مشاوره تحصیلی خصوصی | مشاوره تحصیلی حضوری و غیرحضوری

موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا به عنوان یکی از قدیمی ترین و پر افتخارترین مراکز مشاوره تحصیلی تهران و تنها مرکز ایرانی عضو انجمن مشاوران تحصیلی جهانی (SEC) خدمات مشاوره تحصیلی خصوصی خود را برای دانش آموزان تهران و شهرستان ها به صورت مشاوره حضوری و غیر حضوری ( مشاوره تلفنی ) ارائه می دهد. مشاوره تحصیلی بارسا با استاندارد ها و اصول مشاوره ای علی میرصادقی انجام می شود. دکتر علی میرصادقی در سال ۲۰۱۵ از نگاه مجله Corporate Vision انگلیس به عنوان بهترین مشاور تحصیلی ایران شناخته شده است. همچینی علی میرصادقی نویسنده کتاب های پرفروشی از جمله کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته که عنوان دومین کتاب خودیاری دنیا رو کسب کرده و کتاب چرا نمیذاری بچه ات درس بخونه که به عنوان کتاب برگزیده جشنواره رشد آموزش و پرورش شناخته شده، می باشد.
در این صفحه با رتبه های برتر بارسا در کنکور سال های اخیر آشنا می شیم و نظرات رتبه های برتر کنکور رو درباره مشاوره تحصیلی بارسا می شنویم و شما رو با ۷ مرحله مهم در مشاوره تحصیلی به سبک علی میرصادقی آشنا می کنیم. پس اگه می خواید تقاوت دپارتمان تحصیلی بارسا رو احساس کنید، لطفا تا پایان همراه ما باشید.

مشاوره تحصیلی بارسا
 


مراحل مشاوره تحصیلی غیر حضوری و حضوری به سبک علی میرصادقی

 • 🎯 یک: برنامه ریزی شخصی و اختصاصی ویژه هر دانش آموز
 • 🌟 دو: مشاوره تحصیلی، یک مربی که همیشه کنارته
 • 💯 سه: یک نظارت شخصی، همان چیزی که تو نیاز داری
 • ✔️ چهار: چکینگ و پایش منظم، رمز موفقیت
 • 📝 پنج: بالا بردن مهارت های آزمون دادن با مشاورین تحصیلی
 • 🏆 شش: بهترین سبک مطالعه و تست زنی برای تو
 • 💪 هفت: افزایش مسئولیت پذیری و کاهش استرس و نگرانی

برنامه ریزی توسط بهترین مشاور تجصیلیبرنامه ریزی تخصصی توسط بهترین مشاوران تحصیلی

در مشاوره تحصیلی به سبک علی میرصادقی، خبری از برنامه های کپی شده و از پیش آماده شده نیست. برنامه ریزی بر اساس نقاط قوت و ضعف و سرعت مطالعاتی شما که در طول جلسات، مشاور شما مطلع می شود انجام خواهد شد. برنامه ریزی به صورت هفتگی تنظیم خواهد شد و اولویت مشاورین خصوصی مورد تایید علی میرصادقی، جلوگیری از چند برنامگی در فرایند تحصیل شما در همه پایه ها و کنکور می باشد. در واقع چند برنامگی بزرگترین معضل خیلی از دانش آموز هاست. ما در اینجا تمامی برنامه ها را در یک راستا جلو می بریم و تلاش می کنیم تا با دانش آموز، گام به گام بر اساس یه برنامه دقیق و هم سو با برنامه های مدرسه و آزمون های آزمایشی جلو ببریم تا به بهترین روند مطالعه دست پیدا کنید.

علی میرصادقیپیگیری های دقیق و مستمر مشاور تحصیلی

یک مربی که همیشه کنارته: کار با مشاورین مورد تایید علی میرصادقی فقط در یک جلسه خلاصه نمی شود. در طول هفته پیگیری های دقیقی از طرف مشاور بر روی شما انجام خواهد شد و شما می توانید در طول هفته، در ساعات مشخص شده ای با مشاور خود در ارتباط باشید تا مشکلات و مسائل احتمالی را برطرف کنید. در واقع مشاوره تحصیلی دانش آموز فقط در دو ساعت و نیم تا سه ساعت جلسات هفتگی تمام نمی شود؛ بلکه تازه شروع می شود؛ چرا که در طول هفته مشاور پیگیر کار های شما خواهد بود و روند مشاوره در طول هفته نیز ادامه خواهد داشت. با این نظارت و پیگیری کامل، تلاش می کنیم تا شما همیشه در مسیر پیشرفت قرار داشته باشید و در صورت بروز مشکل آن را برطرف کنیم.

آزمون های بهترین مشاوره تحصیلیخدمات مشاوره تحصیلی کاملا منحصر به فرد برای یک دانش آموز

هر چیزی که دانش آموز برای پیشرفت تحصیلی و موفقیت احتیاج دارد، به صورت کاملا شخصی سازی شده برای دانش آموز ارائه خواهد شد. مثل نظارت ها و پیگیری ها، آزمون ها و تحلیل ها، روند های مطالعاتی، برنامه ریزی های هفتگی و ... که برای ایجاد یک روند دقیق، تمامی فعالیت ها و آزمون های مدرسه شما، سرعت مطالعاتی شما، ساعت هایی که مطالعه داشتید یا نداشتید، ساعت خواب و ... توسط مشاور تحصیلی بررسی خواهد شد تا مشاور با توجه به تمامی جزئیات طول هفته شما، از روند پیشرفت شما مطلع شود و دقیق ترین برنامه مطالعاتی را به شما ارائه دهد.

چکینگ توسط بهترین مشاور درسیچکینگ و پایش دقیق توسط مشاوره درسی و تحصیلی

هنر مشاوران بارسا، برنامه دادن نیست؛ بلکه برنامه پس گرفتن هست. در جلسات مشاوره خصوصی بارسا، به صورت هفتگی دفتر برنامه ریزی دانش آموز چک و بررسی می شود. این دفتر برنامه ریزی توسط علی میرصادقی نوشته شده و برنده مقام دومین کتاب خودیاری جهان در سال 2014 می باشد که قدم به قدم با این کتاب می توانید به مهارت برنامه ریزی دقیق و متعهد بودن به برنامه خودتان برسید و با این کتاب پیشرفت کنید.
همچنین تمامی حل تمرین ها و چکنویس های دانش آموز بررسی و چک می شود و از برنامه مطالعه شده، یک آزمون شخصی گرفته می شود تا با این نظارت دقیق، کیفیت و سرعت مطالعه و فرایند پیشرفت و موفقیت دانش آموز به طور کامل تحت نظر مشاور قرار بگیرد.
تمامی این مسائل به مرور زمان باعث می شود تا کیفیت و سرعت مطالعه شما افزایش پیدا کند و با تمرکز و بازدهی بیشتری مطالعه کنید که پیش بینی می شود بین 3 تا 4 هفته سرعت مطالعاتی شما 2 برابر شود.

تحلیل آزمون در مرکز مشاوره تحصیلیآموزش هنر آزمون دادن توسط مشاوران تحصیلی 

شما در جلسات مشاوره تحصیلی بارسا، هر هفته یک آزمون شخصی سازی شده خواهید داشت. باورتان می شود!!  این آزمون های شخصی سازی شده اطلاعات دقیقی از نقاط ضعف و قدرت شما، کیفیت مطالعه، میزان پیشرفت یا پسرفت و ... در اختیار مشاور قرار می دهد تا به طور کاملا انحصاری به روند تحصیلی شما پرداخته شود و در مسیر درستی حرکت کرد. در طول این فرایند به مرور زمان تحلیل آزمون، گزارش نویسی و مدیریت آزمون هم به شما آموزش داده می شود تا با هنر و روش صحیح آزمون دادن هم آشنا شوید.

خدمات مشاوره تحصیلی خوبآموزش بهترین روش های مطالعه و تست زنی توسط مشاورین تحصیلی

در جلسات مشاوره تحصیلی خصوصی به سبک علی میرصادقی، شما با روش های مطالعه صحیح SQ3R آشنا خواهید شد که می تواند تاثیر زیادی بر روند مطالعه شما داشته باشد. همچنین با منحنی مطالعاتی ابینگهاوس می توانید به بهترین شکل دروس خود را مطالعه و مرور کنید. در ضمن هر دانش آموز متناسب با تیپ شخصیتی خودش، یک سبک مطالعاتی دارد که هیچ کدام از این موارد از نظارت و فرایند مشاوره ای مشاورین تحصیلی بارسا به دور نیست.
همچنین شما می توانید با روش مطالعه رتبه های برتر کنکور آشنا شوید و در روند مطالعاتی خودتون استفاده کنید تا از مسیر موفقیت خودتون مطمئن تر باشید.

برترین مشاوره تحصیلی آنلاینآموزش مهارت های صحیح زندگی توسط مشاور تحصیلی

شما در طول سال تحصیلی احتمالا با مشکلات زیاد و متنوعی مواجه خواهید شد که در دوره های موسسه بارسا، می توانید راه حل خیلی از این مشکلات رو یاد بگیرید. شما در متد روانشناسی اکت(ACT) با مفهوم Mindfulness آشنا خواهید شد و با تکنیک های مختلفی مثل Diffusion می توانید کنترل اضطراب و نگرانی خودتون رو به دست بگیرید. با تکنیک Acceptance می توانید به مشکلات دوره بلوغ غلبه کنید و نسبت به مسیر خودتان برای رسیدن به موفقیت متعهد باشید. در مشاوره تحصیلی مورد تایید علی میرصادقی تلاش می شود که تمامی ابزار هایی که برای رسیدن به موفقیت احتیاج دارید را در اختیار داشته باشید.
در ضمن اینجا خبری از مشاوره های انگیزشی الکی و امید بخش نیست، بلکه شما با تکنیک های صحیح و نوین علم روانشناسی، به راحتی در مقابل تمامی بی انگیزگی ها و ناکامی ها ایستادگی می کنید.


اگه دوست داری سال بعد اسم تو اینجا باشه،
عدد 61 رو به سامانه 3000909030 بفرست یا فرم انتهای صفحه رو پر کن.


نظرات رتبه ها و افتخارات مشاوره تحصیلی به سبک علی میرصادقی

 • نظر مهدی دارابی - رتبه 46 کنکور ریاضی فیزیک 94
 • نظر سینا ملکی - رتبه 147 کنکور تجربی 98
 • نظر عطیه مشیری - رتبه 263 کنکور تجربی
 • نظر صبا امینی - رتبه 600 کنکور تجربی 98
 • نظر زهرا رحیمی - قبولی رشته پزشکی
 • نظر مهدی رجبی - قبولی مهندسی برق شهید بهشتی
 • نظر امیرحسین قضاتی - قبولی برق شهید بهشتی
توی اولین جلسات مشاوره تحصیلی بارسا ، مشاور من تونست دوباره تو من انگیزه ایجاد کنه و کم کم این طرز فکر که دیگه نمیشه پیشرفت کرد، کامل از بین رفت. موسسه بارسا بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران بود.
من وقتی وارد فضای کنکور شدم، هم مطالب زیاد بود و هم خیلی خودم رو گم کرده بودم و خیلی خیلی تو شرایط روحی بدی قرار گرفته بودم که مشاورین مورد تایید علی میرصادقی تونستند من رو به شرایط عالی و ایده آل برسونند. اگه به اول مسیر برگردم، قطعا دوباره با مشاورین تحصیلی بارسا جلسات مشاوره کنکور رو ادامه می‌دم؛ چون بدون شرکت در این جلسات رسیدن به موفقیت برای من تقریبا غیرممکن بود.
من برای پیدا کردن یک مشاوره تحصیلی خوب در تهران خیلی تلاش کردم و تونستم مشاوره تحصیلی بارسا رو پیدا کنم. یکی از کارهای درستی که من برای کنکور انجام دادم، انتخاب مشاوره تحصیلی خوب در زمان مناسب بود. درست توی آذر ماه که بچه ها درگیر پیچ و خم های مسیر کنکور می شدند، من تونستم با قدرت بیشتری رکاب بزنم و از خیلی ها جلو بیفتم. مشاوره تحصیلی بارسا کمک کرد اشتباهاتم رو در برنامه ریزی اصلاح کنم، ساعت مطالعاتی خودم رو تا سقف توانم بالا ببرم و از اون مهم تر کمک کرد من هیچ وقت خودم رو با دیگران مقایسه نکنم و همیشه انرژی مثبت داشته باشم.
اگر من با مشاورین تحصیلی بارسا جلو نمی رفتم، قطعا به این نتیجه‌ای که الان رسیدم، نمی‌رسیدم. خب من دو سال با مشاوره تحصیلی به سبک علی میرصادقی درس خوندم. برنامه ریزی‌هایی که هر جلسه داشتم، چون کاملا اختصاصی و شخصی بود می‌تونستم اجراشون کنم و خیالم راحت بود. جلسات انگیزشی‌مون باعث می‌شد من انرژی خوبی برای طول هفته داشته باشم و با انگیزه درس خوندنم رو ادامه بدم. تیم مشاوره تحصیلی بارسا سختگیری زیادی رو در برنامه‌هاشون دارند و البته در کنار این سختگیری، خیلی کمکمون می‌کنند تا به برنامه‌های درسی برسیم.
من قبل از اومدن به بارسا، خیلی درس نمی خوندم. اما با پیگیری های مستمر مشاوره تحصیلی بارسا، تونسم ساعت مطالعاتی خودم رو افزایش بدم و به مرور سرعت و تمرکز مطالعاتی من هم بیشتر شد و تونستم تست های زیادی بزنم و درس هام رو به خوبی مرور کنم.
من یه مقدار دیر با مشاوره تحصیلی بارسا آشنا شدم و فکر می کردم به اون چیزی که می خوام نمی رسم. اما با برنامه ریزی دقیق مشاوره درسی بارسا و معرفی منابع و جزوه های حرفه ای، هم تونستم که خودم رو به رقبای خودم برسونم و هم جلوی خیلی از هزینه ها مثل گرفتن دبیر و ... گرفته شد و در نهایت تونستم به بهترین حالت از خودم برسم.
توی سال کنکور یکی از مشکلات بزرگ من مدیریت آزمون بود که با مشاور تحصیلی بارسا تونستم تا حد زیادی این مشکل رو برطرف کنم و روی همه مسائل تحصیلیم، کنترل و تمرکز داشته باشم. همچنین به طور کامل پایش و نظارت می شدیم و نقاط ضعف ما برطرف می شد و کاملا آماده به سمت کنکور حرکت می کردیم.

برخی از قبولی های سال های اخیر مشاوره تحصیلی بارسا 

رتبه های برتر مشاوره تحصیلی


مشاوره تحصیلی بارسا
 در اینجا تعدادی از کارنامه های دانش آموزانی که با مشاوره تحصیلی خصوصی بارسا ترازشون در آزمون های آزمایشی بیشتر شده رو آوردیم. شما هم با شرکت در جلسات مشاوره درسی بارسا می تونید چنین رشد ترازی رو در آزمون های آزمایشی تجربه کنید.

کارنامه مشاوره تحصیلی

پیشرفت در مشاوره تحصیلی

افزایش تراز با مشاور تحصیلی

نمونه کارنامه مشاور تحصیلی

کارنامه مشاوره درسی


برای یک تغییر بزرگ آماده شو ...

مشاوره تحصیلی بارسا  

فرم راهنمایی و درخواست مشاوره تحصیلی

با پر کردن فرم زیر، مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و راهنمایی های لازم را به شما منتقل خواهند کرد.

فرم راهنمایی و درخواست مشاوره
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.