کارگاه حضوری خودبرندی علی میرصادقی

اولیت اصلی ما سلامتی شما است. کارگاه خودبرندی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی(با درجه بالا) و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود

دوره حضوری خودبرندی (personal-branding):

برند شخصی در تعریف ساده به این صورت است که برند شخصی شما، ترکیبی منحصر به فرد از مهارت‌ها و تجربیاتی است که باعث می‌شود شما از سایر متخصصین که در زمینه کاری شما فعالیت دارند، متمایز شوید. در واقع برند ما با ارزش‌ترین دارایی ما است که باید در حفظ و نگهداری آن تلاش کنیم و برای بهتر شدن آن فرآیندهای اصولی و درستی را طی کنیم.

 
 
 

هر کدام از ما مالک یا صاحب شرکتی به اسم خودمان هستیم. اکثر افراد برای خلق و نگهداری برند شخصی‌شان برنامه ریزی درستی ندارند و راه و مسیر بهبود و نگهداری را نمی‌دانند.

 

اشخاص زیادی را می‌شناسیم که از خیلی از برندها معروف‌تر و تاثیرگذارتر هستند. بعضی از آنها بصورتت اتفاقی مشهور شده‌اند و برخی از آنها حساب شده و با برنامه به این موقعیت رسیده‌اند. دسته دوم صاحب برند شخصی شده‌اند که معمولا یک سرمایه‌ی بزرگ مالی و معنوی است.
درست است که خیلی از افراد بخاطر استعداد یا معرفی افراد مشهور، تبدیل به یک برند شخصی شده‌اند اما اکثر برندهای شخصی، ساخته‌ی زحمات بسیار و استراتژی‌های درست بوده‌اند.

 

اکثر اوقات ممکن است تصویری که از برند خود در ذهن داریم با تصوری که در ذهن مخاطبان شکل گرفته و مطلوب ما است، فاصله زیادی داشته باشد. اگر ما نتوانیم برند شخصی‌مان را خودمان طراحی و مدیریت کنیم، متاسفانه دیگران متناسب با تجربیات، برداشت‌های اشتباه و منافع‌شان برندمان را مدیریت می‌کنند! دوره پرسنال برندینگ یا خودبرندی برای این منظور طراحی شده است تا به افراد فعال در حوزه‌های کسب و کار ، مدیران، کارشناسان و ... کمک کند تا برند شخصی خود را به مطلوب‌ترین و موثرترین حالت خلق کند.دوره خودبرندی علی میرصادقی


کارگاه حضوری خودبرندی
 

درباره دوره خودبرندی (Self Branding):

در دوره خودبرندی، با استفاده از سبک‌های روانشناسی و به روزترین متدهای خودشناسی به شناخت ویژگی‌های منحصر به فرد خود دست پیدا می‌کنید و با استفاده از تکنیک‌های خودبرندی که به طور کامل مطرح می‌شود شما می‌توانید برند شخصی و مخصوص خودتان را خلق کنید. مخاطبان این دوره صاحبان کسب و کار، مدیران عامل، مدیران ارشد سازمان ها، کارشناسان هستند. این افراد با داشتن یک برند خاص خود، در بازار کسب و کار متمایز خواهند شد و تصویری ویژه و منحصر به فرد در ذهن مخاطبان خود به جا می‌گذارند. دوره پرسنال برندینگ به صورت یک کارگاه حضوری برگزار می‌گردد که به صورت نظری، بحث و گفتگو، کار بر روی پروژه و در نهایت ساخت برند شخصی‌تان ارائه می‌گردد.

سرفصل‌های کارگاه خودبرندی

 • ماژول اول
 • ماژول دوم
 • ماژول سوم
 • ماژول چهارم
 • ماژول پنجم

- تعریف برندینگ و استراتژی‌های آن
- تعریف سلف برندینگ

- روانشناسی سلف برندینگ
- Self چیست؟ خودشناسی برند
- Branding چگونه است؟
- ماتریس self و branding

چگونگی و جزئیات نوشتن داستان برند و تمرین در خود کارگاه
استراتژی‌های سلف برندینگ
سلف برندینگ و سوشال مدیا

برند شخصی به یک مدیر، کارآفرین، معلم، وکیل، پزشک، سیاستمدار و ... چه کمکی می‌کند؟!

۱) نفوذ کلام و قدرت تاثیرگذاری را بالاتر می‌برد.
۲) معمولا باعث افزایش چشم‌گیر درآمد فرد می‌شود.
۳) از آن شخص یک سرمایه تقریبا غیررقابل دزدی می‌سازد.
۴) باعث تفاوت و تمایز خدمات آن شخص می‌شود.
۵) معمولا باعث افزایش درخواست‌های همکاری با فرد می‌شود.

روال برنامه و مشخصات دوره در یک نگاه

کارگاه خودبرندی در تاریخ ۲۳و۲۴ دی ماه با حفظ پروتکل‌های بهداشتی در هتل قلب از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ برگزار خواهد شد. این کارگاه بصورت نیمه گروهی برگزار میگردد و تعداد کم شرکت کننده ها منجر به کارگاهی بودن دوره می شود که قطعا تاثیر بیشتری خواهد داشت. پذیرایی ناهار و میان وعده را مهمان موسسه بارسا خواهید بود. جزوه اختصاصی دوره نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 
رعایت موارد بهداشتی در همایش اکسیژن
همایش اکسیژن 3 بهمن روانشناسی اکت
همایش اکسیژن روانشناسی اکت
همایش اکسیژن 3 بهمن

مدرس من کیست؟

علی میرصادقی مدرس دوره‌های رهبری، سخنران، روانشناس، مدرس و متخصص در حیطه روانشناسی اکت، روانشناسی مثبت نگر، طرحواره درمانگری وCFT، مدیر و موسس موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا، دانشجوی دکترای روانشناسی، کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و کارشناس ارشد روانشناسی بالینی می‌باشد. وی نویسنده پرفروش‌ترین داستان روانشناسی ایران، نویسنده کتاب منتخب جشنواره رشد آموزش و پرورش، برنده مقام دوم USA BOOK NEWS و برنده مقام دوم کتاب‌های خودیاری جهان می‌باشد. علی میرصادقی خالق اولین سریال انگیزشی جهان (سی روز تا پیروزی)، کارشناس برنامه‌های خندوانه، عصر جدید، صبح بخیر ایران، وقتشه، سیمای خانواده و ... می‌باشد.

 

نظرسنجی مخاطبان کارگاه خودبرندی

 • اگر به قبل برگردید باز هم در این همایش شرکت می‌کنید؟
 • ۹۷٪
 • کیفیت برگزاری همایش 
 • ۹۸٪
 • آیا این همایش را به کسی توصیه می‌کنید؟
 • ۹۶.۵٪
 • آیا زمانی که گذاشتید ارزشش را داشت؟
 • ۹۷٪
 • ارزیابی کلی شما از همایش
 • ۹۹٪
 • میزان رضایت از اطلاع رسانی
 • ۹۷٪
 • برخورد پرسنل بارسا
 • ۱۰۰٪

دوره خودبرندی به روایت تصاویر

دوره حضوری خودبرندی و روانشناسی فروش
دوره حضوری selfbranding
دوره خودبرندی و روانشناسی فروش
دوره حضوری سلف برندینگ و روانشناسی فروش

ویدیوهایی از کارگاه خودبرندی

نظرات شرکت کنندگان کارگاه خودبرندی

معصومه ملک میرزایی - دکتر داروساز

علیرضا حسن دخت - مالک چند فروشگاه در سمنان

محمد شیرپور - مدیر تولید

ثبت نام تکمیل شد. برای اطلاع از کارگاه های بعدی فرم را تکمیل نمایید.
درخواست مشاوره
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.