کتاب سیزده

 
قیمت: 2,250,000 ریال

کتاب سیزده ، آخرین اثر علی میرصادقی ، یک کتاب انگیزشی است که در ۱۳ مرحله کمک میکنه دست از غر زدن بردارید.

خواندن کتاب سیزده به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب برای نوجوانان و جوانانی که در ابتدای راه هدف‌گذاری هستند، کمک می‌کند تا با بینشی روشن در مسیر و راه پیش رویشان قرار گیرند.
در کتاب سیزده علی میرصادقی از زبان نوجوانی صحبت می‌کند که اتفاقات روزمره‌اش را بیان می‌کند. همه‌چیز از زمانی شروع می‌شود که برای دیدن استاد کاراته‌اش مجبور می‌شود به دفتر او برود. استاد شروع به صحبت می‌کند و از او می‌خواهد که باورهای خود را تغییر دهد. اما آیا کسی می‌تواند بگوید باور چیست؟
با خواندن داستان سیزده و همراه شدن در این سفر می‌توانید به پاسخ این پرسش برسید.

پرفسور مک دونالد و برایان تریسی درباره‌ی کتاب سیزده :

در کتاب سیزده یادداشت‌هایی کوتاه از «برایان تریسی» چهره مشهور خدمات مشاوره‌ای در حوزه کسب‌وکار، روانشناسی، خلاقیت و یادداشتی از «ملکم مک‌دونالد» از مؤلفان مشهور بازاریابی و تجارت آمده است.برایان تریسی در نوشته‌ی خود، سیزده را کتابی مفید و اندیشمندانه و پر از ایده‌هایی شگرف خوانده است که با استفاده از آن می‌توان تمام ویژگی‌های زندگی را بهبود بخشید. مک‌دونالد نیز در یادداشت خود نوشته است: در زندگی حرفه‌ای خودم حداقل هفته‌ای دو کتاب جهت بازبینی دریافت می‌کردم، به‌ندرت از فصل اول آن‌ها عبور می‌کردم، اکثر آن‌ها در سطح متوسطی بودند. در حالی‌ که این کتاب را صفحه به صفحه مطالعه کردم و همزمان کلی یادداشت از آن برداشت کرده و از مطالعه آن لذت می‌بردم. این کتاب نه‌تنها برای من یک مورد فوق‌العاده برای مطالعه بود، بلکه لبریز از فلسفه، حکمت و غریزه نیز بود. اصلاً خسته‌کننده، تولیدمحور یا یک نمونه فلسفه سنگین که ما را خشمگین کند، نبود؛
در واقع این کتاب بسیار ملایم و بر اساس فلسفه انسانیت هست که هرکسی که آن را در هر سطحی مطالعه کند، حتما آن را در انعکاس دنیای حقیقی پیدا خواهد کرد.

سیزده کتابی است که در قالب یک رمان خواندنی و با لحنی متفاوت و قلم روان، آنچه مؤلفان حوزه پرورش خلاقیت و روانشناسی موفقیت بر آن تأکید دارند را به مخاطبان ارائه می‌کند.

چاپ پانزدهم رمان «سیزده» نوشته علی میرصادقی در ۲۶۴ صفحه و به قیمت ۶۵ هزار تومان از انتشارات بارسا در خدمت شما قرار می‌گیرد.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.