آیا مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب درستی است؟

مشاوره تحصیلی تلفنی

مرکز مشاوره ای که میخوای برای مشاوره تحصیلی بری خیلی دوره و زمان زیادی تو راه هستی؟ یا اینکه اصن اون موسسه مشاوره ای که میخوای برای مشاوره بری توی شهر محل زندگی ات نیست؟ در مورد مشاوره تحصیلی تلفنی شنیدی؟ چی؟ فکر می کنی مفید نیست؟ ما توی این مقاله برات از مزایای مشاوره تلفنی و خدمات مشاوره تلفنی دپارتمان بارسا میگیم تا خیالت بابت مشاوره تلفنی و غیرحضوری راحت بشه.

موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز مشاوره تحصیلی و تنها عضو ایرانی انجمن مشاوران جهانی  (sec)، خدمات مشاوره تحصیلی خصوصی خود را برای دانش آموزان شهرستان به صورت مشاوره تحصیلی تلفنی یا مشاوره غیر حضوری ارائه می دهد.

مشاوره تحصیلی چه فایده هایی دارد؟

یکی از مهم ترین مسائل در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و ارتقاء سطح فکری و علمی، یاری گرفتن از مشاوران تحصیلی است. مهم ترین ویژگی داشتن یک مشاور تحصیلی خوب، استفاده از تجربیات و راهکارهایی است که ارائه می دهد. مشورت با یک مشاور تحصیلی آگاه و مجرب خیلی از نگرانی های پیش پا افتاده را برطرف می کند. مشاوران موسسه بارسا سال هاست که با دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری در ارتباط هستند و با تجربه بالای خود نگرانی ها و مشکلات درسی و غیردرسی شما را بررسی کرده و بهترین راهکارها را به شما ارائه می دهند. مشاوران موسسه بارسا دوره آموزش های تخصصی مشاوره را با مربیگری علی میرصادقی گذرانده اند. علی میرصادقی بهترین مشاور تحصیلی ایران در سال 2015 از نگاه مجله کورپریت ویژن انگلستان و نویسنده کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته ، برنده مقام دوم کتاب های خودیاری جهان، می باشد.

مشاوره تحصیلی خصوصی
جهت ثبت نام در مشاوره تحصیلی به سبک علی میرصادقی، عدد 66 رو به 3000909030 بفرست!!

مشاور تحصیلی در ابتدا سطح آمادگی شما را بررسی می کند و سپس با ارزیابی توانایی های شما، برنامه ریزی های مربوطه را انجام می دهد. مهم ترین ویژگی در مشاوره تحصیلی بارسا به سبک علی میرصادقی تحویل گرفتن برنامه درسی، پیگیری دانش آموز و چک کردن روندی است که دانش آموز در سال تحصیلی یا در سال  کنکور سراسری طی می کند. مشاور در کنار برنامه ریزی زمانی و مدیریت امور درسی و انگیزشی شما، شما را با تست های کنکور سراسری ، تکنیک های تست زنی ، راه های افزایش تمرکز هنگام درس خواندن ، اهمیت روش مطالعه صحیح برای کنکور ، بهترین منابع کنکور 99 و نحوه آمادگی برای امتحانات وکنکور سراسری آشنا می کند.

چرا مشاوره تحصیلی تلفنی را انتخاب کنیم ؟

پیشرفته تر شدن زندگی و بالا رفتن سطح آن و کمتر شدن وقت افراد به علت مشغله زیاد، باعث شده که همه افراد با مشکل کمبود وقت روبرو شوند و مدام برای انجام هر کاری به این فکر کنند که اگر این کار را انجام دهند دیگر برای انجام بقیه کارها وقتی برای آن ها نخواهد ماند. در این بین خانواده هایی که فرزندشان درگیر انتخاب رشته و کنکور سراسری است یا افرادی که قصد انتخاب رشته یا تغییر رشته را دارد، فرصت رفتن به مراکز مشاوره و انتظار و نوبت و ... را ندارند. بنابراین مشاوره تحصیلی تلفنی ( غیرحضوری ) یکی از آسان ترین راه ها برای مشاوره گرفتن است. یکی از مزایای مهم مشاوره تحصیلی تلفنی نسبت به مشاوره حضوری صرفه جویی در وقت می باشد. چرا که در مشاوره حضوری برای رفت و آمد به مرکز مشاوره نیاز به صرف زمان دارید و هر بار طی کردن این مسیر چیزی حدود یک الی دو ساعت از شما وقت می گیرد؛ درصورتی که نیاز باشد هفته ای 2 مرتبه به جلسه مشاوره حضوری بروید، حدود 3 الی 4 ساعت از زمان خود را از دست داده اید که این مدت زمان برای یک داوطلب کنکور میزان قابل توجهی است.

یکی دیگر از مهم ترین مزایای مشاوره تحصیلی تلفنی و غیرحضوری نسبت به مشاوره حضوری این است که شما می توانید هر روز یا هر شب با تماس تلفنی ، پیامک یا از طریق تلگرام با مشاور تحصیلی خود در ارتباط باشید و کل برنامه روزانه و تمام سوالات و درگیری های ذهنی خود را با مشاور در میان بگذارید. اما در مشاوره حضوری باید یک هفته یا حداقل چند روز صبر کنید تا بتوانید گزارش هفتگی خود را به مشاور ارائه دهید و مشکلات و سوالات خود را با او در میان بگذارید. چه بسا بسیاری از سوالات درسی که در طول این چند روز برای شما پیش آمده را فراموش کنید یا در مدت زمان صحبت با مشاور فرصت یا اجازه بیان همه آن ها را نداشته باشید. بنابرین از این نظر نیز مشاوره تلفنی نسبت به مشاوره حضوری ارجحیت دارد. یکی دیگر از مزایای مشاوره غیرحضوری هزینه کمتر آن نسبت به کلاس های حضوری است. از نظر مادی و هزینه می توان گفت مشاوره تلفنی و غیرحضوری هزینه های اضافی را حذف می کند و مقرون به صرفه تر است.

مشاوره تحصیلی تلفنی

مراحل مشاوره تحصیلی تلفنی

.

1. برنامه ریزی تحصیلی در مشاوره تحصیلی تلفنی بارسا :

تا به حال چندین بار برای خود برنامه‌ریزی درسی کردید و زمان کمی به آن پایبند بودید؟ در برنامه ریزی که هر هفته برای شما انجام می شود، مشاوران موسسه بارسا فاکتورهایی مانند سرعت مطالعه ، تمرکز، حجم تکالیف مدرسه، ساعت مطالعه شما، برنامه های آزمون ها و... را در نظر می گیرند تا برنامه مطالعاتی شما به صورت کاملا اختصاصی باشد و بتوانید در ایده آل ترین حالت ممکن برنامه را اجرا کنید. در مشاوره تحصیلی تلفنی بارسا برنامه ای از پیش تعیین شده وجود ندارد و هر دانش آموز بر اساس نقاط قوت و ضعف خود برنامه ای جداگانه خواهد داشت.

2. کنترل مسائل روحی، انگیزشی و روانشناسی در مشاوره تحصیلی تلفنی بارسا :

درسال تحصیلی قطعا دانش‌ آموز دچار نوسانات روحی زیادی خواهد شد و این موضوع تاثیر مهمی بر روی عملکردش خواهد داشت. درحالی که موفقیت‌ ها در کنکور سراسری و موفقیت در مسائل درسی درثبات به دست خواهد آمد. با توجه به اینکه جلسات مشاوره تحصیلی تلفنی بارسا به سبک علی میرصادقی (نویسنده دومین کتاب انگیزشی جهان در سال 2013) می باشد، بخش عمده ای از کار مشاوران به کتنرل مسائل روحی و صحبت های اصولی و هدفمند انگیزشی اختصاص داده می شود.

3. آزمون های شخصی در مشاوره تحصیلی تلفنی بارسا :

شما به یک نظارت تخصصی نیاز دارید!! هنر مشاوران موسسه بارسا برنامه دادن نیست، بلکه برنامه پس گرفتن است. ما با پایش تکالیف و با گرفتن امتحاناتی که براساس عملکرد شما و برای شما طراحی شده، شما را در رسیدن به برنامه تان یاری می‌ کنیم. تحقیقات هاوثرن ثابت می‌ کند هرچقدر بررسی و پایش در برنامه بیشتر باشد، اراده‌ انجام آن بیشتر خواهد شد. عمل پایش در مشاوره تحصیلی تلفنی بارسا به صورت دقیق و اختصاصی انجام خواهد شد و دانش آموزان قبل از جلسات مشاوره تلفنی ، از مباحث برنامه هفته گذشته آزمون خواهند داد و بعد مجوز شروع جلسات بعدی با مشاور صادر می شود.

4. چکینگ دفتر برنامه ریزی در مشاوره تحصیلی تلفنی بارسا :

موسسه بارسا که کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته  نوشته علی میرصادقی را  به عنوان دومین کتاب خودیاری جهان در اختیار دارد، با آموزش و چکینگ دقیق این دفتر برنامه ریزی باعث افزایش میزان تعهد و سرعت و تمرکز مطالعاتی دانش آموزان و داوطلبان کنکور می شود. اکثر رتبه‌ های برتر کنکور وقتی می‌ خواهند راجع به علت موفقیت خود صحبت کنند، از دفتر برنامه‌ ریزی‌ شان صحبت می‌ کنند. اما برای دانش‌ آموزان خیلی سخت است که دفتر برنامه‌ ریزی پر کنند. ما در مشاوره تحصیلی تلفنی با روش‌ های خاصی به شما کمک می‌ کنیم که دفترتان را بهتر پر کنید و منظم تر مطالعه کنید.

کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته

5. تحلیل آزمون و آنالیز درصد ها به سبک مشاوره تحصیلی تلفنی بارسا :

تحلیل هر آزمون با توجه به میزان سختی و هدف گذاری انجام شده برای آزمون های مختلف متفاوت و امری ضروری  است. بعد از آزمون های مختلف که در خارج و داخل موسسه بارسا گرفته خواهد شد، مشاور های بارسا ابتدا روش تحلیل آزمون را براش شما شرح می دهند و سپس با تحلیل دقیق آزمون ها و نمرات برای نقاط ضعف و قوت شما راه حل های متفاوتی ارائه خواهند داد و تا اجرایی شدن راه حل ها در کنار شما خواهند بود.

6. آموزش روش های مطالعاتی در جلسات مشاوره تحصیلی تلفنی بارسا :

هر درسی روش مطالعه خاص خود را دارد که البته برای هر دانش‌ آموزی متفاوت است. درجلسه مشاوره تحصیلی تلفنی با توجه به نیاز دانش‌ آموز و سبک مطالعاتی او روش‌ های مطالعه آموزش داده خواهد شد.

مشاوره تحصیلی تلفنی

آیا پیگیری و رسیدگی در مشاوره تلفنی کمتر از مشاوره حضوری است؟

مشاور های موسسه بارسا در مشاوره تحصیلی تلفنی نیز به میزان مشاوره حضوری پیگیری و حساسیت به خرج می دهند. در واقع برای این که دانش آموزانی که به صورت تلفنی با مشاور خود در ارتباط هستند نگرانی نداشته باشند و از نظر فنی و تخصصی نیز کمبودی نسبت به سایر دانش آموزانی که مشاوره تحصیلی آن ها به صورت حضوری است احساس نکنند، تمام گزینه ها و امکانات مشاوره حضوری را در مشاوره تلفنی نیز به شما ارائه می کنیم.

ارائه برنامه در مشاوره تحصیلی تلفنی

در این مرحله پس از گفت و گوی تلفنی دانش آموز و مشاور و بررسی وضعیت دروس دانش آموز توسط مشاور تحصیلی ، برنامه دانش آموز در قالب یک عکس برایش ارسال می شود. برنامه درسی هر دانش آموز به صورت کاملا اختصاصی تدوین می شود و در موسسه بارسا هیچ برنامه از پیش نوشته شده ای وجود ندارد. بلکه مشاور ، برنامه ریزی دروس را هر هفته و با توجه به وضعیت پیشرفت دروس و نمرات آزمون، برای هر دانش آموز به صورت جداگانه مشخص می کند.

تحویل گرفتن برنامه در مشاوره تحصیلی تلفنی

در این مرحله نیز تفاوتی بین دانش آموزان مشاوره حضوری و مشاوره تحصیلی تلفنی وجود ندارد. مشاور تحصیلی هر دانش آموز برنامه او را به صورت تخصصی بررسی می کند. در مشاوره تلفنی دانش آموز برنامه درسی خود را به صورت یک عکس برای مشاور تحصیلی خود ارسال می کند. مشاوران پس از بررسی برنامه هفته گذشته، نقاط ضعف و قوت دانش آموز را با وی در میان می گذارند و نکات و راهنمایی های لازم را به او گوشزد می کنند. در مشاوره تلفنی دانش آموز می تواند تمام سوالات درسی خود را بپرسد و مشکلاتش را برای مشاور خود بیان کند تا هفته آینده را با انگیزه و انرژی بیشتری شروع کند.

آزمون گرفتن در مشاوره تحصیلی تلفنی

از آنجایی که در جلسه حضوری، مشاور برای بررسی وضعیت درسی دانش آموزان از آن ها آزمون می گیرد، در راستای این که تلاش می کنیم تفاوتی میان جلسه حضوری و مشاوره تحصیلی تلفنی وجود نداشته باشد، در جلسه مشاوره تلفنی هم از دانش آموزان آزمون غیرحضوری گرفته می شود. در این روش مشاور فایل سوالات را به همراه پاسخنامه برای خانواده دانش آموز ارسال می کند که البته فایل پاسخنامه دارای رمزعبور می باشد که فقط در اختیار خانواده دانش آموز قرار می گیرد و تنها پس از پایان آزمون قابل دسترسی می باشد. درنتیجه در روش تلفنی نیز دانش آموزان هر هفته مورد ارزیابی دقیق قرار می گیرند و سطح آمادگی آن ها بررسی می شود.


برای رزرو و ثبت نام جلسات مشاوره تحصیلی بارسا
مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری ) با شماره ۲۲۶۷۷۹۱۷-۰۲۱ تماس بگیرید
یا عدد 
۶۶ را به سامانه ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ ارسال کنید.

نظرات کاربران
سام

سلام و عرض خصته نباشيد خدمت شما من سال 93 ديپلم رشته فني تاسيسات گرفتم الان ميخواهم کنکور کارداني بدهم آيا ميتوانم شرکت کنم ؟ و براي تطبيق با ديپلم نظام جديد نياز هست که دوباره بخونم ؟

1 0

مدير سيستم

سلام سام عزیز
بله؛ این امکان برای شما وجود داره.
موفق باشی

0 0

الهام

سلام خدمت همه ی شمازحمت کشان
من دانش اموزدوازدهم تجربی ام واگ قرارباش بمونه ساله بعدکنکوربدم.بایددرسای مربوط ب سالایی ک خودم خوندموبخونم یامطابق باکتابای سال جدید

1 1

مدير سيستم

سلام الهام عزیز
اگه شما برای سال آینده قصد شرکت دوباره در کنکور سراسری رو دارید، باید بررسی کنید که تغییری در کتاب های درسی نداشته باشیم. البته اگه تغییراتی هم باشه جزئی هستند. اما باید با توجه به چاپ جدید مطالعه کنید.
براتون آرزوی موفقیت داریم

1 0

ریحانه

سلام وقتتون بخیر مشاوره تحصیلی توسط آقای میر صادقی برای انتخاب رشته از راهنمائی به دبیرستان میخواستم لطف میکنید راهنمایی بفرمایید
ممنون

3 1

مدير سيستم

سلام ریحانه عزیز
برای دریافت اطلاعات دقیق تر درباره مشاوره تلفنی و مشاوره انتخاب رشته لطف بفرمایید با شماره دفتر مرکزی بارسا تماس بگیرید.
همکاران ما شما رو راهنمایی می کنند. ۲۲۶۷۷۹۱۷-۰۲۱
موفق باشید

0 0

Dli

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دست اندکاران سایت و موسسه ی بارسا و مخصوصا جناب استاد میرصادقی در ابتدا میخوام ازتون بابت مطالب خیلی مفیدتون کمال تشکر و قدر دانی رو بکنم واینکه یه سوال بپرسم
ببخشید هزینه های مشاوره ای تون رو میخواستم بپرسم

3 0

مدير سيستم

با سلام
با تشکر از شما؛ باعث افتخاره که مطالب براتون مفید بوده
برای اطلاع از هزینه جلسات مشاوره تحصیلی تلفنی و مشاوره تحصیلی تلفنی ، با ما تماس بگیرید تا بتونیم بهتر راهنماییتون کنیم.
021-22677917

1 0

نداتقیپور

سلام
ممنون بابت اطلاعاتی ک دراختیارمون می‌گذارید.
برای کسی ک بعد از چندسال مجددا می‌خواهد کنکور بدهد همین شرایط اجرا میشه؟
درکل برای کسی ک سن دانش آموزی ندارد و باتغییررشته می‌خواهد کنکور بدهد امکان ساپورت شدن از این موسسه فراهم هست؟
ممنون میشم اگر لطف کنید و پاسخ بدین

1 1

مدير سيستم

سلام
باعث افتخاره که مطالب براتون مفید بوده
بله؛ شما هم می تونید از خدمات مشاوره تحصیلی زیر نظر بهترین مشاور ها بهره مند بشید

2 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

دوستان عزیزان بارسایی، ممنون که همیشه همراه بارسا هستید و سوالاتتون رو از ما می پرسید. بدون شک هدف ما هم پاسخگویی دقیق به سوالات شماست تا بتونیم شما رو به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنیم. اما با توجه به حجم بسیار زیاد سوالات در زمان انتخاب رشته، فرآیند پاسخگویی کمی طولانی تر شده و شاید کمی دیرتر از زمان های دیگه سوالاتتون رو پاسخ بدیم. اما حتما پاسخ شما رو خواهیم داد؛ پس همراه ما باشید.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.