جملات انگیزشی

جملات انگیزشی و مثبت

گاهی وقت‌ها جملات انگیزشی فقط یک جمله نیستن و به سادگی نمیشه از کنارشون گذشت. اگه تو یه زمان و مکان مناسب به چشمت بخورن، ممکنه یه سری چیزا رو تغییر بدن مثل یه تصمیم برای انجام دادن یا ندادن،یه انگیزه برای ادامه دادن یا تسلیم شدن، یه برداشت برای بازنده بودن یا برنده بودن،یه باور برای ایمان آوردن به خودت یا قضاوت‌های دیگران یا گاهی تغییر یه حس مثل پرواز کردن یا هیچگاه نپریدن و ترسیدن. این جمله‌ها ممکنه تغییرات کوچیک، ولی اساسی‌ای رو رقم بزنن برای اون لحظه‌هایی که همه میگن تو خوب نیستی، تو خوب نیستی، تو خوب نیستی و در این لحظات تنها چیزی که می‌خوای یه قدم دیگه است تا سقوط کنی و تو، توی این لحظه باید تصمیم بگیری که کدوم قدم رو میخوای برداری و چگونه انگیزه پیدا کنی تا همچنان بتونی ادامه بدی؟

در این مقاله قصد داریم یه سری عکس نوشته و جملات انگیزشی براتون بذاریم که میتونه در لحظات سخت کمک حالتون باشه، پس در هر زمان و مکانی که لازم شد، پرینت بگیرین و جلوی چشم‌هاتون قرار بدین که ببینیدشون. در ضمن دو تا مقاله‌ی پیشنهادی باحال داریم و یه پیشنهاد ویژه. پس بریم که داشته باشیم...

عکس های انگیزشی 1

1. به خاطر داشته باشید : بهانه‌هاتون گمراه‌کننده ، ترس‌هاتون دروغگو ، و شک‌هاتون دزد هستند. (رابین شارما)

عکس های انگیزشی 21

2. شما می‌توانید هم‌رنگ جماعت شوید یا می‌توانید دنیا را متحول کنید ، ولی نمی‌توانید جفتش را با هم انجام دهید. (رابین شارما)

جملات انگیزشی 11

3. وقتی قدرت عشق به عشق قدرت غلبه کند، جهان به آرامش خواهد رسید. (جیمی هندریکس؛ گیتاریست کارکشته)

عکس های انگیزشی 2

4. کودک هیچ مشکلی برای باور کردن باورنکردنی‌ها ندارد و همینطور دیوانه و نابغه. فقط من و شما با آن مغزهای بزرگ و قلب‌های کوچکمان هستیم که شک و فکر می‌کنیم و دچار تردید می‌شویم. (استیون پرس فیلد)

عکس های انگیزشی 3

5. زندگی ای که از جانب طبیعت به ما عطا شده است کوتاه است ، اما یاد و خاطره زندگی ای که عالی زیسته شده ابدی است. ( سیسترون )

6. قدرتمند بودن مانند خانم بودن است ، اگر خودتان به دیگران بگویید که هستید ، بدانید که نیستید. (مارگارت تاچر)

7. مردان بزرگ با آنچه ذاتی است زندگی می‌کنند ، با آنچه سطحی است نمی‌مانند ، آنان با واقعیت می‌مانند نه با آنچه نمایشی است. یکی را رها می‌کنند و دیگری را نگه می‌دارند.(لائوتسو)

8. مادرم گفت : " اگر یک سرباز باشی ، زمانی ژنرال خواهی شد اگر راهب باشی ، زمانی پاپ خواهی شد " اما من یک نقاش بودم و پیکاسو شدم." (پیکاسو)

9. همه به تغییر دادن دنیا فکر می‌کنند ، اما هیچ‌کس به تغییر دادن خودش فکر نمی‌کند. (تولستوی)

10. همه چیز در آخر درست خواهد شد و اگر هنوز درست نشده است ، معنایش این است که هنوز به آخر نرسیده است. (جان لنون)

جملات انگیزشی 16

11. هیچ ایده‌ای جواب نمی‌دهد، مگر اینکه دست به کار شوید. (رابین شارما)

سریال سی روز تا پیروزی
عکس های انگیزشی 23

12. با استفاده از عقل و خرد ، باید بهترین راه حل‌ها را  برای رسیدن به بهترین هدف‌ها‌ انتخاب کنید. (فرانسیس هاچسون)

13. اگر عادی باشم نمی‌توانم در آینده به اهداف خاص خودم برسم پس تنها یک راه‌حل دارم ؛ باید در لحظه‌ی حال ، خاص رفتار کنم . باید در این لحظه بر خلاف دیگران تصمیم بگیرم. نباید بخوابم ، نباید زود تسلیم شوم و ... چون همه‌ی آدم‌ها بلدند انقدر احمقانه رفتار کنند و به همین خاطره که بیشترشان به اهداف خود در آینده نمی‌رسند.

14. اگر بیشتر می‌خواهید باید بیشتر هم باشید. برای تغییر زندگیتان باید ابتدا خودتان تغییر کنید. اگر زندگی بهتری می‌خواهید باید بهتر از الان شوید ، قدم اول خود شما هستید ! زیرا اگر رشد کنید هر چیزی برای شما رشد خواهد کرد.

15. کسی نمی‌تواند در بخشی از زندگی خود کار درست و در بخشی دیگر اشتباه کند. زندگی مجموعه‌ای تقسیم‌ناشدنی است. (ماهاتما گاندی)

عکس های انگیزشی 4

16. تمام تغییرات در ابتدا دشوار ، در میانه راه پر هرج و مرج و در انتها زیبا هستند. (رابین شارما)

پیشنهاد می‌کنیم حتما بخوانید

عدم موفقیت یک فرد در زندگی مربوط به نداشتن استعداد یا مهارت نیست. بلکه مهم ترین چیزی که یک انسان در زندگی به آن نیاز دارد، داشتن انگیزه است.امیدواری در شرایط دشوار بزرگ‌ترین هنر هر انسانی است.

چگونه انگیزه پیدا کنیم ؟

17. هر چه بیشتر باور ناتوانی را برای خلق نتایج از طریق کاری که انجام می‌دهیم بپذیریم ، نه تنها آن باور را در وجودمان ریشه‌دارتر می‌شود ، بلکه رفتار‌های برخواسته از آن باور را بیشتر تکرار می‌کنیم و آن بخشی از عادات هر روزمان می‌شود. (رابین شارما)

18. تنها چیزی که برای پیروزی اهریمن لازم است این است که انسان‌های خوب دست روی دست بگذارند. (ادموند برک)

19. تصور و تخیل مهم‌تر از دانش هستند. (آلبرت انیشتین)

جملات انگیزشی 13

20. مطالب سبک را نخوانید ، چون ممکن است با آن‌ها سرگرم شوید ولی رشد نخواهید کرد. (جیم ران)

عکس های انگیزشی 29

21. تنها تعداد معدودی از ما می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم ، اما همه ما اگر عشق داشته باشیم ، می‌توانیم کارهای کوچک فراوانی انجام دهیم. (مادر ترزا)

عکس های انگیزشی 5

22. اغلب افراد تصور می‌کنند محدودیت‌های ذهنی‌شان ، در واقع محدودیت‌های دنیا هستند و عده‌ی معدودی این طور تصور نمی‌کنند. به دسته دوم ملحق شوید. (آرتور شوپنهاور)

23. باید نحوه مدیریت یاس و شکست را بیاموزید ، زیرا همه امور در اختیار شما نیست و برخی افراد ادامه نخواهند داد و شما در قبال آن‌ها مسئولیتی ندارید. (جیم ران)

24. مشکلات مهمی که با آن‌ها رو به رو هستیم ، با سطح فکری که منجر به ایجاد آن‌ها شده است ، حل شدنی نیستند. (انیشتین)

25. تراژدی زندگی مرگ نیست ، بلکه مردن از درون است ، آن هم در حالی که هنوز زنده‌ایم. (نورمن کازینز)

جملات انگیزشی 17

26. اگر همه چیز تحت کنترل به نظر می‌آید ، معنی‌اش این است که به اندازه‌ی کافی سرعت ندارید. (ماریو آندرتی؛ راننده افسانه‌ای فرمول یک) 

این مقاله را حتما بخوانید

در مقاله انگیزه چیست ؟ می‌خواهیم ابعاد مختلف انگیزه از جمله چیستی انگیزه ، انگیزه درونی و بیرونی ، علل بی انگیزه بودن و راهکارهای افزایش انگیزه را بررسی کنیم . خواندن این مقاله حدودا 6 دقیقه به طول می‌انجامد اما می‌تواند در ایجاد انگیزه برای شما موثر باشد زیرا راهکارهای ارائه شده در آن عملی است

انگیزه چیست ؟ 13 روش ایجاد انگیزه برای زندگی

27. یک مشکل آنقدر پا برجا می‌ماند تا درسی را که قرار است به شما بدهد را یاد بگیرید. (رابین شارما)

 28. چیزی به اندازه موفقیت شکست نمی‌خورد. (آرنولد توینبی)

29. زندگی چیزی را به ما می‌دهد که از درون هستیم، نه چیزی را که می‌خواهیم. (رابین شارما)

عکس های انگیزشی 6

30. آرزو نکنید مسائل آسان‌تر باشند ، بلکه تلاش کنید شما بهتر شوید. (جیم ران)

عکس های انگیزشی 26

31. با تحصیلات رسمی فقط می‌توان گذران زندگی کرد، اما با خودآموختگی می‌توان ثروت اندوخت. (جیم ران)

جملات انگیزشی 15

32. هیچ چیز به اندازه‌ی نقشه‌ای که زمان اجرایش فرارسیده است  ، قدرتمند نیست. (ویکتور هوگو)

عکس های انگیزشی 25

33. اغلب سازمان‌های مشکل‌دار نمی‌توانند نقائص خود را ببینند. آن‌ها از این جهت که نمی‌توانند مشکلات را حل کنند ، رنج نمی‌برند بلکه اشکال اصلی این سازمان‌ها این است که اصولا مشکلات خود را نمی‌بینند. (جان گاردنر)

این مقاله را هم بخوانید

همه‌ی انسان‌ها حق دارند شکست بخورند، اما وقتی یک انسان ذاتا شکست خورده، زمین می‌خورد، توان برخاستن دوباره را پیدا نمی‌کند، او همان‌جا می‌ماند و به تدریج خرد می‌شود اما چرا برخی مردم هنگامی که زمین می‌خورند، به روش دیگری عمل می‌کنند؟ سریعا بلند می‌شوند درسی می‌گیرند، به سمت جایگاهی بلندتر حرکت می‌کنند و در نهایت شاهکار زندگی خود را می‌آفرینند.

موفقیت در زندگی

عکس های انگیزشی 7

34. لحظه‌ای که بیش از هر زمان دیگر حس می‌کنید باید تسلیم شوید ، دقیقا همان لحظه‌ای است که باید انگیزه لازم برای یک هل دیگر را درون خودتان پیدا کنید. (رابین شارما)

35. ما فقط چیزهایی را می‌شنویم که آمادگی شنیدنش را داشته باشیم. تمام آموزه‌ها دقیقا در مقطعی به ما می‌رسند که در مدارج مربوط به آن‌ها قرار داشته باشیم و هر چه به عظمت‌مان اضافه شود، مسائل را بهتر درک می‌کنیم. (رابین شارما)

36. عمر شما محدود است ، بنابراین آن را با تلاش برای زندگی‌کردن به جای یک نفر دیگر تلف نکنید و در تله تفکر دگم غالب ، یعنی زندگی‌کردن بر اساس نظر دیگران نیافتید. اجازه ندهید هیاهوی عقاید دیگران ندای درون شما را ضعیف کند و از همه مهم‌تر ، شهامت لازم برای پیروی از قلب و بینش‌تان را داشته باشید. قلب و بینش‌تان پیشاپیش می‌دانند که شما واقعا دلتان می‌خواهد به چه کسی تبدیل شوید. (استیو جابز)

37. اتفاقات ، تعیین‌کننده‌ی مسیر زندگی شما نخواهد بود، بلکه واکنش شما در مواجه با این مسائل تعیین کننده است. (جیم ران)

38. وقتی به ریشه حمله کنید ، شاخه‌ها خشک می‌شود. (هنری دیوید تورو)

جملات انگیزشی 18

39. من از سپاهی از شیران به رهبری یک گوسفند هراسی ندارم، از سپاهی از گوسفندان به رهبری یک شیر می‌هراسم. (اسکندر کبیر)

عکس های انگیزشی 8

40. کلید اصلی خوشبختی و آرامش درونی این است که بدانید تمام تلاش‌تان را برای رسیدن به نتایج دلخواه‌تان انجام دادید و با اشتیاق تمام از جسارت‌تان مایه گذاشتید تا به بهترین نسخه‌ی خودتان تبدیل شوید. (رابین شارما)

41. دانش نه با تعقل ، بلکه با عمل آموخته می‌شود. تلاش کنید که وظیفه خود را به جای آورید آنگاه متوجه خواهید شد که از چه متاع نابی ساخته شده‌اید. (گوته)

42. ترس ما از این است که بیش از اندازه قدرتمند باشیم در واقع نه تاریکی ، بلکه روشنایی ما است که ما را به هراس می‌اندازد. (استفان کاوی)

43. تاریخ انسان آزاد هرگز برحسب تصادف نوشته نمی‌شود ، بلکه برحسب انتخاب رقم می‌خورد، انتخاب خود آن انسان. (دوایت آیزنهاور)

44. وقتی اندیشه خود را تغییر می‌دهیم ، زندگی‌مان تغییر می‌کند. ( ویلیام جیمز )

جملات انگیزشی 12

45. ثمره سکوت نیایش است ، ثمره نیایش ایمان است ، ثمره ایمان عشق است ، ثمره عشق خدمت است و ثمره خدمت آرامش . (مادر ترزا)

عکس های انگیزشی 9

46. تنها با فرو رفتن به جاهای هولناک به گنجینه‌های زندگی دست می‌یابیم . آنجا که سکندری می‌خوری ، همان جایی است که صندوقچه گنج‌ات پنهان است . آن غاری که از ورود به آن وحشت داری ، دست آخر سرچشمه‌ی همانی خواهد بود که به دنبالش می‌گشتی . (جوزف کمپل)

47. بدون احساس ضرورت ، اشتیاق ارزش خود را از دست می‌دهد. (جیم ران)

48. در پس هر زندگی شرافتمندانه ، اصولی وجود دارد که رعایت می‌شوند . (جورج لوریمر) 

49. وقتی به عقب برمی‌گردیم معمولا می‌بینیم که مصیبت‌ها ، نقاط عطف زندگی ما بوده‌اند. (اندرو ماتیوس)

50. ما نه محصول ژن‌های خود هستیم و نه محصول پرورش و تربیتی که داشته ایم ، ما محصول انتخاب‌های خود هستیم. (استفان کاوی)

جملات انگیزشی 2051. دو جاده از جنگلی منشعب می‌شدند ، من راهی را انتخاب کردم که کم گذرتر بود و این تفاوت بزرگی را ایجاد کرد. (رابرت فراست)

عکس های انگیزشی 27

52. قدرتمندترینِ اشخاص کسی است که خودش را تحت سلطه‌ی قدرت خودش دارد. (لوسیوس آمائوس سنکا)

جملات انگیزشی 19

53. ثروتمندان روی زمان سرمایه گذاری می‌کنند و فقرا روی پول. (وارن بافت)

عکس های انگیزشی 24

54. کسی که می‌خواهد بر دیگران حکومت کند ، ابتدا باید بر خود مسلط باشد. (فیلیپ مسیجر)

عکس های انگیزشی 30

55. افراد مشتاق معتقدند که بهترین راه پیش بینی کردن آینده ، خلق کردن آن است. (استفان کاوی)

عکس های انگیزشی 10

56. خودت را مقید به انجام کارهای کوچکی کن که دوست نداری ، آنگاه می‌توانی زندگی‌ات را به انجام کارهای بزرگی بگذرانی که دوست داری. (اندرو ماتیوس)

عکس های انگیزشی 31

57. اگر بتوانید افرادی را استخدام کنید که اشتیاقشان با شغلشان همخوانی داشته باشد ، آن‌ها به هیچ سرپرستی احتیاج نخواهند داشت. (استفان کاوی)

جملات انگیزشی 14

58. همه می‌توانند به عظمت برسند چون همه می‌توانند به بشریت خدمت کنند. برای خدمت‌رسانی ، تنها به قلبی پر از رحمت نیاز دارید و روحی که از عشق به‌وجود آمده باشد. (مارتین لوتر کینگ)

عکس های انگیزشی 28

59. معمولا بهترین نقطه برای یک شروع تازه ، همان جایی است که هستی! (اندرو ماتیوس)

عکس های انگیزشی 22

60. آدم‌های شاد و موفق صرفا تغییر را نمی پذیرند ، بلکه با آغوش باز به استقبال آن می‌روند. آن‌ها آدم‌هایی هستند که می‌گویند : " چرا باید بخواهم پنج سال بعدی‌ام مثل پنج سال قبلی‌ام باشد؟ " (اندرو ماتیوس)

 

در همین رابطه آموزش زیر به شما کمک می‌کند :

نظرات کاربران
Leila.t

Leila.t

        سلام 
جملات انگیزشی و تصاویر انگیزشی ای که گذاشتین منتخب و موثر هستن 
میشه لطفا به طور اختصاصی جملات انگیزشی ورزشی ، جملات انگیزشی موفقیت مالی و همچنین شعر انگیزشی انگلیسی و فارسی هم بذارید . یا حتی متن های انگیزشی بلند ؟ 
مرسی 


      
پاسخ دادن 0 0

mohana

mohana

        من دنبال یه مطلب انگیزشی می گشتم یهو وارد این صفحه شدم جملات انگیزشی رو خوندم توی این اوضاع روحی خرابی که دارم یکم حالم رو بهتر کرد و آرامش گرفتم. 
ای کاش خبرنامه بلاگ داشتین برامون اینا رو می فرستادین
      
پاسخ دادن 0 0

مهدیه

مهدیه

        وقتی انگیزه داریم زندگی خیلی لذت بخش تره و کیفیت کارها خیلی بالاتر میره ولی همین حفظ انگیزه خیلی کار سختیه! اما خوندن جملات انگیزشی خیلی میتونه تو این زمینه کمک کنه و باعث حفظ انگیزه و افزایش امید میشه.
      
پاسخ دادن 0 0

مدير سيستم

مدير سيستم

        جمله های انگیزشی و در کل انگیزه دادن، یه سری نور هستن هستند که گاه و بیگاه، همه ما نیاز داریم و باعث میشه ذهنمون روشن بشه. به نظر من جملات انگیزشی برای ورزشکاران ، لاغری و کنکور و ... خیلی مورد نیازه یکی از توصیه‌های مهم آدم های ثروتمند به دیگران این است که هر روز دوتا کار مهم سر صبح انجام بدن:کار اول، به خاطر اوردن اهدافشان و کار دوم، خواندن جملا‌ت انگیزشی 
      
پاسخ دادن 3 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

مطالبی متفاوت در اینستاگرام علی میرصادقی

instagram.com/ali_mirsadeghi

381k

کسب اطلاعات تلفنی درباره دوره ها

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.