کتاب سوالاتت را تغییر بده تا زندگی‌ ات تغییر کند | مشخصات و خرید

مشخصات کتاب سوالاتت را تغییر بده تا زندگی‌ ات تغییر کند :

کتاب سوالاتت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند
نوع کالاکتاب
دسته بندیروانشناسی
موضوع اصلیاین کتاب سرشار از ایده هایی عالی است و در آن یک روش جدید و مطمئن برای فکر کردن معرفی شده است که می تواند تاثیر مثبتی بر زندگی همۀ ما بگذارد.
نویسندهدکتر ماریل آدامز
مترجمسید حمید میرغفوری
نشرسایه سخن
گروه سنیبزرگسال
تعداد صفحه۱۸۶
تعداد جلد۱

سوالاتی که برای ما در طول زندگی پیش می‌آید در چگونگی گوش دادن، رفتار کردن، فکر کردن و ایجاد ارتباط با یکدیگر بستگی دارد. در واقع هر کاری که فکر می‌کنیم و یا انجام می‌دهیم به نوعی با سوالاتی که برای ما به وجود می‌آید در ارتباط است. سوالات ما را به مناطق جدیدی هدایت میکنند. با سوالاتی که در طول روز با آنها مواجه می‌شویم می‌توانیم با خود بیشتر آشنا شویم. آیا به راستی با تغییر سوالاتمان می‌توانیم بینش خود را درباره زندگی تغییر دهیم؟ کتاب سوالاتت را تغییر بده تا زندگی‌ات تغییر کند به خوانندگان می‌آموزد که چگونه سوالاتی را که می‌توانند آنها را به موفقیت برساند، چه از جنبه شخصی و چه جنبه حرفه‌ای، به طور مداوم انتخاب کنند. این روش نوآوری را تحریک می‌کند، بهره وری را تسریع می‌نماید و روابط سودمندتری برای ما ایجاد می‌کند.

کتاب سوالاتت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند

مولف

دکتر ماریل آدامز

مولف

دکتر ماریل آدامز

مترجم

سید حمید میرغفوری

مترجم

سید حمید میرغفوری

موضوع

این کتاب سرشار از ایده هایی عالی است و در آن یک روش جدید و مطمئن برای فکر کردن معرفی شده است که می تواند تاثیر مثبتی بر زندگی همۀ ما بگذارد.

موضوع

این کتاب سرشار از ایده هایی عالی است و در آن یک روش جدید و مطمئن برای فکر کردن معرفی شده است که می تواند تاثیر مثبتی بر زندگی همۀ ما بگذارد.

دسته بندی

خودیاری

دسته بندی

خودیاری

در بخشی از کتاب سوالاتت را تغییر بده تا زندگی‌ات تغییر کند آمده است:

جوزف ادامه داد: “به یاد داشته باش، حالت قضاوت کننده دو چهره دارد، یکی قضاوت کننده نسبت به خودمان و دیگری نسبت به دیگران. نتایج کاملا متفاوت خواهند بود، ولی از یک دیدگاه قضاوتگر ناشی می‌شوند.” اگر طرز فکر قضاوت کننده روی خودمان متمرکز شود، مثلا با سوالاتی مثل: چرا این قدر اشتباه می­‌کنم؟ اعتماد­ به ­نفسمان را ضعیف می­‌کنیم و حتی شاید احساس افسردگی کنیم. از طرف دیگر اگر با طرز فکر قضاوت کننده روی دیگران متمرکز شویم با سوالاتی مانند: چرا اطرافیانم اینقدر احمقند؟ به سمت عصبانی شدن، حسرت خوردن و پرخاشگر شدن متمایل می‌­شویم. در هر دو راه، به نوعی دچار تنش می­‌شویم چه با خودمان و چه با دیگران. وقتی حالت قضاوت کننده کنترل را در دست دارد، یافتن راه حل خلاقانه یا هر حس آرامشی ناممکن می‌­شود. به همین دلیل بسیاری از تمرکزکنندگان از عبارات قضاوت / یادگیری استفاده می­‌کنند، مخصوصا از نقشه­‌ی انتخاب.

کتاب سوالاتت را تغییر بده

در پشت جلد کتاب سوالاتت را تغییر بده تا زندگی‌ات تغییر کند نوشته شده است:

کتاب سوالاتت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند سرشار از ایده‌های عالی است و در آن روشی جدید و مطمئن برای فکر کردن معرفی شده است که می‌تواند تاثیری مثبت بر زندگی ما بگذارد.
دکتر ماریل آدامز روش‌ها، مهارت‌ها و ابزارهایی برای اجرای ساده تفکر سوالی، در خانه یا محل کار، ارائه می‌دهد و به ما می‌آموزد چطور می‌توانیم با تمرکز بر یادگیری به جای قضاوت کردن، موثرتر و کارآمدتر باشیم.
دکتر آدامز قدرت پرسشگری را در جهت دهی به تفکر و در نتیجه اعمال و نتایج آن به ما خاطرنشان می‌کند تا بتوانیم با طراحی قدرتمندترین سوالات برای رسیدن به هدف، روز آینده تاثیر بگذاریم.
به رانندگان ماشین‌های مسابقه می‌آموزند که به جاده تمرکز کنند نه به خط پایان. زمانی که  کتاب سوالاتت را تغییر بده تا زندگی‌ات تغییر کند را می‌خوانید، به جاده توجه کنید که بالاترین قابلیتتان را نشان می‌دهد و به پرسش‌هایی فکر کنید که به آینده بهتر منجر می‌شود، پرسش‌هایی مانند:« بزرگترین احتمال مثبتی که می‌توانم تصور کنم، چیست؟»

قیمت : ۵۴۰,۰۰۰ ریال
خرید کتاب
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.