دوره آنلاین رشد پس از سانحه

Post Traumatic Growth

میخواهم درباره‌ی این دوره بیشتر بدانم!


کلیک کنید

self branding

استاد علی میرصادقی

کارآفرین موسسه آموزشی و انتشاراتی

نویسنده، سخنران، مربی تغییر و تحول، روان‌شناس، مدرس مدیریت 

برنده مقام دوم کتاب‌های خودیاری جهان 

تنها عضو ایرانی انجمن مشاوران جهانی SEC

برنده جایزه USA Book News

این کارگاه در روز ۲۵ شهریور به صورت آنلاین و در حدود ۲.۵ ساعت برگزار خواهد شد.

ساعت برگزاری :
۱۴:۰۰ الی ۱۶:۳۰

تاریخ برگزاری :
۲۵ شهریور ۹۹

نحوه برگزاری :
غیرحضوری

اندازه مشکلات انسان‌ها، به ظرفیت رشد آنها اضافه می‌کند.
تحقیقات روانشناسی ثابت کرده‌اند که انسان‌هایی که با مشکلات بسیار بزرگی در زندگی دست و پنجه نرم کرده‌اند، از امکانات روانی و درونی برخوردار شده‌اند که از طریق آنها کارهای بسیار بزرگی انجام داده‌اند به طوری که از افراد معمولی انتظار نمی‌رود.
در کارگاه رشد پس از سانحه طی یک بررسی علمی می‌خواهیم به شما ثابت کنیم که مشکلات شما، امکانات شما هستند. وقتی انسان متوجه این موضوع می‌شود، نگاه او نسبت به مشکلات مهربانانه‌تر و همچنین صبوری و تاب آوری او بیشتر می‌شود و در نهایت قدرت او برای حل مشکلات افزایش می‌یابد.
اگر شما هم میخواهید این اتفاقات برایتان رخ دهد، می‌توانید در دوره آنلاین رشد پس از سانحه شرکت کنید.

کارگاه اختلال پس از سانحه (رشد پس از تروما) :

در زندگي هر یک از ما، هركسی می‌تواند با حوادثی سخت و مهیب و خارج از اراده‌ی انسان روبرو شود .مانند یک تصادف، قرباني يك تجاوز، يا مرگ یک عزیز و... . پليس‌ها، آتش نشانها وكاركنان آمبولانس به مراتب با چنین مواردی ببشتر روبه‌رو هستند. ‌آن‌ها موظف هستند با حوادث بیمناک رو‌به‌رو شوند. احتمال دارد سربازان هم، هدف تير يا انفجار قرار بگیرند و يا شاهد هلاک و مجروح شدن رفیقانشان باشند.
اکثر ما، پس از مدت زمانی بدون اندک کمکی با آن کنار می‌آییم. ممکن است در برخی افراد این تجربيات ناخوشایند عکس العملی را به وجود آورد كه اثر آن براي ماه‌ها يا سال‌ها طول بكشد. به اين عکس العمل یا واكنش "اختلال استرسی پس از حادثه" يا اختصاراً (PTSD) می‌ناميم.

دوره های غیرحضوری علی میرصادقی

واقعیت این است که احتمال ابتلا به ptsd رو به افزایش است.
- قدرت رسانه‌ها برای فاجعه نشان دادن اتفاقات (کرونا) بسیار زیاد شده است. و افراد می‌توانند اخبار فجایع را خیلی زودتر و با تصاویر و ویدئو ببینید. همین رسانه باعث می‌شود که سازمان‌هایی به پیش‌بینی مواردی بسیار غیر محتمل مثل شهاب سنگ و... بپردازند و ترس و استرس بیشتری ایجاد کند.کلیک کنید - شناخت مردم از PTSD رو به افزایش است و احتمال خود PTSD انگاری هم رو به بالاست.
- ظرفیت مردم برای درد کشیدن در جامعه رو به کاهش است. - تمایل به قربانی بودن و فاجعه نشان دادن زندگی‌ها به این امر کمک می‌کند.
آيا هر كسي بعد از يك حادثه دچار PTSDمی‌گردد؟ نه.
اما تقريبا هر كسي علايم PTSD را در طي ماه اول تجربه خواهد كرد. اين به شما كمك خواهد كرد كه به پيش برويد و همچنين باعث فهم آن تجربيات تلخ می‌گردد
می‌آيند و علایم استرس به مرور از بین می‌روند. اما همه خوش‌شانس نيستند.
حدود يك سوم افراد متوجه می‌شوند كه علائمشان ادامه پيدا می‌كند و نمی‌توانند با آنچه كه اتفاق افتاده است كنار بيايند. گويي كه راه خلاصي وجود ندارد. علائم استرس پس از حادثه، اگر چه ذاتاً طبيعي می‌باشند اما وقتي علائم طولاني گردند خود تبديل به يك مشكل می‌گردد كه به آن بيماري استرس پس از حادثه (PTSD) می‌گويند.

خودبرندی
برای کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را پر کنید.
نام
تلفن

آخرین فرصت باقی‌مانده تا
ثبت نام کارگاه رشد پس از سانحه:

26دقیقه
34ثانیه
00روز
00ساعت
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.