مشاور تحصیلی خصوصی

مشاوره تحصیلی خصوصی | مشاوره تحصیلی حضوری و غیرحضوری

موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا به عنوان یکی از قدیمی ترین و پر افتخارترین مراکز مشاوره تحصیلی تهران و تنها مرکز ایرانی عضو انجمن مشاوران تحصیلی جهانی (SEC) خدمات مشاوره تحصیلی خصوصی خود را برای دانش آموزان تهران و شهرستان ها به صورت مشاوره حضوری و غیر حضوری ( مشاوره تلفنی ) ارائه می دهد.
در این صفحه با رتبه های برتر بارسا در کنکور سال های اخیر آشنا می شیم و نظرات رتبه های برتر کنکور رو درباره مشاوره تحصیلی بارسا می شنویم و شما رو با ۷ مرحله مهم در مشاوره تحصیلی به سبک علی میرصادقی آشنا می کنیم. پس اگه می خواید تقاوت دپارتمان تحصیلی بارسا رو احساس کنید، لطفا تا پایان همراه ما باشید.

مشاوره تحصیلی خصوصی

هدیه بارسا برای ثبت نام در جلسات مشاوره تحصیلی

۲۰ ساعت کارگاه تحصیلی رایگان با مربیگری علی میرصادقی
چندین ساعت کارگاه تحصیلی رایگان با مشاوران بارسا مشاوره تحصیلی خصوصی بارسا 

 پس از دیدن این ویدئو برای اطلاع از خدمات دپارتمان تحصیلی بارسا و رزرو جلسات مشاوره 
 عدد 61 رو به 3000909030 ارسال کنید. 

مراحل مشاوره تحصیلی به سبک علی میرصادقی

در ادامه شما رو با ۷ مرحله مهم در مشاوره تحصیلی به سبک علی میرصادقی آشنا می کنیم و خواهید دید که در این مراحل بهترین مشاوران تحصیلی تهران برنامه دانش آموزان رو کاملا تحت نظر دارند و برای موفقیت در کنکور ۱۴۰۰ یا پیشرفت تحصیلی در مقاطع پایه، بهترین برنامه ها رو برای شما دارند. در بارسا مشاور تحصیلی کنکور شما همه چیز رو در نظر می گیره تا دانش آموزان بهترین رتبه ممکن رو در کنکور سراسری کسب کنند. اگه دانش آموزان غیر کنکوری (دانش آموزان سال دهم و یازدهم) رو از نظر درسی به دو دسته ضعیف و قوی تقسیم کنیم، ما در موسسه آموزشی بارسا برای هر دو دسته این دانش آموزان برنامه های خاص و سبک خاصی از مشاوره درسی اصولی داریم.
برای دانش آموزان پایه ای که مستعد کسب رتبه های برتر کنکور هستند، برنامه های درسی خاصی داریم تا علاوه بر قبولی و کسب نمرات خوب در امتحانات مدرسه، برای سال کنکور هم آماده بشن. برای اون دسته از دانش آموزان پایه که وضعیت درسی ضعیف تری نسبت به بقیه دارند، اولویت ما در مشاوره تحصیلی موثر آشنایی با روش های مطالعه، افزایش ساعت مطالعاتی و درس خوندن منظم و برنامه ریزی کردنه تا هم با روش اصولی درس خوندن ( روش SQ3R ) آشنا بشن و هم نمراتشون در امتحانات مدرسه افزایش پیدا کنه.

قبل از شروع آشنایی با مراحل مشاوره تحصیلی خصوصی به سبک علی میرصادقی، بهتره کمی با خود علی میرصادقی که در سال ۲۰۱۵ از نگاه مجله Corporate Vision انگلیس به عنوان بهترین مشاور تحصیلی ایران شناخته شده آشنا بشیم.

علی میرصادقی نویسنده کتاب های پرفروشی از جمله کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته که عنوان دومین کتاب خودیاری دنیا رو کسب کرده و کتاب چرا نمیذاری بچه ات درس بخونه که به عنوان کتاب برگزیده جشنواره رشد آموزش و پرورش شناخته شده، می باشد. همچنین علی میرصادقی بهترین مربی انگیزشی و روانشناسی است که هر سال چندین همایش  تحصیلی و روانشناسی را برای دانش آموزان برگزار می کند. همایش روانشناسی انگیزشی با متد ACT که در بهمن ماه ۹۸ برگزار شد جزء بهترین همایش های تحصیلی کشور بود که با سخنرانی علی میرصادقی و استقبال بی نظیر دانش آموزان روبرو شد.

رتبه های برتر بارسا

اگه دوست دارید سال بعد اسمتون اینجا باشه،
عدد 61 رو به 3000909030 ارسال کنید
یا
فرم انتهای صفحه رو پر کنید تا با شما تماس بگیریم


.

برنامه ریزی تحصیلی

برنامه ریزی شخصی و اختصاصی ویژه هر دانش آموز

تا حالا چند بار برای خودتون برنامه ریزی کردید و زمان کمی به اون پایبند بودید؟ تو برنامه ریزی شخصی که هر هفته برای شما انجام میشه، مشاور تحصیلی بارسا فاکتورهایی مثل سرعت مطالعه، تمرکز، حجم تکالیف مدرسه، ساعت مطالعه شما، برنامه های آزمون ها و ... رو در نظر می گیره تا برنامه درسی شما به صورت کاملا اختصاصی باشه و شما بتونید در ایده آل ترین حالت ممکن برنامه رو اجرا کنید و درس بخونید. تو مشاوره تحصیلی خصوصی بارسا برنامه از پیش تعیین شده ای وجود نداره و هر دانش آموز بر اساس نقاط قوت و ضعف خودش برنامه ای جداگانه خواهد داشت. یعنی شما برنامه شخصی خودتون رو تحویل می گیرید و کاری که برای یک هفته از شما خواسته میشه، بر اساس توانایی و پتانسیل خودتون هست.
این مسئله یکی از مهم ترین عوامل رشد دانش آموزان هست. چرا که باعث میشه دانش آموز فقط با خودش و شرایط خودش مقایسه بشه و باعث میشه در طول چند هفته سرعت و ساعت مطالعاتی دانش آموز افزایش پیدا کنه. اما متاسفانه تو خیلی از مراکز مشاوره تحصیلی کنکور این اصل مهم رعایت نمیشه و مشاور تحصیلی اون مجموعه، یک برنامه از پیش نوشته شده رو برای تعداد زیادی از دانش آموزان پایه و داوطلبان کنکور استفاده می کنه.

تو جلسات مشاوره تحصیلی بارسا از کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته استفاده میشه که تالیف دکتر میرصادقی هست. یه کتاب برنامه ریزی بی نظیر که تو سال ۲۰۱۴ عنوان دومین کتاب خودیاری دنیا رو از آن خودش کرده.

نظر عطیه مشیری رتبه ۲۶۳ کنکور و دانشجوی داروسازی دانشگاه تهران

من برای پیدا کردن یک مشاوره تحصیلی خوب در تهران خیلی تلاش کردم و تونستم مشاوره تحصیلی بارسا رو پیدا کنم. یکی از کارهای درستی که من برای کنکور انجام دادم، انتخاب مشاوره تحصیلی خوب در زمان مناسب بود. درست توی آذر ماه که بچه ها درگیر پیچ و خم های مسیر کنکور می شدند، من تونستم با قدرت بیشتری رکاب بزنم و از خیلی ها جلو بیفتم. مشاوره تحصیلی بارسا کمک کرد اشتباهاتم رو در برنامه ریزی اصلاح کنم، ساعت مطالعاتی خودم رو تا سقف توانم بالا ببرم و از اون مهم تر کمک کرد من هیچ وقت خودم رو با دیگران مقایسه نکنم و همیشه انرژی مثبت داشته باشم.

کنترل مسائل روحی انگیزشی

مشاوره تحصیلی با متد روانشناسی ACT

تو سال تحصیلی و خصوصا سال کنکور قطعا دانش‌ آموز دچار نوسانات روحی زیادی میشه و این موضوع تاثیر مهمی روی عملکردش در امتحانات و کنکور خواهد داشت. درحالی که موفقیت‌ های تحصیلی در ثبات به دست خواهد آمد. معمولا در سال تحصیلی صحبت های زیر رو در جلسات مشاوره درسی از دانش آموزان می شنویم:

 • روحیه ام رو از دست دادم، چی کار کنم؟

 • دیگه انگیزه درس خوندن ندارم.

 • چرا باید درس بخونیم؟

 • روش مطالعه هر درس چجوریه؟

ما در دپارتمان مشاوره تحصیلی بارسا با بهره گیری از سال ها تخصص و تجربه در تلاشیم تا مشکلات ذهنی و درسی دانش آموزان رو به بهترین شکل برطرف کنیم و نه تنها برای پیشرفت دانش آموزان در امتحانات مدرسه و کنکور برنامه ریزی می کنیم، بلکه یکی از اهداف ما رشد شخصی دانش آموز در زندگی فردی و اجتماعی اش هست. مشاوران تحصیلی بارسا که جزء بهترین مشاوران تحصیلی ایران هستند، با انجام برنامه ریزی های منظم و پیگیری های مداوم در طول سال تحصیلی و در طول مسیر کنکور با شما همراه خواهند بود. همچنین در جلسات مشاوره درسی بارسا از متد روانشناسی ACT استفاده میشه که از جدیدترین و موثرترین تکنیک های روانشناسی دنیاست.

شاید یکی از دلایلی که دپارتمان بارسا رو به عنوان بهترین مشاوره تحصیلی تهران می شناسند اینه که دکتر علی میرصادقی فقط یک مشاور تحصیلی کنکور نیست. تحصیلات دکترای علی میرصادقی در زمینه روانشناسی هست. بنابراین مشاوران درسی که تو دپارتمان بارسا تحت نظر ایشون فعالیت می کنند هم با اصول روانشناسی آشنایی دارند. همین مسئله باعث میشه از برترین مشاور تحصیلی های کنکور محسوب بشن و موثرتر باشند و بتونند مسائل روحی و انگیزشی دانش آموزان رو بهتر درک و کنترل کنند.


برای اطلاع از خدمات دپارتمان تحصیلی بارسا و رزرو جلسات مشاوره 
عدد 61 رو به 3000909030 ارسال کنید
یا
فرم انتهای صفحه رو پر کنید تا با شما تماس بگیریم


آزمون های شخصی

آزمون های شخصی در مشاوره تحصیلی بارسا 

شما به یک نظارت تخصصی نیاز دارید! هنر مشاوران تحصیلی بارسا برنامه دادن نیست، بلکه برنامه پس گرفتن است. ما در دپارتمان بارسا با پایش تکالیف و گرفتن امتحاناتی که براساس شما طراحی شده، شما رو در اجرای برنامه های درسی تون تا رسیدن به هدف و موفقیت یاری می کنیم. تحقیقات هاوثرن ثابت کرده هرچقدر بررسی و پایش در برنامه بیشتر باشه، اراده انجام اون برنامه هم بیشتر میشه. عمل پایش در مشاوره تحصیلی خصوصی بارسا به صورت دقیق و اختصاصی انجام خواهد شد و دانش آموزان قبل از جلسه با مشاور تحصیلی از برنامه هفته گذشته آزمون خواهند داد و بعد مجوز شروع جلسات بعدی مشاوره داده میشه. دانش آموزان زیادی فکر می کنند که مطالعه خوبی در طول هفته داشته اند. مشاور تحصیلی شما با گرفتن آزمون های متعدد، نقاط ضعف و قوت شما رو بررسی می کنه. این تجزیه و تحلیل مشاوران تحصیلی باعث میشه در طول هفته آینده عملکرد بهتر و منظم تری داشته باشید.


برای اطلاع از خدمات دپارتمان تحصیلی بارسا و رزرو جلسات مشاوره 
عدد 61 رو به 3000909030 ارسال کنید
یا
فرم انتهای صفحه رو پر کنید تا با شما تماس بگیریم


چکینگ دفتر برنامه ریزی

چکینگ دفتر برنامه ریزی در مشاوره تحصیلی بارسا

مرکز مشاوره تحصیلی بارسا که کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته نوشته علی میرصادقی رو به عنوان دومین کتاب خودیاری جهان در اختیار داره، با آموزش و چکینگ دقیق این کتاب برنامه ریزی باعث افزایش میزان تعهد، تمرکز و سرعت مطالعاتی دانش آموزان شده است. اکثر رتبه های برتر کنکور وقتی می خوان راجع به علت موفقیت خود صحبت کنند، از دفتر برنامه ریزی شون صحبت می کنند. اما برای بسیاری از دانش آموزان خیلی سخته که دفتر برنامه ریزی پر کنند. مشاور تحصیلی شما با روش های خاصی به شما کمک می کنه که دفتر برنامه ریزی خودتون رو منظم تر و اصولی تر بنویسید.

با چک کردن و بررسی دفتر برنامه ریزی توسط مشاور کنکور ، مشاور اطلاعات زیادی رو درباره نحوه مطالعه شما متوجه میشه و با راهکارهایی که ارائه میده باعث افزایش سرعت مطالعاتی و افزایش تمرکز مطالعاتی و در نتیجه باعث افزایش تراز و رتبه شما در کنکور خواهد شد.


برای اطلاع از خدمات دپارتمان تحصیلی بارسا و رزرو جلسات مشاوره 
عدد 61 رو به 3000909030 ارسال کنید
یا
فرم انتهای صفحه رو پر کنید تا با شما تماس بگیریم


تحلیل آزمون ها و آنالیز درصدها

تحلیل آزمون در مشاوره تحصیلی بارسا 

تحلیل هر آزمون با توجه به میزان سختی و هدف گذاری های انجام شده برای آزمون های مختلف، متفاوته. بعد از آزمون های مختلف که در خارج و داخل موسسه بارسا گرفته خواهد شد، مشاور تحصیلی شما با تحلیل دقیق آزمون ها برای نقاط ضعف و قوتتون راه حل های متفاوتی ارائه خواهد داد و تا اجرایی شدن راه حل ها کنارتون هست و شما رو کمک می کنه. در این قسمت، مشاور تحصیلی شما کمک می کنه تا برای سوالات زیر راهکارهای مناسبی پیدا کنید:

 • چرا هرچی درس می خونم نتیجه نمی گیرم؟

 • دلیل تراز پایین من توی آزمون های آزمایشی چیه؟

 • چی کار کنم ترازم توی آزمون های آزمایشی افزایش پیدا کنه؟

 • من سر جلسه آزمون خیلی استرس می گیرم. چرا موقع امتحان استرس داریم؟

 • چرا سر جلسه آزمون همه چی رو فراموش می کنم؟

 • مدیریت زمان در کنکور چقدر اهمیت داره؟

 • برای اینکه سر جلسه کنکور وقت کم نیارم باید چی کار کنم؟


برای اطلاع از خدمات دپارتمان تحصیلی بارسا و رزرو جلسات مشاوره 
عدد 61 رو به 3000909030 ارسال کنید
یا
فرم انتهای صفحه رو پر کنید تا با شما تماس بگیریم


آشنایی با روش مطالعه رتبه های برتر

آشنایی با روش مطالعه رتبه های برتر کنکور در مشاوره تحصیلی بارسا

هر درسی روش مطالعه خاص خودش رو داره که البته برای هر دانش آموزی متفاوت هست. در جلسات مشاوره تحصیلی با توجه به نیاز دانش آموز و سبک مطالعاتی که داره، مشاور تحصیلی شما روش های مطالعه هر درس رو به شما آموزش خواهد داد. سوالاتی مثل: «روش مطالعه زیست چجوریه؟ آیات دین زندگی رو چطوری حفظ کنم؟ ادبیات کنکور رو چجوری بخونم؟ روش مطالعه رتبه های برتر کنکور چی بوده؟ چطور با تکنیک های تست زنی آشنا بشم؟» و سایر سوالاتی که درباره روش مطالعه دروس مختلف کنکور در ذهن دانش آموز وجود داره، همگی در این بخش توسط مشاور تحصیلی شما پاسخ داده میشن. علاوه بر این می تونید مقالات زیر رو که در موسسه آموزشی بارسا تهیه شده مطالعه کنید تا با روش مطالعه ۱۰ نفر از رتبه های برتر کنکور سال های گذشته در هر درس تا حدودی آشنا بشید.

روش مطالعه رتبه های برتر کنکور در دروس عمومی

روش مطالعه ادبیات رتبه های برتر ، روش مطالعه عربی رتبه های برتر ، روش مطالعه دین و زندگی رتبه های برتر ، روش مطالعه زبان رتبه های برتر


برای اطلاع از خدمات دپارتمان تحصیلی بارسا و رزرو جلسات مشاوره 
عدد 61 رو به 3000909030 ارسال کنید
یا
فرم انتهای صفحه رو پر کنید تا با شما تماس بگیریمروش مطالعه رتبه های برتر کنکور در دروس اختصاصی

روش مطالعه زیست رتبه های برتر ، روش مطالعه شیمی رتبه های برتر ، روش مطالعه فیزیک رتبه های برتر ، روش مطالعه ریاضی رتبه های برتر


مرحله 7 مشاوره تحصیلی

شرکت در کارگاه های انگیزشی

با ثبت نام در جلسات مشاوره تحصیلی دپارتمان بارسا، می تونید تو کارگاه های انگیزشی و روانشناسی که توسط دکتر علی میرصادقی و سایر مشاوران تحصیلی بارسا برگزار میشه، به صورت رایگان شرکت کنید. شرکت در این کارگاه ها به شما کمک می کنه دید بهتری نسبت به زندگی تحصیلی خودتون داشته باشید. همچنین شرکت در این کارگاه ها در یادگیری روش های مطالعه صحیح به شما کمک می کند. از طرفی تو روزهای سخت و پر استرس تحصیلی مثل زمان های نزدیک کنکور و امتحانات که نیاز به انگیزه دارید، کارگاه های انگیزشی می تونه خیلی به شما کمک کنه. ۲۰ ساعت کارگاه انگیزشی توسط دکتر علی میرصادقی و چندین ساعت کارگاه توسط سایر مشاوران دپارتمان مشاوره تحصیلی بارسا برای شما برگزار خواهد شد.

در اینجا تعدادی از کارنامه های دانش آموزانی که با مشاوره تحصیلی خصوصی بارسا ترازشون در آزمون های آزمایشی بیشتر شده رو آوردیم. شما هم با شرکت در جلسات مشاوره درسی بارسا می تونید چنین رشد ترازی رو در آزمون های آزمایشی تجربه کنید.

برای مشاهده دقیق تر عکس ها روی آن ها کلیک کنید.

jadval 1
jadval 2
jadval 4
jadval 5
jadval 3

 ویدیو های انگیزشی مشاوره تحصیلی بارسا 


برای اطلاع از خدمات دپارتمان تحصیلی بارسا و رزرو جلسات مشاوره 
عدد 61 رو به 3000909030 ارسال کنید
یا
فرم انتهای صفحه رو پر کنید تا با شما تماس بگیریم


رتبه های برتر بارسامهدی دارابی (رتبه ۴۶ کنکور) : نیاز به یه مشاور تحصیلی خوب داری؟ برای استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی بارسا عدد ۶۱ رو به ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرستید.

فرم درخواست مشاوره تحصیلی

برای رزرو و دریافت اطلاعات بیشتر درباره جلسات مشاوره تحصیلی خصوصی بارسا، کافی است نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

مشخصات فردی
موبایل
تصویر امنیتی
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.