کتاب عشق چیست اثر ویلیام گلسر | مشخصات و خريد

فروشگاه کتاب عشق چیست
نوع کالاکتاب
دسته بندیروانشناسی
موضوع اصلیرابطه زن و مرد
نویسندهدکتر ویلیام گلسر و کارلین گلسر
مترجمدکتر علی صاحبی و  حشمت اباسهل
نشرسایه سخن
گروه سنیبزرگسال
تعداد صفحه208
تعداد جلد۱

کتاب عشق چیست را دکتر ویلیام گلسر با همکاری همسرش کارلین نوشته است. انها با ورود به زندگی مشترک به مشکلات مربوط به عشق و رابطه دو عضوی علاقه مند شدند. این علاقه باعث شد کتاب ازدواج بدون شکست و سپس این کتاب را بنویسند. بعد از کتاب عشق چیست نیز کتاب هشت درس برای زندگی زناشویی شادتر را به نگارش درآوردند. دکتر ویلیام گلسر می‌نویسد: قبل از انتشار این کتاب، آن را روی چند خانم مجرد امتحان کردیم. آنها بسیار استقبال کردند و گفتند که چقدر برایشان سودمند بوده است و کاش زودتر از مطالب آن بهره مند می‌شدند. امیدوارم این کتاب برای روابط آینده شما هم مفید باشد.

کتاب عشق چیست

مولف

ویلیام گلسر و کارلین گلسر

مولف

ویلیام گلسر و کارلین گلسر

مترجم

دکتر علی صاحبی و حشمت اباسهل

مترجم

دکتر علی صاحبی و حشمت اباسهل

موضوع

روابط بین زن و مرد

موضوع

روابط بین زن و مرد

دسته بندی

روانشناسی

دسته بندی

روانشناسی

کتاب عشق چیست به من آموخت لازم نیست با یک مرد به رخت خواب بروم تا علاقه‌اش را نسبت به خودم حفظ کنم. برای بسیاری از مردان رابطه جنسی هیچ ربطی به عشق ندارد. (دایان بس)

همیشه اجازه میدادم مردان کنترلم کنند و من نیز فکر میکردم میتوانم آنها را کنترل کنم. کتاب عشق چیست کمکم کرد تا بر زندگی‌ام کنترلی موثر پیدا کنم. تنها زندگی‌ای را که میتوانم و حتی میخواهم کنترل کنم. (لیندا دبلیو)

"کتاب عشق چیست؟" اثر ویلیام گلسر حامل پیامی عمیق به هزاران زن و مرد است تا به کمک آن تغییرات مثبتی در روابط شخصی خود ایجاد کنند. این پیام در قالب یک داستان ساده و با جذابیت بالا ارائه می‌شود. دکتر ویلیام گلسر ، در این داستان به این سوال که "عشق چیست؟" از منظر تئوری انتخاب و واقعیت درمانی پاسخ می‌دهد. علاوه بر پاسخ به سوال، گلسر بسیاری از مفاهیم مهم حول مسائل عشق و احساس تعلق و مراوده عشق را به تفصیل توضیح می‌دهد.

ویلیام گلسر

برش‌هایی از کتاب:

"خیلی دوستت دارم می‌دانم چقدر برایم مهمی اما ببخشید هنوز برای ازدواج آمادگی ندارم" بعد از یک سال پیشنهاد ازدواج از طرف من، هنوز ادعا می‌کند که خیلی دوستم دارد اما به تازگی جمله "مرا تحت فشار قرار نده" را هم به آن اضافه کرده است.‼ این مسئله بیش از پیش باعث احساس افسردگی‌ام شده است. به او گفتم اگر به ازدواج با من تمایل نداری فقط بگو! در این صورت دیگر هرگز چنین تقاضایی نمی‌کنم. اما مدام این جملات را تکرار می‌کند: من عاشقتم ! تو شگفت‌انگیزی! نمی‌دانم بدون تو چه کار کنم؟!

عشق چیست؟ عاشقی چگونه رخ میدهد؟ آیا عشق و احساس تعلق به دیگری یکباره اتفاق می‌افتد؟ آیا عاشقان همانند هم عاشق میشوند؟ آیا عشق غیر مشروط است؟چگونه میتوان در یک رابطه عاشقانه وارد شد و در آن رابطه ماند؟ آیا ورود به دایره عشق به معنای ازلی و ابدی بودن اقامت در آن است یا عشق هم مانند همه چیز این عالم دچار نقصان و ضعف و رنگ پریدگی میشود؟در این کتاب دکتر ویلیام گلسر روانپزشک شهیر آمریکایی و مبدع تئوری انتخاب به این سوالها از منظرتئوری انتخاب و واقعیت درمانی پاسخ میدهد.

قیمت : ۴۸۰,۰۰۰ ریال
خرید کتاب
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.