کتاب عمل عاشقانه راس هریس | مشخصات و خرید

مشخصات کتاب عمل عاشقانه :

کتاب عمل عاشقانه
نوع کالاکتاب
دسته بندیروانشناسی
موضوع اصلیحل مشکلات خانوادگی با درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد ACT
نویسندهدکتر راس هریس
مترجمدکتر شیرعلی خرامین ، میترا رفیعی
نشرسایه سخن
گروه سنیبزرگسال
تعداد صفحه۳۸۴
تعداد جلد۱

کتاب عمل عاشقانه اثر دکتر راس هریس بر اساس درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT) نوشته شده است با خواندن این کتاب شما چگونگی استفاده از این رویکرد را برای ساخت، پیشرفت و بهبود در روابط فرا میگیرید.
اگر قصد پیشرفت در روابط خود را دارید، باید آنچه را که در کتاب عمل عاشقانه می‌خوانید تمرین نمایید؛ راه دومی وجود ندارد. ساختن رابطه‌ای عاشقانه یا بازسازی رابطه‌ای ویران شده به زمان، کوشش و تعهد نیاز دارد.
اگر احساس می‌کنید ارزشش را دارد، این کتاب را حتما بخوانید.

کتاب عمل عاشقانه

مولف

دکتر راس هریس

مولف

دکتر راس هریس

مترجم

دکتر شیرعلی خرامین ، میترا رفیعی

مترجم

دکتر شیرعلی خرامین ، میترا رفیعی

موضوع

حل مشکلات خانوادگی با درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد ACT

موضوع

حل مشکلات خانوادگی با درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد ACT

دسته بندی

خودیاری

دسته بندی

خودیاری

کتاب عمل عاشقانه اثر راس هریس از سه بخش تشکیل شده است. در بخش اول، تباه کردن زندگی، به دنبال آنیم که چه اشتباهاتی در روابط وجود دارد. در بخش دوم، سپردن تعهد، می‌خواهیم بدانیم آیا شما دنبال ترک و یا ادامه رابطه هستید و اگر می‌خواهید بمانید و روی رابطه‌تان کار کنید، به چه چیزهایی نیاز دارید. در بخش سوم، وارد عمل شوید، به دنبال این هستیم که ببینیم شما می‌خواهید چه نوع همسری باشید، چه افکار و احساساتی دارید و چگونه تمرین ذهن آگاهی می‌تواند کمکتان کند با مشکلات بهتر روبرو شوید. همچنین به رنج، درد و تعارضات اجتناب ناپذیر پرداخته‌ایم و این که چگونه می‌توانید در تفاوت‌هایتان به توافقی موثر برسید. در نهایت ما به دنبال یافتن راه‌هایی به منظور عمیق‌تر و قدرتمندتر کردن روابط هستیم.

عمل عاشقانه راس هریس

راس هریس در کتاب عمل عاشقانه میگوید:

همینطور که پیش می‌روید، به زوج‌هایی بر خورد می‌کنید که مشکلات گوناگونی داشته‌اند که بعضی از آنان ممکن است شبیه مشکلات شما باشد. سال‌ها با کسانی که در روابطشان مشکل داشتند کار کرده‌ام و داستان آنان را با هم درآمیخته‌ام. البته نامشان را تغییر داده‌ام تا اصل رازداری را رعایت کرده باشم. گرچه این داستان‌ها دقیقا شرح حال فرد خاصی با این اسم نیستند، به یقین نشانگر مشکلات و موفقیت‌های زوجینی است که مسائل ارتباطی متعددی را را تجربه کرده‌اند.
در سرتاسر کتاب عمل عاشقانه ، ما به اصول اساسی درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد رجوع خواهیم کرد و شما یاد می‌گیرید که چگونه از این اصول برای ساختن خود و پیشرفت و کامیابی در روابطتان استفاده کنید. البته با خواندن این کتاب به راحتی همه چیز تغییر نمی‌کند. خواندن کتابی درباره تنیس از شما یک بازیکن تنیس نمی‌سازد، باید تمرین کنید تا بازیکن شوید. این نکته درباره روابط نیز صدق می‌کند. اگر می‌خواهید پیشرفت کنید، باید آنچه را در این صفحات می‌خوانید، تمرین کنید. راه دومی وجود ندارد.

ساختن رابطه‌ای عاشقانه یا بازسازی رابطه‌ای ویران شده به زمان، کوشش، تعهد و الزام و تداوم نیاز دارد. اگر اصول بیان شده در کتاب عمل عاشقانه را مداوم به کار بگیرید، عشق بیشتری به زندگیتان خواهید بخشید. پس اگر احساس می‌کنید ارزشش را دارد، به خواندن این کتاب ادامه دهید.

هدف  کتاب عمل عاشقانه پرداختن به مسئله‌های رایج  در روابط معمول است، مسائلی معمول که تقریبا همه زوج‌ها آن را تجربه خواهند کرد و مسائل شدیدتر و سخت‌تری مثل خشونت خانگی و انواع اعتیاد پیشرفته را شامل نمی‌شود. این کتاب برای چهار گروه نگاشته شده است:

  • روابط شما صورت معقولی دارد، اما می‌خواهید آن را پربارتر از پیش سازید؛
  • روابط شما وضع ناخوشایندی دارد و قصد دارید آن را اصلاح نمایید؛
  • در حال حاضر رابطه خاصی ندارید و رابطه قطع شده است اما می‌خواهید از اشتباهاتی که گذشته شما را از بین برده است درس بگیرید؛
  • درمانگر، مربی و یا مشاور هستید و دنبال مطالبی برای درمان مراجعانتان میگردید.
قیمت : ۷۷۰,۰۰۰ ریال
خرید کتاب
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.