ویدئو تحصیلی

ویدئو انگیزشی کنکور

کلیپ های انگیزشی تحصیلی برای دانش آموزان و کنکوری ها

زمان های زیادی هست که انگیزه ای برای درس خوندن و تست زدن برای کنکور و انجام کارهامون نداریم. خیلی وقت ها خسته می شیم و یا شکست های پی در پی دیگه نمی ذاره مثل قبل با انرژی و انگیزه درس بخونیم. با اینکه می دونیم به عنوان یه دانش آموز (چه داوطلب کنکور و چه دانش آموز پایه) باید همواره در حال یادگیری و آموزش و درس خوندن باشیم، این بی انگیزگی ها و حال و احوال بد، نمی ذاره درست تلاش کنیم. در این مواقع باید چه کاری انجام بدیم؟ چه چیزهایی به ما کمک می کنه تا انگیزه لازم برای ادامه دادن و درس خوندن رو پیدا کنیم؟ شاید دیدن چند ویدئو انگیزشی کنکور یا چند کلیپ مشاوره تحصیلی بتونه باعث بهبود وضعیت ما بشه.

دیدن فیلم های های انگیزشی کنکور در این زمان ها می تونه به ما کمک کنه تا حالمون کمی بهتر بشه. این کلیپ های انگیزشی باعث میشن با توجه به داشته ها و نقاط قوتمون، بتونیم دوباره از جامون بلند شیم و تلاش کنیم. البته باید در نظر داشته باشیم که با دیدن فیلم ها و ویدئوهای انگیزشی کنکور قرار نیست معجزه ای اتفاق بیفته و یه شبه ما رو تبدیل به فرد قوی تری نمی کنه؛ اما دیدن منظم این فیلم ها و استفاده از نکات گفته شده و انجام درست راهکارهای ارائه شده در این کلیپ های انگیزشی تحصیلی به ما کمک می کنه به مرور تبدیل به فردی بشیم که همیشه رویاش رو داشتیم. در واقع ویدئو انگیزشی کنکور مثل یک مربی، راه درست و ابزار مورد نیاز رو به ما نشون میده تا بتونیم در این مسیر با انرژی بیشتری قدم برداریم.

دپارتمان مشاوره تحصیلی بارسا ویدئوهای انگیزشی با کیفیتی در زمینه های روانشناسی، روانشناسی ACT، کلیپ انگیزشی و رشد شخصیتی تولید کرده است. این ویدئوهای رایگان انگیزشی شامل کلیپ برای کنکوری ها، فیلم های مشاوره تحصیلی و کلیپ های آموزش کنترل استرس می باشد که بیشتر آن ها صحبت های دکتر علی میرصادقی ست. علی میرصادقی روانشناس برجسته و طراح و موسس دپارتمان مشاوره تحصیلی بارسا، با استفاده از متدهای روانشناسی اکت، به دانش آموزان پایه و کنکوری می آموزد که چگونه با سختی ها و مشکلات کنار بیایند و به راه خود ادامه دهند.

ویدئوهایی که در ادامه مشاهده خواهید کرد، فیلم های انگیزشی تحصیلی و روانشناسی است که مناسب دانش آموزان کنکوری و پایه می باشد.

دیدن این ویدئوهای انگیزشی فوق العاده رو از دست ندید.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.