کتاب سیزده 13

کتاب۱۳
اطلاعات کتاب
نویسنده
علی میرصادقی
ناشر
انتشارات بارسا
تعداد صفحات‌
۲۶۴

علی میرصادقی
درباره نویسنده

روانشناس، سخنران، مدرس دوره‌های رهبری - اکت تراپیست، برنده مقام دوم کتاب‌های خودیاری جهان، برنده جایزه بهترین سیستم آموزشی خاورمیانه


کتاب سیزده

توضیحات کتاب

کتاب سیزده را بیشتر بشناسیم :

کتاب سیزده کتابی است که بزرگان جهان «برایان تریسی» و «جان مک دونالد» آن را تایید کرده‌اند.
این کتاب یک رمان انگیزشی است که در 13 مرحله کمک می‌کند دست از غز زدن و نق زدن بر‌داریم ، پس اگر شما هم مدام در حال غر زدن و نق زدن هستید، پیشنهاد می‌کنیم کتاب سیزده را بخوانید.

نظر پروفسور مک‌دونالد در مورد کتاب سیزده :

در زندگی حرفه‌ای خودم حداقل هفته‌ای دو کتاب جهت بازبینی دریافت می‌کردم، به‌ندرت از فصل اول آن‌ها عبور می‌کردم، اکثر آن‌ها در سطح متوسطی بودند. در حالی‌ که این کتاب را صفحه به صفحه مطالعه کرده و همزمان کلی یادداشت از آن برداشت کردم و از مطالعه آن لذت می‌بردم. این کتاب نه‌تنها برای من یک مورد فوق‌العاده برای مطالعه بود، بلکه لبریز از فلسفه، حکمت و غریزه نیز بود. اصلاً خسته‌کننده، تولیدمحور یا یک نمونه فلسفه سنگین که ما را خشمگین کند، نبود؛ در واقع این کتاب بسیار ملایم و بر اساس فلسفه انسانیت هست که هرکسی که آن را در هر سطحی مطالعه کند، حتماً آن را در انعکاس دنیای حقیقی پیدا خواهد کرد.

کتاب سیزده مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهیم به اهداف خود در زندگی برسیم، باید برای به دست آوردن آنها تلاش کنیم یا حداقل سعی کنیم شبیه به آنها زندگی کنیم. مثلا فردی می‌خواهد یک نابغه یا مخترع شود، اما دائم در حال فرار از درس و مدرسه و دانشگاه است، رسیدن به این هدف برای او تقریبا ناممکن خواهد بود. پس یا باید هدف خود را عوض کند یا روش فکر و طرز زندگی را!
کتاب سیزده مناسب افرادی است که در ابتدای مسیر هدف گذاری قرار گرفته‌اند. این کتاب به آنها کمک می‌کند تا به افکار و باورهای درست‌تری، برسند و بر مبنای این باور‌ها در مسیر رسیدن به هدف‌های خود حرکت کنند.

خلاصه‌ای از کتاب سیزده :

علی میرصادقی درباره کتاب سیزده می‌نویسد :
وقتی از من خواستند که خلاصه‌ای راجع به داستان سیزده بنویسم ، ساعت‌ها فکر کردم اما نشد.
چون اصلا سیزده یک کتاب نیست ، یک داستان نیست ، یک سفر است که هر کس می‌تواند به شیوه خودش آن را به پایان برساند.
من در این کتاب کنار شما هستم ، شما را جذب می‌کنم
اما وقتی به خودتان می‌آیید می‌بینید که دیگر کنارتان نیستم و آنگاه شما زندگی جدیدی می‌توانید داشته باشید.

کتاب سیزده زندگی جوانی را بیان می‌کند که مدام در حال غر زدن است، یک روز که برای صحبت با استاد کاراته‌اش به دفتر او می‌رود، استادش از او می‌خواهد که باورهایش را عوض کند. اما واقعا باور چیست؟ او چه چیزی را باید عوض کند؟

کتاب سیزده : پرفروش‌ترین رمان کشور(کتابراه)
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.