معارفه اسطوره جلسه معارفه دوره اسطوره
 

دوره رهبری و شکوفایی اسطوره‌های زندگی و سازمان یک دوره حضوری یکساله با تدریس علی میرصادقی است که به انسان‌هایی که میخواهند به سطوح بالای تاثیرگذاری تجاری، اجتماعی و فرهنگی دست پیدا کنند توصیه میشود.
 افرادی همچون مدیران، صاحبین کسب و کار، معلمان، تاثیرگذاران اجتماعی، پزشکان، مهندسین، وکلا و تمام افرادی که برای توسعه و کیفیت بخشی زندگیشان به این احتیاج دارند که به قلب‌ها رهبری کنند.
این دوره شامل ۸۰ساعت دوره‌ی غیرحضوری و ۱۶ روز دوره‌ی حضوری ( حدود ۱۵۰ساعت آموزش ) و ۲۴ جلسه مشاوره و کوچینگ اختصاصی با متخصصان می‌باشد.

کمک‌هایی که این دوره به شما خواهد کرد

این دوره برای کسانی است که می‌خواهند فلسفه‌ی زندگی را درک کنند، می‌خواهند تاثیرگذارتر از قبل باشند، از زندگیشان رضایت بیشتری داشته باشند، روابط بهتری با دیگران داشته باشند و کسانی که دوست دارند کشف کنند برای چه کاری به دنیا آمده‌‌اند، مناسب است.

 

برای شرکت در جلسه معارفه چه کارهایی باید انجام دهم؟

 ۱. توضیحاتی که در ادامه آمده است را به دقت مطالعه نمایید و ویدیوها را ببینید.

 ۲. پس از مطالعه توضیحات و مشاهده ویدیوها می‌توانید مبلغ را پرداخت و ثبت نام در جلسه معارفه انجام دهید.

 ۳. پس از شرکت در جلسه معارفه، در صورت تایید، می‌توانید ثبت نام خود را قطعی و الباقی مبلغ را پرداخت نمایید و در صورت عدم قبولی در مصاحبه، وجه پرداختی خود را دریافت نمایید.

هزینه دوره یک ساله اسطوره ها چقدر است؟

هزینه دوره به این صورت پرداخت خواهد شد:
13 میلیون تومان نقد و مابقی طی ۸ فقره چک به مبلغ ۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان دریافت می‌گردد. شما زمانی میتوانید مبلغ را پرداخت کنید که در روز معارفه در جلسه مصاحبه ورودی دوره شرکت کنید و تایید روانشناس دوره را دریافت کنید
لطفا قبل از پر کردن فرم، فیلم آشنایی با دوره را را ببینید تا اطلاعات کافی جهت شرکت را بدست آورید. ممکن است این دوره مناسب شما نباشد!

این دوره به درد چه کسانی نمی‌خورد؟

۱- حداقل مدرک لیسانس، معمولا افرادی که دیپلم و زیر آن هستند بخاطر کمبود اطلاعات در مصاحبه پذیرفته نمی‌شوند ( به جز افرادی که اطلاعات فردی بالایی دارند.)
۲- دوره برای افراد بالای ۲۲ سال است.
۳- به افرادی که در مرحله‌ای از زندگی خود هستند که از نظر مالی حداقل‌های لازم را بدست نیاوردند، توصیه می‌شود به جای این دوره، از دوره‌هایی مثل شکوفایی و هوش مالی استفاده کنند.

جهت آشنایی بیشتر با دوره اسطوره‌ها ویدیو زیر را ببینید

 

بزرگترین و حرفه‌ای‌ترین دوره رهبری و خودشناسی خاورمیانه 

آنچه عاید شما خواهد شد

۱. ۲۴۵ ساعت آموزش    ۲. ۲۴ جلسه کوچینگ    ۳. تست‌های روانشناسی روز دنیا    ۴. ارزیابی ماهیانه    ۵. مدرک دانشگاهی    ۶. تعریف و دفاع پروپوزال در دوره

    

نظرات شرکت کنندگان

دکتر مینا بهرام آبادیان - روانشناس و رئیس هیئت مدیره خیریه چترا

علیرضا غیابی - معاون اجرایی شرکت عمرانی

شبنم نظام دوست - معمار و مجری پروژه‌های ساختمانی

درخواست شرکت در جلسه معارفه

لطفا اطلاعات خود را وارد کنید.

با تشکر از شما. ظرفیت معارفه ۲۷ اردیبهشت تکمیل شد. معارفه بعدی به زودی اطلاع رسانی خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر مشخصات خود را وارد نمایید درخواست مشاوره
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.