معرفی پک کتاب های خارجی موسسه بارسا

پک کتاب‌های خارجی موسسه بارسا شامل شش کتاب قدرت تمرکز ، قله هشتم ، تریلیاردر ، چطور جهنمی از پول بسازید و باز در بهشت بمانید ، دانه خدا و کلید است که در ادامه توضیحات مختصری در مورد این کتاب‌ها ذکر خواهیم کرد.
این پک شامل تخفیف ویژه و همچنین قسمت اول فصل یک سریال سی روز تا پیروزی نیز می‌باشد.

کتاب قدرت تمرکز

کتاب قدرت تمرکز
برای رهایی از فشار‌های زندگی و همچنین از دست ندادن کارایی و حفظ یک زندگی خانوادگی شاد و سالم نیاز به استفاده از روش‌هایی است که قدرت تمرکز انسان را حفظ و تقویت کرده و سرعت رسیدن به اهداف مطلوب را افزایش می‌دهد.

زندگی

کتاب قله هشتم

این صحنه را تجسم کنید:
وسط اقیانوس اطلس در یک قایق ۷ متری پارویی هستید و تنهایید. مقابلتان ۲۰۰۰ کیلومتر از هر طرف آب است و تنهاتر از هر زمانی هستید.
هفته‌های متوالیست که هیچ انسان دیگری را ندیده اید. خسته هستید. دستانتان پینه بسته و زخمی است و پشتتان زخم بستر گرفته است، هر جایی از بدنتان که به آن آفتاب نمی‌تابد زخم آب شور گرفته است و از همه بدتر گرفتار طوفان شده اید...
گذشتن از 7 قله مرتفع با پیتر ونکیتس

زندگی

کتاب تریلیاردر

کتاب تریلیاردر اثر نیک هالیک، درباره شناسایی نفس، جستجوی هویت، مأموریت در زندگی و بصیرتی است که باور‌ها را در شما تقویت می‌کند.

زندگی

کتاب چطور جهنمی از پول بسازید و باز در بهشت بمانید

این کتاب شما را تا حالت روحانی ذهن؛ بالا خواهد برد. عالم روحانی، درونی و بیرونی است. وقتی به آن مرحله برسید، در تمام اعمال و کارهای شما آشکار خواهد شد، چشمان شما برق می‌زند، چهره‌تان درخشان می‌شود. عاشقانه به دنبال مقصد خواهید رفت و با گذشته فرق خواهید کرد.

زندگی

کتاب دانه خدا

این کتاب، چیزی بیشتر از یک داستان درباره دوستی و ایمان است. در واقع این کتاب یک رویارویی با معنویت حقیقی است، که در ضمیر ناخودآگاه هریک از ما وجود دارد؛ اما معمولا در زیر غبارهای زندگی دفن شده است و مسئولیت‌های زندگی آن را پوشانده و قلب‌های ما را از مسیر هستی گمراه کرده‌اند.

زندگی

کتاب کلید

به زبان ساده قانون جذب می‌گوید که بر روی هرچیزی تمرکز کنید آن را به سمت زندگی خود جذب می‌کنید. انرژی و توجه شما به سمت هر چیزی که روانه شود، همان چیز به سمت خود شما باز خواهد گشت. بنابراین اگر بر چیزهای خوب و مثبت در زندگی متمرکز بمانید، به طور خودکار چیزهای خوب و مثبت بیشتری را جذب زندگی خود خواهید کرد.

تخفیف ویژه کتاب‌های قدرت تمرکز،قله هشتم،تریلیاردر،جهنمی از پول،دانه خدا،کلید+قسمت اول سریال سی روز تا پیروزی خرید آنلاین

برای خرید پک کتاب های خارجی موسسه بارسا با تخفیف ویژه اینجاکلیک کنید.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.