کتاب هر دانش آموزی می‌تواند موفق شود | مشخصات و خرید

خرید کتاب هر دانش آموزی می‌تواند موفق شود
نوع کالاکتاب
دسته بندیروانشناسی
موضوع اصلیآموزشی
نویسندهدکتر ویلیام گلاسر
مترجمدکتر علی صاحبی
نشرسایه سخن
نشرسایه سخن
تعداد صفحه248
تعداد جلد1

اگر به واقع شما در پی دستاوردهای شگرفی هستید و می‌خواهید دانش آموزان مسئولیت‌پذیر باشند و بخواهند که یاد بگیرند باید به ایده‌ها و نظرات دکتر ویلیام گلسر بنیانگذار تئوری انتخاب که در کتاب هر دانش آموزی میتواند موفق شود مطرح شده است فرصت بدهیم تا خودش را در عمل نشان دهد. گلسر در کتاب هر دانش آموزی میتواند موفق شود توصیه میکند، که اگر از فنون و مهارت‏های ارائه شده در این کتاب استفاده کنید، می‏توانید شاهد کلاسی کیفی و دانش‏ آموزانی موفق و مسئولیت ‏پذیر باشید. علاوه بر آن دانش‌آموزان نیز برای تغییراتی که ایجاد نموده‌اید و به آن‌ها کمک کرده‌اید تا مسئولیت‌پذیر شوند و اجازه داده‌اید تا در سطوح پیشرفته شایستگی یاد بگیرند، سپاسگزار شما خواهند بود. دغدغه گلسر در کتاب هر دانش آموزی میتواند موفق شود این است که دانش آموز باید بتواند در هر کجا که هست عالی باشد، خواه کاری باشد که متناسب با او است یا نه. دانش آموز باید بتواند در صورت لزوم موضوع مورد نیاز را پبدا کند، یا از سایت یا منابع و یا هرچیز دیگری.

کتاب هر دانش آموزی میتواند موفق شود

مولف

ویلیام گلسر و کارلین گلسر

مولف

ویلیام گلسر

مترجم

دکتر علی صاحبی

مترجم

دکتر علی صاحبی

موضوع

آموزشی

موضوع

آموزشی

دسته بندی

روانشناسی

دسته بندی

روانشناسی

ویلیام گلسر در کتاب هر دانش آموزی میتواند موفق شود اشاره می‌کند دانستن فرمول برای سطح یک مخروط مهم نیست. مهم فهم این موضوع است که در زمان مناسب بتوان از آن فرمول استفاده کرد.

در پشت جلد کتاب آمده است:

"اگر در پی دستاوردهای شگرفی هستیم و می‌خواهیم دانش آموزان مسئولیت پذير و به دنبال یادگیری باشند، باید به ایده ها و نظرات گلسر فرصت بدهیم خودش را در عمل نشان دهد. با به کارگیری نظرات گلسر، دانش آموزان دو یا سه سال از سطح تحصیلی خود بالاتر می‌روند و بیشترشان به سطحی شایسته و قابلیت‌های بسیار عالی می‌رسند و همزمان با پیشرفت تحصیلی، میزان غیبت از مدرسه و مشکلات انضباطی نیز کاهش می‌یابد. اگر با دانش آموزان کار میکنید و می‌خواهید شاهد پیشرفت چشمگیر وضعیت مدارس باشید یا به معلمان آموزش می‌دهید، این کتاب می‌تواند کمکتان کند."

کتاب هر دانش آموزی می‌تواند موفق شود

در مقدمه کتاب هر دانش آموزی می‌تواند موفق شود میخوانیم:

بیش از سی سال است که دکتر گلسر درباره حضور کنترل بیرونی در زندگی و مدارس ما قلم زده است. درست وقتی که فکر می کنی او دیگر نمی تواند به کتاب های سابقش چیز بیش تری بیفزاید، این کار را می کند. در کتاب تازه هر دانش آموزی می تواند موفق شود او نشان می دهد که چطور به سادگی شکست را از مدارس دور کرده، و شکاف یادگیری دانش آموز را پر کنیم، به گونه ای که همه دانش آموزان به خوبی یاد بگیرند. ویلیام گلسر در کتاب هر دانش آموزی میتواند موفق شود به خوبی مشکلات پیرامون تحصیل دانش آموزان را مطرح نموده و پیشنهادات عملی ارائه کرده است که میتواند زندگی دانش آموزان و همینطور معلمان را دست خوش تغییراتی نماید

سر فصل های کتاب هر دانش آموزی میتواند موفق شود

 • فصل اول: آموزش و تربیت موفق بر روابط خوب استوار است

 • فصل دوم: مشکلات ذاتی نظام نمره دهی کنونی

 • فصل سوم: رهایی از شر روانشناسی کنترل بیرونی

 • فصل چهارم: در مدرسه گلسری آدم ناموفق وجود ندارد…

 • فصل پنجم: در اولین روز دیدار با دانش آموزان کلاس خود موفق خواهید بود

 • فصل ششم: بحث پیرامون کلاس مبتنی یر کفایت و شایستگی

 • فصل هفتم: روش جدید آموزش

 • فصل هشتم و نهم: کلاس مبتنی بر کفایت و شایستگی در یک مدرسه ابتدایی و دبیرستان

 • فصل دهم: آموزش لذت خواندن

 • فصل یازدهم: پیوند و رابطه جایگزین تادیب می‌شود

 • فصل دوازدهم: نقش مدیر در مدرسه کیفی گلسری

قیمت : ۶۰۰,۰۰۰ ریال
خرید کتاب
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.