چگونه از افکار بیهوده جدا شویم؟

  

۵:۲۳

     

۵۰۳۸

     

۹۹/۳/۲۷

توضیحات:

همه‌ی ما در طول روز درگیر افکاری بیهوده و منفی می‌شویم. ولی موضوع مورد اهمیت این است که چگونه می‌توانیم از این افکار بیهوده جدا شویم؟ یکی از راهکارهای جدایی از این افکار، افزایش خوش بینی است که در این پادکست با پنج راهکار برای افزایش خوش بینی آشنا خواهید شد.

در همین زمینه شرکت در همایش اکسیژن مبتنی بر اکت را به شما پیشنهاد میکنیم:

همایش اکسیژن
همایش اکسیژن مبتنی بر روانشناسی اکت
روانشناسی اکت شما را با حقیقت‌هایی که سال‌هاست از آن اجتناب می‌کنید روبرو می‌کند؛ کمک می‌کند تمام آن‌ها را حل کنید. چشم اندازی که اکت به شما می‌دهد منحصر به فرد است. اینکه چگونه و چطور با خودتان ارتباط برقرار کنید، یک خاطره بد که هر روز به شما یاداوری می‌شود را با آن کنار بیایید، شکست عشقی که خوردید را حل کنید، اینکه با اضطراب‌ها و دلهره‌های زندگی چگونه دست و پنجه نرم کنید، افزایش شجاعت برای بیرون آمدن از رابطه‌ای که تاریخ مصرف آن سال‌هاست تمام شده اما جرات آن را ندارید!!

در صورتی که امکان شرکت در دوره را ندارید کتاب‌ زیر را بخوانید :

کتاب سوالاتت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند
کتاب سوالاتت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند
کتاب سوالاتت را تغییر بده تا زندگی‌ات تغییر کند به خوانندگان می‌آموزد که چگونه سوالاتی را که می‌توانند آنها را به موفقیت برساند، چه از جنبه شخصی و چه جنبه حرفه‌ای، به طور مداوم انتخاب کنند. این روش نوآوری را تحریک می‌کند، بهره وری را تسریع می‌نماید و روابط سودمندتری برای ما ایجاد می‌کند.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.