مُرَحَّم‌های علی میرصادقی

زمان حدودی مطالعه: ۴دقیقه

یه وقت‌هایی که پر می‌شی از اضطراب و فشارهای زندگی ...‌

به خودت بگو قرار نبوده دقیقا تو اوج روزهای جوونیت دلار چند برابر بشه‌‌. حق داری که بهم بریزی‌‌، حق داری که به هم ریخته بشی‌‌.
‌‌به خودت بگو وظیفه‌ات نبود از یه طرف، پدر و مادرِ بچه‌ات و خودت باشی‌‌؛ از یه طرف پدر و مادرِ پدر و مادرت‌‌. این همه شغل واسه یه نفر خیلی زیاده‌‌‌‌... 
به خودت بگو این فشار زیادیه که از یه سن کم این همه فشار مالی روت باشه، این همه قبض پرداخت کنی این همه فشار و استرس کاری رئیس و مشتری رو تحمل کنی‌‌‌‌. به خودت بگو قرار نبود بدون هیچ حمایت عاطفی‌ای بخوای همه رو بفهمی و درک کنی‌‌.
‌‌با خودمون مهربون باشیم، با کسی که بیشتر از هر کس دیگه زیر فشار خودمونه‌‌‌‌. مهربونی یعنی گوش کردن به خودت بعضی وقت‌ها در آغوش کشیدن‌‌. به خودت حق بده‌‌، با خودت مهربون باش‌‌، اینطوری به زندگی برمی‌گردی‌‌‌‌.
‌‌

به همتون توصیه می‌کنم یه روزی بلاخره با ایده‌ی قشنگ "شکوفایی"در روان‌شناسی آشنا بشین
من در این دوره با کمک تحقیقات اصولی و دانشگاهی به شما میگم چه جوری باید زندگیتون رو جلو ببرین تا به بهترین حالت خودتون تبدیل بشین

دوره ۸۰ ساعته شکوفایی
این دوره مبتنی بر روانشناسی مثبت‌نگر و بر اساس آموزه‌های رئیس سابق انجمن روانشناسی آمریکا و پدر روانشناسی مثبت‌نگر (دکتر مارتین سلیگمن) می‌باشد و اکثر درس‌های آن توسط پژوهش‌های فرا تحلیل و دانشگاهی به اثبات رسیده است.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.