کتاب سیلی واقعیت دکتر راس هریس | مشخصات و خرید

مشخصات کتاب سیلی واقعیت :

خرید کتاب سیلی واقعیت
نوع کالاکتاب
دسته بندیروانشناسی
موضوع اصلییافتن رضایت‌مندی هنگام مواجهه با موانع و سختی‌های زندگی
نویسندهدکتر راس هریس
مترجمعلی صاحبی،مهدی اسکندری
نشرسایه سخن
گروه سنیبزرگسال
تعداد صفحه۳۲۸
تعداد جلد۱

کتاب سیلی واقعیت اثر راس هریس با استفاده از درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد یعنی act به ما یاد می‌دهد که چگونه در هنگام روبه رو شدن با دردهای بزرگ، ترس، فقدان بتوانیم به آرامش دست پیدا كنيم. کتاب سیلی واقعیت بسیار کاربردی و از همه مهمتر قابل اجراست و به شما راه‌هایی را نشان می‌دهد تا بتوانید با سختی‌های زندگی و در واقع “سیلی‌های واقعیت” کنار بیایید. دکتر راس هریس متخصص رویکرد مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT) میباشد. وی در این کتاب مفاهیم علمی و روان‌شناسی را با زبانی بسیار ساده و طنز برای مردم عادی بیان می‌کند، به گونه‌ای که برای خواندن و بهره‌مندی از مطالب آن، به هیچ زمینه‌ای در دانش روانشناسی احتیاج ندارید.

کتاب سیلی واقعیت

مولف

راس هریس

مولف

راس هریس

مترجم

علی صاحبی ، مهدی اسکندری

مترجم

علی صاحبی ، مهدی اسکندری

موضوع

روانشناسی

موضوع

روانشناسی

دسته بندی

خودیاری

دسته بندی

خودیاری

“کتابی است که عمیقاً تاثیرگذار بوده و فهم آن آسان است، ما را به قلب انسان بودن می‌برد تا به راستی به ما برای تغییر از درون کمک کند. راس هریس هدیه‌ای بسیار دلسوزانه به ما داده است و توضیح می‌دهد چگونه می‌توانیم در گذر از میان طوفان‌ها به آرامش برسیم. من هنگام خواندن این کتاب، لحظات روشنی‌بخش زیادی را تجربه کردم.”

پاول گیلبرت

روانشناس بالینی بریتانیایی و بنیان گذار درمان متمرکز بر شفقت (CFT)

“این کتاب عمیقاً شخصی، عمیقاً روشنگر و از همه مهم‌تر، بسیار کاربردی ميباشد و به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید با سیلی‌های واقعیت کنار بیایید.”

آنتونی گرنت

روانشناس کوچینگ که مدرک کارشناسی خود را در زمینه روانشناسی و کارشناسی ارشد خود را در زمینه علوم رفتاری دریافت کرده است.

دکتر راس هریس و کتاب سیلی واقعیت

دکتر راس هریس نویسنده کتاب سیلی واقعیت ، در مقدمه این کتاب این گونه می‌گوید: برای همه ما پیش آمده از واقعیت سیلی بخوریم. زندگی سیلی واقعیت را به گونه‌های مختلفی می‌زند. بعضی اوقات خیلی خشن و در برخی مواقع این سیلی کمی آرام‌تر زده می‌شود برای همه ما اتفاق افتاده که متوجه شویم واقعیت با تصور ما از زندگی سازگار نیست. در ابتدا این سیلی بیدارمان می‌کند و سپس خود را با شکاف رو به رو می‌بینیم. این مساله را راس هریس شکاف واقعیت نامیده است.

سیلی واقعیت اثر راس هریس

در ادامه راس هریس از زندگی خودش مینویسد از اولین سیلی‌ای که از واقعیت می‌خورد و آن این است که متوجه می‌شود فرزند چهارساله‌اش اتیسم دارد و همین مساله انگیزه او برای نوشتن این کتاب را ایجاد می‌کند. راس هریس در ادامه می‌گوید هنگامی که با این مشکل مواجه می‌شود، متوجه می‌شود که سه مولفه است که به انسان کمک میکند تا انسان بتواند با موانع روبرو شود؛ اولین مولفه این است که بتواند در حال زندگی کند، دومین مولفه آن است که فرد باید در زندگی خود هدفی داشته باشد تا بتواند با چالش‌های پیش رویش رو به رو شود و سومین مولفه این است که انسان بداند زندگی در واقع یک امتیاز است.

هریس همچنین اظهار می‌کند هنگامی که ما از واقعیت سیلی می‌خوریم نیاز به یک حمایت‌گر داریم، کسی که تنها هدفش آرام کردن ما باشد؛ کسی که بیهوده نمی‌گوید که همه چیز درست می‌شود و سپس در ادامه میگوید که بهترین حمایت‌گر ما خود ما هستیم و برای این‌که بتوانیم حمایتگر خود باشیم باید بتوانیم در حال باشیم، نه غرق شده در احساسات و دردهای ناشی از واقعیت.

این کتاب به شما یاری میرساند تا بتوانید روی نشاط درونی خود تمرکز کنید. احساس عمیق آرامش را در درون خود پرورش داده و با تکیه به منابع درونی همیشه در دسترس خود به احساس بهزیستی و خوشنودی بدون توجه به عوامل بیرونی دست یابید و علیرغم اینکه نمی‌توانید به همه خواسته‌های خود برسید ولی همچنان از یک زندگی ارزشمند بهره ببرید.

قیمت : ۸۰۰,۰۰۰ ریال
خرید کتاب
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.