همایش اکسیژن

اولویت اصلی ما سلامتی شما است. شانزدهمین دوره اکسیژن با رعایت پروتکل‌های بهداشتی(با درجه بالا) و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود

همایش اکسیژن مبتنی بر روانشناسی اکت

همایش اکسیژن که شانزدهمین دوره آن در حال برگزاری است، علمی است مبتنی بر روانشناسی اکت که خالق آن پروفسور استیون هیز، استاد دانشگاه نوادا است. اکت به ما کمک میکند به شناخت بهتری از خود برسیم؛ مشکلاتی نظیر افسردگی، اضطراب، روابط، بدبینی، عزت نفس و... با روانشناسی اکت در صورت یادگیری تا حدود زیادی به ما کمک خواهد کرد.

 
 

در جامعه امروز مردم به خاطر فشارهایی که متحمل هستند خیلی از روابطشان چه اقتصادی و چه احساسی تحت‌الشعاع قرار گرفته است. از همین رو در جهت بهبود روابط کاری و شخصی همایشی تحت عنوان اکسیژن برگزار می‌شود.
اکسیژن نام دوره آموزشی مبتنی بر علم روانشناسی اکت است که برای شانزدهمین بار در ۹ دی ماه برگزار میگردد. این همایش با مدل درمانی روانشناسی اکت کمک می‌کند تا با تکنیک‌های دیفیوژن، مدیتیشن، پذیرش و مایندفولنس و ... در مقابل مشکلات به وجود آمده که تمامی آن در ذهن ما است، ایستادگی کنیم.


یادگیری اکت
 

روانشناسی اکت

روانشناسی اکت شما را با حقیت‌هایی که سال‌هاست از آن اجتناب می‌کنید روبرو می‌کند؛ کمک می‌کند تمام آن‌ها را حل کنید. چشم اندازی که اکت به شما می‌دهد منحصر به فرد است. اینکه چگونه و چطور با خودتان ارتباط برقرار کنید، یک خاطره بد که هر روز به شما یاداوری می‌شود را با آن کنار بیایید، شکست عشقی که خوردید را حل کنید، اینکه با اضطراب‌ها و دلهره‌های زندگی چگونه دست و پنجه نرم کنیم، افزایش شجاعت برای بیرون آمدن از رابطه‌ای که تاریخ مصرف آن سال‌هاست تمام شده اما جرات آن را نداریم!!

  همایش اکسیژن برج میلاد
 

چه چیزهایی در همایش اکسیژن یاد میگیریم؟

• چگونگی برخورد با فشارها، ترس‌ها، اضطراب‌ها و دغدغه‌های زندگی امروز
•روشهای جداسازی فکری defusion
• روشهای ذهن آگاهی mindfulness
• روشهای مدیتیشن meditation
• values روشهای برنامه ریزی زندگی مبتنی بر ارزش‌ها

 
 

اکت در تمام زمینه‌های بالا به ما کمک می‌کند. این شعار نیست بلکه روش‌های علمی است که با یادگیری آن بدون استفاده از مشاور و روانشناس می‌توانید تمام آن‌ها را تا حدود زیادی حل کنید. ویدیو زیر مربوط به همایش 1800 نفری اکسیژن ( مبتنی بر روانشناسی اکت ) برج میلاد است که پروفسور استیون هیز خالق روانشناسی اکت ، خوش‌آمدگویی همایش را شخصا برای مردم ایران میگوید.

 
 

یک سوالی که خیلی از افراد قبل از ورود به اکسیژن دارند این است که آیا یادگیری اکت به من که مشکلی در زندگی‌ام ندارم کمک میکند؟ پاسخ قطعا مثبت است. علم اکت علمی است که تمام افراد باید آن را بیاموزند تا زندگی بهتری داشته باشند. در دعواها، هیجانات چه مثبت و چه منفی، اضطراب‌ها و ... چگونه جداسازی کنند تا بهترین تصمیمات را بگیرند. در دنیا سیاستمداران، هنرمندان، ورزشکاران و ... در کنار مردم این علم را می‌آموزند. در ایران هم خدا رو شکر افراد مشهور و به عنوانی سلبریتی‌ها هم به مشتاقان این علم شتافته‌اند و ساعت‌ها پای درس علی میرصادقی در همایش اکسیژن نشسته‌اند.

 

چه کسی باید در همایش اکسیژن شرکت کند؟

شرکت در این همایش برای هرکسی که می خواهد آرامش و خوش بختی بیشتری تجربه کند، هرکسی که میخواهد با وجود مشکلات زندگی، رابطه ی خودش را با درد ها و رنج های زندگی اش عوض کند و هرکس که دوست دارد تاثیرگذاری و قدرت وجودی بیشتری را در کار و زندگی و رابطه اش بیشتر کند توصیه می‌شود. حداقل سن شرکت کننده ۱۸ سال می‌باشد.

روال برنامه و مشخصات دوره در یک نگاه

شانزدهمین دوره همایش در تاریخ نهم دی ماه با حفظ پروتکل‌های بهداشتی در هتل قلب از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ برگزار خواهد شد. دو ویدیو اختصاصی قبل از همایش و دو ویدیو اختصاصی دیگر بعد از همایش جهت عمیق سازی بهتر برای شما ارسال خواهد شد. پذیرایی ناهار و میان وعده را مهمان موسسه بارسا خواهید بود.

رعایت موارد بهداشتی در همایش اکسیژن
همایش اکسیژن 3 بهمن روانشناسی اکت
همایش اکسیژن روانشناسی اکت
همایش اکسیژن 3 بهمن

جایگاه لژ (بالکن) دو بال 12 نفره است و یکی از بهترین جایگاه‌های این سالن می‌باشد به این دلیل که اشراف کامل بر روی استیج دارد و برای افرادی که حساسیت بالایی دارند و به دنبال راحتی بیشتر هستند این جایگاه پیشنهاد می‌شود.

مدرس من کیست؟

علی میرصادقی PhD روان شناسی، نویسنده ۴۰ عنوان کتاب از جمله پرفروش‌ترین داستان روان شناسی ایرانی (سیزده)، متخصص سبک‌های روان شناسی ACT، طرحواره درمانگری، EFT ،CBT ، CFT ،positive psychology و همچنین کارآفرین و بنیان‌گذار موسسه‌ی آموزشی- انتشاراتی بارسا، دبیرستان‌های مدبران، برنده مقام دوم کتاب‌های خودیاری جهان، روان شناس برنامه‌های تلویزیونی خندوانه، سیمای خانواده، صبح بخیر ایران و روان شناس نابغه‌های عصر جدید است.

نظر شرکت‌کنندگان همایش اکسیژن :

نظرسنجی مخاطبان همایش اکسیژن

 • اگر به قبل برگردید باز هم در این همایش شرکت می‌کنید؟
 • ۱۰۰٪
 • کیفیت برگزاری همایش 
 • ۹۷٪
 • آیا این همایش را به کسی توصیه می‌کنید؟
 • ۹۶.۵٪
 • آیا زمانی که گذاشتید ارزشش را داشت؟
 • ۹۶٪
 • ارزیابی کلی شما از همایش
 • ۹۹٪
 • میزان رضایت از اطلاع رسانی
 • ۹۴٪
 • برخورد پرسنل بارسا
 • ۹۷٪
روانشناسی اکت
اکسیژن روانشناسی اکت

مدرس شما در این دوره

علی میرصادقی علی میرصادقی

مدرس دوره های رهبری ، سخنران ، روانشناس ، متخصص اکت

علی میرصادقی PhD روان شناسی، نویسنده ۴۰ عنوان کتاب از جمله پرفروش‌ترین داستان روان شناسی ایرانی (سیزده)، متخصص سبک‌های روان شناسی ACT، طرحواره درمانگری، EFT ،CBT ، CFT ،positive psychology و همچنین کارآفرین و بنیان‌گذار موسسه‌ی آموزشی- انتشاراتی بارسا، دبیرستان‌های مدبران، برنده مقام دوم کتاب‌های خودیاری جهان، روان شناس برنامه‌های تلویزیونی خندوانه، سیمای خانواده، صبح بخیر ایران و روان شناس نابغه‌های عصر جدید است.

ویدیوهایی از همایش اکسیژن

نظرات شرکت کنندگان همایش اکسیژن

×از استقبال بی نظیر شما سپاسگزاریم . ۲۶ روز مانده به همایش ظرفیت کامل تکمیل شد.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.