برنامه‌ریزی
اطلاعات کتاب
نویسنده
علی میرصادقی
ناشر
انتشارات بارسا
تعداد صفحات‌
۳۰۶

علی میرصادقی
درباره نویسنده

روانشناس، سخنران، مدرس دوره‌های رهبری - اکت تراپیست، برنده مقام دوم کتاب‌های خودیاری جهان، برنده جایزه بهترین سیستم آموزشی خاورمیانه

توضیحات کتاب

بهترین کتاب برنامه ریزی درسی : برنامه ریزی با دوربین مداربسته

یه دانش آموز بدون دفتر برنامه ریزی، مثل یه سرباز بدون سلاح هست. 

 دفتر برنامه ریزی تحصیلی ابزار یه مطالعه درست و حرفه ایه. یه مطالعه گر حرفه ای باید برای هرماه، هر هفته، هرروز و هر دقیقه اش برنامه ریزی درستی داشته باشه. دانش آموز خوب باید ساعت های مطالعه و حتی ساعت های تلف شده اش رو ثبت کنه تا با در دست داشتن این اطلاعات، بتونه قدرت و کیفیت مطالعه اش رو بالا ببره. اهمیت استفاده از دفتر برنامه ریزی تحصیلی خوب به حدی بالاست که حتی اگه دانش آموزی از تدریس بهترین اساتید کنکور هم بهره مند باشه، اما برنامه ریزی درسی مناسبی نداشته باشه، شانس موفقیتش خیلی کم میشه.

استفاده از دفتر برنامه ریزی تحصیلی هم برای دانش آموزان پایه و هم برای داوطلبان کنکور توصیه میشه. داوطلبان کنکور برای شرکت در آزمون های آزمایشی و رسیدن به سرفصل های هر آزمون، باید برنامه ریزی درسی خوبی داشته باشند. دانش آموزان پایه هم بهتره از یه دفتر برنامه ریزی خوب تحصیلی استفاده کنند تا هم در امتحانات میان ترم و پایان ترم نتیجه بهتری بگیرند، هم اصول صحیح برنامه ریزی درسی رو یاد بگیرند. در این صورت سال های آینده و خصوصا سال کنکور می تونند مثل آب خوردن برنامه ریزی کنند و به به برنامه های درسی شون عمل کنند. این خودش یک عامل بزرگ و مهمه که باعث میشه تو سال کنکور وضعیت خیلی بهتری از سایر رقباشون داشته باشند. قطعا دانش آموزی که چندین سال عادت به برنامه ریزی تحصیلی و مطالعه کردن بر اساس برنامه های درسی داشته، نسبت به دانش آموزی که تازه تو سال کنکور می خواد شروع کنه به برنامه ریزی کردن، وضعیت خیلی بهتری داره.

کتاب برنامه ریزی با دوربین مدار بسته  بهت کمک می کنه روش برنامه ریزی درست رو یاد بگیری و با همین کتاب برنامه ریزی های خفنی برای مطالعه ات داشته باشی.

چرا کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته رو بخریم؟

هیچ مشاور تحصیلی ای، درس خوندن بدون برنامه ریزی رو تایید نمی کنه. در طول یک سال تحصیلی شما فراز و نشیب های زیادی خواهید داشت. همه دانش آموزان (حتی رتبه های برتر کنکور سراسری) بعضی روزها و بعضی هفته ها بهتر و بیشتر مطالعه می کنند و بعضی هفته ها ساعت مطالعه شون پایین میاد. این اتفاقات طبیعیه؛ اما زمانی می تونه تبدیل به فاجعه بشه که شما این تغییرات و نوسانات رو ثبت نکنید و ازشون درس نگیرید. یک دانش آموز موفق ساعت های مطالعه روزانه، هفتگی و ماهیانه اش رو تو کتاب برنامه ریزی تحصیلی خودش ثبت می کنه تا بتونه روش مطالعه اش رو تحلیل و بررسی کنه. کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته این امکان رو به شما میده که تمام مطالعات روزانه و هفتگی و ماهیانه تون رو ثبت کنید. در این صورت می تونید با یک نگاه میزان درس خوندنتون در یک مدت زمان رو حساب کنید.

اگه مشاور تحصیلی هم داشته باشید، مشاور شما می تونه آمار دقیق مطالعه شما رو ببینه و بر اساس اون، شما رو بهتر و بیشتر راهنمایی کنه. حتی می تونید برنامه های درسی که مشاور شما براتون می نویسه رو تو کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته یادداشت کنید تا بتونید برنامه رو دقیق تر و منظم تر اجرا کنید.

دلیل دیگه ای که این کتاب برنامه ریزی تحصیلی رو از سایر موارد مشابه متمایز می کنه، نویسنده کتابه. نویسنده این کتاب آقای دکتر علی میرصادقی هست که تو سال ۲۰۱۵ به عنوان بهترین مشاور تحصیلی ایران از نگاه مجله Corporate Vision انگلستان لقب گرفته. همچنین ایشون تنها مشاور تحصیلی ایرانی عضو انجمن مشاوران تحصیلی جهانی (SEC) هست. بنابراین می تونید مطمئن باشید با استفاده از این دفتر برنامه ریزی تحصیلی دارید دکتر علی میرصادقی و طبق ایدئولوژی های بهترین مشاور تحصیلی ایران پیش می رید و برنامه ریزی می کنید.

سومین دلیلی که باعث میشه برنامه ریزی با دوربین مداربسته رو انتخاب کنید، اینه که این کتاب باعث افزایش سرعت مطالعاتی شما میشه. درحالیکه حتی بهترین دفترهای برنامه ریزی تحصیلی در بهترین شرایط فقط به شما در برنامه ریزی درسی کمک می کنند، کتاب دوربین مداربسته باعث افزایش سرعت مطالعاتی شما هم میشه. درصورتی که به راهنمایی ها و دستورالعمل های این کتاب عمل کنید، خودتون شاهد پیشرفت سرعت مطالعه تون خواهید بود. افزایش سرعت مطالعه شما به مرور در برنامه ریزی های درسی تون تاثیر گذاره و باعث میشه در زمان کمتر، حجم بیشتری از دروس رو مطالعه کنید.

 "با 1 تیر 2 نشون بزن" 

 می دونستید که می تونید با خرید کارگاه آفلاین برنامه ریزی درسی، کتاب برنامه ریزی با دوربین مدار بسته رو به صورت کاملا رایگان دریافت کنید !!!!
با شرکت در این کارگاه ، برنامه ریزی تحصیلی به صورت اصولی توسط علی میرصادقی نویسنده کتاب برنامه ریزی با دوربین مدار بسته به شما آموزش داده می شود.

 کارگاه آفلاین برنامه ریزی رو به ارزش 150 هزار تومان که به مدت 2 ساعت توسط دکتر علی میرصادقی تدریس میشه رو می تونید از لینک زیر تهیه کنید.  

 

 دومین کتاب خودیاری جهان

دومین کتاب خودیاری جهان

سایر کتاب‌های علی میرصادقی

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.