بنر دوره جامع خودشکوفایی

دوره جامع ۸۰ ساعته غیرحضوری
خودشـــــــکوفایـــــــی

بنر دوره جامع غیرحضوری خودشکوفایی

دوره جامع ۸۰ ساعته غیرحضوری
خودشـــــکوفایـــــی

لوگوی دوره جامع خودشکوفایی

خود-شکوفایی ، دوره‌ی غیرحضوری ۸۰ساعته‌ی متفاوتی است که همه‌ی ما به آن احتیاج داریم؛ بله با اطمینان می‌گوییم همه‌ی ما!!
در این دوره با کمک علی میرصادقی و روان‌شناسان خصوصی خودتان به جای تدریس مباحث سطحی و ابتدایی رشد فردی که همه جا یافت می‌شود، با کمک یکی از جدیدترین و کاربردی‌ترین سبک‌های روان شناسی دنیا (POSITIVE PSYCHOLOGY) به شما کمک می‌کنیم تا با پیداکردن مشکلات احساسی و فکری خود بتوانید موفقیت‌های شغلی، کاری و رابطه‌ای فوق العاده‌ای داشته باشید.

معرفی دوره جامع خود-شکوفایی

 

آیا وقتش نرسیده که روابط بهتری داشته باشید؟

 

آیا می‌دانید دلیل خیلی از اتفاقات بد و ناگوار زندگی، رفتارها و احساسات ناخودآگاه خودتان هستند؟

 

آیا وقتش نرسیده است که با کمک علم روان شناسی یکنواختی زندگی خود را تغییر دهید؟

 

آیا دلتان یک تغییر خوب و عمیق درونی می‌خواهد؟


شکوفایی یک دوره معمولی نیست. دوره‌ای مبتنی بر علم با عمقی ۸۰ساعته که با تمام دوره‌هایی که دیده و شنیده‌اید متفاوت است. در این دوره‌ی خودشناسی به شما کمک می‌کنیم تا زندگی روابط و دستاوردهای خودتان را به بهترین نحو شکوفا کنید.

مدرس من کیست؟

علی میرصادقی PhD روان شناسی، نویسنده ۴۰ عنوان کتاب از جمله پرفروش‌ترین داستان روان شناسی ایرانی (سیزده)، متخصص سبک‌های روان شناسی ACT، طرحواره درمانگری، EFT ،CBT ، CFT ،positive psychology و همچنین کارآفرین و بنیان‌گذار موسسه‌ی آموزشی- انتشاراتی بارسا، دبیرستان‌های مدبران، برنده مقام دوم کتاب‌های خودیاری جهان، روان شناس برنامه‌های تلویزیونی سیمای خانواده، صبح بخیر ایران و روان شناس نابغه‌های عصر جدید است.

     

   

   

در این دوره چه چیزی در انتظار شماست؟

شما در حال بررسی دوره‌ی جامع خود-شکوفایی علی میرصادقی هستید. این دوره شامل ۸ ترم می‌باشد.

 • ترم اول | خودپذیری
 • ترم دوم | نظریه شکوفایی
 • ترم سوم | مثبت‌گرایی و مدیتیشن
 • ترم چهارم | کشف نقاط قوت
 • ترم پنجم | روابط مثبت
 • ترم ششم | رشد پس از سانحه
 • ترم هفتم | دستاورد
 • ترم هشتم | معنا
ترم اول دوره جامع خودشکوفایی | خودپذیری (SELF ACCEPTANCE) : بهبود اعتماد به نفس و عزت نفس

یکی از عوامل مهم تعیین کننده‌ی رفتارهای ما، میزان عزت نفس و خودپذیری ماست. هر چقدر یک انسان رابطه‌ی بهتری با خودش داشته باشد روابط و دستاوردهای بهتری می‌سازد. به همین خاطر سفر خودشکوفایی را در قدم اول، با گرفتن تست عزت نفس و درس‌های بهبود احساس ارزشمندی شما آغاز خواهیم کرد تا با بهبود احساس ارزشمندی  نسبت به خودتان، دست به تعمیر روابط، کسب و کار و زندگی خود بزنید.

زمان حدودی درس: ۸ ساعت

ترم دوم دوره جامع خودشکوفایی | نظریه شکوفایی (FLOURISH)

در این دوره‌ به معرفی تئوری شکوفایی سلیگمن می‌پردازیم. بعد از این دوره احتمالا ایدئولوژی شما راجع به زندگی به کلی تغییر می‌کند.

تازه متوجه می‌شویم که اکثر دور و بری‌های ما اشتباه زندگی می‌کنند. دز این تئوری روان‌شناسی مدرن راه و روش یک زندگی که منجر به خوشبختی و رضایت ما می‌شود را توضیح می‌دهد و متوجه می‌شوید که اگر شکوفا نشوید، حتما افسرده خواهید شد.

زمان حدودی درس: ۱۰ ساعت

ترم سوم دوره جامع خودشکوفایی | دوره مثبت گرایی و مدیتیشن (positivity)

 خیلی از ما می‌دانیم که چه کاری درست است اما همچون افراد افسرده که حوصله‌ی پیگیری اهداف و ارزش‌هایشان را ندارند، ما هم قدرت پیگیری و تعهد به آنها را نداریم.

چگونه انرژی لازم برای حرکت به سمت اهداف را به دست آوریم؟!

با کمک مثبت گرایی و آموزه‌های بانوی اول مثبت گرایی دنیا خانم باربارا فردریکسون جهانی بی نظیر از عشق، آرامش، شادی، قدرت و اراده به سمت تک به تک ما باز می‌شود.بعد از ۱۰ ساعت آموزش که به مدت ده روز کنارتان خواهیم بود و هرروز صبح باهم مدیتیشن می‌کنیم. مدیتیشن‌هایی که هرکدام دنیای تازه‌ای به روی ما می‌گشایند.

زمان حدودی درس: ۱۰ ساعت

ترم چهارم دوره جامع خودشکوفایی | دوره کشف نقاط قوت و مجذوب شدن با آنها (Engagment)

متاسفانه اکثر ما این شانس را نداشتیم که در کودکی و نوجوانی کشف شویم. بعضی از ما هنوز نمی‌دانیم چه گنجی در وجودمان داریم و تا زمانی که با نقاط قوت خود آشنا نشویم، نه می‌توانیم شکوفا شویم و نه می‌توانیم به بالاترین سطح از رضایت و شادی در زندگی خود برسیم. هیچ چیز به اندازه اینکه هر روز کاری را انجام دهی که در آن توانمند هستی، نمی‌تواند به انسان، زندگی زیبایی بدهد؛

آیا آماده هستید ویژگی‌هایی از وجودتان را به شما نشان دهیم که تا به حال از وجود آن ها آگاه نبودید؟!

زمان حدودی درس: ۱۰ ساعت

ترم پنجم دوره جامع خودشکوفایی | دوره روابط مثبت (positive relationships)

نمی‌شود ما روابط خوبی نداشته باشیم اما استعدادها و توانمندی‌هایمان را به بهترین شکل شکوفا کنیم!! علت اینکه روابط خوبی ندارید، این نیست که شما آدم دوست نداشتنی هستید. شما احتمالا دو اشکال دارید: 1. آدم‌های اشتباهی را وارد زندگی خود می‌کنید 2. مهارت‌های ارتباطی مناسبی برای عمیق سازی روابط خود ندارید. درست است که در این دوره به واسطه اهمیت ازدواج در شکوفایی بیشتر به روابط عاطفی می‌پردازیم اما درس‌های آن در دیگر روابط ما از جمله کار و دوستی، به مقدار زیادی قابل استفاده است.

زمان حدودی درس: ۱۸ ساعت

ترم ششم دوره جامع خودشکوفایی | رشد پس از سانحه (PTG)

چگونه بعد از حمله‌های زندگی، در جای درست زندگی قرار بگیریم؟ هنر سازگاری با زندگی یکی از مهمترین مهارت‌های لازم شکوفایی است. خواه یا ناخواه زندگی به ما حمله می‌کند و اکثر ما با آموزه‌های علمی که روان‌شناسان برای شروع دوباره برای ما فراهم کردند، اصلا آشنا نیستیم. آیا دوست دارید با کمک تجربیات ثابت شده دانشگاهی یاد بگیرید چگونه سریعتر و بهتر از قبل سفر زیبای زندگی را ادامه دهید؟

زمان حدودی درس: ۴ ساعت

ترم هفتم دوره جامع خودشکوفایی | دستاورد (accomplishment)

چرا به اندازه‌ای که تلاش می‌کنیم نتیجه لازم را نمی‌گیریم؟

هرچند که هیچ وقت انسان دقیقا به اندازه‌ی تلاشش موفق نخواهد شد اما فاکتورهای درونی و روان شناسانه‌ای وجود دارند که جلوی رشد و شکوفایی ما را می‌گیرند. افکاری همچون: من از اولش خوب نبودم!! من هیچ وقت کارها رو خوب به پایان نمی‌رسانم!! من آدم روزهای سخت نیستم!! استرس و اضطراب مرا نابود می‌کند!! من وقتی عصبانی می‌شوم دیگر...خوب دقت کنید" بیشتر ما توسط ناخودآگاهمان اسیر شدیم در کارگاه “دستاور” با گرفتن تست‌های مناسب، مولفه‌های ژنتیکی و تربیتی شما را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا شما به جاسوسان درونی خود واقف شوید و نگذارید سد راه شما شوند. در این کارگاه برخلاف آموزش‌های زرد و بی‌سند و مدرک تمامی آموزش‌ها از منابع دانشگاهی استخراج شدند.

زمان حدودی درس: ۱۵ ساعت

ترم هشتم دوره جامع خودشکوفایی | معنا (meaning)

چگونه معنای زندگی را لا به لای افکار و احساسات و واقعیت‌های زندگی استخراج کنیم؟! معنا درمانی چه دری را به سمت انسانی که در مسیر شکوفایی قرار دارد، باز کرده است؟

این دوره پس از طی کردن دوره‌های قبلی و رسیدن به یک حداقلی در سال 1400 به شما ارائه می‌گردد.

زمان حدودی درس: ۵ ساعت

بعد از گذراندن هر ترم، جلسه خصوصی روانشناس شما فعال می‌شود و بصورت تلفنی و یا آنلاین جلسه برگزار خواهد شد.

سورپرایز ویژه

در صورتیکه در طی سه ماه دوره را ببینید و با نمره‌ی بالای ۷۰درصد دوره را سپری کنید ۱۷۵۰هزارتومن نقدا به شما پرداخت می‌شود.

ویدیو توضیحات
دوره جامع خود-شکوفایی

در صورتی که نیاز دارید اطلاعات جزئی تر و دقیق تر درباره دوره داشته باشید ویدیو زیر به مدت ۱۹ دقیقه را ببینید

شرط ورود به دوره جامع شکوفایی

بعد از تهیه دوره یا شرکت در جلسه معارفه یک تست توسط موسسه بارسا در اختیار شما قرار داده می‌شود و پس از پاسخ دادن به این تست روانشناس با شما تماس می‌گیرد و تحلیل شما انجام خواهد شد. با مصاحبه‌ی ورودی و سوالاتی که در جلسه‌ی مصاحبه توسط روان شناس دوره پرسیده می‌شود تلاش می‌کنیم تشخیص دهیم افرادی وارد دوره شوند که احتمال استفاده‌ی مفید آنها از این دوره بالاتر باشد.

روال کار
دوره جامع خود-شکوفایی

14جلسه مشاوره اختصاصی
۱۰جلسه مشاوره با روانشناس
در پایان هر ترم، جلسه‌ی مشاوره با دکتر روانشناس خواهید داشت که در هر جلسه روانشناس به مدت ۳۰دقیقه به بررسی و ارزیابی شما می‌پردازد.
مدرک دوره جامع شکوفایی
مدرک پایان دوره
چنانچه دانشپذیر در سه ماه دوره را گذرانده و با نمره بالای ۷۰درصد قبول شود، به عنوان دانشجوی ممتاز مدرک برای وی صادر می‌شود و همچنین اگر در ۵ماه نمره بالای ۶۰درصد بگیرد، مدرک این دوره برایش صادر می‌گردد.
تست ارزیابی دوره جامع خودشکوفایی
تست ارزیابی
در پایان هر ترم از این دوره، تست‌های درون دوره‌ای مانند تست کوپر اسمیت و ... از دانشپذیر گرفته می‌شود.

محدودیت‌های این دوره

این دوره تنها برای یک نفر قابل استفاده می‌باشد و در صورتیکه یکی از اعضای درجه یک خانواده شما بخواهد از این دوره استفاده کند می‌تواند تنها با پرداخت هزینه‌ی ۱۰ جلسه مشاوره و ارزیابی تست‌ها این امکان برای وی قابل انجام خواهد بود.

این دوره تنها برای ۵ماه برای شما باز می‌باشد و در صورتیکه ترمی را با موفقیت نگذرانده باشید، ترم بعدی برای شما باز نخواهد شد.

ویدیوهایی از
دوره جامع خود-شکوفایی

ثبت نام دوره

  ثبت نام قطعی جامع شکوفایی/۷۵,۰۰۰,۰۰۰ریال   ثبت نام قسطی دوره جامع شکوفایی/۳۵,۰۰۰,۰۰۰ریال ثبت نام ۲ نفر  /۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ریال

ثبت نام

بعد از ثبت خرید شما، کارشناسان دوره با شما تماس خواهند گرفت و بعد از اولین تماس و تکمیل اطلاعات پرونده شما،طی ۵روز کاری دسترسی شما برای دوره باز خواهد شد.
در صورتیکه در طی سه ماه دوره را ببینید و با نمره‌ی بالای ۷۰درصد دوره را سپری کنید ۱۷۵۰هزارتومن نقدا به شما پرداخت می‌شود.

ثبت نام

پس از ثبت خریدشما، کارشناسان مربوطه جهت دریافت چک با شما تماس می‌گیرند. لطفا توجه فرمایید درصورتیکه پرونده شما تکمیل نهایی نشود و چک‌ها ارسال نشود، دوره برایتان باز نخواهدشد.
درصورت خرید قسطی، مبلغ ۳۵,۰۰۰,۰۰۰تومان به صورت قسطی و الباقی مبلغ به صورت چک گرفته می‌شود.
درصورت خرید نقدی، ۴۰۰هزارتومان تخفیف خواهید گرفت
مبلغ اصلی بدون تخفیف ۷,۹۰۰,۰۰۰ تومان می‌باشد.

تا زمان ارسال چک، پرونده شما تکمیل نخواهدشد و در نتیجه دوره شما با تاخیر آغاز می‌گردد

ثبت نام

شما می‌توانید با پرداخت هزینه ۱۰ میلیون تومان، برای ۲ نفر این دوره را تهیه کرده ولی توجه کنید که نفر دوم حتما باید یکی از اعضای درجه یک خانواده شما باشد، در غیر اینصورت ثبت نام شما تکمیل نخواهد شد.

 • مزایای دوره
 • دوره خودشکوفایی
 • درباره بارسا
 • درباره علی میرصادقی

جلسه مشاوره با دکتر روانشناس :در صورتیکه دانشپذیر بعد از 3ماه دوره را دیده و آزمون را با موفقیت با نمره ۷۰درصد به پایان برساند مبلغ ۱۷۵۰ هزارتومان به صورت نقد و یا ۲۵۰۰ هزارتومان اعتبار دریافت می‌کند.

مدرک پایان دوره : چنانچه دانشپذیر در سه ماه دوره را گذرانده و با نمره بالای ۷۰درصد قبول شود، به عنوان دانشجوی ممتاز مدرک برای وی صادر می‌شود و همچنین اگر در ۵ماه نمره بالای ۶۰درصد بگیرد، مدرک این دوره برایش صادر می‌گردد.

تست ارزیابی: در پایان هر ترم از این دوره، تست‌های درون دوره‌ای مانند تست کوپر اسمیت و ... از دانشپذیر گرفته می‌شود.

خودشکوفایی ، دوره‌ی عمیق برای کشف و بهبود سبک زندگی ، روابط ، دستاورد ، کشف نقاط قوت و ... خودشکوفایی همه چیز است این دوره مبتنی بر روان‌شناسی مثبت‌نگر (POSITIVE PSYCHOLOGY) و بر اساس آموزه‌های رئیس سابق انجمن روان‌شناسی آمریکا و پدر روان‌شناسی مثبت‌نگر (دکتر مارتین سلیگمن) می‌باشد و اکثر درس‌های آن توسط پژوهش‌های فرا تحلیل و دانشگاهی به اثبات رسیده است توضیحات مختصر از دوره‌ جامع خودشکوفایی دوره‌ی ۸ ترمه و غیرحضوری خود-شکوفایی خودشکوفایی ، دوره‌ی عمیق برای کشف و بهبود سبک زندگی ، روابط ، دستاورد ، کشف نقاط قوت و ... خودشکوفایی همه چیز است این دوره مبتنی بر روان‌شناسی مثبت‌نگر (POSITIVE PSYCHOLOGY) و بر اساس آموزه‌های رئیس سابق انجمن روان‌شناسی آمریکا و پدر روان‌شناسی مثبت‌نگر (دکتر مارتین سلیگمن) می‌باشد و اکثر درس‌های آن توسط پژوهش‌های فرا تحلیل و دانشگاهی به اثبات رسیده است معرفی دوره‌ جامع خودشکوفایی شکوفایی یک دوره‌ی معمولی نیست. دوره‌ی مبتنی بر علم با عمقی ۸۰ساعته که با تمام دوره‌هایی که دیده و شنیده‌اید متفاوت است، چرا که با یک نقشه‌ی راه کم نظیر روبه‌رو هستین.در این دوره‌ی خودشناسی به شما کمک می‌کنیم زندگی، روابط و دستاوردهای خودتان را به بهترین نحو، شکوفا کنید.

موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا از 1379 دست به تلاش برای ساختن یک مجموعه یاری رسان برای تمام مردم کشور زد این موسسه از سال 1379 تا به حال به چند صد هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم خدمات آموزشی ارائه کرده است موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا از زیر مجموعه‌های زیر تشکیل شده است : • انتشارات بارسا لوگوی بارسا : تنها انتشاراتی که به صورت رسمی و بین المللی در منحصرا حیطه روان شناسی مشاوره و مشاوره سازمانی کتابهای مختلف چاپ می‌کند. • موسسه‌ی برگزاری همایش‌ها و جشنواره‌های بارسا همایش بارسا : این موسسه به عنوان یکی از برگزار کننده‌های همایش و جشنواره‌ها و یکی از موسسات تحت تابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مفتخر است که در 10سال گذشته توانسته است بیش ترین تعداد همایش و جشنواره را در سطح ایران برگزار کنند. • مجموعه تحقیق و توسعه‌ی 30 روز تا پیروزیسی روز تا پیروزی : این موسسه در پی ساخت و تولید ویدیوهای آموزشی ، کمک آموزشی ، روان شناسی انگیزشی و سازمانی است یکی از پرفروش ترین مجوعه روان شناسی ایران را تحت عنوان سریال سی روز تا پیروزی درسه فصل مختلف خدمت تمام مردم خوب کشور ایران ارائه کرده است همچنین این موسسه به کار خود در تولید و تدوین ویدیوهای جدید آموزشی مشغول است. • کتابخانه‌ها و مرکز مطالعاتی بارسا کتابخانه بارسا : در مجموعه کتاب خانه ها و قرائت خانه های مجموعه بارسا افراد به صورت آزاد و یا گروه های تحت پوشش موسسه بارسا برای تولید محتوا روند تحقیقاتی و ساخت و تالیف و گردآوری مجموعه های بهتر برای آموزش به مردم ایران وجهان اقدام می کنند بزرگترین سایت آموزشی کشور پی دمی • مدارس زندگی مدبران ( بارسا ) مدرسه بارسا : مجموعه بارسا از آنجا که تمایل دارد .آموزش را از سنین پایین تر در کشور جاری سازد دست به تاسیس مدارس مدبران بارسا زد که این مدارس توانست درسال 2013 به مقام بهترین سیستم آموزش خاورمیانه را کسب کند برای اطلاعات بیش تر به صفحه تحصیلی ما مراجعه کنید. • بزرگترین سایت آموزشی کشور (پی دمی) پی دمی :

علی میرصادقی مدرس دوره‌های رهبری ، سخنران ، روانشناس ، اکت تراپیست ، مدیر مسئول موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا ، دانشجوی دکترای روانشناسی ، کارشناس ارشد مدیریت و روانشناس بالینی می‌باشد. وی برنده جایزه بهترین سیستم آموزشی MENA در سال 2013 ، برنده جایزه بهترین کتاب خودیاری جهان در سال 2014 ، نویسنده کتاب منتخب آموزش و پرورش در سال 1394 و بهترین مشاور تحصیلی سال 2015 از نگاه مجله کورپریت ویژن می‌باشد. علی میرصادقی خالق اولین سریال انگیزشی جهان (سی روز تا پیروزی) ، کارشناس برنامه های عصر جدید، صبح بخیر ایران، وقتشه، سیمای خانواده و... می‌باشد

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.