متن اولیه

کتاب چطور جهنمی از پول بسازید و باز در بهشت بمانید

جهنمی‌از‌پول
اطلاعات کتاب
نویسنده
جان‌اف‌دمارتینی
ناشر
انتشارات بارسا
تعداد صفحات‌
۲۱۸

جان اف دمارتینی
درباره نویسنده

سخنرانان، نویسندگان و رهبران در تمام دوره‌های زمانی. دکتر جان دی مارتینی در سال ۱۹۸۲ یک مؤسسه تحقیق و آموزش خصوصی در هوستون تگزاس را تأسیس کرد.

درخواست مشاوره
جهنمی از پول

توضیحات کتاب

در کتاب چطور جهنمی از پول بسازید و باز در بهشت بمانید چه می‌خوانیم ؟

این کتاب نوشته‌ی دکتر دمارتینی یکی از‌ بهترین سخنران‌ها، نویسندگان و رهبران در تمام زمان هاست.این کتاب با مقدمه‌ای شروع شده و در فصل اول با موضوع بهشت دیگر چه جهنمی است آغاز می‌شود. در فصل بعدی به اصل تبادل منصفانه می‌پردازیم و فصل‌های دیگر آن راجع به نیروی قدردانی، ارزش فردی و ارزش جمعی، قوانین معنوی پس‌انداز، جادوی بازاریابی و افسانه‌ی بازنشستگی است. در انتها نیز به شما می‌گوییم دقیقا کاری را که دوست دارید، انجام دهید.

در این کتاب می‌آموزیم که :

احساسات می‌تواند روی تصمیمات شما تاثیرگذار باشد و باعث شود شما تصمیمات نابخردانه و عجولانه‌ای بگیرید.
همچنین می‌آموزیم که رشد انسان از موفقیت دوستان و همراهان او آشکار می‌شود و ذهن انسان می‌تواند برای خود بهشت یا جهنم ایجاد کند.

گزیده‌ای از کتاب را باهم می‌خوانیم :

هرچه روحانیت و معنویت شما افزایش یابد، نیروی بیشتری برای داشتن ثروت مادی خواهید داشت.
از رمزهای اصلی کامیابی این است که به زندگیتان عشق بورزید و شکرگزار باشید. به نظر می‌رسد این کار سخت باشد که شما برای زندگی‌ای شکرگزار باشید که مدت زیادی در آن به خواسته هایتان نرسیدید. این یک حالت ناشکری، یا حس ذلیلی است، این یک نیروی دافع ثروت است که تا مدتی که شما هوشیار و قانع نشوید که روح و جسم تفکیک ناپذیر هستند و این دو را در کنار هم نپذیرید، همراه شما خواهند بود.
این امر کاملا خردمندانه است که به خودتان اجازه داده باشید که چیزهایی که دوست دارید را داشته باشید. این اولین حق الهی شما از بدو تولد است. افراد زیادی را می‌بینم که می‌گویند:" نه من به این خواسته‌های سطحی و نیازهای کوچک توجه نمی‌کنم، از نظر من فقط معنویت مهم است."

درخواست مشاوره
قیمت : ۶۰,۰۰۰ تومان
خرید کتاب
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.