متن اولیه

کتاب چرا نمیذاری بچه ات درس بخونه؟

پدر‌و‌مادر
اطلاعات کتاب
نویسنده
علی میرصاقی
ناشر
انتشارات بارسا
تعداد صفحات‌
۳۱۳

علی میرصادقی
درباره نویسنده

رروانشناس، سخنران، مدرس دوره‌های رهبری - اکت تراپیست، برنده مقام دوم کتاب‌های خودیاری جهان، برنده جایزه بهترین سیستم آموزشی خاورمیانه

چرا نمیزاری

توضیحات کتاب

کتاب چرا نمیذاری بچه‌ات درس بخونه را بیشتر بشناسیم :

ما تربیت فرزندانمان را سخت ترین کار دنیا می‌دانیم. اما برای ورزش مورد علاقه‌مان مربی می‌گیریم، برای یادگیری زبان، کلاس ثبت نام می‌کنیم و برای آشپزی کلی مجله و کتاب می‌خوانیم؛ اما چرا برای سخت‌ترین کار دنیا هیچ کاری نمی‌کنیم؟ کتاب چرا نمیذاری بچه‌ات درس بخونه، تنها کتابی است که می تواند پدر و مادرها را به مشاور تحصیلی فرزندانشان تبدیل کند.

در این کتاب می‌آموزیم که :

این اثر در حقیقت ‌دنبال ارائه روشی است تا پدر و مادر ها بتوانند در نقش یک مشاور تحصیلی، به فرزندانشان کمک کنند و هم‌چنین در این کتاب برخی تفکرات اشتباه پدر و مادرها درباره درس‌ خواندن فرزندانشان، مورد نقد قرار گرفته است. به عبارتی دیگر، این اثر با متنی ساده و روان به خانواده‌ها می‌آموزد برای ترغیب فرزندان به درس خواندن از چه راهکار‌هایی استفاده کنند.

گزیده‌ای از چرا نمیذرای بچه ات درس بخونه :

جذاب ترین فصل کتاب مربوط به خانواده هایی است که به قول «لائوتسه» می خواهند ماهی گرفتن را یاد فرزندانشان بدهند تا به جای اینکه هرروز مجبور باشند برای فرزندشان ماهی بگیرند، فرزندشان آنقدر توانایی صید پیدا کنن که به پدر و مادرشان هم ماهی هدیه کنند. شما با سرمایه‌گذاری روی فرزندتان می‌توانید خیلی بیشتر از خرید یک ملک یا ماشین به سود مادی و معنوی برسید. فقط در این سرمایه گذاری باید وقت بگذارید، کتاب بخوانید، فکر کنید، و درس بخوانید.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.