کتاب قله هشتم اثر پیتر ون کیتس | مشخصات و خرید

قله‌هشتم
اطلاعات کتاب
نویسنده
پیتر ون‌کیتس
ناشر
انتشارات بارسا
تعداد صفحات‌
۲۰۴

پیتر ون کیتس
درباره نویسنده

نویسنده ی کتاب قله هشتم.پیتر در سفرهایش اصول موفقیت و رشد فردی را می‌آموزد که به سفر زندگی شبیه است.

درخواست مشاوره
کتاب قله هشتم از انتشارات بارسا

توضیحات کتاب

درباری کتاب قله هشتم ؛ سفری هیجان انگیز برای خودسازی و تجربه‌ی موفقیت

کتاب قله هشتم اثر ماجراجوی بزرگ " پیتر ون کیتس " است. پیتر در این کتاب در مورد مشکلات و چالش‌های سختی که در در طول سفرهایش تجربه می‌کند، سخن می‌گوید و در حین سفر، به خودسازی و کشف راهکارهایی برای موفقیت می‌پردازد.
راهکارهای او نکاتی است که همه‌ی ما می‌توانیم در مسیر خودسازی و زندگی خودمان به کار گیریم تا غیرممکن را ممکن و یک زندگی بهتر را تجربه کنیم. 

در کتاب قله هشتم می‌آموزیم که :

همه ما درگیر ماجراجویی‌ها و استقامت به نوبه خودمان هستیم: وقتی شغلی را شروع میکنیم ، ازدواج می‌کنیم و یا بچه‌دار می‌شویم در حال ریسک کردن هستیم؛ زندگی ریسک است و سوالی که پیش می‌آید این است که:
چطور در همه‌ی زمینه‌های زندگی فاتح باشیم آن هم وقتی که احتمال موفقیت انقدر بعید و دور به نظر می‌رسد؟
پیتر پاسخ سوالات مهمی را در وسط اقیانوس اطلس پیدا کرده است. او تجربه تک تک لحظات نابش را در این کتاب با شما به اشتراک می‌گذارد و به شما یاد می‌دهد که:
وقتی آرزوی بزرگی در سر یعنی کوهی برای صعود دارید بر چیزهای کوچک مقابل‌تان خوب تمرکز کنید، آنگاه پیشرفت اجتناب ناپذیر خواهد بود و با فتح قله هشتم به آن خواهید رسید.

اصلا چرا قله هشتم !؟

آرزوی خیلی از کوهنوردان بالا رفتن از هفت قله مرتفع جهان در هفت قاره و سفر مثال زدنی فتح قله هفتم است. با این وجود قله های بیشتری هست که باید برای رسیدن به آنجا فتح کرد مانند قله هشتم ، یک قله شخصی!
به بیان دیگر، فتح آنچه در ذهن شما رخ می دهد. بنابراین قله هشتم کار کوهنوردی یا صخره نوردی زیادی ندارد. بلکه در مورد سفری است که همه ما باید برای رسیدن به اهدافمان طی می کنیم.
بزرگترین و پرهیجان ترین ماجراجویی شاید فتح قله‌ی "خود" در مختصات جغرافیایی بی نهایت باشد.
ما در نهایت باید قله هشتم یعنی قله "خودمان" را فتح کنیم...
پیتر ون کیتس در کتاب قله هشتم شما را تشویق می کند که در این راه قدم بگذارید تا کمک کند قله هشتم خودتان را فتح کنید و بدانید با داشتن منابع درست برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد.

کتاب قله هشتم مناسب چه کسانی است؟

همه‌ی آنهایی که  رویایی بزرگ در سر می‌پرورانند و قصد دارند در  مسیر آن گام بردارند.
کسانی که در راه رسیدن به اهداف و تحقق انتظاراتشان ، با چالش‌هایی طاقت فرسا و بزرگ در زندگی رو به رو هستند ، آنهایی که مشکلات‌شان غیر قابل عبور به نظر می‌رسد و چه بسا عظمت کاری که قصد انجامش  را دارند، آنها را ترسانده و از حرکت باز نگه داشته است.
و در نهایت همه کسانی که برای زندگی کردنِ ارزش هایشان به جرات و شهامت بیشتری نیاز دارند؛ شاید به یک نشانه... یک اتفاق خوب.

نظرات کلی کاربران و امتیازدهی درباره‌ی کتاب قله هشتم اثر پیتر ون کیتس از انتشارات بارسا :

نظرات در مورد کتاب قله هشتم از انتشارات بارسا
درخواست مشاوره
قیمت : ۶۵,۰۰۰ تومان
خرید کتاب
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.