بنر اسطوره

دوره رهبری و خودسازی
 اسطوره های
زندگی و سازمان

بنر اسطوره

دوره رهبری و خودسازی
 اسطوره های
زندگی و سازمان

‌دوره رهبری اسطوره‌های زندگی و سازمان یک دوره رهبری است برای همه‌ی انسان‌هایی که به رشد تمایل دارند.
این دوره شامل ۸۰ساعت دوره‌ی غیرحضوری و ۱۶ روز دوره‌ی حضوری ( حدود ۱۵۰ساعت آموزش ) و ۲۴ جلسه مشاوره و کوچینگ اختصاصی با متخصصان می‌باشد.

این دوره برای کسانی است که می‌خواهند فلسفه‌ی زندگی را درک کنند، می‌خواهند تاثیرگذارتر از قبل باشند، از زندگیشان رضایت بیشتری داشته باشند، روابط بهتری با دیگران داشته باشند و کسانی که دوست دارند کشف کنند برای چه کاری به دنیا آمده‌‌اند، مناسب است.

معرفی دوره اسطوره های زندگی و سازمان

 

پشت هر سازمان و خانواده خوشبخت و موفقی، معمولا یک فرد وجود دارد که همه چیز را ساخته است. هرچقدر این فرد آگاهی بیشتر، تسلط بیشتر روی خودش داشته باشد، می‌تواند خالق دنیای بزرگ‌تری باشد. دوره رهبری و خودسازی اسطوره های زندگی و سازمان به ما کمک می‌کند که ما رهبر قوی‌تر و تاثیرگذارتری باشیم. رهبری که نه تنها خودش به حرف‌هایش پایبند است، بلکه اطرافیانش هم به اون اعتماد دارند و آماده‌ی پیروی او هستند. وقتش رسیده است بپذیریم همه‌ی ما می‌توانیم رهبران بزرگ‌تری شویم تا هم خودمان احساس خوشبختی بیشتری داشته باشیم و هم دیگران ما را درست‌تر از قبل دوست داشته باشند.

این دوره به درد چه کسانی نمی‌خورد؟

۱- حداقل مدرک لیسانس، معمولا افرادی که دیپلم و زیر آن هستند بخاطر کمبود اطلاعات در مصاحبه پذیرفته نمی‌شوند ( به جز افرادی که اطلاعات فردی بالایی دارند.)
۲- دوره برای افراد بالای 22 سال است.
۳- به افرادی که در مرحله‌ای از زندگی خود هستند که از نظر مالی حداقل‌های لازم را بدست نیاوردند، توصیه می‌شود به جای این دوره، از دوره‌هایی مثل شکوفایی و هوش مالی استفاده کنند.

شرکت کنندگان این دوره چه کسانی هستند؟

۴۰٪ مدیران و کارآفرینان

۲۰٪ کارهای آزاد و سرمایه گزاران

۲۰٪ خانم‌هایی که نقش رهبری در خانه و خانواده خودشان را دارند

۷٪ متفرقه

۶٪ پزشکان

۴٪ مهندسین

۳٪ روانشناسان

این دوره به همه شرکت کننده‌های آن کمک می‌کند به همه این موارد دست یابند و به یک اسطوره تبدیل شوند.

مدرس من کیست؟

علی میرصادقی مدرس دوره‌های رهبری، سخنران، روانشناس، مدرس و متخصص در حیطه روانشناسی اکت، روانشناسی مثبت نگر، طرحواره درمانگری وCFT، مدیر و موسس موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا، دانشجوی دکترای روانشناسی، کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و کارشناس ارشد روانشناسی بالینی می‌باشد. وی نویسنده پرفروش‌ترین داستان روانشناسی ایران، نویسنده کتاب منتخب جشنواره رشد آموزش و پرورش، برنده مقام دوم USA BOOK NEWS و برنده مقام دوم کتاب‌های خودیاری جهان می‌باشد. علی میرصادقی خالق اولین سریال انگیزشی جهان (سی روز تا پیروزی)، کارشناس برنامه‌های رخ به رخ، خندوانه، عصر جدید، صبح بخیر ایران، وقتشه، سیمای خانواده و ... می‌باشد.
 

سرفصل‌ها و جزئیات دوره

لوگوی دوره جامع خودشکوفایی

- سفر اول: شکوفایی

در زمانی که ما مشغول آماده سازی دوره اسطوره ها هستیم، شما بلافاصله بعد ثبت نامتان برای گرم کردن
شروع به دیدن دوره غیرحضوری ۸۰ساعته شکوفایی خواهیدکرد که این دوره مقدمه‌ی دوره یکساله اسطوره‌ ها می‌باشد. در این قسمت از دوره اسطوره ها شما را برای حضور در دوره های اصلی و حضوری اسطوره ها (مبتنی بر روانشناسی اکت) آماده می‌کنیم و همه دانشجویان دوره توسط این سفر به حداقل اطلاعات برای شروع اصلی دوره دست پیدا می‌کنند. دوره‌ی مبتنی بر علم روانشناسی مثبت‌نگر با عمقی ۸۰ساعته که با تمام دوره‌هایی که دیده و شنیده‌اید متفاوت است، چرا که نقشه‌ی راه آن هم نشان می‌دهد به همه چیز فکر کرده‌ است. در این دوره‌ی خودشناسی به شما کمک می‌کنیم زندگی، روابط و دستاوردهای خودتان را به بهترین نحو، شکوفا کنید.

معرفی دقیق سفر اول: دوره‌ی جامع خودشکوفایی

 • ترم اول | خودپذیری
 • ترم دوم | نظریه شکوفایی
 • ترم سوم | مثبت‌گرایی و مدیتیشن
 • ترم چهارم | کشف نقاط قوت
 • ترم پنجم | روابط مثبت
 • ترم ششم | رشد پس از سانحه
 • ترم هفتم | دستاورد
 • ترم هشتم | معنا
ترم اول دوره جامع خودشکوفایی | خودپذیری (SELF ACCEPTANCE) : بهبود اعتماد به نفس و عزت نفس

یکی از عوامل مهم تعیین کننده‌ی رفتارهای ما، میزان عزت نفس و خودپذیری ماست. هر چقدر یک انسان رابطه‌ی بهتری با خودش داشته باشد روابط و دستاوردهای بهتری می‌سازد. به همین خاطر سفر خودشکوفایی را در قدم اول، با گرفتن تست عزت نفس و درس‌های بهبود احساس ارزشمندی شما آغاز خواهیم کرد تا با بهبود احساس ارزشمندی  نسبت به خودتان، دست به تعمیر روابط، کسب و کار و زندگی خود بزنید.

زمان حدودی درس: ۸ ساعت

ترم دوم دوره جامع خودشکوفایی | نظریه شکوفایی (FLOURISH)

در این دوره‌ به معرفی تئوری شکوفایی سلیگمن می‌پردازیم. بعد از این دوره احتمالا ایدئولوژی شما راجع به زندگی به کلی تغییر می‌کند.

تازه متوجه می‌شویم که اکثر دور و بری‌های ما اشتباه زندگی می‌کنند. دز این تئوری روان‌شناسی مدرن راه و روش یک زندگی که منجر به خوشبختی و رضایت ما می‌شود را توضیح می‌دهد و متوجه می‌شوید که اگر شکوفا نشوید، حتما افسرده خواهید شد.

زمان حدودی درس: ۱۰ ساعت

ترم سوم دوره جامع خودشکوفایی | دوره مثبت گرایی و مدیتیشن (positivity)

 خیلی از ما می‌دانیم که چه کاری درست است اما همچون افراد افسرده که حوصله‌ی پیگیری اهداف و ارزش‌هایشان را ندارند، ما هم قدرت پیگیری و تعهد به آنها را نداریم.

چگونه انرژی لازم برای حرکت به سمت اهداف را به دست آوریم؟!

با کمک مثبت گرایی و آموزه‌های بانوی اول مثبت گرایی دنیا خانم باربارا فردریکسون جهانی بی نظیر از عشق، آرامش، شادی، قدرت و اراده به سمت تک به تک ما باز می‌شود.بعد از ۱۰ ساعت آموزش که به مدت ده روز کنارتان خواهیم بود و هرروز صبح باهم مدیتیشن می‌کنیم. مدیتیشن‌هایی که هرکدام دنیای تازه‌ای به روی ما می‌گشایند.

زمان حدودی درس: ۱۰ ساعت

ترم چهارم دوره جامع خودشکوفایی | دوره کشف نقاط قوت و مجذوب شدن با آنها (Engagment)

متاسفانه اکثر ما این شانس را نداشتیم که در کودکی و نوجوانی کشف شویم. بعضی از ما هنوز نمی‌دانیم چه گنجی در وجودمان داریم و تا زمانی که با نقاط قوت خود آشنا نشویم، نه می‌توانیم شکوفا شویم و نه می‌توانیم به بالاترین سطح از رضایت و شادی در زندگی خود برسیم. هیچ چیز به اندازه اینکه هر روز کاری را انجام دهی که در آن توانمند هستی، نمی‌تواند به انسان، زندگی زیبایی بدهد؛

آیا آماده هستید ویژگی‌هایی از وجودتان را به شما نشان دهیم که تا به حال از وجود آن ها آگاه نبودید؟!

زمان حدودی درس: ۱۰ ساعت

ترم پنجم دوره جامع خودشکوفایی | دوره روابط مثبت (positive relationships)

نمی‌شود ما روابط خوبی نداشته باشیم اما استعدادها و توانمندی‌هایمان را به بهترین شکل شکوفا کنیم!! علت اینکه روابط خوبی ندارید، این نیست که شما آدم دوست نداشتنی هستید. شما احتمالا دو اشکال دارید: 1. آدم‌های اشتباهی را وارد زندگی خود می‌کنید 2. مهارت‌های ارتباطی مناسبی برای عمیق سازی روابط خود ندارید. درست است که در این دوره به واسطه اهمیت ازدواج در شکوفایی بیشتر به روابط عاطفی می‌پردازیم اما درس‌های آن در دیگر روابط ما از جمله کار و دوستی، به مقدار زیادی قابل استفاده است.

زمان حدودی درس: ۱۸ ساعت

ترم ششم دوره جامع خودشکوفایی | رشد پس از سانحه (PTG)

چگونه بعد از حمله‌های زندگی، در جای درست زندگی قرار بگیریم؟ هنر سازگاری با زندگی یکی از مهمترین مهارت‌های لازم شکوفایی است. خواه یا ناخواه زندگی به ما حمله می‌کند و اکثر ما با آموزه‌های علمی که روان‌شناسان برای شروع دوباره برای ما فراهم کردند، اصلا آشنا نیستیم. آیا دوست دارید با کمک تجربیات ثابت شده دانشگاهی یاد بگیرید چگونه سریعتر و بهتر از قبل سفر زیبای زندگی را ادامه دهید؟

زمان حدودی درس: ۴ ساعت

ترم هفتم دوره جامع خودشکوفایی | دستاورد (accomplishment)

چرا به اندازه‌ای که تلاش می‌کنیم نتیجه لازم را نمی‌گیریم؟

هرچند که هیچ وقت انسان دقیقا به اندازه‌ی تلاشش موفق نخواهد شد اما فاکتورهای درونی و روان شناسانه‌ای وجود دارند که جلوی رشد و شکوفایی ما را می‌گیرند. افکاری همچون: من از اولش خوب نبودم!! من هیچ وقت کارها رو خوب به پایان نمی‌رسانم!! من آدم روزهای سخت نیستم!! استرس و اضطراب مرا نابود می‌کند!! من وقتی عصبانی می‌شوم دیگر...خوب دقت کنید" بیشتر ما توسط ناخودآگاهمان اسیر شدیم در کارگاه “دستاور” با گرفتن تست‌های مناسب، مولفه‌های ژنتیکی و تربیتی شما را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا شما به جاسوسان درونی خود واقف شوید و نگذارید سد راه شما شوند. در این کارگاه برخلاف آموزش‌های زرد و بی‌سند و مدرک تمامی آموزش‌ها از منابع دانشگاهی استخراج شدند.

زمان حدودی درس: ۱۵ ساعت

ترم هشتم دوره جامع خودشکوفایی | معنا (meaning)

چگونه معنای زندگی را لا به لای افکار و احساسات و واقعیت‌های زندگی استخراج کنیم؟! معنا درمانی چه دری را به سمت انسانی که در مسیر شکوفایی قرار دارد، باز کرده است؟

این دوره پس از طی کردن دوره‌های قبلی و رسیدن به یک حداقلی در سال 1400 به شما ارائه می‌گردد.

زمان حدودی درس: ۵ ساعت

- سفر دوم: اکت، عزت نفس و اعتماد به نفس

در این سفر که ۸ ساعت حضوری می‌باشد، بعد از مرور مفاهیم اکت اولین درس‌های رهبری را به شما خواهیم داد: شما برای ساخت زندگی جدیدتان به عزت نفس، اعتماد به نفس و انگیزه بیشتری نیاز ندارید. روانشناسی اکت در این دوره کوتاه به ما یاد می‌دهد که چگونه بدون هیچ امکاناتی، زندگی جدید و زیباترمان را بسازیم.

علی میرصادقی مدرس دوره رهبری و خودسازی اسطوره های زندگی و سازمان

- سفر سوم: روانشناسي رهبري

این کارگاه که به صورت حضوری برگزار می‌شود، به دو موضوع بسیار مهم اشاره می‌کند. طرحواره‌ها و تله‌هایی که رهبران و مدیران بزرگ کشور و جهان در دام افکار و کودکی‌شان می‌افتند، ناخودآگاهی که ما را اسیر خود می‌کند و ضمام امور را به دست می‌گیرد، رهبران با شناخت طرحواره‌های خود می‌توانند از رفتار‌های اشتباه تکراریشان پرهیز کنند.قسمت دوم این همایش به بررسی مفهوم بسیار مهم و کلیدی سرمایه‌های روانشناختی می‌پردازد.
سرمایه روانی هر سازمان و خانواده می‌تواند همچون سرمایه‌های مالی و سرمایه‌های اجتماعی، آینده سازمان و خانواده را پیش‌بینی کند.

علی میرصادقی مدرس دوره اسطوره های زندگی و سازمان

- سفر چهارم: زندگی موثر

زندگی موثر سفر چهارم دوره‌ی اسطوره های زندگی و سازمان می‌باشد که به صورت دو روزه و حضوری برگزار می‌گردد. زندگی موثر يعنی با كشف نيازهای شخصی، خانوادگی و اجتماعی و با رعايت و احترام به اصول اخلاقي دنياي اطرافمان را به جايي بهتر از آنچه كه تحويل گرفته‌ايم تبديل كنيم. در اکسیژن با مفاهیم اکت آشنا شدیم. در زندگی موثر مهارت‌های زندگی مبتنی بر اکت را تمرین می‌کنیم.

 

کارگاه دو روزه زندگی موثر

بعضی از آموزش‌های این دوره (زندگی موثر):

 
 • چگونه یک رهبر کاریزماتیک باشیم؟

 • چگونه عادات بد قدیمی خود را ترک کنیم و چگونه عادات خوب جایگزین آنها کنیم؟

 • مهارت مدیریت زمان و برنامه ریزی

 • مهارت‌های میان فردی و حل تعارض مبتنی بر اکت

- سفر پنجم: سفر به درون

سفر پنجم مهم‌ترین سفری است که در دوره اسطوره‌ها سپری خواهید کرد، ۴ سفر قبلی جهت آماده شدن شما برای حضور موثر‌تر در دوره حضوری اسطوره بود، اما از سفر پنجم به بعد هیچ کس به غیر از داوطلبین اسطوره امکان شرکت در کارگاه‌های پیش رو را نخواهد داشت و این کارگاه‌ها به صورت ویژه برای اسطوره‌ها برگزار خواهد شد.

علی میرصادقی مدرس دوره اسطوره های زندگی و سازمان

 شروع ۱۰ ترم اصلی دوره اسطوره‌ها 

 • ترم اول | یافتن ارزش‌ها و نقشه راه (roadmap)
 • ترم دوم | تقویت آگاهی و PQ
 • ترم سوم | اکت در روابط
 • ترم چهارم | پایه رهبری
 • ترم پنجم | رهبری پیش از اجرا
 • ترم ششم و هفتم | رهبری پیشرفته
 • ترم هشتم | کارگاه شخصیت شناسی MBTI
 • ترم نهم | کارگاه شخصیت شناسی پیشرفته NEO
 • ترم دهم | اثر شادمانی در موفقیت و خوشبختی
ترم اول دوره اسطوره‌های زندگی و سازمان |  یافتن ارزش‌ها و نقشه راه (roadmap)

مشخص مي شود بر أساس كدام مدار زندگي خود را پيش مي بريد ( لذت،موفقيت و شادماني، خودشكوفايي) با انواع راهبردهاي مقابله اي خود ( اجتناب يا كنترل )در چالش هاي زندگي و تاثيرات كوتاه مدت و بلند مدت آنها آشنا مي شويد. روشهاي جداسازي از أفكار، إحساسات آزاردهنده كه مشكلات فراواني را براي ما به وجود آورده اند را مي آموزيم . يادگيري چندين تكنيك جداسازي به همراه مديتيشن مي آموزيم كه از بين ١٢ هزار فكري كه روزانه از ذهن ما رد مي شود بايد به كداميك از آنها اهميت بدهيم راههاي شناخت افكاري كه براي ما workability دارند را مي آموزيم . مهمترين مبحث اين دوره آشنايي با ٦ اصل مهم اكت مي باشد: ١-جداسازي٢-پذيرش ٣- مشاهده ي خود ٤- ذهن آگاهي ٥-ارزش ها ٦- عمل متعهدانه مبحث بسيار جالب اين دوره نوشتن Road Map زندگي خود بر أساس ارزشهاي زندگي تان . با نكات مهم در هدف گذاري و نحوه هدف گذاري صحيح و بر طبق توانمندي و شرايط هر فرد و موانع موجود آشنا مي شويد . راههاي درمان با بهانه تراشي هاي خود در جهت رسيدن به اهداف را مي آموزيم. مي آموزيم چه اهدافي انتخاب كنيم كه در ما اشتياق إيجاد كند. زندگي كردن با ارزش مثبت گرايي را مي آموزيم مي آموزيم چه طور إنسانها را ببخشيم براي رسيدن به احساس خوب و نداشتن خشم نسبت به اطرافيان به همراه مديتيشن آشنايي با مفهوم تاب آوري آشنايي با روان شناسي اميد

ترم دوم دوره اسطوره‌های زندگی و سازمان |  تقويت آگاهی و  PQ

آگاه می‌شويم تفكرات منفی مغز از كجای مغز می‌آيند. با ١٠ خرابكار كه در مغزمان وجود دارد آشنا می‌شويم. خرابكار اصلي خود را می‌شناسيد. با راهكارهای ارتقاء PQ و تضعيف خرابكارهای آشنا می‌شويم. می‌آموزيم چگونه در شرايط بحرانی فرمان زندگی خود را به دست خرابكارهای ذهنيمان ندهيم. يادگيری مديتيشن مرتبط با مباحث دوره

ترم سوم دوره اسطوره‌های زندگی و سازمان |  ACT در روابط

سنجيدن ميزان تعهد شما در رابطه می‌آموزيم حالا كه تصميم گرفتيم در اين رابطه بمانيم چه طور می‌توانيم به بهبود و شكوفايی رابطه مان كمک كنيم. با شيوه دعوای ذهن آگاهی شده آشنا می‌شويم. چندين روش براي ايجاد صميميت می‌آموزيم. می‌آموزيم چه طور با اعتماد از دست رفته در رابطه، با ذهن آگاهي رابطه را ادامه دهيم .

به همراه مديتيشن و برنامه ريزی برای بهبود رابطه و لذت بردن از رابطه

متاسفانه بیشتر روابطی که ایجاد می‌کنیم و یا از دست می‌دهیم بر مبنای احساس موقت و ناپایدار است اما میخواهیم با آن یک رابطه ی دائمی و پایدار بسازیم.
واقعیت این است که تا زمانی که رابطه را بدست نیاورده‌ایم برای آن تلاش می‌کنیم اما امان از روزی که بدست آوردیم!!! هیچ تلاشی برای نگهداری آن رابطه نمی‌کنیم.

ترم چهارم دوره اسطوره های زندگی و سازمان

بعد از مدتی با آمدن مشکلات یا یکنواخت شدن رابطه ممکن است دلسرد و یا حتی پیشمان شویم. نکته‌ای که می‌خوام به آن اشاره کنم این است که چقدر تصمیمات ما در روابط‌مان بر مبنای داشتن سواد رابطه و سواد عاطفی است؟
چه در جدایی چه در وصال باید با دانستن تکنیک‌های لازم بدانیم چه چیزی به صلاح من است.

ترم چهارم دوره اسطوره‌های زندگی و سازمان |  پایه رهبري

آگاه شدن از اينكه چرا بعضي از افراد رهبری را انتخاب مي كنند؟ انجام ٤ تست هوش براي خودشناسی بيشتر و عملكرد بهتر با نحوه پرورش ٤ هوش آشنا مي شويد.

دوره رهبری اسطوره های زندگی و سازمان

آشنايي با ابعاد انسان كامل ، نياز هر بعد ، هوش مرتبط با هر بعد ،مظهر هر بعد. پی بردن به رابطه بين رهبری و شكوفايی و معنادار بودن زندگي خود شناخت الگوی يک انسان كامل و آشنايي با نيازهای انسان كامل با پاسخ به چندين سوال كاربردي و اصولی به مأموريت خود در اين دنيا پي مي‌بريد.

ترم پنجم دوره اسطوره‌های زندگی و سازمان |  رهبري پيش از اجرا

تفاوت رهبری و مديريت را مي آموزيم.
شيوه رهبری در قرن ٢١
آموختن شيوه رهبری در خانواده و سازمان
آشنايي با انواع مشكلات در سازمان‌ها و خانواده‌ها
آشنايي با بيماری هاي سازمانی (رئيس بازی، مقررات بازی ،نتيجه بازي،سلطه بازی)

ترم ششم و هفتم دوره اسطوره‌های زندگی و سازمان |  رهبري پيشرفته

مرحله اجرا روش‌های رسيدن به نقطه دلپذير در رهبری می‌آموزيم چگونه خلاء عظيم در اجرا را كه محصول ذهن مديريتي عصر صنعت می‌باشد را پر كنيم آشنايي با 4DX (The 4 disciplines of execution) يا ٤ انضباط اجرائی وآشنايی با ابزار هر كدام.

دوره رهبری اسطوره های زندگی و سازمان

ترم هشتم دوره اسطوره‌های زندگی و سازمان |  كارگاه شخصيت شناسي MBTI

در ابتداي دوره دو نوع تست شخصيت شناسي از دوستان گرفته مي شود.
آشنايي با تيپ هاي شخصيتي افراد
درك خويشتن و ادامه خودشناسي
درك ديگران و شناخت تفاوت هاي افراد
بهبود در روابط
افرايش هوش هيجاني

ترم نهم دوره اسطوره‌های زندگی و سازمان |  كارگاه شخصيت شناسي پیشرفته NEO

با نحوه دريافت انرژي و اطلاعات در تيپ هاي شخصيتي مختلف آشنا مي شويم .
مي آموزيم چگونه با تيپ هاي شخصيتي مختلف كنار بياييم .
يادمي گيريم براي استخدام در هر بخش سازمان كدام تيپ شخصيتي مناسب تَر است و در پيشبرد اهداف سازماني مؤثرتر است.
با كدام تيپ شخصيتي ازدواج كنيم به رشد ما بيشتر كمك مي كند.
كدام تيپ شخصيتي براي رهبري مناسب تَر هستند.

یادگيري مدل پنج عاملي شخصيت كه به ما مي آموزد براي شناخت شخصيت إنسانها نياز به اندازه گيري پنج صفت در آنها داريم .
مي آموزيم با استفاده از مدل پنج عاملي در استخدام پرسنل به چه نكاتي بايد توجه داشته باشيم

ترم دهم دوره اسطوره‌های زندگی و سازمان |  اثر شادمانی در موفقیت و خوشبختی

افزایش کنترل  هیجانی
تکنیک‌های افزایش خوش بینی
امیدواری، رضایت از زندگی
بالا بردن انرژی سازمانی و خانوادگی

سایر خدمات دوره اسطوره ها

۱۴جلسه مشاوره و coaching اختصاصی با متخصصان
 

در این سفر طولانی، علاوه بر تدریس استاد و مطالعه کتاب‌هایی که دارید، از 14جلسه coachingاختصاصی بهره می‌برید. برای مثال وقتی شما تور اروپایی ثبت نام می‌کنید، برای حداکثر استفاده از هزینه‌ای که پرداخت کرده‌اید، یک تورلیدر شما را همراهی می‌کند. این دوره هم دقیقا به همین ترتیب عمل می‌کند و شما یک coach اختصاصی دارید تا بتوانید اهدافتون رو به بهترین شکل به ثمر برسانید.

 

14جلسه مشاوره اختصاصی
تست‌های روانشناسی روز دنیا
 

در این دوره برای درک بهتر شما و خودشناسی، تست‌های روز دنیا از شما گرفته خواهدشد.

 

تست‌های روانشناسی روز دنیا
تعریف و دفاع پروپوزال
 

این دوره فقط به صورت مطالعاتی نیست بلکه شما در طول دوره کارهای علمی دارید که مهم‌ترین آن این است که شما در ترم ششم شروع به نوشتن پروپوزال می‌کنید و می‌بایست در طی دو ترم آینده از آن دفاع کنید. در زیر سه ویدیوی مربوط به پروپوزال دوره‌های گذشته را می‌بینید.

 
جزوه اختصاصی برای هر ترم
 
جزوه اسطوره های زندگی و سازمانارزیابی و امتحان اختصاصی در پایان هر ترم
 

در پایان هر ترم شما به صورت اختصاصی ارزیابی شده و امتحان از شما گرفته می‌شود که مشخص می‌شود چقدر ترم قبلی را با دقت مطالعه کرده‌اید.
تمرین‌های ورزشی و مدیتیشن
 


گفتگوها و تمرین‌های دورن کلاسی
 
گفتگوهای اسطوره های زندگی و سازمان
گفتگوهای اسطوره های زندگی و سازمانجشن اختتامیه
 

در پایان ۱۸ ترم این دوره جشن اختتامیه برگزار می‌شود و همچنین تمامی افراد موظفند تا از پروپوزال‌های خود، دفاع کنند.

 
جشن اختتامیه دوره اسطوره ها
جشن اختتامیه دوره اسطوره های زندگی و سازمان
جشن اختتامیه دوره اسطوره های زندگی و سازمانمدرک
 

به کسانی که حداقل نمره لازم در هر ترم را کسب کنند و فارغ التحصیل شوند، مدرک موسسه تعلق می‌گیرد و افراد می‌توانند با پرداخت هزینه، مدرک قابل ترجمه دریافت کنند.

 
مدرک قابل ترجمه اسطوره های زندگی
مدرک قابل ترجمه اسطوره های زندگیمطالعه بیش از ۱۰جلد کتاب
 

در این ترم بیش از 10جلد کتاب علاوه بر جزوه و 230ساعت آموزش خواهیدخواند.

 

مطالعه بیش از ۱۰جلد کتاب در اسطوره

دوره اسطوره‌های زندگی و سازمان به عنوان جامع ترین دوره کشور علاوه بر ۲۳۰ساعت دوره روانشناسی و زندگی به سایر بعدهای شما هم توجه می‌کند. ورزش کردن، ارزیابی هر ترم، مطالعه، حاشیه‌ها و سورپرایزهای متفاوت، پروپزال و ... از سایر موارد دوره‌ی اسطوره‌های زندگی و سازمان می‌باشد.

این دوره به درد چه کسانی می‌خورد؟

از نظر علی میرصادقی شرکت در این دوره برای کارآفرینان، مدیران، صاحبین کسب و کار، رهبران خانواده، وکلا، مهندسان و پزشکان و تمام افرادی که تمایل دارند قدرت رهبری و تاثیرگذاری خود را در زندگی شخصی، کاری، روابط و بیزینس خود افزایش دهند، ضروری است.

محدودیت‌های این دوره

ثبت نام در این دوره تنها برای افراد بالای ۲۰سال و همچنین با مدرک تحصیلی لیسانس امکان پذیر می‌باشد. شرکت در این دوره تنها به صورت حضوری مقدور می‌باشد.

مصاحبه درخواست ورودی اسطوره ها

برای مشاوره درباره این دوره فرم زیر را پر کرده تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند

درخواست مشاوره برای ثبت نام دوره

درباره ما

 • مزایای دوره
 • درباره دوره
 • درباره علی میرصادقی
 • درباره‌ی بارسا

همه انسان‌ها در طول زندگی در جستجوی یافتن بهترین راه برای زیستن هستند، تا به خوشبختیِ زیاد دست یابند و آرامش زیادی را تجربه کنند. دوره اسطوره‌های زندگی و سازمانی جامع‌ترین دوره‌ای است که پاسخگوی نیاز هر انسانی می‌تواند باشد و هر فردی باید یکبار در طول عمر خود آن را تجربه کند.

دوره اسطوره‌های زندگی و سازمان برای همه‌ی انسان‌هایی که به رشد تمایل دارند، می‌خواهند فلسفه‌ی زندگی را درک کنند، می‌خواهند تاثیرگذارتر از قبل باشند، از زندگیشان بیشتر لذت ببرند، روابط بهتری با دیگران داشته باشند و کسانی که دوست دارند کشف کنند برای چه کاری به دنیا آمده‌‌اند مناسب است. همه انسان‌ها به رشد تمایل دارند. جویای درک فلسفه‌ی زندگی و یافتن ماموریت اصلی‌شان هستند، دوست دارند خودشان را بهتر بشناسند تا در نقش‌هایی که در زندگی شخصی و حرفه‌ای دارند، تاثیر‌گذار‌تر از قبل عمل کنند. این دوره به همه شرکت کننده‌های آن کمک می‌کند به همه این موارد دست یابند و به یک اسطوره تبدیل شوند.

علی میرصادقی مدرس دوره‌های رهبری ، سخنران ، روانشناس ، اکت تراپیست ، مدیر مسئول موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا ، دانشجوی دکترای روانشناسی ، کارشناس ارشد مدیریت و روانشناس بالینی می‌باشد. وی برنده جایزه بهترین سیستم آموزشی MENA در سال 2013 ، برنده جایزه بهترین کتاب خودیاری جهان در سال 2014 ، نویسنده کتاب منتخب آموزش و پرورش در سال 1394 و بهترین مشاور تحصیلی سال 2015 از نگاه مجله کورپریت ویژن می‌باشد. علی میرصادقی خالق اولین سریال انگیزشی جهان (سی روز تا پیروزی) ، کارشناس برنامه های عصر جدید، صبح بخیر ایران، وقتشه، سیمای خانواده و... می‌باشد

موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا از 1379 دست به تلاش برای ساختن یک مجموعه یاری رسان برای تمام مردم کشور زد این موسسه از سال 1379 تا به حال به چند صد هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم خدمات آموزشی ارائه کرده است موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا از زیر مجموعه‌های زیر تشکیل شده است : • انتشارات بارسا لوگوی بارسا : تنها انتشاراتی که به صورت رسمی و بین المللی در منحصرا حیطه روان شناسی مشاوره و مشاوره سازمانی کتابهای مختلف چاپ می‌کند. • موسسه‌ی برگزاری همایش‌ها و جشنواره‌های بارسا همایش بارسا : این موسسه به عنوان یکی از برگزار کننده‌های همایش و جشنواره‌ها و یکی از موسسات تحت تابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مفتخر است که در 10سال گذشته توانسته است بیش ترین تعداد همایش و جشنواره را در سطح ایران برگزار کنند. • مجموعه تحقیق و توسعه‌ی 30 روز تا پیروزیسی روز تا پیروزی : این موسسه در پی ساخت و تولید ویدیوهای آموزشی ، کمک آموزشی ، روان شناسی انگیزشی و سازمانی است یکی از پرفروش ترین مجوعه روان شناسی ایران را تحت عنوان سریال سی روز تا پیروزی درسه فصل مختلف خدمت تمام مردم خوب کشور ایران ارائه کرده است همچنین این موسسه به کار خود در تولید و تدوین ویدیوهای جدید آموزشی مشغول است. • کتابخانه‌ها و مرکز مطالعاتی بارسا کتابخانه بارسا : در مجموعه کتاب خانه ها و قرائت خانه های مجموعه بارسا افراد به صورت آزاد و یا گروه های تحت پوشش موسسه بارسا برای تولید محتوا روند تحقیقاتی و ساخت و تالیف و گردآوری مجموعه های بهتر برای آموزش به مردم ایران وجهان اقدام می کنند بزرگترین سایت آموزشی کشور پی دمی • مدارس زندگی مدبران ( بارسا ) مدرسه بارسا : مجموعه بارسا از آنجا که تمایل دارد .آموزش را از سنین پایین تر در کشور جاری سازد دست به تاسیس مدارس مدبران بارسا زد که این مدارس توانست درسال 2013 به مقام بهترین سیستم آموزش خاورمیانه را کسب کند برای اطلاعات بیش تر به صفحه تحصیلی ما مراجعه کنید. • بزرگترین سایت آموزشی کشور (پی دمی) پی دمی :

معارفه دوره اسطوره های زندگی و سازمان

بلیط معارفه دوره اسطوره های زندگی و سازمان

ثبت نام

قیمت:5,000,000 ریال

تاریخ برگزاری: ۲۳ خرداد
مکان برگزاری: هتل قلب تهران

  آغاز ثبت نام هفتمین دوره اسطوره های زندگی و سازمان
درخواست مشاوره  شرکت در جلسه معارفه   
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.