کتاب سی روز تا پیروزی(فصل دوم) اثر علی میرصادقی | مشخصات و خرید

۳۰روز
اطلاعات دوره
نویسنده
علی میرصاذقی
انتشارات
انتشارات بارسا
تعداد صفحات‌ها
347
علی میرصادقی

روانشناس ، سخنران ، مدرس دوره‌های رهبری ، متخصص ACT ، برنده مقام دوم کتاب‌های خودیاری جهان

درخواست مشاوره تلفنی برای کتاب سی روز تا پیروزی
فصل دوم کتاب سی روز تا پیروزی

توضیحات کتاب " سی روز تا پیروزی "

کتاب سی روز تا پیروزی را بیشتر بشناسیم:

همانطور که می‌دانید سی روز تا پیروزی اولین کتابی است که ابتدا به صورت یک مجموعه تصویری بیرون آمد و تبدیل به یکی از پر‌بیننده‌ترین برنامه‌های روانشناسی کشور شد و بعد کتاب آن به چاپ رسید. کتاب سی روز تا پیروزی همان منبعی است که اولین سریال روانشناسی- انگیزشی دنیا از رویش ساخته شد. چاپ اول این کتاب، شهریور ماه ۱۳۹۸ بود.

متن کتاب سی روز تا پیروزی کامل‌تر از ویدیوهای آن است زیرا به اجبار سعی بر این بود هر قسمت سریال بیش از یک ساعت نشود و به همین دلیل مجبور بودند قسمتی از بخش‌های سریال را حذف کنند و هم اکنون مفتخریم که فصل دوم این کتاب بی‌نظیر را رونمایی کنیم.

نویسنده
علی میرصادقی
ناشر
انتشارات بارسا
تعداد صفحات‌
۳۴۷

سی روز تا پیروزی اثری است که بدون شک با مطالعه‌ی آن تحولی عظیم را در زندگی‌تان حس می‌کنید. علی میرصادقی به عنوان یک روانشناس، با آگاهی بخشیدن به انسان‌ها، به آن‌ها با زبان خودمانی‌اش کمک می‌کند که قدرت درون خود را بازیابند و به سمت خودشکوفایی حرکت کنند. او در این کتاب به شما می‌آموزد که هیچ تغییری نشدنی نیست و اگر دوست دارید قدرت و مهارت تازه‌ای به دست آورید، پس حتما قادر به انجام آن هستید.

فصل دوم کتاب سی روز تا پیروزی

چگونه تغییر کنیم؟

تغییر به معنی به نتیجه رسیدن نیست، بلکه تغییر به معنی دست به کار شدن و ایجار رفتار جدید است. مثلا اگر خیلی وقت است که به این نتیجه رسیدید که باید لاغر شوید، نباید منتظر وقت دکتر و متخصص تغذیه شوید، باید بلافاصله بعد از خواندن این متن دیگر دست به غذاهای پرچرب نزنید تا به متخصص مراجعه کنید و کارهای اصولی را پیش ببرید.

آدم‌هایی که پروسه‌ی تغییر را طولانی در نظر می‌گیرند، هیچ گاه موفق به تغییر نمی‌شوند! کسانی که تغییرات کوچک را به ناگهان (یکهو!) دست می‌زنند، می‌توانند تغییرا بزرگ را هم به همین سادگی انجام دهند.

فصل دوم کتاب سی روز تا پیروزی

قسمتی از کتاب سی روز تا پیروزی را باهم می‌خوانیم:

بی جهت با باورهای محدود کننده‌ی الکی خودتان تغیراتتان را به تاخیر نیاندازید، نگویید فلان جور هستید، نگویید مشکل ژنتیکی دارید، نگویید شما زود خسته می‌شوید، نگویید استقامتتان کم است ... . شما هیچ چیتان نیست!

شما فوق‌العاده‌اید فقط بخاطر اطلاعات غلط فکر می‌کنید مشکلی دارید.

عادت‌های بد شما همه در اثر یک سوءتفاهم خوب نسبت به قدرت درونتان، قابل از بین رفتن هستند.
پشتوانه‌ی عادت‌های بد شما، فقط یک دلیل احمقانه است که باید آن را از عاداتتان جدا کنیدتا عادت شما پشتوانه نداشته باشد.

یکی از تکنیک‌های اساسی تغییر کردن، مشخص کردن تغییرات خود با جزئیات است. با ابهام هدف تغییری خود را انتخاب نکنید. نگویید می‌خواهم بیشتر درس بخوانم، بگویید چقدر بیشتر؟

تغییر سریع است دوست من، ولی برای ولی برای ادامه دار شدن باید برای آن صبر کرد.

در همین رابطه فصل اول و دوم سریال سی روز تا پیروزی را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

خب این سریال در 30 روز به شما کمک می‌کند خلاصه 165 تا از بهترین کتاب‌های دنیا را بخوانید و همچنین با 5 نفر از مهم‌ترین آدم‌های دنیا زندگی کنید. این عجیب نیست؟!! این سریال شالوده 165 کتاب است و با 110 تکنیک روانشناسی به شما کمک می‌کند تا به موفقیت برسید.

درخواست مشاوره تلفنی برای کتاب سی روز تا پیروزی

انتشارات بارسا

انتشارات کتاب‌های بارسا ، ناشر کتاب‌های علی میر صادقی ، برنده مقام دوم کتاب‌های خودیاری جهان و مورد تایید جشنواره رشد آموزش و پرورش می‌باشد.
این انتشارات شامل کتاب‌های سیزده ، قدرت تمرکز ، تریلیاردر ، دانه خدا ، قله هشتم ، جهنمی از پول و ... می‌باشد.

خرید فصل دوم

۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال

خرید هردوفصل

۲,۱۰۰,۰۰۰ ریال ۱,۹۰۰,۰۰۰ ریال  
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.