اولویت اصلی ما سلامتی شما است. دوازدهمین دوره اکسیژن با رعایت پروتکل‌های بهداشتی(با درجه بالا) و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود

همایش اکسیژن مبتنی بر روانشناسی اکت

همایش اکسیژن که دوازدهمین دوره آن در حال برگزاری است، علمی است مبتنی بر روانشناسی اکت که خالق آن پروفسور استیون هیز، استاد دانشگاه نوادا است. اکت به ما کمک میکند به شناخت بهتری از خود برسیم؛ مشکلاتی نظیر افسردگی، اضطراب، روابط، بدبینی، عزت نفس و... با روانشناسی اکت در صورت یادگیری تا حدود زیادی به ما کمک خواهد کرد.

 
 

در جامعه امروز مردم به خاطر فشارهایی که متحمل هستند خیلی از روابطشان چه اقتصادی و چه احساسی تحت‌الشعاع قرار گرفته است. از همین رو در جهت بهبود روابط کاری و شخصی همایشی تحت عنوان اکسیژن برگزار می‌شود.
اکسیژن نام دوره آموزشی مبتنی بر علم روانشناسی اکت است که برای دوازدهمین بار در هفتم اسفند ماه برگزار میگردد. این همایش با مدل درمانی روانشناسی اکت کمک می‌کند تا با تکنیک‌های دیفیوژن، مدیتیشن، پذیرش و مایندفولنس و ... در مقابل مشکلات به وجود آمده که تمامی آن در ذهن ما است، ایستادگی کنیم.


یادگیری اکت
 

روانشناسی اکت

روانشناسی اکت شما را با حقیت‌هایی که سال‌هاست از آن اجتناب می‌کنید روبرو می‌کند؛ کمک می‌کند تمام آن‌ها را حل کنید. چشم اندازی که اکت به شما می‌دهد منحصر به فرد است. اینکه چگونه و چطور با خودتان ارتباط برقرار کنید، یک خاطره بد که هر روز به شما یاداوری می‌شود را با آن کنار بیایید، شکست عشقی که خوردید را حل کنید، اینکه با اضطراب‌ها و دلهره‌های زندگی چگونه دست و پنجه نرم کنیم، افزایش شجاعت برای بیرون آمدن از رابطه‌ای که تاریخ مصرف آن سال‌هاست تمام شده اما جرات آن را نداریم!!

  همایش اکسیژن برج میلاد
 

چه چیزهایی در همایش اکسیژن یاد میگیریم؟

• چگونگی برخورد با فشارها، ترس‌ها، اضطراب‌ها و دغدغه‌های زندگی امروز
•روشهای جداسازی فکری defusion
• روشهای ذهن آگاهی mindfulness
• روشهای مدیتیشن meditation
• values روشهای برنامه ریزی زندگی مبتنی بر ارزش‌ها

 
 

اکت در تمام زمینه‌های بالا به ما کمک می‌کند. این شعار نیست بلکه روش‌های علمی است که با یادگیری آن بدون استفاده از مشاور و روانشناس می‌توانید تمام آن‌ها را تا حدود زیادی حل کنید. ویدیو زیر مربوط به همایش 1800 نفری اکسیژن ( مبتنی بر روانشناسی اکت ) برج میلاد است که پروفسور استیون هیز خالق روانشناسی اکت ، خوش‌آمدگویی همایش را شخصا برای مردم ایران میگوید.

 
 

یک سوالی که خیلی از افراد قبل از ورود به اکسیژن دارند این است که آیا یادگیری اکت به من که مشکلی در زندگی‌ام ندارم کمک میکند؟ پاسخ قطعا مثبت است. علم اکت علمی است که تمام افراد باید آن را بیاموزند تا زندگی بهتری داشته باشند. در دعواها، هیجانات چه مثبت و چه منفی، اضطراب‌ها و ... چگونه جداسازی کنند تا بهترین تصمیمات را بگیرند. در دنیا سیاستمداران، هنرمندان، ورزشکاران و ... در کنار مردم این علم را می‌آموزند. در ایران هم خدا رو شکر افراد مشهور و به عنوانی سلبریتی‌ها هم به مشتاقان این علم شتافته‌اند و ساعت‌ها پای درس علی میرصادقی در همایش اکسیژن نشسته‌اند.

 

چه کسی باید در همایش اکسیژن شرکت کند؟

شرکت در این همایش برای هرکسی که می خواهد آرامش و خوش بختی بیشتری تجربه کند، هرکسی که میخواهد با وجود مشکلات زندگی ، رابطه ی خودش را با درد ها و رنج های زندگی اش عوض کند و هرکس که دوست دارد تاثیرگذاری و قدرت وجودی بیشتری را در کار و زندگی و رابطه اش بیشتر کند توصیه می‌شود. حداقل سن شرکت کننده ۱۸ سال می‌باشد.

روال برنامه و مشخصات دوره در یک نگاه

دوازدهمین دوره همایش در تاریخ هفتم اسفند ماه با حفظ پروتکل‌های بهداشتی در سالن مجهز و شکیل بین المللی رایزن از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ برگزار خواهد شد. دو ویدیو اختصاصی قبل از همایش و دو ویدیو اختصاصی دیگر بعد از همایش جهت عمیق سازی بهتر برای شما ارسال خواهد شد. پذیرایی ناهار و میان وعده را مهمان موسسه بارسا خواهید بود.

رعایت موارد بهداشتی در همایش اکسیژن
همایش اکسیژن 3 بهمن روانشناسی اکت
همایش اکسیژن روانشناسی اکت
همایش اکسیژن 3 بهمن

مدرس من کیست؟

علی میرصادقی مدرس دوره‌های رهبری ، سخنران ، روانشناس ، مدرس و متخصص در حیطه روانشناسی اکت ، روانشناسی مثبت نگر ، طرحواره درمانگری وCFT ، مدیر مسئول موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا ، دانشجوی دکترای روانشناسی ، کارشناس ارشد مدیریت و روانشناس بالینی می‌باشد. وی برنده جایزه بهترین سیستم آموزشی MENA در سال 2013 ، برنده جایزه بهترین کتاب خودیاری جهان در سال 2014 ، نویسنده کتاب منتخب آموزش و پرورش در سال 1394 و بهترین مشاور تحصیلی سال 2015 از نگاه مجله کورپریت ویژن می‌باشد. علی میرصادقی خالق اولین سریال انگیزشی جهان (سی روز تا پیروزی) ، کارشناس برنامه های عصر جدید، صبح بخیر ایران، وقتشه، سیمای خانواده و ... می‌باشد.

نظر شرکت‌کنندگان همایش اکسیژن :

نظرسنجی مخاطبان همایش اکسیژن

 • اگر به قبل برگردید باز هم در این همایش شرکت می‌کنید؟
 • ۱۰۰٪
 • کیفیت برگزاری همایش 
 • ۹۱.۳۵٪
 • آیا این همایش را به کسی توصیه می‌کنید؟
 • ۹۰.۰۳٪
 • آیا زمانی که گذاشتید ارزشش را داشت؟
 • ۹۶٪
 • ارزیابی کلی شما از همایش
 • ۹۴٪
 • میزان رضایت از اطلاع رسانی
 • ۸۹٪
 • برخورد پرسنل بارسا
 • ۹۷٪
روانشناسی اکت
اکسیژن روانشناسی اکت

مدرس شما در این دوره

علی میرصادقی علی میرصادقی

مدرس دوره های رهبری ، سخنران ، روانشناس ، متخصص اکت

مدیر مسئول موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا ، برنده جایزه بهترین سیستم آموزشی MENA در سال 2013 ، بهترین مشاور تحصیلی سال 2015 از نگاه مجله کورپریت ویژن ، برنده جایزه بهترین سیستم آموزشی خاورمیانه ، کارشناس برنامه های عصر جدید،صبح بخیر ایران،وقتشه ، سیمای خانواده ، خالق اولین سریال انگیزشی جهان (سی روز تا پیروزی) و ...

ویدیوهایی از همایش اکسیژن

نظرات شرکت کنندگان همایش اکسیژن

مشاوره تلفنی

برای مشاوره درباره این دوره فرم زیر را پر کرده تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند

درخواست مشاوره همایش اکسیژن

در صورت تمایل برای اطلاع از کارگاه‌های بعدی اکسیژن فرم زیر را پر کنید.

درخواست مشاوره

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.