کنکور 99

کنکور 99

کنکور سراسری مانند مسابقه دو، یک ماراتُن بزرگ است و برای موفقیت در این رقابت باید از ابتدا با شروع به موقع از سایر رقبا پیشی گرفت تا در پایان جزء نفرات برتر این ماراتُن باشید. تا قبل از سال کنکور ، آغاز سال تحصیلی برای دانش‌ آموزان تداعی کننده اول مهرماه بود. اما در سال کنکور ، سال تحصیلی از اواسط تیرماه آغاز می ‌شود و به همین علت است که مدارس در پایه دوازدهم از تابستان شروع به فعالیت می کنند. دوره تابستان حدود 20 تا 30 درصد از دوران مطالعه و یادگیری برای موفقیت در آزمون سراسری را در بر می گیرد. پس در این دوران باید با شروع به موقع، موفقیت خود را تضمین کنید. اما آیا دانش آموزانی که در راه آمادگی برای کنکور 99 تابستان را از دست داده اند، نمی توانند جزء رتبه های برتر کنکور باشند؟ قطعا این طور نیست. اما این دسته از دانش آموزان باید در ادامه راه، دقت، تمرکز و تلاش بیشتری داشته باشند تا زمان از دست رفته را جبران کنند.

کنکور 99

سال تحصیلی 99 - 98 برای داوطلبان کنکور 99 تفاوت های زیادی با سال های گذشته خواهد داشت. مسیری که شما برای اولین بار است که آن را طی می کنید. بنابراین اتفاقات پیش بینی نشده زیادی در طول مسیر وجود دارد. حتی اگر جزء دانش آموزانی هستید که قبلا فارغ التحصیل شده اید و سال های گذشته شرایط مطالعه برای کنکور را تجربه کرده اید، بازهم در مسیر کنکور 99 شرایط پیش بینی نشده ای را تجربه خواهید کرد که اگر برای آن ها آماده نباشید، موفقیت شما را در کنکور به مخاطره می اندازند. بهترین راهکاری که هر دو دسته از داوطلبان کنکور 99 (دانش آموزان پایه دوازدهم و فارغ التحصیلان نظام قدیم و نظام جدید) می توانند از آن بهره ببرند این است که به مشاوران باتجربه و متخصص اعتماد کنند تا آن ها را در راه دستیابی به رتبه دلخواهشان راهنمایی کنند.

در این زمینه شما می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی خصوصی و مشاوره تحصیلی تلفنی موسسه بارسا بهره مند شوید. تمام مشاوران تحصیلی موسسه بارسا دوره های تخصصی مشاوره را تحت مربیگری علی میرصادقی آموزش دیده اند. علی میرصادقی کارآفرین و سخنران انگیزشی است که در سال 2015 به عنوان بهترین مشاور تحصیلی ایران از نگاه مجله Corporate Vision انگلیس انتخاب شد. هم چنین کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته وی مقام دوم کتاب های خودیاری جهان را کسب کرده است. مشاوران تحصیلی موسسه بارسا نیز مشاوره کنکور 99 را به سبک علی میرصادقی پیش می برند و هدف اصلی آن ها این است که با استفاده از تجربه و تخصص خود، برای موفقیت در کنکور به دانش آموزان کمک کنند.

برای رزرو و ثبت نام جلسات مشاوره تحصیلی خصوصی بارسا
( مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری ) با شماره 22677917-021 تماس بگیرید
یا عدد 6 را به سامانه 3000909030 ارسال کنید.

اطلاع از حذفیات کنکور ۹۹ برای داوطلبان نطام جدید و نظام قدیم

نحوه برگزاری کنکور ۹۹

در سال ۹۸ به علت اجرای عدالت بین داوطلبان فارغ التحصیل نظام قدیم و نظام جدید ، سازمان سنجش تصمیم گرفت که برای اولین بار و آخرین بار همزمان دو نوع کنکور برگزار شود. کنکور ۹۸ با دو نوع سوال برای نظام قدیم (برای داوطلبانی که دیپلم نظام قدیم آموزش کشور را دارند) و کنکور نظام جدید (برای دانش آموزان متولد ۷۹ به بعد که در سال ۹۸ دوران پیش دانشگاهی یا همان دوره دوازدهم را سپری کرده اند) برگزار شد. دلیل اجرای این طرح نیز عوض شدن کتاب های درسی و تغییرات عمده ای بود که در منابع کنکور نظام جدید به وجود آمده بود. اما درباره نحوه برگزاری کنکور ۹۹ سازمان سنجش ابتدا اعلام کرده بود که کنکور ۹۹ برای داوطلبان نظام قدیم همانند داوطلبان نظام جدید ، بر اساس منابع نظام جدید است. یعنی  برای داوطلبان نظام قدیم ، مانند کنکور ۹۸ سوال جداگانه طرح نخواهد شد. اما طبق جدید ترین مصوبه این سازمان، نحوه برگزاری کنکور ۹۹ همانند کنکور سال ۹۸ می باشد. سازمان سنجش آموزش کشور که مجری ثبت نام و برگزاری کنکور ۹۹ می باشد، طبق روند  سال های گذشته با انتشار اطلاعیه ای احتمالا در مهر ماه ۹۸ ، نحوه برگزاری کنکور ۹۹ ، زمان برگزاری کنکور ۹۹ و شرایط شرکت در کنکور ۹۹ را مشخص خواهد کرد. اما آن چه تا اکنون قطعی شده این است که کنکور ۹۹ نیز مانند کنکور ۹۸ با دو سری سوال برگزار خواهد شد و برای داوطلبان نظام قدیم سوالات جداگانه طرح می شود. هم چنین طبق آخرین مصوبه سازمان سنجش ، در کنکور ۹۹ دانش آموزان نظام قدیم می توانند در کنکور نظام جدید ثبت نام کرده و سوالات داوطلبان نظام جدید را پاسخ دهند.

.

درباره نحوه برگزاری کنکور ۹۹ و تاثیر معدل در کنکور ۹۹ بیشتر بخوانید.

کنکور ریاضی 99
کنکور ریاضی 99
کنکور تجربی 99
کنکور تجربی 99
کنکور انسانی 99
کنکور انسانی 99

بهترین منابع کنکور 99

استفاده از منابع کمک آموزشی مناسب، از عوامل بسیار مهم موفقیت در کنکور می باشد که باید به درستی و با نظر مشاوران و دبیران متخصص انتخاب شود. در این جا بر اساس نظر بهترین مشاوران تحصیلی موسسه آموزشی بارسا، به معرفی بهترین منابع کنکور 99 برای دانش آموزان رشته های مختلف پرداخته ایم. هم چنین منابع کمک آموزشی مناسب برای دانش آموزان نظام قدیم و نظام جدید را نیز به صورت مجزا بیان کرده ایم.

بهترین منابع کنکور 99 ( دروس عمومی ) >>

بهترین منابع کنکور 99 ( دروس اختصاصی ) >>

بهترین منابع زیست کنکور >>

بهترین منابع کنکور هنر 99 >>

کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته (برنده مقام دوم کتاب های خودیاری جهان) >>

کنکور 99.

روش مطالعه رتبه های برتر کنکور

یکی از بهترین روش هایی که داوطلبان کنکور 99 برای پیشرفت کردن در دروس عمومی و اختصاصی می توانند از آن استفاده کنند، آشنایی و بررسی روش مطالعه رتبه های برتر کنکور سال های گذشته است. دانش آموزانی که با تلاش و کوشش فراوان تکنیک های خاص مطالعه هر درس را فراگرفتند و درنهایت موفق شدند درصدهای بالایی را در کنکور سراسری در هر یک از این دروس کسب کنند. با مطالعه این دسته از مقالات، می توانید با چکیده این تکنیک ها و روش ها آشنا شوید و موفق شوید در آزمون های آزمایشی و کنکور سراسری بالاترین درصدها را در هر یک از این دروس کسب کنید.

روش مطالعه ادبیات رتبه های برتر >>

روش مطالعه عربی رتبه های برتر >>

روش مطالعه دین و زندگی رتبه های برتر >>

روش مطالعه زبان رتبه های برتر >>

روش مطالعه زیست رتبه های برتر >>

روش مطالعه شیمی رتبه های برتر >>

روش مطالعه فیزیک رتبه های برتر >>

روش مطالعه ریاضی رتبه های برتر >>

کنکور 99

مشاوره تحصیلی کنکور 99

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری بارسا کافی است نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

مشخصات فردی
موبایل
تصویر امنیتی
کد امنیتی :

برای ثبت نام در آزمون ورودی مدرسه مدبران بارسا بهترین دبیرستان دخترانه تهران عدد 42 رو به 3000909030 بفرستید.مشاهده

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.