دوره جامع خودشکوفایی دوره هشتاد ساعته غیرحضوری شکوفایی

۸۰ ساعت دوره غیرحضوری۱۰ جلسه مشاوره و روانشناسی

دوره شکوفایی، با اطمینان می‌گوییم برای همه ما لازم است. چرا که تنها به یک بعد توجه نمی‌کند. ۸۰ ساعت شامل ۸ ترم محتوای این دوره است.

۱. افزایش عزت نفس ۲. تئوری شکوفایی ۳. تولید هیجانات مثبت ۴. کشف نقاط قوت و درگیر شدن با آن ۵. بهبود روابط ۶. کسب دستاورد ۷. رشد پس از سانحه۸. معنا

ویدیو معرفی دوره را ببینید

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

اگر عزت نفس پایین یا متوسط دارید

اگر می‌خواهید به نهایت رابطه با همسر، دوست، همکار و .. برسید

اگر می‌خواهید میزان دستاوردهای خود را به حداکثر برسانید

اگر می‌خواهید زندگی یکنواخت خود را تغییر دهید

اگر می‌خواهید نقاط قوت خود را کشف کنید و درگیر آنها شوید

اگر به پوچی رسیده‌اید

اگر می‌خواهید هیجانات مثبت تولید کنید و زندگی منفی را رها کنید

۸۰ ساعت آموزش

۱۰ جلسه مشاوره با روانشناس

در صورتی که نیاز دارید صحبت‌های دقیق علی میرصادقی درباره این دوره را بشنوید، ویدیو زیر را ببینید

سرفصل‌های آموزشی دوره جامع شکوفایی

ترم اول دوره جامع خودشکوفایی | خودپذیری (SELF ACCEPTANCE) : بهبود اعتماد به نفس و عزت نفس

یکی از عوامل مهم تعیین کننده‌ی رفتارهای ما، میزان عزت نفس و خودپذیری ماست. هر چقدر یک انسان رابطه‌ی بهتری با خودش داشته باشد روابط و دستاوردهای بهتری می‌سازد. به همین خاطر سفر خودشکوفایی را در قدم اول، با گرفتن تست عزت نفس و درس‌های بهبود احساس ارزشمندی شما آغاز خواهیم کرد تا با بهبود احساس ارزشمندی نسبت به خودتان، دست به تعمیر روابط، کسب و کار و زندگی خود بزنید.

ترم دوم دوره جامع خودشکوفایی | نظریه شکوفایی

در این دوره‌ به معرفی تئوری شکوفایی سلیگمن می‌پردازیم. بعد از این دوره احتمالا ایدئولوژی شما راجع به زندگی به کلی تغییر می‌کند.
تازه متوجه می‌شویم که اکثر دور و بری‌های ما اشتباه زندگی می‌کنند. دز این تئوری روان‌شناسی مدرن راه و روش یک زندگی که منجر به خوشبختی و رضایت ما می‌شود را توضیح می‌دهد و متوجه می‌شوید که اگر شکوفا نشوید، حتما افسرده خواهید شد.

ترم سوم دوره جامع خودشکوفایی | دوره مثبت گرایی و مدیتیشن (positivity)
خیلی از ما می‌دانیم که چه کاری درست است اما همچون افراد افسرده که حوصله‌ی پیگیری اهداف و ارزش‌هایشان را ندارند، ما هم قدرت پیگیری و تعهد به آنها را نداریم.
چگونه انرژی لازم برای حرکت به سمت اهداف را به دست آوریم؟!
با کمک مثبت گرایی و آموزه‌های بانوی اول مثبت گرایی دنیا خانم باربارا فردریکسون جهانی بی نظیر از عشق، آرامش، شادی، قدرت و اراده به سمت تک به تک ما باز می‌شود.بعد از ۱۰ ساعت آموزش که به مدت ده روز کنارتان خواهیم بود و هرروز صبح باهم مدیتیشن می‌کنیم. مدیتیشن‌هایی که هرکدام دنیای تازه‌ای به روی ما می‌گشایند.
ترم چهارم دوره جامع خودشکوفایی | دوره کشف نقاط قوت و مجذوب شدن با آنها (Engagment)

متاسفانه اکثر ما این شانس را نداشتیم که در کودکی و نوجوانی کشف شویم. بعضی از ما هنوز نمی‌دانیم چه گنجی در وجودمان داریم و تا زمانی که با نقاط قوت خود آشنا نشویم، نه می‌توانیم شکوفا شویم و نه می‌توانیم به بالاترین سطح از رضایت و شادی در زندگی خود برسیم. هیچ چیز به اندازه اینکه هر روز کاری را انجام دهی که در آن توانمند هستی، نمی‌تواند به انسان، زندگی زیبایی بدهد؛
آیا آماده هستید ویژگی‌هایی از وجودتان را به شما نشان دهیم که تا به حال از وجود آن ها آگاه نبودید؟!

ترم پنجم دوره جامع خودشکوفایی | دوره روابط مثبت (positive relationships)

نمی‌شود ما روابط خوبی نداشته باشیم اما استعدادها و توانمندی‌هایمان را به بهترین شکل شکوفا کنیم!! علت اینکه روابط خوبی ندارید، این نیست که شما آدم دوست نداشتنی هستید. شما احتمالا دو اشکال دارید: 1. آدم‌های اشتباهی را وارد زندگی خود می‌کنید 2. مهارت‌های ارتباطی مناسبی برای عمیق سازی روابط خود ندارید. درست است که در این دوره به واسطه اهمیت ازدواج در شکوفایی بیشتر به روابط عاطفی می‌پردازیم اما درس‌های آن در دیگر روابط ما از جمله کار و دوستی، به مقدار زیادی قابل استفاده است.

ترم ششم دوره جامع خودشکوفایی | رشد پس از سانحه (PTG)

چگونه بعد از حمله‌های زندگی، در جای درست زندگی قرار بگیریم؟ هنر سازگاری با زندگی یکی از مهمترین مهارت‌های لازم شکوفایی است. خواه یا ناخواه زندگی به ما حمله می‌کند و اکثر ما با آموزه‌های علمی که روان‌شناسان برای شروع دوباره برای ما فراهم کردند، اصلا آشنا نیستیم. آیا دوست دارید با کمک تجربیات ثابت شده دانشگاهی یاد بگیرید چگونه سریعتر و بهتر از قبل سفر زیبای زندگی را ادامه دهید؟

ترم هفتم دوره جامع خودشکوفایی | دستاورد (accomplishment)

چرا به اندازه‌ای که تلاش می‌کنیم نتیجه لازم را نمی‌گیریم؟
هرچند که هیچ وقت انسان دقیقا به اندازه‌ی تلاشش موفق نخواهد شد اما فاکتورهای درونی و روان شناسانه‌ای وجود دارند که جلوی رشد و شکوفایی ما را می‌گیرند. افکاری همچون: من از اولش خوب نبودم!! من هیچ وقت کارها رو خوب به پایان نمی‌رسانم!! من آدم روزهای سخت نیستم!! استرس و اضطراب مرا نابود می‌کند!! من وقتی عصبانی می‌شوم دیگر...خوب دقت کنید" بیشتر ما توسط ناخودآگاهمان اسیر شدیم در کارگاه “دستاور” با گرفتن تست‌های مناسب، مولفه‌های ژنتیکی و تربیتی شما را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا شما به جاسوسان درونی خود واقف شوید و نگذارید سد راه شما شوند. در این کارگاه برخلاف آموزش‌های زرد و بی‌سند و مدرک تمامی آموزش‌ها از منابع دانشگاهی استخراج شدند.

ترم هشتم دوره جامع خودشکوفایی | معنا (meaning)

چگونه معنای زندگی را لا به لای افکار و احساسات و واقعیت‌های زندگی استخراج کنیم؟! معنا درمانی چه دری را به سمت انسانی که در مسیر شکوفایی قرار دارد، باز کرده است؟
این دوره پس از طی کردن دوره‌های قبلی و رسیدن به یک حداقلی در سال 1400 به شما ارائه می‌گردد.

مزایای دوره جامع شکوفایی

۱۴جلسه مشاوره و coaching اختصاصی با متخصصان

۱۰جلسه مشاوره با روانشناس

در پایان هر ترم، جلسه‌ی مشاوره با دکتر روانشناس خواهید داشت که در هر جلسه روانشناس به مدت ۳۰دقیقه به بررسی و ارزیابی شما می‌پردازد.

ارائه مدرک پایان دوره

ارائه مدرک پایان دوره

چنانچه دانشپذیر در سه ماه دوره را گذرانده و با نمره بالای ۷۰درصد قبول شود، به عنوان دانشجوی ممتاز مدرک برای وی صادر می‌شود و همچنین اگر در ۵ماه نمره بالای ۶۰درصد بگیرد، مدرک این دوره برایش صادر می‌گردد.

تست ارزیابی

تست ارزیابی

در پایان هر ترم از این دوره، تست‌های درون دوره‌ای مانند تست کوپر اسمیت و ... از دانشپذیر گرفته می‌شود.

مدرس دوره جامع شکوفایی

علی میرصادقی مربی دوره اسطوره های زندگی و سازمان
  • مدیر و موسس موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا

  • دکترای روانشناسی

  • کارشناس ارشد روانشناس بالینی

  • کارشناس ارشد مدیریت اجرایی

  • نویسنده کتاب منتخب جشنواره رشد آموزش و پرورش

  • برنده مقام دوم USA BOOK NEWS

  • برنده مقام دوم کتاب‌های خودیاری جهان

  • خالق اولین سریال انگیزشی جهان (سی روز تا پیروزی)

  • و کارشناس برنامه‌های رخ به رخ، خندوانه، عصر جدید، صبح بخیر ایران، وقتشه، سیمای خانواده، 2شات و ... خالق اولین سریال انگیزشی جهان (سی روز تا پیروزی)

  ثبت نام نقدی جامع شکوفایی

 ثبت نام قسطی جامع شکوفایی

ثبت نام نقدی جامع شکوفایی

مبلغ قابل پرداخت: ۱۸۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال

در صورتیکه در طی سه ماه دوره را ببینید و با نمره‌ی بالای ۶۰درصد دوره را سپری کنید ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال نقدا و یا ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال اعتبار از دوره به شما پرداخت می‌شود.

ثبت نام

ثبت نام قسطی جامع شکوفایی

۱۹۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال

مبلغ پیش پرداخت: ۶۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

پس از ثبت خریدشما، کارشناسان مربوطه جهت دریافت چک با شما تماس می‌گیرند. لطفا توجه فرمایید درصورتیکه پرونده شما تکمیل نهایی نشود و چک‌ها ارسال نشود، دوره برایتان باز نخواهدشد.
در صورت پرداخت اقساطی، برای چک‌ها می‌توانید به یکی از دو روش زیر عمل کنید:
۱. باقی‌مانده مبلغ (۱۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان) را طی ۵ فقره چک به صورت ماهیانه پرداخت نمایید.
۲. باقی‌مانده مبلغ (۱۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان) را طی ۳ فقره چک به صورت هر ۵۰ روز، پرداخت نمایید.
تا زمان ارسال چک، پرونده شما تکمیل نخواهدشد و در نتیجه دوره شما با تاخیر آغاز می‌گردد

در صورتیکه در طی سه ماه دوره را ببینید و با نمره‌ی بالای ۶۰درصد دوره را سپری کنید ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال نقدا و یا ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال اعتبار از دوره به شما پرداخت می‌شود

ثبت نام

اگر هنوز سوالی دارید، فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

ثبت نام دوره جامع خودشکوفایی ثبت نام
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.