اولویت اصلی ما سلامتی شما است. کارگاه زندگی موثر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی(با درجه بالا) و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود

دوازدهمین دوره ۲روزه زندگی موثر (مبتنی بر روانشناسی اکت)

زندگی موثر دوره ای است که بیش از 20 میلیون نفر در دنیا در رابطه با افزایش قدرت اراده، شفافیت ذهنی _ قدرت تاثیرگذاری بهبود روابط، مدیریت زمان _ مدیریت به خویشتن گذرانده‌اند تا بتوانند میزان تاثیرگذاری خویش را در زندگی افزایش داده و باعث افزایش خوشبختی خود و دیگران شوند. این دوره به شما کمک می‌کند زندگی موثرتری داشته باشید.

 
 

چرا باید در این کارگاه شرکت کرد؟

برای این که چشم انداز صحیحی تو زندگیمون پیدا کنیم، بفهمیم تو زندگی قراره کجا بریم، یاد بگیریم چه جوری می تونیم هدفهامون رو وسط راه رها نیکنیم و اون ها رو نهایی سازی کنیم. آقای دارن هاردی می گه هیچ موفقیتی شانسی نیست، هر موفقیتی یک فرمولی دارد، ما در کارگاه زندگی موثر، فرمول و اساس زندگی موثر را آموزش خواهیم دید.

   

مدرس من کیست؟

علی میرصادقی مدرس دوره‌های رهبری ، سخنران ، روانشناس ، مدرس و متخصص در حیطه روانشناسی اکت ، روانشناسی مثبت نگر ، طرحواره درمانگری وCFT ، مدیر مسئول موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا ، دانشجوی دکترای روانشناسی ، کارشناس ارشد مدیریت و روانشناس بالینی می‌باشد. وی برنده جایزه بهترین سیستم آموزشی MENA در سال 2013 ، برنده جایزه بهترین کتاب خودیاری جهان در سال 2014 و نویسنده کتاب منتخب آموزش و پرورش در سال 1394 می‌باشد. علی میرصادقی خالق اولین سریال انگیزشی جهان (سی روز تا پیروزی) ، کارشناس برنامه های عصر جدید، خندوانه، صبح بخیر ایران، وقتشه، سیمای خانواده و... می‌باشد.


 

چه چیزهایی در این کارگاه یاد میگیریم؟

  • روش های افزایش اراده‌، اعتماد به نفس و کنترل روی زندگی

  • تغییر نظام باوری _ ارزشی و بهبود قدرت تصمیم‌گیری

  • هفت عادت مردمان موثر

  • تکنیک‌های ایجاد احساس خوب در خود ودیگران

  • اصول و فنون ارتباط‌ گیری و بهبود روابط

 
 

چه کسی باید در این کارگاه شرکت کند؟

حداقل سن برای شرکت در این دوره 20 سال است. بهتر است کسانی در این دوره شرکت کنند که زندگی زناشویی و کاری را تجربه کردند. به افراد خانه‌دار و همه مشاغل و هرکسی که خواهان زندگی بهتری می‌باشد، توصیه می‌شود.

روال برنامه و مشخصات دوره در یک نگاه

یازدهمین دوره همایش با حفظ پروتکل‌های بهداشتی در سالن همایش بین المللی صدا و سیما برگزار گردید و دوازدهمین دوره آن در تاریخ ۳و۴ تیرماه برگزار می‌شود. دو ویدیو اختصاصی قبل از همایش و دو ویدیو اختصاصی دیگر بعد از همایش جهت عمیق سازی بهتر برای شما ارسال خواهد شد. پذیرایی ناهار و میان وعده را مهمان موسسه بارسا خواهید بود.

رعایت موارد بهداشتی در همایش اکسیژن
همایش اکسیژن 3 بهمن روانشناسی اکت
همایش اکسیژن روانشناسی اکت
همایش اکسیژن 3 بهمن

مدرس شما در این دوره

علی میرصادقی علی میرصادقی

مدرس دوره های رهبری ، سخنران ، روانشناس ، متخصص اکت

مدیر مسئول موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا ، برنده جایزه بهترین سیستم آموزشی MENA در سال 2013 ، بهترین مشاور تحصیلی سال 2015 از نگاه مجله کورپریت ویژن ، برنده جایزه بهترین سیستم آموزشی خاورمیانه ، کارشناس برنامه های عصر جدید،صبح بخیر ایران،وقتشه ، سیمای خانواده ، خالق اولین سریال انگیزشی جهان (سی روز تا پیروزی) و ...

ویدیوهایی از کارگاه زندگی موثر

سمیرا یوسفی - مدیرعامل شرکت آیریا
فعالیت مجموعه ما، تجاری سازی محصولات شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌های حوزه سلامت است.
بین تمام دوره‌های علی میرصادقی دوره زندگی موثر برای من جایگاه بسیار خاص و ویژه‌ای دارد.
نتایج ارزیابی من در 2 روز همایش به جایی رسید که در 3سال گذشته تقریبا تمام دوره های استاد عزیزم، علی میرصادقی را شرکت کردم.

جناب آقای مجید پرکار (کارگردان سینما و تلوزیون )
دوست، برادر، مربی معلمی که حرفها وآینده ها از قبل از هر کسی خودش زندگی می کند ....
حرفها وآموزش هایش تکه تکه از تجربه ها و تمرین های است، که نقش به نقش خود در زندگی به کار بسته وانجام می دهد ...
او مرد ایمان وعمل است ، مردی برای تمام فصول، مردی برای همه سختی ها ...

مجید تکیان - مدیرعامل شرکت هامون نایزه
با سلام به نظر من زندگی موثر پایه اساسی کلیه دوره های آموزشی در دوره جامع اسطوره های زندگی و سازمان می باشد و هر شخص فارغ از موقعیت شغلی و اجتماعی خود می بایست این آموزش را تجربه کند.
من بخش زیادی از موفقیت خودم در پست سازمانی فعلی را مرهون این دوره میدانم. استفاده از کتاب هفت عادت مردمان مؤثر بعنوان مرجع علمی این دوره از نقاط قوت و برجسته آن در کنار نحوه آموزش و مربی گری منحصر بفرد دکتر میرصادقی می باشد. با تشکر

جناب آقای دکتر آنتونی روانی ( معاون اسبق بیل گیتس )
هیچ وقت فکر نمی کردم کسی با این اندازه بینش و شناخت از استفان کاوی وجود داشته باشد .

ظرفیت تکمیل شد

درخواست مشاوره

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.