کتاب دانه خدا | مشخصات و خرید

دانه خدا
اطلاعات کتاب
نویسنده
سزار رومئو
ناشر
انتشارات بارسا
تعداد صفحات‌
۱۳۰

سزار رومئو

سزار رومئو نویسنده‌ی کتاب دانه خدا می‌باشد. این کتاب در انتشارات بارسا به چاپ رسیده است.

درخواست مشاوره تلفنی برای کتاب دانه خدا
کتاب کلید

توضیحات کتاب "دانه خدا"

کتاب دانه خدا را بیشتر بشناسیم:

کتاب دانه خدا اثری برای تبدیل و تغییر، با پیام انگیزشی و روحانی است که شما را در راه شادی و تحقق رویاهایتان مساعدت می‌کند.
کتاب دانه خدا سفری از جنس عشق و صلح به جایی است که هیچ کس آن را بدون احساس نو شدن به پایان نمی‌رساند. جایی که همه چیز در دسترس است. دانه خدا (The seed of God) ، یک کتاب قوی است که بر روی زندگی همه‌ی ما تاثیر خواهد گذاشت. مقدمه‌ای از علی میرصادقی نیز ضمیمه این کتاب شده و همچنین توسط انتشارات بارسا با رعایت حقوق مادی و معنوی به چاپ رسیده است.

کتاب دانه خدا از انتشارات بارسا

زندگی کردن در حالت معنویت از دید کتاب دانه خدا:

تاجری موفق در زندگی‌اش بدون اموال و دارایی احساس تهی بودن می‌کند. افسرده و غمگین به جایی که در آن متولد شده بود بازگشته تا ریشه‌اش را بیابد. سپس او با یک بانوی اسرارآمیز ملاقات می‌کند که زندگی‌اش را تغییر می‌دهد. طبق راهنمایی آن بانو، تاجر سفری را در جستجوی تولد معنوی دوباره‌اش آغاز می‌کند، و آماده می‌شود تا دانه خدا شود.
معنویت در محلی ماورای حقیقت است که می‌توان به آن دست یافت و درکش کرد. معنویت در دوستان و افرادی که هنوز وجود ندارند، منظره های زیبایی که هنوز آنها را مشاهده نکرده‌اید و شانس‌هایی که هنوز ایجاد نشده‌اند پنهان است. زندگی کردن در حالت معنویت، مشاهده یک درخت در یک دانه و اجازه دادن به طبیعت ، جهت حرکت در مسیر طبیعی است.

کتاب دانه خدا در انتشارات بارسا

جملات برگزیده کتاب دانه خدا :

 زندگی همیشه برای مردم سخت است، لازم است زندگی را درک کنیم و نباید فکر کنیم بدون درد و رنج آن را مغلوب خواهیم کرد، زیرا فقط زمانی که قوی‌تر و باهوش‌تر از رقیب باشیم می‌توانیم او را شکست دهیم.

 بزرگترین شجاعت و دلیری یک مرد، پیروزی در جنگ یا اعلان کارهای برجسته‌اش نیست، بلکه شناخت اشتباهات و تلاش برای رهایی از آن‌ها تا آخرین لحظه زندگی، نشانه شجاعت یک مرد است.

 زندگی هرچقدر هم برای ما سخت باشد، ما باید در برابر آن سخت‌تر باشیم.

نظر علی میرصادقی درباره کتاب دانه خدا اثر سزار رومئو :

بخشی از مقدمه کتاب دانه خدا از زبان علی میرصادقی

در بیشتر مواقع ما با مواردی جزئی برخورد می‌کنیم که آنها را کوچک یا بی‌اهمیت می‌پنداریم،دقیقا مثل زمانی که یک دانه پیدا می‌کنیم. قابلیت ما به عنوان یک زارع، زیر و رو کردن خاک است،که معمولا آن را نادیده می‌گیریم.
دوستی می‌تواند از دانه یک لبخند کوچک، یک رفتار محبت آمیز یا یک خوشرویی شروع به رشد کند. یک فرصت بزرگ می‌تواند به سادگی از یک انگیزه ناگهانی در درون خودمان شروع شود. برای داشتن توانایی دیدن چیزهای کوچک، احتمال وجود چیزهای بزرگ‌تر یک مزیت محسوب می‌شود، که نشانه مشخص افزادی است که خوب می‌بینند. یابنده مروارید در نظر می‌گیرد که مروارید از مشتی خاک پدیدار نمی‌شود، اما می‌داند وقتی آن را داخل صدف بگذارد و اجازه دهد طبیعت کار خودش را بکند،مروارید شکل خواهد گرفت.

نظرات کلی کاربران و امتیازدهی درباره کتاب دانه خدا اثر سزار رومئو از انتشارات بارسا :

نظرات کلی کاربران و امتیازدهی درباره ی کتاب دانه خدا اثر سزار رومئو از انتشارات بارسا

آلبوم عکس‌های کتاب دانه خدا اثر سزار رومئو :

دانه خدا
عکس های کتاب دانه خدا
کتاب دانه خدا سزار رومئو
کتاب دانه خدا اثر سزار رومئو
درخواست مشاوره تلفنی برای کتاب دانه خدا

نظرات کاربران درباره‌ی کتاب دانه خدا اثر سزار رومئو :

نظرات کاربران در مورد کتاب دانه خدا سزار رومئو نظرات کاربران در مورد کتاب دانه خدا نظرات کاربران کتاب دانه خدا

انتشارات بارسا

انتشارات کتاب‌های بارسا ، ناشر کتاب‌های علی میر صادقی ، برنده مقام دوم کتاب‌های خودیاری جهان و مورد تایید جشنواره رشد آموزش و پرورش می‌باشد.
این انتشارات شامل کتاب‌های سیزده ، قدرت تمرکز ، تریلیاردر ، دانه خدا ، قله هشتم ، جهنمی از پول و ... می‌باشد.

قیمت : ۸۰۰,۰۰۰ ریال
خرید کتاب
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.