محتوا رایگان بارسا

دوره روانشناسی و خودشناسی رایگان

خودشناسی
اطلاعات دوره
مجموع ترم‌ها
۵ ترم
صوت آموزشی
 ۲۷۰ دقیقه
تعداد پادکست
۵
دوره روانشناسی و خودشناسیرایگان

دوره رایگان خودشناسی و روان‌شناسی علی میرصادقی ، دوره ایست كه شامل ۵ ترم و حدود ۲۷۰ دقیقه فایل صوتی روانشناسی رایگان می‌باشد.

چرا باید این دوره خودشناسی شرکت کنید؟

خودشناسی راهی است برای اينكه بتوانید عاشق چیزی که هستید باشید. برای اینکه ارزش واقعی خود را بدانید، باید بدانید که چه کسی هستید. شروع شناختن خود راهی متحول کننده در زندگی برای اعتماد و باور به خود است که در نهایت به شما کمک می‌کند تا بدون قید و شرط آن چیزی را که هستید دوست داشته باشید. خودشناسی به شما یاد می‌دهد که دیگران را نیز درک کنید. وقتی شما با نقاط ضعف خود روبرو می‌شوید و آن‌ها را می‌پذیرید، پذیرش عیوب دیگران نیز برای شما آسان‌تر می‌شود و موجب می‌شود که با آن وفق پیدا کنید. علی میرصادقی در این دوره رایگان خودشناسی و روانشناسی به شما کمک می‌کند تا با یافتن مشکلات احساسی و فکری خود بتوانید موفقیت‌های کاری و رابطه‌ای فوق العاده‌ای را تجربه کنید.

چه کسانی باید در دوره خودشناسی و روانشناسی شرکت کنند؟

این دوره‌ی ۵ ترمه مناسب تمام افرادی‌ست که وسع مالی خوبی ندارند و تمایل دارند که در زمینه رشد و توسعه فردی و همچنین خودشناسی قدم بردارند.

در صورتیکه شرایط پرداخت را دارید، دوره یکساله اسطوره های زندگی و سازمان به شما پیشنهاد می‌شود.

سرفـصل‌های دوره

ترم اول: یک رویارویی با گذشته - بهبود کیفیت زندگی با تغییر رابطه خود با گذشته

مدت زمان: ۰۰:۵۰:۲۷

بیشتر ما سعی می‌کنیم زندگی خودمان را با عوض کردن گذشته تغییر بدیم، در صورتی که ما با تغییر رابطمون با گذشته می‌توانیم به بهبود کیفیت زندگیمان کمک کنیم... تا انتهای پادکست با ما همراه باشید

ترم دوم: امیدواری - چگونه در شرایط سخت امیدوار باشیم؟

مدت زمان: ۰۰:۴۵:۰۸

امیدواری چهار تا جمله ی مثبت رو تکرار کردن نیست فقط بشینی نیمه ی پر لیوان رو ببینی بقیش هم تبخیر میشه پس اسمش امیدواری نیست هدف بزرگ داشتن امیدواری نیست اگه امیدواریتون به خاطر شرایط خاص این روزا کم شده اضطراب و ترسها به جاش داره ریشه تون رو می خوره

ترم سوم: آرامش - چطور می‌توانیم آرامش بیشتری داشته باشیم؟

مدت زمان: ۰۰:۵۶:۵۵
بی شک همه ما لحظات تلخ و نابسامان زندگی را تجربه می‌کنیم، لحظاتی بیشتر از همیشه به حفظ آرامش خودمان نیاز داریم. در این پادکست با کارامدترین تکنیک‌های ایجاد و حفظ آرامش آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید

ترم چهارم: شفقت با خویشتن

مدت زمان: ۰۰:۴۸:۰۳

همه ما لحظات ناگوار زندگی را تجربه کرده‌ایم، لحظاتی که سرشار از غم و اضطراب و تنهایی و ... است. در این لحظات چگونه به بهترین شکل به خودمان کمک کنیم؟

ترم پنجم: برنامه ریزی و هدفگذاری - چه چیزهایی قبل از انتخاب اهداف باید در نظر گرفته شود؟

مدت زمان: ۰۱:۱۰:۰۳

فرق هدف با برنامه ریزی چیست؟ برنامه یک طرح و ایده دقیق است که مارو به اهدافمون میرسونه. اهداف میتونن حداقل جزئیاتی داشته باشن اما برنامه‌ها خیلی جزئی و دقیق باید باشن. برنامه‌ها مجموعه‌ای از اقدامات و جزییاتی است که مارا به سمت اهدافمون میرسونن.

دستاوردهای شرکت در این کارگاه روانشناسی رایگان

سفر شما به سوی خودشناسی می‌تواند با یادگیری اهمیت آن برای شما به عنوان یک شخص آغاز شود. اگرچه دستاوردهای خودشناسی کاملاً واضح و بدیعی است، اما شناخت خود مزایای ظریفی نیز دارد که علی میرصادقی در دوره رایگان روانشناسی و خودشناسی به برخی از آن‌ها می‌پردازد. در اینجا مختصری از آنها را بر می‌شماریم

  • دوره خودشناسی پیش رو، به شما کمک می‌کند بر ترس خود غلبه کنید و به آرامش بیشتری برسید
  • این کارگاه خودشناسی در انتخاب درست و هدفگذاری آسان‌تر یاری‌تان خواهد کرد
  • این کارگاه روانشناسی و خودشناسی عزت نفس را افزایش می‌دهد
  • این دوره رایگان روانشناسی به شما کمک می‌کند تا شک و تردید خود را از بین ببرید
  • در این دوره خودشناسی ، یاد خواهید گرفت که آنچه هستید را بپذیرید

در فرآیند خودشناسی ، از منشأ ترس‌های خود مطلع خواهید شد. شناسایی و درک اینکه ترس ریشه‌ای شما از کجا آمده است به شما کمک می‌کند تا آن را رها کنید و به آرامش بیشتری در زندگی خود برسید.

گاهی اوقات، تصمیم گیری سخت است، زیرا قلب و ذهن ما موضع متفاوتی دارند. اگر واقعاً بشناسید که هستید، برای شما آسان‌تر خواهد بود که مسیر واقعی خود را دنبال کنید و تشخیص دهید که چه تصمیمی برای شما درست و یا نادرست است.

خودشناسی به معنای آموختن آنچه که برای آن ایستاده‌اید و پذیرش پتانسیل و توانایی‌های خود است.

داستان‌ها و توانایی‌های شما منحصر به شما هستند. این چیزها شما را آنقدر مهم می‌کنند که حتی با پول هم نمی‌توان آن را خرید!

شناخت خود واقعی‌تان باعث می‌شود متوجه شوید که غیرقابل قیاس هستید و این به شما کمک می‌کند تا اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و هرگونه شک و تردید نسبت به خود را از بین ببرید.

بدترین اتفاقی که ممکن است بیفتد این است که خودتان دشمن و منتقد خودتان شوید!

شک به خود ما را از انجام کارهای شگفت انگیز و واقعی خود باز می‌دارد. با این حال، با دانستن نقاط قوت و ضعف، مهارت دور کردن شک را نیز به دست خواهیم آورد.

پذیرش خود به معنای در آغوش کشیدن واقعی خودتان است. این بدان معنی است که همه چیز در شما گنجانده شده است. همه ویژگی‌ها، عیب‌ها و ضعف‌هایتان.

پس اگر ندانیم که هستیم، چگونه می‌توانیم همه چیز را بدون قید و شرط در مورد خود بپذیریم؟

حقیقت این است که خودپذیری یک تمرین دشوار است. به خصوص اگر عادت کنید که فقط چیزهای خوب خود را بپذیرید و خود را به خاطر اشتباهات و ضعف‌هایتان مورد ضرب و شتم قرار ندهید. وقتی برای اولین بار به شناخت خود دست می‌زنید، پذیرش آسان‌تر می‌شود.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.