دوره کارگاهی افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس ( خودپذیری )

درخواست مشاوره

توضیحات و سرفصل دوره

مدت دوره:
۸:۰۰:۰۰

تعداد ویدیوها:
۵

تعداد تست ها:
۶

پیش‌نیازهای کارگاه افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس

زمینه‌ساز همه رفتار‌های درست و غلط انسان‌ها،باور‌های آن‌ها است. باور‌های شما می‌تواند زندگی شما را نیز متحول کند. پیش نیاز دوره کارگاهی عزت نفس علاقمندی شما به تغییر باور های نادرست خود و در نتیجه داشتن رفتار‌های بهتر است.

کارگاه عزت نفس مناسب چه کسانی است؟

آیا شما هم جزو افرادی هستید که استعداد‌ها و توانایی‌های خود را نادیده می‌گیرید و برای آنها ارزش چندانی قائل نیستید؟ و یا احساس خوبی نسبت به ظاهر خود ندارید یا حس می‌کنید دیگران شما را به اندازه کافی دوست ندارند؟ اگر چنین است، شرکت در «کارگاه افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس» می‌تواند برای شما بسیار مناسب باشد زیرا در این کارگاه با مدل هشت بعد عزت نفس آشنا خواهید شد و در طی آن با کمک تمرین‌های مرتبط، خواهید آموخت که چگونه هر کدام از این موارد را در خود تقویت کنید تا به مرور زمان به عزت نفس بالا دست یابید و این احساسات در شما از بین بروند.

چرا کارگاه عزت نفس ؟

یکی از عوامل تعیین کننده نوع رفتار در افراد، عزت نفس است. معمولا افرادی که از عزت نفس پایینی برخوردارند، برای خود ارزش چندانی قائل نیستند، به همین دلیل گاهی دچار انزوا ، خشم و یا پرخاش می‌شوند.
نقطه مقابل افراد با عزت نفس پایین ، افرادی هستند که از عزت نفس خوبی برخوردارند، این افراد، از خود و دیگران تشکر و قدردانی می‌کنند، از رشد کردن استقبال کرده و به دنبال معنا‌ بخشیدن به زندگی خود هستند و مدام لایه‌های وجودی خود را کشف می‌کنند. اینگونه افراد اغلب خودشان تصمیم می‌گیرند اما با گشودگی پذیرای نظرات و پیشنهادات افراد صاحب‌نظر نیز هستند.
در واقع عزت نفس را می‌توان یکی از عوامل تاثیرگذار در رسیدن فرد به موفقیت، در نظر گرفت که بهره‌مندی از آن در حد مطلوب، از مسائل با اهمیت برای هر فرد به شمار می‌رود.

کارگاه افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس چه کمکی به ما می‌کند ؟

دوره افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس ، شما را به طور کامل با مفهوم عزت نفس ، راه های افزایش عزت نفس ، اعتماد به نفس و تفاوت های عزت نفس و اعتماد به نفس آشنا می‌کند. در پایان دوره می‌توانید با کمک تمرین‌های موثر ، عزت نفس خود را تقویت کنید و به سطوح مطلوب از آن، دست پیدا کنید.

در پایان کارگاه افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس چه مهارت‌هایی به دست خواهید آورد ؟

  • افزایش عزت نفس

  • افزایش اعتماد به نفس

  • درک مفهوم مدل دو عاملی عزت نفس

  • شناخت منابع عزت نفس

  • آشنایی با مدل هشت بعد عزت نفس

  • شناخت راه های افزایش عزت نفس

  • آشنایی با تله های فکری عزت نفس

  • دریافت راهنمایی و تکمیل پرسشنامه عزت نفس کوپر اسمیت

ویدیو‌هایی از دوره کارگاهی افزایش عزت نفس :

درخواست مشاوره
قیمت : ۵۴۴,۰۰۰ تومان
شرکت در دوره
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.