ویدئو تحصیلی

فیلم انگیزشی کنکور

کلیپ های انگیزشی تحصیلی برای دانش آموزان و کنکوری ها

زمان های زیادی هست که انگیزه ای برای درس خوندن و تست زدن برای کنکور و انجام کارهامون نداریم. خیلی وقت ها خسته می شیم و یا شکست های پی در پی دیگه نمی ذاره مثل قبل با انرژی و انگیزه درس بخونیم. با اینکه می دونیم به عنوان یه دانش آموز (چه داوطلب کنکور و چه دانش آموز پایه) باید همواره در حال یادگیری و آموزش و درس خوندن باشیم، این بی انگیزگی ها و حال و احوال بد، نمی ذاره درست تلاش کنیم. در این مواقع باید چه کاری انجام بدیم؟ چه چیزهایی به ما کمک می کنه تا انگیزه لازم برای ادامه دادن و درس خوندن رو پیدا کنیم؟ شاید دیدن چند کلیپ انگیزشی کنکور یا چندتا ویدئو مشاوره تحصیلی بتونه باعث بهبود وضعیت ما بشه.

دیدن فیلم های انگیزشی کنکور در این زمان ها می تونه به ما کمک کنه تا حالمون کمی بهتر بشه. این کلیپ های انگیزشی باعث میشن با توجه به داشته ها و نقاط قوتمون، بتونیم دوباره از جامون بلند شیم و تلاش کنیم. البته باید در نظر داشته باشیم که با دیدن ویدئو ها و فیلم انگیزشی کنکور قرار نیست معجزه ای اتفاق بیفته و یه شبه ما رو تبدیل به فرد قوی تری نمی کنه؛ اما دیدن منظم این فیلم ها و استفاده از نکات گفته شده و انجام درست راهکارهای ارائه شده در این کلیپ های انگیزشی کنکور به ما کمک می کنه به مرور تبدیل به فردی بشیم که همیشه رویاش رو داشتیم. در واقع فیلم انگیزشی مثل یک مربی، راه درست و ابزار مورد نیاز رو به ما نشون میده تا بتونیم در این مسیر با انرژی بیشتری قدم برداریم.

دپارتمان مشاوره تحصیلی که تحت نظر علی میرصادقی می باشد، بارسا کلیپ های انگیزشی با کیفیتی در زمینه های روانشناسی، روانشناسی ACT، ویدئو انگیزشی و رشد شخصیتی تولید کرده است. این فیلم های رایگان انگیزشی شامل کلیپ برای کنکوری ها، فیلم های مشاوره تحصیلی و کلیپ های آموزش کنترل استرس می باشد که بیشتر آن ها صحبت های دکتر علی میرصادقی ست. علی میرصادقی روانشناس برجسته و طراح و موسس دپارتمان مشاوره تحصیلی بارسا، با استفاده از متدهای روانشناسی اکت، به دانش آموزان پایه و کنکوری می آموزد که چگونه با سختی ها و مشکلات کنار بیایند و به راه خود ادامه دهند.

ویدئوهایی که در ادامه مشاهده خواهید کرد، فیلم های انگیزشی تحصیلی و روانشناسی است که مناسب دانش آموزان کنکوری و پایه می باشد.

دیدن این ویدئوهای انگیزشی فوق العاده رو از دست ندید.


تمام ویدئو هایی که مشاهده می کنید توسط دکتر علی میرصادقی و تیم دپارتمان مشاوره تحصیلی بارسا تهیه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کلاس های مشاوره خصوصی بارسا و با شماره 22677917-021 تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.


همچنین پیشنهاد می کنم ویدئو زیر را مشاهده کنید

مجموعه ویدئو پیاده روی

علی میرصادقی در مجموعه ویدئو های پیاده روی ، درباره روش های تربیتی ، نحوه برخورد با فرزندان و هر آنچه که شما به عنوان یک پدر یا مادر را بدانید صحبت کرده است.

توصیه های تحصیلی

بسیاری از دانش آموزان با مشکلاتی از قبیل استرس ، عدم تمرکز و... درگیر هستند. علی میرصادقی در این سری ویدئو ها درباره این مشکلات و راهکار آنها صحبت می کند.

صحبت های انگیزشی علی میرصادقی 

در این سری کلیپ های انگیزشی علی میرصادقی با استفاده از روانشناسی مثبت گرا و روش اکت درباره مسائل روحی و انگیزشی صحبت می کند.

مدرسه مدبران بارسا

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.