برنامه ریزی با دوربین غیر حضوری

توضیحات و سرفصل دوره غیر حضوری " برنامه ریزی"

درباره‌ کارگاه غیر حضوری برنامه ریزی

موسسه آموزشی بارسا که از نوآوران و پیشتازان تو زمینه آموزش آنلاین هست، دوره و کارگاه مفید دیگه ای رو برای دانش آموزان مقاطع پایه و کنکور در نظر گرفته تا بتوانند با عملکرد بهتری در درس ها و نمراتشون پیشرفت کنند. این کارگاه بر اساس کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته تهیه شده این کتاب در سال 2014 برنده مقام دوم کتاب های خودیاری جهان شد، این کتاب چاپ پانزدهم است و در سال 2013 این کتاب به زبان انگلیسی نیز ترجمه شده تا تمام کسانی که مشکل برنامه ریزی دارند بتوانند از آن استفاده کنند. کتاب برنامه ریزی با دوربین مدار بسته تلاش می کند طی مدت زمانی سرعت مطالعه شما را به حدود 2 برابر برساند. در کارگاه آفلاین برنامه ریزی شما با تکنیک ها و روش های برنامه ریزی صحیح آشنا می شوید تا بتوانید از زمان مطالعه خود بیشترین استفاده را ببرید. در این کارگاه با نکات دقیقی آشنا خواهید شد که در مسیر موفقیت شما در کنکور بسیار تاثیرگذار خواهد بود. این کارگاه غیر حضوری با مربیگری علی میرصادقی برگزار میشود. با داشتن این کتاب شما می توانید خیلی زود سرعت مطالعه خود را دو برابر کنید. در این کتاب شما انگار علی میرصادقی را در کنار خود دارید. در این کتاب هر روز با شما تمرین می شود و مراقبه و مدیتیشن انجام می دهید. صحبت های انگیزشی که در این کتاب است می تواند بسیار برای شما موثر باشد .در کارگاه نکات اضافه تری وجود دارد که می توانند شما را به بهترین حالت مطالعه خود برساند. این کارگاه قرار است روش برنامه ریزی درست و اصولی را به دانش آموزان و دانشجویان آموزش دهد تا یک بار برای همیشه اصول برنامه ریزی درسی را یاد بگیرند. کارگاه و کتاب در کنار هم معجونی است که هر دانش آموزی برای افزایش سرعت ، ساعت و کیفیت مطالعاتی خود به آن نیاز دارد.

چرا باید تو کارگاه برنامه ریزی شرکت کنم؟

مشکل بسیاری از داوطلبان کنکور عدم توانایی در برنامه ریزی صحیح و اصولی است. این مسئله باعث میشود که دانش آموزان نتوانند به شکل صحیحی مطالعه کنند و از موفقیت در کنکور فاصله بگیرند. همه ما با اهمیت برنامه ریزی آشنایی داریم، با این حال در انجام این کار مشکلات زیادی داریم. نداشتن یک برنامه صحیح و اصولی باعث میشود که شما از درس ها عقب بیفتید و از پیشرفت در درس های خود نا امید بشید. با این روند، به مرور نتیجه و نمراتتون افت پیدا می کند و باعث شکست شما در درس خواندن و امتحانات میشود. بی برنامگی یکی از دلیل های مهم ایجاد اضطراب در خیلی از دانش آموزان و حتی دانشجویان هست که باعث پسرفت آن ها در درس خواندن میشود. بنابراین با یادگیری اصول برنامه ریزی صحیح، می توانید با یک مسیر مشخص و به طور دقیق درس بخوانید تا بتوانید به موفقیت برسید.

چه کسانی باید در دوره غیر حضوری برنامه ریزی شرکت کنند؟

تمامی دانش آموزان و دانشجویانی که:

 • در روند مطالعه خود دچار پسرفت شدند.

 • سرعت پایینی در مطالعه دارند.

 • به بودجه بندی آزمون های آزمایشی نمی رسند.

 • از روند تدریس استاد خود عقب مانده اند.

 • نمرات و نتایج آن ها هیچ پیشرفتی نمی کند.

در پایان کارگاه برنامه ریزی چه مهارت‌هایی را به دست می آورم ؟

 • برنامه ریزی صحیح و اصولی

 • افزایش سرعت مطالعه

 • رفع اضطراب ناشی از بی برنامگی

 • استفاده صحیح از فرصت مطالعه 

 • و ...


پرسش های متداول
 • ویدیو کارگاه چه زمانی برای من فعال می شود؟
 • پیش نیاز های این دوره چیست؟
 • این کارگاه مناسب چه کسانی است؟

پس از خرید، نام کاربری و رمز عبور طی ۲۴ ساعت آینده برای شما ارسال خواهد شد که به وسیله آن می‌توانید وارد اکانت خود شوید و دوره را مشاهده کنید.

این دوره هیچ پیش نیازی ندارد.

تمامی دانش آموزان و دانشجویان و همچنین فعالین حوزه آموزش که می توانند از این روش ها و تکنیک ها برای افزایش بهره وری و پیشرفت استفاده بکنند.

تلفن
نام
پایه
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.