متن اولیه

کتاب قدرت تمرکز

قدرت‌تمرکز
اطلاعات کتاب
نویسنده
جک کنفیلد
ناشر
انتشارات بارسا
تعداد صفحات‌
۴۱۰

جک کنفیلد
درباره نویسنده

نویسنده مشهور آمریکایی کتاب‌های خودآموز موفقیت، سخنران انگیزشی

قدرت تمرکز

توضیحات کتاب

کتاب قدرت تمرکز را بیشتر بشناسیم :

کتاب قدرت تمرکز نوشته‌ی جک کنفیلد- مارک ویکتور هنسن- لس هیویت می‌باشد. موضوع اصلی این کتاب روانشناسی موفقیت است که حصول به موفقیت‌های شخصی و قطعی را بیان می‌کند و به شما می‌آموزد که عادت های شما کیفیت زندگی شما را مشخص می‌کند.
خودتان آگاهی داشته باشید و هدف واقعی خود را بدانید، زندگی شما بیشتر گردش دارد.
کتاب قدرت تمرکز مخزنی از گام‌های مؤثر است که وقت شما را به گونه ای خاص آزاد می‌کند و رقم بانکی شما را به طور چشمگیری افزایش می‌دهد و رابطه‌ی شما با دیگران را بهبود می‌بخشد.

در کتاب قدرت تمرکز می‌آموزیم که :

در این کتاب می‌آموزیم که نداشتن تمرکز، بزرگترین دلیل بازدارنده‌ی افراد از رسیدن به آنچه میخواهند است.
پس از خواندن این کتاب با روش های حیرت انگیزی مواجه می‌شوید که موفق ترین انسان‌های دنیا از آن بهره برده‌اند. با این کتاب شما می‌توانید بر توانمندی خود متمرکز شده، عادت‌های نادرست خود را بهبود بخشیده و میان کار و زندگیتان بدون احساس گناه، توازن ایجاد کنید.
همچنین می‌آموزیم به جای آنکه هر هفته به سختی کارکنید، انتخاب‌های بهتر را بر پایه بینش و آگاهی غریزی از کار درستی که باید انجام دهید آغاز می‌کنید.
در فصل ۱۰ زندگی براساس هدف، روشی منحصر به فرد را به شما نشان خواهیم داد که همه اين مسائل را برایتان ممکن می‌سازد. این راهی هیجان‌انگیز برای زندگی کردن است.

گزیده‌ای از کتاب قدرت تمرکز را باهم می‌خوانیم :

عادت‌های شما آینده شما را تعیین می کنند...

این مسئله خیلی مهم است. به خاطر داشته باشید، افراد موفق بی‌دلیل در اوج قرار نمی‌گیرند. اقدام متمرکز می‌طلبد؛ یعنی انضباط شخصی و انرژی بسیار زیاد در هر روز تا امور را به جریان انداخت. عادت‌هایی که شما از امروز به بعد ایجاد می‌کنید، سرانجام تعیین خواهند کرد که آینده شما چگونه از کار درمی آید. خواه ثروتمند و خواه فقیر، خواه سالم، خواه بیمار، انتخاب با شماست. بنابراین عاقلانه انتخاب کنید...

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.