هدف این پرسشنامه، سنجش اختلال شخصیت ضداجتماعی است.

تست اختلال شخصیت ضداجتماعی

۱- دیگران مرا فردی با جذابیت بالا و سهل انگار توصیف می‌کنند اما من می‌توانم جذابیتم را تحت کنترل داشته باشم.۲- من بدون توجه به دیگران، کارهایی که دوست دارم را انجام می‌دهم.۳-اتفاقات ناگوار یا خطاهایی که پیش می‌آیند ربطی به من ندارند.۴- حداقل برای یک بار، دچار مشکلات قانونی شده‌ام.۵- کارهایی که به من سپرده شده‌اند را به بهترین شکل ممکن به پایان می‌رسانم و هیچ کس نمی‌تواند در این زمینه به پای من برسد.۶- من کارهایی که برایم خوشایند باشند را بدون توجه به قانون یا احساس دیگران انجام می‌دهم.۷- من اهمیتی به کمک به دیگران نمی‌دهم زیرا هرکس صرفاً باید به خودش توجه کند.۸- در ایام نوجوانی حداقل یک بار با قانون درگیر شده‌ام.۹- دروغ گفتن اگر برای رسیدن به خواسته‌ها باشد، ایرادی ندارد.۱۰- فکر کردن به آینده یا درس عبرت گرفتن از گذشته برای من اهمیتی ندارد من در لحظه حال زندگیم حضور دارم.۱۱- من هرگز از رفتارهایم پشیمان نمی‌شوم حتی اگر آن‌ها به دیگران آسیب‌زده باشد.۱۲- من مسئولیتی راجع به اطرافیان یا محیط پیرامونم ندارم.برای مشاهده نتیجه تست خود روی دکمه "ارسال پاسخ‌ها" کلیک کنید تا نتیجه آزمون شما در زیر نمایش داده شود.

نتیجه:

پرسشنامه اختلال شخصیت ضد اجتماعی :

اختلال شخصیت ضد اجتماعی چیست؟

اختلال شخصیت ضد اجتماعی از اختلالات شخصیتی به شمار میرود که فرد مبتلا هیچ گونه رحمی در مواجه با دیگران ندارد و در واقع میتوان گفت این گونه اشخاص هیچ ارزشی برای دیگران در زندگی خود قائل نیستند. شخصیت ضد اجتماعی به راحتی دروغ می‌گوید و در قصه بافی مهارت خاصی دارد و استاد بازی دادن و شیادی است. افراد مبتلا به اختلال شخصیت ضد اجتماعی به قانون و هنجارهای اجتماعی اهمیتی نمی‌دهند و تنها چیزی که برای آنها اهمیت دارد منافع خودشان است. آن‌ها برای دستیابی به منافع شخصی، هر قانونی را زیر پا گذاشته و حقوق دیگران را پایمال می‌کنند.

تست آنلاین اختلال شخصیت ضد اجتماعی

به کمک تست شخصیت ضد اجتماعی می‌توان در کوتاه‌ترین زمان ممکن خود یا هر فردی را که احساس می‌کنید رگه‌هایی از رفتارهای ضد اجتماعی در او وجود دارد، مورد بررسی قرار داد. تفسیر پرسشنامه اختلال شخصیت ضد اجتماعی می‌تواند تا حدودی شما را نسبت به وضعیت خودتان آگاه کند اما تشخیص قطعی این اختلال برعهده متخصص بالینی می‌باشد.

دوره ۸۰ ساعته شکوفایی
دوره هشتاد ساعته غیرحضوری در ۸ ترم | شکوفایی
این دوره مبتنی بر روانشناسی مثبت‌نگر و بر اساس آموزه‌های رئیس سابق انجمن روانشناسی آمریکا و پدر روانشناسی مثبت‌نگر (دکتر مارتین سلیگمن) می‌باشد و اکثر درس‌های آن توسط پژوهش‌های فرا تحلیل و دانشگاهی به اثبات رسیده است.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.