free-content

پربازدیدترین مرحم ها

نگرانم، نگران همه چیز

نگرانم، نگران همه چیز ... - مرحم ۲۴ علی میرصادقی

مرحم 37 علی میرصادقی

هرچه بیشتر در بدبختی هایمان متوقف شویم ... - مرحم ۳۷ علی میرصادقی

چرا یه سری، هر کاری میکنن حالشون خوب نیست؟‌‌

شکوفایی؛ چرا یه سری، هر کاری میکنن حالشون خوب نیست؟ - مرحم ۱۸

جدیدترین ویدیوها

توهم در رابطه

ویدیو | برای بهبود روابط عاطفی چه کنیم؟

روابط مثبت

ویدیو | یکی از اشتباهات رایج درباره ازدواج

کشف نقاط قوت

ویدیو | چگونه نقاط قوت خود را کشف کنیم؟

پادکست های محبوب

پادکست رابطه با خویشتن

پادکست ها | روانشناسی | رابطه با خویشتن

زندگی قشنگه اما دردای همیشگی داره

پادکست ها | روانشناسی | زندگی قشنگه اما دردای همیشگی داره

زندگی مبتنی بر ارزش ها

پادکست ها | روانشناسی | زندگی مبتنی بر ارزش ها

نویسندگان معروف

پترسون

نویسندگان | کریستوفر پترسون | روانشناسی مثبت گرا

باربارا فردریکسون

نویسندگان | باربارا فردریکسون | استاد روانشناسی

جان گاتمن

نویسندگان | جان گاتمن | پژوهشگر و روانشناس آمریکایی

راس هریس

نویسندگان | راس هریس | نویسنده کتاب سیلی واقعیت

مطالب علمی روانشناسی و آموزشی یک راه عالی برای پیشرفت در زندگی و کار افراد است. این مطالب نشان می‌دهد که چگونه می‌توان ویژگی آموزش شخصیت ذهنی که با موفقیت در ارتباط است را از طریق آموزش طرز فکر رشد ایجاد کرد. مطالعه این محتوای رایگان آموزشی نظیر ویدیو، پادکست و مقاله در راه رشد شما کمک شایانی میکند. با رشد مفهومی، افراد به دانش خود می‌افزایند و تصورات غلط یا اشتباهات موجود را تصحیح می‌کنند. با ایجاد و انتشار محتوا در مورد موفقیت تمایل برای کسب ان بیشتر می‌شود. نقش مطالب روانشناسی در پرورش روانشناختی افراد کمی غیرمستقیم است و استفاده از آنها حتی در حالت آنلاین در مورد تعامل با دوستان، خانواده، همکاران، کارفرمایان و حتی در روابط عاشقانه به شما پیشنهاداتی می‌دهد و به احتمال زیاد موجب می شود که به موفقیت در این زمینه برسید.
روانشناسان از علم روانشناسی برای بهبود فرآیند یادگیری و ارتقای موفقیت انسان‌ها استفاده می‌کنند. سیستم آموزشی امروزه بسیار پیچیده است. به همین دلیل است که روانشناسان بر روی آموزش و یادگیری و مطالعه روش‌های جدید یادگیری کار می‌کنند. روانشناسان ، نظریه‌های توسعه انسانی را برای درک یادگیری افراد و اطلاع از فرآیند آموزشی به کار می‌برند. تعامل با انسان‌ها در محیط مجازی بخش تاثیرگذاری از کار آن‌ها است، این تنها یک جنبه کار نیست، یادگیری یک تلاش مادام العمر است. مردم فقط در فضای مجازی یاد نمی‌گیرند، آن‌ها در محل کار، در موقعیت‌های اجتماعی و حتی انجام کارهای ساده مانند کارهای خانه یا انجام وظایف، چیزهایی را یاد می‌گیرند. روانشناسانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، نحوه یادگیری افراد را در محیط‌های مختلف بررسی می‌کنند تا رویکردها و استراتژی‌ها را برای موثر کردن یادگیری شناسایی کنند و قدم‌هایی را برای کمک به افراد در رسیدن به موفقیت بردارند. روانشناسان فرآیندهای اجتماعی و عاطفی دخیل در یادگیری و موفقیت را مطالعه می‌کنند و یافته‌های خود را برای تسریع فرآیند موفقیت به کار می‌گیرند. روان‌شناسان در معرض انفجار مداوم روش‌هایی هستند که نوید بهبود استراتژی‌های آموزشی و یادگیری از طریق شبکه‌های اجتماعی، سمینارها و رسانه‌ها را می‌دهد. تحقیقات زیادی نشان می‌دهند که افرادی که بر این باورند که هوش قابل انعطافی دارند و موفقیت به سطح تلاش آن‌ها مربوط می‌شود، به احتمال زیاد بر اهداف متمرکز می‌مانند و علی رغم شکست‌ها ادامه می‌دهند. به یاد داشته باشید که حوزه روانشناسی به درک و توضیح رفتار انسان اختصاص داده شده است، چرا ما اینگونه فکر می‌کنیم، چگونه احساس می‌کنیم و چگونه رفتار می‌کنیم و چگونه شرایط زندگی بر افراد تاثیر می‌گذارد. بررسی انگیزه‌ها و مقاصد دیگران به شما در ایجاد مهارت‌های بین فردی کمک می‌کند. مطالب آموزشی در حوزه روانشناسی و روابط بین فردی موجب می‌شود هنگام تعامل با مردم در همه شرایط بهتر عمل کنیم. مزیت دیگری که این مطالب روان‌شناسی و آموزشی دارند این است که شما استراتژی‌هایی برای رشد و موفقیت شخصی ایجاد می‌کنید. اگر شما توجه داشته باشید و مطالعات خود را به زندگی شخصی‌تان مربوط کنید به دستاوردهای زیادی خواهید رسید. شما به طور طبیعی از افکار و اعتقادات خود، اینکه چگونه خود را می‌بینید و چگونه این شناخت‌ها بر زندگی روزمره شما تاثیر می‌گذارد آگاه‌تر می‌شوید. بنابراین شما برای توسعه استراتژی‌ها و عاداتی که شما را به سمت موفقیت بیشتر در زندگی سوق می‌دهد مجهزتر هستید. این مطالب مفید روانشناسی و آموزشی رایگان که در اختیار شما قرار داده شده است به شما کمک می‌کند که با کمی تمرین بسیاری از دستورالعمل‌ها را در مورد خود اجرا کنید. اگرچه دوره‌های روانشناسی در زمینه درمان اختلالات عمیق نیست اما شما می‌توانید اصول اولیه را بیاموزید. همه ما هرازگاهی افکار منفی داریم. محتوای روانشناسی آموزشی که در اختیار شما قرار گرفته است بر جایگزینی افکار و واکنش‌های منفی با افکار و رفتارهای مثبت تمرکز دارد و همچنین موجب می‌شود که فرآیندهای فکری شما به شکل صحیحی شکل بگیرند. با گذشت زمان و تمرین می‌توانیم افکار مثبت و الگوهای صحیح پاسخگویی را معرفی و تقویت کنیم. آن‌ها سرانجام به بخشی مستحکم از مجموعه شناختی ما تبدیل می‌شوند. مزایای بهبود فرآیندهای فکری می‌تواند بسیار زیاد باشد و تحقیقات نشان داده‌اند که افرادی که محیط خود را به شیوه‌ای مثبت تفسیر می‌کنند زندگی سالم‌تر و موفق‌تری دارند.
مهارت‌های حل مسئله شما با مطالعه آموزه‌های روانشناسی بهبود می‌یابد به این معنی که شما می‌توانید شرایط زندگی را بهتر مدیریت کنید و به اهداف شخصی و موفقیت برسید. مطالب روانشناسی این بخش به شما می‌آموزد تا مشکلات را از منظرهای مختلف در نظر بگیرید که برای یافتن موثرترین و مفیدترین راه حل‌ها بسیار مهم است.
روانشناسی به شما می‌آموزد که در مورد طرز فکر خود فکر کنید. این یک مزیت بزرگ در مواجهه با چالش‌های زندگی و تصمیم‌گیری است. در اینجا مجموعه‌ای از مطالب علمی روانشناسی و آموزشی رایگان اعم از مقاله روانشناسی ، ویدیو، پادکست، نوشته‌های روانشناسی و هر آنچه برای یادگیری نیاز دارید برای شما قرار داده شده است تا با صرف زمانی اندک، در مسیر پیشرفت، موفقیت و رشد فردی قدم بردارید. با ما همراه باشید.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.