کتاب رهایی از اضافه وزن (با رویکرد ACT) |مشخصات و خرید

مشخصات کتاب رهایی از اضافه وزن (با رویکرد ACT) :

خرید رهایی از اضافه وزن
نوع کالاکتاب
دسته بندیروانشناسی
موضوع اصلیخودسازی
نویسندهدکتر راس هریس ، ژوزف سیاروچی و آن بیلی
مترجمسحر محمدی
نشرسایه سخن
گروه سنیبزرگسال
تعداد صفحه406
تعداد جلد1

کتاب رهایی از اضافه وزن به ما می‌آموزد که: "چگونه رژیم گرفتن را متوقف و زندگی کردن را آغاز کنیم". دکتر راس هریس ، ژوزف سیاروچی و آن بیلی نشان می‌دهند که چگونه به جای گرفتن رژیم‌های دشوار، غذا خوردن آگاهانه، راز مدیریت طولانی مدت وزن به شمار می‌آید. آنها برای سلامتی و کاهش وزن رویکردی جامع با استفاده از روش مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT) ، پیشنهاد می‌کنند و بیان می‌دارند که چگونه می‌توانید توجه را در شیوه زندگی و عادات غذایی خود، با تمرکز بر موانع ذهنی که مانع ایجاد و تحقق اهداف ما می‌شوند، به کار گیرید. در واقع خواننده به کمک آشنایی علمی با شیوه کارکرد ذهن و روح و روان خود، می‌تواند زندگی با نشاط و ارزشمندی را برای خود رقم بزند تا در کنار رسیدن به وزن ایده‌آل، بتواند در تمام ابعاد زندگی، احساس رضایت و خشنودی داشته باشد.

کتاب رهایی از اضافه وزن

مولفین

راس هریس، ژوزف سیاروچی و آن بیلی

مولفین

راس هریس، ژوزف سیاروچی و آن بیلی

مترجم

سحر محمدی

مترجم

سحر محمدی

موضوع

خودسازی

موضوع

خودسازی

دسته بندی

روانشناسی

دسته بندی

روانشناسی

اگر به دنبال یک کتاب رژیم غذایی جامع و مناسب هستید، "رهایی از اضافه وزن" را از دست ندهید! خواندن این کتاب نه تنها برای افرادی که دچار اضافه وزن هستند بلکه برای همه افرادی که علاقه مند به سلامتی و پیشگیری از چاق شدن هستند بسیار مفید است.

برش‌هایی از کتاب رهایی از اضافه وزن

  • در مقدمه کتاب رهایی از اضافه وزن اینگونه می‌خوانیم: “کتابی که در دست دارید، یک کتاب رژیم غذایی نیست، بلکه کتابی است که درخصوص ایجاد پلی روی شکاف روانی موجود در بین کاری که می‌خواهیم انجام دهیم و کاری که در واقع انجام می‌دهیم. در این کتاب به شما نشان می‌دهیم چرا و چگونه در دام وزن، همان چرخه مخرب رژیم گرفتن و برگشت مجدد وزن در طولانی‌مدت، گیر می‌کنیم.”

  • همچنین نویسنده در مقدمه کتاب، چنین عنوان می‌کند: این کتاب درباره شماست، درباره ماهیت انسان بودنتان، نه فقط درباره رژیم غذایی و یا پهلوهایتان.

رهایی از اضافه وزن

کتاب رهایی از چاقی از اصول علمی پیش گام استفاده می‌نماید تا کمکتان کند اندامتان مناسب‌تر شود و وزنتان را کم کنید، همچنین تماستان را با آنچه واقعا برایتان مهم است و توانمندی و شهامت بیابید که یک زندگی پربار و غنی از هدف و عشق بسازید. کتاب رهایی از اضافه وزن ، سلامتی و رژیم را به‌ عنوان یکی از موضوعات اصلی زندگی در نظر گرفته و مورد بررسی قرار می‌دهد. این کتاب به شما کمک میکند تا با خواندن آن به سمت یک زندگی بانشاط و هدفمند قدم بردارید. بیشتر ما به‌ گونه‌ای زندگی می‌کنیم که انگار قرار است زندگیمان تا ابد ادامه داشته باشد و منتظر روزی هستیم که به اندازه کافی تناسب اندام داشته باشیم و یا لاغر شده باشیم تا بتوانیم تازه از آن به بعد به خودمان اجازه دهیم که زندگی کردن را آغاز کنیم. چه می‌شد، اگر می‌توانستید هم‌اکنون و در این لحظه دیگر مجبور نباشید برای آغاز زندگی مطلوب خود، منتظر رسیدن به وزن مناسب خودتان باشید.

سرفصل‌های کتاب رهایی از اضافه وزن

کتاب رهایی از اضافه وزن ، در ۲ بخش اصلی و ۱۲فصل، نگاشته شده است

فصل اول کتاب خود نیز، شامل ۶ فصل تحت عنوان: رهایی یافتن است و شامل مباحث زیر میباشد:

  • شناسایی اهداف و ارزش‌ها

  • بازیابی قدرت

  • یافتن نقطه عطف

  • خرد بدن، شنیدن صدای بدن و … می‌باشد

بخش دوم کتاب تحت عنوان: ساختن یک زندگی جدید، شامل ۶ فصل است و موضوعات زیر را در بر می‌گیرد:

  • ایجاد عادت ذهن‌آگاهی

  • ساده‌تر کردن انتخاب‌های دشوار

  • رفع گرسنگی واقعی

  • یافتن انگیزه پایدار و… می‌باشد

قیمت : ۹۰۰,۰۰۰ ریال
خرید کتاب
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.