کتاب مدیر الهام بخش نوشته باب سالو | مشخصات و خرید

مشخصات کتاب مدیر الهام بخش:

خرید کتاب مدیر الهام بخش
نوع کالاکتاب
دسته بندیمدیریت
موضوع اصلیچگونه بهترین توانایی های کارمندانمان را آشکار کنیم؟
نویسندهباب سالو
مترجمسعید مادح خاکسار ، حسن ملکیان
نشرسایه سخن
گروه سنیبزرگسال
تعداد صفحه۱۴۴
تعداد جلد۱

همانطور که می‌دانید کتاب مدیریت الهام بخش اثر رابرت ا. باب سالو میباشد. وی در کتاب مدیر الهام بخش به ما می‌آموزد که یک مدیر چگونه باید چشم انداز داشته، گذشته را کنار بگذارد و از چشم اندازی جدید بهره گیرد. بر همین اساس این کتاب برای مدیران و سرپرستانی که می‌خواهند کارمندانی راضی، با اعتماد به نفس و سازنده داشته باشند، دستورالعمل‌های فراوانی دارد، کارمندانی که به عشق تعطیلی آخر هفته کار نمی‌کنند، بلکه عاشق شغلشان هستند و به رشد و کیفیت تولیدات شرکت می‌پردازند.
یک مدیر الهام بخش از دید باب سالو شخصی است که، مسئولیت پذیر است، از کارمندان خود انتقاد نمی‌کند، با کارمندان خود رابطه‌ای قوی برقرار می‌سازد و... چنین مدیری است که کارمندانش را یاری می‌کند تا لذت کار با کیفیت را بچشند و در نتیجه این فرد است که کسب و کار خود را ارتقا می‌بخشد.

کتاب مدیر الهام بخش

مولف

باب سالو

مولف

باب سالو

مترجم

سعید مادح خاکسار ، حسن ملکیان

مترجم

سعید مادح خاکسار ، حسن ملکیان

موضوع

چگونه بهترین توانایی های کارمندانمان را آشکار کنیم؟

موضوع

چگونه بهترین توانایی های کارمندانمان را آشکار کنیم؟

دسته بندی

مدیریت

دسته بندی

مدیریت

کتاب مدیر الهام بخش بر پایه‌ی روانشناسی کنترل درونی تدوین شده است. هدف از نگارش این کتاب کمک به شماست تا بهترین‌ها را از درون کارمندانتان بیرون بکشید و مدیریت موثری داشته باشید.

برشی از کتاب مدیر الهام بخش :

برقراری ارتباطات سالم و سازنده با کارمندان مستلزم صرف وقت زیادی است. مدیران تازه کار ممکن است برای برقراری ارتباط قوی با کارمندان خود به وقت زیادی نیاز داشته باشند. ممکن است چنین تصور شود که مدیریت راهبرانه فرایندی زمان بر است و این نگرانی برای مدیران پرمشغله‌ای که بر موفقیت سازمانی تمرکز چشمگیری دارند نگرانی‌ای موجه است. به من اعتماد کنید: برقراری و حفظ رابطه کاری مثبت با کارمندان یک سرمایه گذاری عاقلانه است. زمان صرف شده برای این سرمایه گذاری در بلند مدت سود خوبی عایدتان می‌کند و باعث می‌شود در سرپرستی کارآمدتر، در آموزش موثرتر و در مربیگری موفق‌تر عمل کنید و به کارمندان برای کار با کیفیت روحیه بدهید. نتیجه کار نیز یک شرکت موفق‌تر خواهد بود.

کتاب مدیر الهام بخش

دوست دارید کارمندانتان عاشق شغلشان باشند و به رشد شرکت کمک کنند؟

تصور کنید اگر روز به روز، هفته به هفته، ماه به ماه و سال به سال، کاری را انجام دهید که در آن احساس پوچی می‌کنید، چه حسی خواهید داشت. از صفت‌های بارز رهبر موفق بیرون کشیدن بهترین‌ها از درون دیگران است. اگر الهام بخش کارمندان باشید، زندگی‌شان بامعناتر و لذت بخش‌تر می‌شود و شرکتتان در عرصه رقابت، یک امتیاز مهم به دست می‌آورد.
بیش از بیست سال است که به کارمندانم و مدیرانی از سرتاسر کشور مشاوره می‌دهم. اگر چه بعضی از ما در شرکت‌های کوچکتر یا بزرگتر کار می‌کنیم. همگی دوست داریم نیروی کار مولد و موفقی داشته باشیم. می‌توانیم محیط‌های کار را طوری جهت دهیم که عملکرد کیفی بهتری داشته باشند. انتخاب با خودمان است.

باب سالو و کتاب مدیر الهام بخش :

رابرت ا. باب سالو معتقد است بیشتر مطالب کتاب مدیر الهام بخش با عقل متعارف در تضاد است، زیرا ما را به چالش می‌کشد و حتی از ما می‌خواهد خود را به چالش بکشیم. او می‌گوید اگر الهام بخش کارمندان باشید، زندگیشان بامعناتر و لذتبخش‌تر می‌شود و شرکتتان در عرصه رقابت امتیازی مهم کسب می‌کند. اگر قصد دارید به مدیری الهام بخش تبدیل شوید که به کارکنانش کمک می‌کند لذت را در کار باکیفیت پیدا کنند، کتاب مدیر الهام بخش برای شما نوشته شده است.

قیمت : ۲۴۵,۰۰۰ ریال
خرید کتاب
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.