کتاب «ش»کو؟!ه اثر علی میرصادقی | مشخصات و خرید

«ش»کو؟!ه
اطلاعات کتاب
نویسنده
علی میرصادقی
ناشر
انتشارات بارسا
تعداد صفحات‌
۲۷۲

علی میرصادقی

روانشناس، سخنران، مدرس دوره‌های رهبری - اکت تراپیست، برنده مقام دوم کتاب‌های خودیاری جهان

درخواست مشاوره تلفنی برای کتاب «ش»کو؟!ه
شین کوه


توضیحات کتاب «ش»کو؟!ه

بخشی از مقدمه ش کو؟!ه

چند روز دیگر چهل ساله می‌شوم، همیشه برای رسیدن به این سن اشتیاق عجیبی داشتم. دوست داشتم یک حرکت خوب، موثر و با معنا بزنم: مثلا بزرگ‌ترین همایش زندگی‌ام را برگزار کنم، اما خب در شرایط کرونایی امکان‌پذیر نبود، پس از خودم پرسیدم بزرگ‌ترین کاری که می‌توانم در چهل سالگی‌ام انجام بدهم چیست؟!

nautilusbookawards.com
 

دوران کرونا در کنار تمام خاطرات، ترس‌ها و تهدیدهایش به من فرصت داد تا با نوشتن هشت جلد کتاب کار، یکی از بزرگ‌ترین و مفیدترین دوره‌های زندگی‌ام را به نام «شکوفایی» مبتنی بر تئوری flourish جناب آقای دکتر «مارتین سلیگمن» بنویسم.
اما واقعیت این است که دوره از خیلی نظرها قابل استفاده برای همه نمی‌باشد. بُعد هزینه، بُعد فرهنگ، بُعد امکان ارائه و ...، پس تصمیم گرفتم به مناسبت چهل سالگی‌ام بهترین هدیه ممکن را به سرزمین و جهانم هدیه بدهم: کتابی که تئوری شکوفایی ره به صورت کاربردی وارد زندگی مردم کند.

کتاب شین کوه علی میرصادقی
 

هر کدام از فصل‌های کتاب ش کوه می‌توانند یک جلد کتاب باشند، چرا که هر کدام آن‌ها یک زندگی را نجات می‌دهند، یک انسان را نجات می‌دهند. به همین خاطر ما در کتاب شین کوه ، به‌جای اینکه بگوییم ۶ فصل داریم، می‌گوییم ۶ جلد کتاب به ترتیب زیر داریم:

جلد ۱: گور بابای موفقیت

جلد ۲: بمیر تا دوبار متولد شوی

جلد ۳: راه و روش مَست کردن

جلد ۴: بی‌همه چیز نباشیم!!

جلد ۵: وصال

جلد ۶: معنا

کتاب شکوفایی آقای «مارتین سلیگمن« نسبتا توضیحات کلی راجع به نظریه دارند، چون به نظر می‌رسد که ایشان کتاب را برای عموم مردم ننوشته باشند. خواندن این کتاب حتی برای روان‌شناس‌هایی که با آنها صحبت کردم کمی گیج‌کننده بود و در بعضی قسمت‌ها توضیحات کامل نداده بودند اما به واسطه 12 سال مطالعه آثار و مقالات ایشان، نسبتا روی کارهای ایشان تسلط دارم، پس سعی کردم در ش کو؟!ه به غیر از کامل کردن نقاط ابهام برانگیز، با زبانی بنویسم که اکثر مردم کشور و دنیا بتوانند بخوانند.

کتاب ش کوه علی میرصادقی
نویسنده
علی میرصادقی
ناشر
انتشارات بارسا
تعداد صفحات‌
۲۷۲

ساختار کتاب ش کو؟!ه چگونه است؟!

هر جلد کتاب شین کوه با یک «چَک» شروع می‌شود، پس صورتتان را آماده کنید. چَک قسمتی از کتاب است که به شما می‌گوید اگر این کتاب را نخوانید چه اتفاقات بدی ممکن است برای شما بیفتد و بعد با یک داستان ادامه پیدا می‌کند؛ داستانی که زندگی شخصیت هر جلد را برملا می‌کند و بعد از داستان مثل شروع هر کتابی، با تقدیم و درس‌ها ادامه پیدا می‌کند و در نهایت با یک «چِک» به پایان می‌رسد. شما بعد از خواندن ش کوه به دوستانتان بگویید : "به تازگی 6 جلد کتاب رو با هم خوندم" به نام «ش»کو؟!ه"

زیر قسمت‌های مهم خط بکشید، نظراتتان را در حاشیه کتاب بنویسید؛ این کتاب را تا انتهای عمر برای خودتان نگه دارید چون "این کتاب مهم‌ترین کتابی است که باید نگه دارید"

nautilusbookawards.com

"ش" کو؟!ه ، کتابی که رکوردها رو جابجا کرد!

این کتاب را اگر تا انتها بخوانید قادر است نگرش به زندگیتان را به طور کامل تغییر دهد، کیفیت زندگیتان را بدون شعارهای انگیزشی، زرد و غیرعلمی بهبود دهد.

مراسم رونمایی کتاب "ش" کو!؟ه

مراسم رونمایی از کتاب "ش"کو!؟ه با حضور جمعی از افراد تاثیرگذار، هنرمندان، بازیگران، خوانندگان و اساتید دانشگاه‌های معتبر کشور در تاریخ ۵ اسفند از ساعت ۱۶ الی ۲۰ در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
در این مراسم پس از اجرای آیین رونمایی از کتاب ش کوه ، مصاحبه مطبوعاتی و سپس سخنرانی ۶۰ دقیقه‌ای علی میرصادقی صورت گرفت.

جشن رونمایی کتاب شین کوه
مجید پرکار در رونمایی کتاب ش کوه
کتاب شین کوه
مراسم کتاب جدید علی میرصادقی
مراسم رونمایی کتاب شین کوه
رونمایی کتاب ش کوه علی میرصادقی
«ش»کو؟!ه
اطلاعات کتاب

نویسنده
علی میرصادقی
ناشر
انتشارات بارسا
تعداد صفحات‌
۲۷۲

علی میرصادقی

روانشناس، سخنران، مدرس دوره‌های رهبری - اکت تراپیست، برنده مقام دوم کتاب‌های خودیاری جهان

درخواست مشاوره تلفنی برای کتاب «ش»کو؟!ه
قیمت : ۳,۵۰۰,۰۰۰ریال
خرید کتاب
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.