کتاب سی روز تا پیروزی

سی‌ روز
اطلاعات کتاب
نویسنده
علی میرصادقی
ناشر
انتشارات بارسا
تعداد صفحات‌
۳۴۰

علی میرصادقی
درباره نویسنده

روانشناس، سخنران، مدرس دوره‌های رهبری - اکت تراپیست، برنده مقام دوم کتاب‌های خودیاری جهان، برنده جایزه بهترین سیستم آموزشی خاورمیانه

کتاب سی روز تا پیروزی

توضیحات کتاب

کتاب سی روز تا پیروزی را بیشتر بشناسیم :

کتاب سی روز تا پیروزی همان منبعی است که اولین سریال روانشناسی- انگیزشی دنیا از رویش ساخته شد.علی میرصادقی به عنوان یک روانشناس، با آگاهی بخشیدن به انسان‌ها، به آن‌ها با زبان خودمانی‌اش کمک می‌کند که قدرت درون خود را بازیابند و به سمت خودشکوفایی حرکت کنند. او در این کتاب هر روز سراغ شما می‌آید و ظرف چند دقیقه به شما کمک می‌کند که به اهداف واقع بینانه خودتان برگردید و دوباره آن‌ها را از سر بگیرید.

خودتان را لایق موفقیت بدانید...

همه چیز به باورهای شما بر‌می‌گردد وآدمی می‌تواند با خواندن داستان زندگی مردمان بزرگ باورهایش را قوی‌تر کند. شما در فصول این کتاب با تکنیک‌های زیادی مواجه می‌شوید که شما را در سفر زندگی کمک می‌کند. علی میرصادقی در این کتاب به شما می‌آموزد هرچقدر متفاوت باشیم و عین ایده‌آل‌های دیگران نباشیم، باز هم امکان موفقیت خواهیم داشت. اما اگر خودمان را لایق ندانیم، هرگز!

قسمتی از کتاب سی روز تا پیروزی را باهم می‌خوانیم:

گرفتار جزئیات نشو که خیلی خطرناکه! گرفتار جزئیات شدن مثل تنیس بازی کردن با چوب گلفه. مثل غذا پختن با اجاقی است که دیروز خاموش شده. هدفت رو به روشنی مشخص کن، نتیجه نهایی را می‌گم. درباره‌اش به دقت فکر کن و بعد رها. خواستت رو پیگیری کن، هرکاری می‌تونی بکن، سهم خودت را انجام بده...( مایک دلی)

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.