کتاب سی روز تا پیروزی اثر علی میرصادقی | مشخصات و خرید

سی روز
اطلاعات کتاب
نویسنده
علی میرصادقی
ناشر
انتشارات بارسا
تعداد صفحات‌
۳۴۰

علی میرصادقی

روانشناس ، سخنران ، مدرس دوره‌های رهبری ، اکت تراپیست ، برنده مقام دوم کتاب‌های خودیاری جهان

فرم درخواست مشاور کتاب سی روز تا پیروزی
کتاب سی روز تا پیروزی

توضیحات کتاب " سی روز تا پیروزی "

کتاب سی روز تا پیروزی را بیشتر بشناسیم :

همانطور که می‌دانید سی روز تا پیروزی اولین کتابی است که ابتدا به صورت یک مجموعه تصویری بیرون آمد و تبدیل به یکی از پر‌بیننده‌ترین برنامه‌های روانشناسی کشور شد و بعد کتاب آن به چاپ رسید.کتاب سی روز تا پیروزی همان منبعی است که اولین سریال روانشناسی- انگیزشی دنیا از رویش ساخته شد. چاپ اول این کتاب، شهریور ماه ۱۳۹۸ بود. متن کتاب سی روز تا پیروزی کامل‌تر از ویدیوهای آن است زیرا به اجبار سعی بر این بود هر قسمت سریال بیش از یک ساعت نشود و به همین دلیل مجبور بودند قسمتی از بخش‌های سریال را حذف کنند.

نویسنده
علی میرصادقی
ناشر
انتشارات بارسا
تعداد صفحات‌
۳۴۰

سی روز تا پیروزی اثری است که بدون شک با مطالعه‌ی آن تحولی عظیم را در زندگی‌تان حس می‌کنید. علی میرصادقی به عنوان یک روانشناس، با آگاهی بخشیدن به انسان‌ها، به آن‌ها با زبان خودمانی‌اش کمک می‌کند که قدرت درون خود را بازیابند و به سمت خودشکوفایی حرکت کنند. او در این کتاب هر روز سراغ شما می‌آید و ظرف چند دقیقه به شما کمک می‌کند که به اهداف واقع بینانه خودتان برگردید و دوباره آن‌ها را از سر بگیرید.

سی روز تا پیروزی علی میرصادقی

خودتان را لایق موفقیت بدانید...

همه چیز به باورهای شما بر‌می‌گردد وآدمی می‌تواند با خواندن داستان زندگی مردمان بزرگ باورهایش را قوی‌تر کند. شما در فصول این کتاب با تکنیک‌های زیادی مواجه می‌شوید که شما را در سفر زندگی کمک می‌کند. علی میرصادقی در این کتاب به شما می‌آموزد هرچقدر متفاوت باشیم و عین ایده‌آل‌های دیگران نباشیم، باز هم امکان موفقیت خواهیم داشت. اما اگر خودمان را لایق ندانیم، هرگز!

کتاب سی روز تا پیروزی

قسمتی از کتاب سی روز تا پیروزی را باهم می‌خوانیم:

گرفتار جزئیات نشو که خیلی خطرناکه! گرفتار جزئیات شدن مثل تنیس بازی کردن با چوب گلفه. مثل غذا پختن با اجاقی است که دیروز خاموش شده. هدفت رو به روشنی مشخص کن، نتیجه نهایی را می‌گم. درباره‌اش به دقت فکر کن و بعد رها. خواستت رو پیگیری کن، هرکاری می‌تونی بکن، سهم خودت را انجام بده...( مایک دلی)

تو شاهزاده آفریده شده‌ای!

شاهزاده‌ها به انرژی منفی دیگران کاری ندارند.

خودتان باشید و به حرف دیگران کاری نداشته باشید. به قول ونوس ویلیامز قهرمان جهانی تنیس، خودتان را باور کنید حتی اگر هیچکس باور نکرد. آن وقت است که پیروز می‌شوید.
شما شاهزاده هستید، چه دیگران تایید کنند و چه تایید نکنند.وقتی کار بزرگی می‌خواهید انجام دهید، خیلی مشورت نکنید. افارد عادی همیشه با افعال منفی انرژی شما را می‌گیرند.

کتاب سی روز تا پیروزی انتشارات بارسا

یک شاهزاده به سمت مشکلات حمله می‌کند و وقتی می‌بیند که در شرایط سختی قرار دارد و آنقدر که می‌خواهد خوب نیست، به جای نشستن و نگاه کردن و عقب رفتن حمله می‌کند. او خدا را به خاطر می‌آورد، قدرت می‌گیرد و به خودش می‌گوید هیچکس نمی‌تواند مانع لذت بردن من از مهمانی پدرم شود. اینجا همه چیز در اختیار من است و همه چیز برای من.

آلبوم عکس‌های کتاب سی روز تا پیروزی :

کتاب سی روز تا پیروزی
کتاب 30روز تا پیروزی
عکس کتاب سی روز تا پیروزی
کتاب 30 روز تا پیروزی

در همین رابطه مجموعه سریال سی روز تا پیروزی به شما پیشنهاد می‌شود :

خب این سریال در 30 روز به شما کمک می‌کند خلاصه 165 تا از بهترین کتاب‌های دنیا را بخوانید و همچنین با 5 نفر از مهم‌ترین آدم‌های دنیا زندگی کنید. این عجیب نیست؟!! این سریال شالوده 165 کتاب است و با 110 تکنیک روانشناسی به شما کمک می‌کند تا به موفقیت برسید.

برای دریافت اطلاعات از این دوره کلیک کنید.

سریال سی روز تا پیروزی

سی روز تا پیروزی در نمایشگاه کتاب :

نمایشگاه کتاب 13
نمایشگاه کتاب سیزده
کتاب سیزده در نمایشگاه کتاب
فرم درخواست مشاور کتاب سی روز تا پیروزی
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.