نیز تا حد زیادی شبیه به تست زیست دوازدهم می باشد. با این تفاوت که در تست زیست پایه ، به جای این که ابتدا با درسنامه های آموزشی مواجه شویم، هر فصل کتاب با تست های طبقه بندی شده شروع می شود. این تست ها شامل تست های کنکور سراسری و تست های تالیفی بوده و مطالب کتاب زیست شناسی دهم و یازدهم را کاملا پوشش می دهند. در انتهای هر فصل نیز دو آزمون تستی قرار دارد تا به دانش آموزان کمک کند مطالب فصل را جمع بندی کرده و میزان تسلط خود را محک بزنند. در قسمت پاسخنامه تشریحی که انتهای هر فصل قرار دارد، در میان پاسخ تشریحی تست ها، به آموزش مطالب درسی و مهم کتاب در قالب جدول، تصاویر و نکات آموزشی پرداخته شده است.

کتاب های تست زیست شناسی خیلی سبز

بهترین منابع کنکور 99 ( دروس عمومی )

بهترین منابع کنکور 99 ( دروس اختصاصی )

کتاب فاگو زیست دوازدهم

درسنامه های کتاب های فاگوزیست خیلی کامل و جامع هستند. البته قطر هر جلد فاگوزیست چند برابر کتاب درسی زیست شناسی است! چرا که مولفان سعی کرده اند همه نکات کتاب را استخراج کنند، با این حال در بعضی از قسمت های کتاب به نکات کم کاربرد هم برخورد می کنیم. همین زیاد بودن حجم کتاب فاگو زیست دوازدهم باعث می شود بعضی از دانش آموزان تمرکزشان روی خود کتاب درسی و تست کمتر شود. کتاب فاگو زیست دوازدهم در 2 جلد منتشر شده است. این کتاب دارای درسنامه های کاربردی و جامع به زبان ساده می باشد و در آن، بعد از هر درسنامه از تست های آموزشی متنوع استفاده شده است. بانک تست کتاب فاگو زیست دوازدهم شامل تست های تالیفی و تست های کنکور سراسری به صورت طبقه بندی شده می باشد. علاوه بر پاسخنامه تشریحی، انتهای بانک تست هر فصل، یک پاسخنامه کلیدی نیز وجود دارد. از آن جایی که بررسی شکل ها و تصاویر کتاب درسی در زیست شناسی اهمیت زیادی دارد، در کتاب فاگوزیست دوازدهم از تصاویر رنگی و متنوع آموزشی استفاده شده است.

کتاب های فاگو زیست دوازدهم

بیشتر بخوانید: چگونه دروس حفظی را بخوانیم ؟

چون فاگوزیست یک کتاب مفهومی بوده و حجم زیادی دارد، برای دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم که وقت بیشتری دارند، منبع مناسبی است. اما این کتاب برای دانش آموزان کنکوری به خاطر حجم زیادش توصیه نمی شود. فاگوزیست فاگوزیست برای هر پایه کتاب جدا داره اما برای مباحث خاصی مثل قلب، گیاهی، آغازیان، قارچ ها، ویروس و باکتری، شارش انرژی هم کتاب جداگانه ای چاپ کرده.

کتاب زیست شناسی سه بعدی نشر الگو

کتاب زیست شناسی سه بعدی نشر الگو برای پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت مجزا به چاپ رسیده است که کتاب زیست شناسی دوازدهم نشر الگو در دو جلد منتشر شده است. (جلد اول شامل فصل های 1 تا 4 کتاب درسی و جلد دوم شامل بقیه فصل هاست.)

این مقاله رو از دست ندید: روش مطالعه زیست رتبه های برتر

در این کتاب ها ابتدا درسنامه های آموزشی قرار دارد که در آن ها به بررسی گفتارهای کتاب درسی پرداخته شده است. درسنامه های کتاب زیست شناسی نشر الگو بیشتر خلاصه ای از متن کتاب درسی بوده و هیچ گونه مطالب خارج از کتاب درسی در آن قرار ندارد. در درسنامه های این کتاب از نکات آموزشی، تصاویر رنگی و نمودارهای درختی برای فهم بهتر مطالب درس زیست شناسی استفاده شده است. پس از ارائه درسنامه ها، به قسمت تست های کتاب سه بعدی نشر الگو می رسیم. درواقع می توان گفت نقطه قوت کتاب زیست شناسی سه بعدی نشر الگو ، تست های آن می باشد. در این قسمت از تست های کنکور سراسری و آزمون های آزمایشی معتبر و تست های تالیفی استفاده شده است. هر فصل کتاب شامل تعداد زیادی تست می باشد که به دانش آموزان کمک می کند با حل و بررسی آن ها بر مفاهیم درسی مسلط شوند.

کتاب های زیست شناسی سه بعدی نشر الگو

در قسمت انتهایی هر فصل نیز پاسخنامه کاملا تشریحی وجود دارد که به بررسی تست ها و گزینه های صحیح و غلط آن ها پرداخته است. هم چنین در این قسمت و در میان پاسخ تست ها نکات کنکوری کوتاه و کاربردی بیان شده است که یادگیری آن ها در فهم و حل تست ها به دانش آموزان کمک می کند. علاوه بر این، پاسخنامه کلیدی تمام تست ها در انتهای کتاب ضمیمه شده است. کتاب زیست شناسی سه بعدی نشر الگو در هر سه پایه تالیف دکتر اشکان هاشمی می باشد که باعث شده است شیوه تالیف و نگارش کتاب های هر سه پایه یکسان باشد.

برای رزرو و ثبت نام جلسات مشاوره تحصیلی بارسا
( مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری ) با شماره 22677917-021 تماس بگیرید
یا عدد 6 را به سامانه 3000909030 ارسال کنید.

نظرات کاربران
محمدجواد

محمدجواد

        سلام.
من پایه دوازدهمم و کدوم کتاب از لحاظ درسنامه، درسنامه ی بهتری داره؟ یعنی اینکه کپی کتاب نباشه و نکات بیشتری رو یاد بده*
      
پاسخ دادن 2 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام محمد جواد عزیز
کتاب خیلی سبز پاسخ تشریحی کاملی داره و تو این قسمت توضیحاتی خوبی رو ارائه میده.
موفق باشی
      
پاسخ دادن 0 0

محمد

محمد

        سلام. بین کتاب های زیست خیلی سبز، نشر الگو و آی کیو گاج از نظر سطح به چه ترتیبی برای سطح پایین، متوسط و بالا پیشنهاد می‌کنید؟ اصلاً آیا در صورت وقت داشتن باید هر سه این کتاب ها رو مطالعه کرد؟ ممنونم از توجهتون.
      
پاسخ دادن 4 1

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام محمد عزیز
بهترین منابع زیست شناسی به ترتیب، خیلی سبز ، نشر الگو و آی کیو گاج هستند. اشراف روی تک تک این کتاب ها مفیدتره تا زدن تست های همه منابع و یادگیری سطحی اون ها.
موفق باشی
      
پاسخ دادن 1 1

sara

sara

        من رشته دبیرستانم ریاضی بوده بعد از ده سال میخوام کنکور تجربی بدم میگن حجم کتاب های فاگو زیست زیادن . الان مرددم فاگو بخرم یا نه؟
      
پاسخ دادن 1 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام سارا جان
برای شروع مطالعه، فاگو منبع جامعی هست و اگه با برنامه ریزی درستی پیش بری، می تونی با مطالعه این کتاب از مطالب کاملش استفاده کنی.
موفق باشی
      
پاسخ دادن 0 0

رضا

رضا

        سلام من میانگین درصد زیست قلمچی ۸۰ هست و داوطلب کنکور۱۴۰۰
اگه بخوام تو زمانای آزادم یه کتاب برای آشنایی با تستای سخت تر بخونم IQ جامع زیست خوبه؟ چون مولف هاش عوض شدن و میترسم تستاش استاندارد نباشه یا نکات غلط توش باشه .
      
پاسخ دادن 3 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام رضا جان
بله؛ کتاب زیست شناسی IQ منبع سطح بالایی هست و برای شما مناسبه.
برات آرزوی موفقیت داریم
      
پاسخ دادن 0 0

هانیه

هانیه

        سلام خسته نباشید 
من امسال میرم دهم تجربی، دانش اموز سطح بالا و‌قوی هستم، و میخوام کنکوری بخوام ان شاالله
کتاب میکرو طبقه بندی زیست رو فعلا خریدم،
درکنارش چه کتاب یا کتاب هایی رو بهم پیشنهاد میکنید بخرم؟؟؟
سطح میکرو رو چه طور میبینید؟؟
      
پاسخ دادن 1 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام هانیه جان
اگه برای دهم سوال می کنی، برای شروع بهتره با کتاب خیلی سبز شروع کنی. اما اگه الآن زیست میکرو رو تهیه کردی، این کتاب هم برای دهم منبع خوبیه و بعد از این کتاب و تسلط کامل روی مطالبش، کتاب زیست شناسی نشر الگو برات مناسب هست.
امیدوارم موفق باشی
      
پاسخ دادن 0 0

نوا

نوا

        سلام 
من پایه یازدهم هستم و برای دهمم کتاب تست خیلی سبز رو کار کردم برای یازدهم هم به گفته دبیر زیست خیلی سبز رو خریدیم ولی بعضی جاها میشنوم که خیلی سبز میگن به اندازه میکرو گاج و نشر الگو خوب نیست ولی بعضیام میگن خیلی سبز خوبه منم گیج شدم الان همین خیلی سبز کافیه یا اون کتاب هارو تهیه کنم ؟؟ 
      
پاسخ دادن 3 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام نوا جان
کتاب خیلی سبز منبع مناسبی برای درس زیست شناسی محسوب میشه و برای شروع، کتاب تست مفیدی هست.
موفق باشی
      
پاسخ دادن 0 0

حنا

حنا

        سلام من کاملن روی کتاب خیلی سبز مسلطم 
میخاستم ببینم ایکیو مث نظام قدیم سخت هست یانه !؟
بهمظرتون چه کتاب تستی بگیرم که بهم کمک کنه و سطح سوالات بالا تر از خیلی سبز باشه ؟
      
پاسخ دادن 1 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام حنا جان
بعد از خیلی سبز، کتاب نشر الگو رو تهیه کن و بعدش کتاب IQ گاج منبع خوبی برای زیست شناسی هست و مثل نظام قدیم سطح بالایی داره.
برات آرزوی موفقیت داریم
      
پاسخ دادن 1 0

زهرا

زهرا

        سلام من کلاس دهم هستم وامسال میرم یازدهم برای زیست دهم فقط میکرو دارم ولی برای یازدهم و دوازدهم میخوام خیلی سبز و نشر الگو بگیرم برای کسب درصد ۸۰ تو کنکور برای زیست همینا کفایت میکنه یا حتما باید کتاب گاج IQ هم بگیرم ؟
      
پاسخ دادن 1 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام زهرا جان
برای درصد بالای زیست و بقیه درس ها، راه بهتر اینه که روی کیفیت زدن تست های کتاب تمرکز کنی و تعداد تست و کتاب های کمک آموزشی اهمیت کمتری داره.
اگه یازدهم و دوازدهم رو با خیلی سبز شروع کنی، بعد از به تسلط رسیدن روی این کتاب،. منابع نشرالگو و بعدش کتاب زیست آی کیو گاج می تونه برات مناسب باشه؛ اما حواست باشه که تسلط روی مباحث مهم تر از کمیت و تعداد تست هست.
برات آرزوی موفقیت داریم
      
پاسخ دادن 0 0

نسترن

نسترن

        سلام من امسال میخوام برم پایه یازدهم و سطح زیستم متوسط هست و میخوام اول از یک کتابی شروع کنم که سطح تست متوسطی داره شما چه کتابی رو پیشنهاد میکنید?
کتاب تست خیلی سبز ،میکرو وحتی نشر الگو خیلی سطح بالای دارند و من فک میکنم باید اول از یه چیز متوسط شروع کنم 
کتاب های تخته سیاه و گربه چطور?
      
پاسخ دادن 1 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام نسترن عزیز
اگه شما کتاب زیست خیلی سبز رو الآن برای شروع مناسب نمی دونی، به شما پیشنهاد می کنم از کتاب های «من و درسام» استفاده کنی و به صورت تشریحی زیست شناسی رو مطالعه کنی. بعد از این کتاب، برای تست زدن و شروع تست زنی، کتاب خیلی سبز مناسبه. چون تست های آموزشی و پاسخ تشریحی مناسبی داره.
برات آرزوی موفقیت داریم
      
پاسخ دادن 0 0

پریا

پریا

        سلام خسته نباشید من کتاب خیلی سبز دهم دارم و کل تستاشو زدم واسه پایه یازدهم و دوازدهم کتاب میخام سفارش بدم ولی نمیدونم چه کتابی بگیرم ک دیگ نیازی ب کتاب تست دیگه ای نباشه از لحاظیم میخام تستای کنکور سال های قبل داشته باشه میشه کمک کنید
      
پاسخ دادن 3 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام پریا جان
کتاب ها بر اساس انتشارات و نوع تست ها متفاوت هستند. کتاب های یادگیری و جمع بندی اولیه متفاوت با کتاب های آزمونی و زماندار هستند. شما باید مرحله به مرحله مطالعه داشته باشید. اما در مجموع کتاب خیلی سبز برای شما مناسب هست.
موفق باشید
      
پاسخ دادن 0 0

مهسا

مهسا

        سلام بنظرتون کتاب ماز زیست پایه برای شروع مناسبه؟
کتابی مد نظرم هست که تستای خوبی داشته باشه و در ازمون ها نتیجه مطلوب را بشه گرفت.
      
پاسخ دادن 2 1

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام مهسا جان
برای شروع درس زیست و مطالعه این درس، کتاب تست خیلی سبز مناسبه؛ چون هم پاسخنامه های جامعی داره و هم تست های آموزشی مناسبی داره.
موفق باشید
      
پاسخ دادن 1 0

یوسف

یوسف

        سلام من یوسف پورجعفر هستم بعد از یک ماه کنکور دارم نمیدونم چرا هر چقدر تست میزنم درصدم به بالای ۹۰ نمیرسه از دهم بیشتر وقتم رو زیست کار کردم حوصله درس نامه خوندن ندارم چون به نظرم تکراری هستن چکار کنم ممنون 
      
پاسخ دادن 1 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام یوسف عزیز
باتوجه به زمان کوتاهی که تا کنکور باقی مونده، بهتره به صورت جامع و آزمونی تست زیست بزنید تا مشکلات مبحثی خودتون رو متوجه بشید و بتونید درصدتون رو تو درس زیست شناسی بالا ببرید.
امیدوارم موفق باشید
      
پاسخ دادن 0 0

s

s

        من امسال میرم دوازدهم و میخوام جدا از برنامه مدرسه خودم زیست رو با یه کتاب کمک درسی تا آخر تابستون تموم کنم. کتابی میخوام که حجم تست اش نه خیلی کم باشه که تسلط ام کم شه و نه خیلی زیاد و نکته های کم کاربرد داشته باشه. چه کتابی به نظرتون بهتره؟(فقط دوازدهم بدون پایه)
      
پاسخ دادن 1 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام
وقت به خیر
کتاب تست خیلی سبز دارای سطح تست خوبیه و تعداد تست هاش برای اینکه پیشخوانی کنید، مناسب هست.
امیدوارم موفق باشید
      
پاسخ دادن 0 0

yegane

yegane

        سلام
اگه برای کنکور تقربا یک سال وقت داشته باشیم میشه کتاب فاگوزیست رو به عنوان منبع برای درس زیست انتخاب کرد؟؟
      
پاسخ دادن 1 1

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام یگانه جان
بله، کتاب های زیست فاگو درسنامه های جامع و کاملی دارند که به علت حجم زیاد، به وقت زیادی هم نیاز دارند. اما می تونند مفید باشند.
موفق باشید
      
پاسخ دادن 1 0

Zeynab

Zeynab

        سلام 
من یازدهمم و میخوام تو تابستون دهم و یازدهم را جمع بندی کنم. برای دهم میکرو را دارم اما تا بحال ازش استفاده نکردم و فکر میکنم برای شروع سنگین باشه! از دوستان هم شنیدم که برای پایه میکرو خوبه و برای دوازدهم خیلی سبز.
نظر شما چیه؟ یا بهتره هر سه پایه را خیلی سبز بگیرم؟
      
پاسخ دادن 2 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام زینب عزیز
بله، کتاب زیست خیلی سبز مناسب هست.
امیدوارم موفق باشید
      
پاسخ دادن 0 0

محمد

محمد

        برا زیست پایه میخوام خیلی سبز بگیرم ولی برا دوازدهم بین خیلی سبز و فار موندم چون شنیدم تست های فار خیلی نزدیک به کنکوره
      
پاسخ دادن 1 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام محمد عزیز
کتاب های زیست فا‌ر برای شروع سال دوازدهم و یادگیری های ابتدایی سنگین هستند. اما خیلی سبز برای شروع کارتون منبع خوبیه و کمک بیشتری می کنه به شما.
کتاب فار برای جمع بندی و بعد از تسلط روی مطالب به شما ‌کمک بیشتری می کنه.
امیدوارم موفق باشید
      
پاسخ دادن 0 0

Mohammad

Mohammad

        سلام ببخشید من کلاس دهم هستم امسال میرم یازدهم می‌خوام زیستو دهمو بخونم بنظرتون کتاب فاگو زیست دهم خوب هست؟
آیا کتاب فاگوزیست دهم درسنامه و بعد از هر درسنامه تستو جواب داره مث خیلی سبز؟؟ 
بهترین منبع کتاب های دیگه دهم رو هم بگید.
      
پاسخ دادن 2 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام محمد جان
بله، درسنامه های این کتاب بسیار مفید هستند و اگه از پایه که وقت بیشتری دارید مطالعه کنید، خیلی کمکتون می کنه.
بهترین منابع تمام دروس عمومی و اختصاصی کنکور رو تو ۲تا مقاله دیگه به صورت کامل و مفصل بررسی کردیم که لینکش تو همین مقاله (قبل از کتاب فاگو زیست دوازدهم) قرار داده شده.
موفق باشید
      
پاسخ دادن 0 0

حسین

حسین

        سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم که برا زیست این منابع خوبن:
برا پایه ۱۰و۱۱ :
اول زیست پایه خیلی سبز
بعد زیست پایه میکرو نقره ای
برا زیست ۱۲:
خیلی سبز
و برا جمع بندی چند ماه آخر هم موج آزمون نشرالگو خوبه؟
      
پاسخ دادن 2 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام حسین جان
بله، این منابع برای درس زیست شناسی پایه و کنکور مفید هستند.
موفق باشید
      
پاسخ دادن 0 0

ابوالفضل

ابوالفضل

        سلام من کلاسه دهم و تموم کردم از این ماه تازه شروع به تست زدن کردم کتابه تسته سه بعدی نشره الگو رو تهیه کردم اما متاسفانه این کتاب خیلی سطحش بالاست و مطالب و خوب درک نمیکنم میخوام این کتاب رو عوض کنم شما چه کتابی پیشنهاد می کنید ؟
و اینکه من ازمون هایه کانون رو هم شرکت میکنم کتابی میخوام که تو ازمون ها هم بهم کمک کنه
      
پاسخ دادن 1 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام ابوالفضل جان
بله، کتاب سه بعدی نشر الگو برای شروع سنگین هست. بهتون پیشنهاد می کنم کتاب تست زیست خیلی سبز رو تهیه کنید. اما ‌مهم ترین نکته اینه که با روش مطالعه صحیح، درسنامه ها رو مطالعه کنید (مقاله روش مطالعه زیست شناسی رو از قسمت مقالات، رتبه های برتر مطالعه کنید).
برای تمام تست ها بعد از اینکه فکر کردید و به جواب رسیدید، سراغ پاسخ نامه برید و نکات رو یادداشت کنید. در این صورت منبعی که گفتم براتون مفید خواهد بود.
موفق باشید
      
پاسخ دادن 0 0

شیرین

شیرین

        سلام 
به نظر شما بعد از اینکه تستای خیلی سبز و زدیم کتاب میکرو طلایی گاج خوبه ؟ یا مستقیم بریم سراغ ایکیو 
و اینکه میگن ای کیو مولفاش عوض شدن و دیگه مثل نظام قدیم خوب نیست نظر شما چیه ؟ و برای جمعبندی ازمونی شما چه کتابی رو پیشنهاد میدید ؟ فاگو آزمون یا موج آزمون یا فصل آزمون ؟ 
 ممنون میشم راهنماییم کنید 
      
پاسخ دادن 1 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام شیرین عزیز
بعد از کتاب خیلی سبز، بهتون کتاب زیست نشر الگو رو پیشنهاد می کنم. زمانی که کامل روی تست ها به تسلط رسیدید، IQ گاج برای جمع بندی مناسبه.
کتاب های آزمونی همگی مناسب هستند؛ با این حال موج آزمون منبع پیشنهادی ما برای جمع بندی زیست شناسی هست.
موفق باشید
      
پاسخ دادن 0 0

امیر

امیر

        ببخشید کدوم کتاب ما را با سوالات کنکور برای زیست اشنا می کنه البته منظورم کتاب برای دهم است
      
پاسخ دادن 1 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        کتاب زیست شناسی خیلی سبز برای پایه دهم مناسبه و به شما کمک می کنه.
موفق باشید
      
پاسخ دادن 0 0

یاس

یاس

        سلام 
من پایه یازدهم هستم و سال آینده کنکور دارم
توی این تابستون میخوام پایه دهم و یازدهم رو جمع بندی کنم اما زیست سال دهم رو خوب بلد نیستم و به دنبال یه کتاب پایه با درسنامه ی خوب هستم که هم بتونم درسنامش رو یاد بگیرم و تست هاش رو هم بزنم .
پیشنهاد شما برای من چه کتابی هست؟
      
پاسخ دادن 1 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام
وقتتون به خیر
کتاب زیست شناسی خیلی سبز می تونه بهتون کمک کنه.
اگه داوطلب کنکور ۱۴۰۰ هستید، حتما صفحه کنکور ۱۴۰۰ ما رو دنبال کنید (منوی سایت) تا از آخرین برنامه های دپارتمان مشاوره تحصیلی بارسا برای داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ مطلع بشید.
موفق باشید
      
پاسخ دادن 1 0

محی

محی

        سلام من خیلی سبز رو واسه یازدهم گرفتم و خیلی راضی بودم الان دلم میخواد واسه تابستون یه کتاب دیگه از دهم و یازدهم بزنم چی بهتره؟
و در همایشتون پرسش و پاسخ دارید؟
      
پاسخ دادن 2 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام
وقتتون به خیر
با توجه به اینکه از کتاب خیلی سبز استفاده کردید، الآن کتاب نشر الگو سه بعدی منبع مناسبی برای درس زیست شناسی برای شما هست.
نمی دونم منظورتون کدوم یکی از همایش های ما هست؛ ولی تو بیشتر همایش های آنلاین آقای میرصادقی پرسش و پاسخ صورت می گیره (البته بر اساس زمان بندی و مطالب ارائه شده، بخشی از همایش به این کار اختصاص داده میشه).
اما برای دریافت اطلاعات بیشتر می تونید قبل از ثبت نام با شماره ۲۲۶۷۷۹۱۷-۰۲۱ تماس بگیرید.
با آرزوی موفقیت
      
پاسخ دادن 0 0

علیرضا

علیرضا

        سلام وقت بخیر..من دانشجوی پرستاری ترم اخر هستم و میخوام دوباره کنکور تجربی بدم؛پایم تو زیست خوب بود و درسهایی مثه فیزیولوژی هم کمک خوبی بهم کردن واسه درک بهتر زیست؛حالا دنبال یه منبع تست زیست با سطح تست قوی میگردم؛کامنتها رو خوندم خیلی روی خیلی سبز تاکید داشتید،دلیلش فقط برای درک اولیه ی مطالبه؟من تو این زمینه مشکلی ندارم!با این وجود پیشنهادتون چیه؟میخوام زیست نقطه قوتم باشه و درصد بالایی بزنم
      
پاسخ دادن 1 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام علیرضا جان
منابعی مثل کتاب نشر الگو و کتاب آی کیو گاج تست هایی با سطح بالاتری دارند و‌ کمک بیشتری به شما می کنند.
موفق باشید
      
پاسخ دادن 0 0

امیر

امیر

        سلام از نظر تست کدام کتاب قوی تر است 
      
پاسخ دادن 0 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام امیر عزیز
بهترین منبع تست زیست برای تست های آموزشی و یادگیری ‌اولیه کتاب خیلی سبز هست و‌ بعد از این کتاب‌، کتاب تست نشر الگو منبع مناسبی برای زیست کنکور محسوب میشه. بعد از تسلط ‌کامل ‌روی‌ مطالب درس زیست شناسی و تسلط روی تست های کتاب هایی که گفتیم،‌ برای ‌تست های ترکیبی و سوالات کنکوری سخت تر کتاب IQ گاج رو پیشنهاد می کنیم بهتون.
امیدوارم موفق باشید
      
پاسخ دادن 1 0

علی

علی

        ببخشید برای زیست پایه گاج منبع مناسبی هست به نظرتون?
      
پاسخ دادن 1 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام
درباره منابع زیست کنکور پایه برای شروع اول کتاب خیلی سبز رو بخونید و تست بزنید و زمانی که روش تسلط پیدا کردید، کتاب های نشرالگو و گاج منابع مناسبی هستند.
موفق باشید
      
پاسخ دادن 0 0

مهدی

مهدی

        ببخشید کتاب آی کیو جدید گاج که تازه منتشر شده خوبه؟ 
      
پاسخ دادن 1 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام
برای درس زیست شناسی بهتره اول با کتاب خیلی سبز شروع کنید و تست هاش رو کامل بزنید و به تسلط برسید و بعد سراغ منابع سخت تر مثل نشر الگو برید. در آخر و زمانی که تو زیست به تسلط کافی رسیدید، برای جمع بندی به کتاب آی کیو گاج مراجعه کنید.
موفق باشید
      
پاسخ دادن 0 0

موری خان

موری خان

        سلام تو این برهه زمانی برا درصد بالای 60 تحلیل سوالات سراسری 10 سال اخیر زیست داخل و خارج و موج ازمون میتونیم اکتفا کنیم؟
      
پاسخ دادن 1 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام
وقتتون به خیر
بله، کتاب موج آزمون در کنار زدن کنکور های تجربی چند سال اخیر خیلی می تونه کمکتون کنه
با آرزوی موفقیت
      
پاسخ دادن 0 0

ثمین

ثمین

        سلام خسته نباشید من کتاب های سه بعدی زیست نشرالگو رو کامل زدم و الان دنبال یه کتاب بهتر میگردم که تست های سخت و تعداده پایینی داشته باشه و برای جمع بندی مناسب باشه ممنون میشم کمکم کنین
      
پاسخ دادن 1 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام
کتاب زیست IQ گاج می تونه بهتون کمک کنه درصد بهتری تو زیست شناسی به دست بیارید (بعد از زدن کتاب هایی مثل خیلی سبز و نشرالگو).
موفق باشید
      
پاسخ دادن 0 0

مهري

مهري

        سلام من ارشد پرتو دارن و دوباره ميخوام كنمور بدم و دركي از كتاب زيست ندارم يه كواب كمك اموزشي ميخوام كه هم درسنامه جامعي داشته باشه و تمام نكات رو گفته باشه هم تست داشته باشه براي هر فصل چ كتابي رو معرفي مبكنيد؟
ممنون ميشم جواب بديد
      
پاسخ دادن 0 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام
کتاب زیست خیلی سبز می تونه منبع خوبی براتون باشه.
موفق باشید
      
پاسخ دادن 0 0

یافی

یافی

        کنکور ۹۹ کی هس
      
پاسخ دادن 0 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام 
هنوز از سمت سازمان سنجش تغییری صورت نگرفته و زمان جدیدی اعلام نشده
موفق باشید
      
پاسخ دادن 0 0

ال

ال

        من درسنامه خوبی برای کنکور دارم فقط دنبال کتاب تست برای زیست هستم، تست های قوی و سطح بالا،آیا کتاب نشرالگوزیست میتونه منبع مناسبی باشه؟لطفا جواب بدید

      
پاسخ دادن 0 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام
بله، کتاب های نشر الگو و IQ گاج (بعد از اینکه روی کتاب خیلی سبز به تسلط رسیدید) منابع خوبی برای زیست کنکور هستند.
موفق باشید
      
پاسخ دادن 0 0

فاطمه

فاطمه

        من کتاب زیست فقط برای تست زدن میخوام ، از چه کتابی میتونم استفاده کنم؟
      
پاسخ دادن 0 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        سلام
زیست خیلی سبز کتاب مناسبی برای تست زنی در زیست شناسی هست.
موفق باشید
      
پاسخ دادن 1 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

«برای اطلاع از کارگاه ها و دوره های مشاوره تحصیلی بارسا، کافی است فرم زیر تکمیل کنید»

مشخصات فردی
پایه و رشته
تلفن


معرفی و رتبه قبولی رشته های دانشگاهی
مشاور تحصیلی
بهترین منابع کنکور
بهترین مدرسه تهران

روش مطالعه کنکور

* بهترین روش انتخاب رشته کنکور در ۱۰ مرحله به سبک علی میرصادقی * آخرین فرصت ثبت نام قبل از تکمیل ظرفیت  کلیک کنید

فرم درخواست مشاوره تحصیلی

برای رزرو و دریافت اطلاعات بیشتر درباره جلسات مشاوره تحصیلی خصوصی بارسا، کافی است نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

مشخصات فردی
موبایل
تصویر امنیتی
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.