ابتدا چهار گزینه هر سوال را با دقت بخوانید و هر گزینه ای که احساس شما را در هفته گذشته بهتر بیان می کند، انتخاب کنید. برای هر سوال فقط یک گزینه را انتخاب نمایید.

تست افسردگی بک
برای مشاهده نتیجه تست خود روی دکمه "ارسال پاسخ‌ها" کلیک کنید تا نتیجه آزمون شما در زیر نمایش داده شود.

نتیجه:

در همین زمینه دوره شکوفایی به همراه ۱۰ جلسه مشاوره به شما بسیار کمک خواهد کرد:

دوره ۸۰ ساعته شکوفایی
دوره هشتاد ساعته غیرحضوری در ۸ ترم | شکوفایی
این دوره مبتنی بر روانشناسی مثبت‌نگر و بر اساس آموزه‌های رئیس سابق انجمن روانشناسی آمریکا و پدر روانشناسی مثبت‌نگر (دکتر مارتین سلیگمن) می‌باشد و اکثر درس‌های آن توسط پژوهش‌های فرا تحلیل و دانشگاهی به اثبات رسیده است.

در صورتی که امکان شرکت در دوره را ندارید کتاب‌های زیر را بخوانید :

کتاب تله شادمانی
کتاب تله شادمانی | روانشناسی اکت
کتاب تله شادمانی اثر دکتر راس هریس درمانگر و متخصص در زمینه ACT می‌باشد و بر پایۀ رویکرد درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT) نوشته شده است. کتاب تله شادمانی روش‌های منحصر به فردی دربارۀ موضوع رضایتمندی از زندگی و شادمانی بیان می‌کند و مسیرهای روشنی برای رهایی از این زندان و رسیدن به زندگی شاد به ما نشان می‌دهد. اگر این کتاب را تهیه نموده‌اید باید بدانید که کتاب خوبی در دست دارید؛ از این سفر لذت ببرید!
کتاب راهنمای تئوری انتخاب برای افسردگی
کتاب راهنمای تئوری انتخاب برای افسردگی
کتاب راهنمای تئوری انتخاب برای افسردگی شامل ایده‌های عملی برای انسان‌هاییست که هیجانات دردناک، افکار ناامیدکننده یا گزینه‌های مسدودشده را تجربه کرده‌اند. اگر شما گهگاه احساس افسردگی دارید می‌توانید با به‌کار بردن تکنیک‌ها و پیشنهادهای این کتاب یک انتخاب بهتر یا یک پیشنهاد مناسب‌تر در ذهن خود راه‌اندازی کنید تا بتوانید خود را مالک آن بدانید. این روش یک موفقیت محسوب می‌شود. کتاب راهنمای تئوری انتخاب برای افسردگی به معرفی افراد افسرده‌ی زیادی پرداخته است و نویسنده نیز پرسش‌هایی را برای خوانندگان مطرح کرده است.

تست معتبر افسردگی بک

افسردگی از شایع‌ترین اختلالات خلقی است که در صورت عدم درمان امکان خودکشی را افزایش می‌دهد و از علائم آن احساس غمگینی و اضطراب، نااميدی و بدبینی، احساس عدم علاقه به انجام فعالیت‌هایی که فرد قبلا به آنها علاقه داشته است، خستگی و کاهش انرژی و... . یکی از راه‌های سنجش میزان افسردگی انجام تست روانشناسی است و از معتبرترین و دقیق‌ترین تست‌های روانشناسی در این حوزه، تست افسردگی بک میباشد. پرسشنامه افسردگی بک شامل ۲۱ سوال میباشد و در سال 1961 توسط آرون بک و همکارانش طراحی شده است.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.