انتشارات کتاب های بارسا
پدر‌و‌مادر
اطلاعات کتاب
نویسنده
علی میرصاقی
ناشر
انتشارات بارسا
تعداد صفحات‌
۳۱۳

علی میرصادقی
درباره نویسنده

رروانشناس، سخنران، مدرس دوره‌های رهبری - اکت تراپیست، برنده مقام دوم کتاب‌های خودیاری جهان، برنده جایزه بهترین سیستم آموزشی خاورمیانه

توضیحات کتاب

کتاب چرا نمی ذاری بچه ات درس بخونه ؟

شما تو این دنیای بزرگ، کاری رو می شناسید که انجام دادنش نیاز به یادگیری و آموزش دیدن نداشته باشه؟ ما حتی برای ساده ترین کارهای روزانه مون مثل آشپزی کردن، کار با گوشی موبایل و کامیپوتر، خوندن و نوشتن و... هم یه زمانی آموزش دیدیم و روش درست انجام این کارها رو یاد گرفتیم. البته روش دومی هم هست که اسمش آزمون و خطا کردنه. هرچند این روش هم نوعی آموزش و یادگیری محسوب میشه، اما ریسک بیشتری داره و گاهی اوقات می تونه خیلی گرون برای ما تموم بشه. حالا ازتون یه سوال دارم: آیا تربیت فرزندان و آماده کردنشون برای زندگی فردا، نیاز به آموزش، آگاهی، یادگیری و مطالعه نداره؟ آیا این ریسک رو قبول می کنید که برای تریبت فرزندانتون که عزیزترین و بزرگ ترین سرمایه های زندگی شما پدر و مادرها هستند، از روش دوم (آزمون و خطا کردن) استفاده کنید؟ مسلما جواب منفیه. پس تنها یک راه باقی می مونه و اون هم آموزش دیدن و کسب آگاهی درباره فرزند پروری هست.

 یک اتفاق فوق العاده برای والدین 
 اگر واقعا نگران آینده تحصیلی فرزندتان هستید این کارگاه را از دست ندهید 
 شما با خرید کتاب چرا نمی ذاری بچه ات درس بخونه ، کارگاه مادر و پدر آنلاین ، به ارزش 200 هزار تومان را به صورت رایگان دریافت می کنید.

 خرید کتاب + هدیه 
 

یکی از مهم ترین مسائل در تربیت فرزندان، برخورد صحیح با کودک و نوجوان در رابطه با مسائل درسی و تحصیلی هست. فرزندان مان از سن ۷ تا ۱۸ سالگی مشغول تحصیل در مدرسه هستند. بنابراین چگونگی برخورد با بچه ها و بررسی مسائل درسی و فراهم کردن شرایط ایده آل برای موفقیت های تحصیلی اون ها، از اساسی ترین مسئولیت های والدین در این سنین هست. به دلیل عدم وجود آموزش های مناسب برای خانواده ها در این زمینه، دکتر علی میرصادقی تصمیم گرفت کتاب چرا نمی ذاری بچه ات درس بخونه رو تالیف کنه. این کتاب، اولین کتابیه که به خانواده ها کمک می کنه نقش خودشون رو در زمینه درصد‌ها و رتبه ها و نمرات بچه هاشون باور کنند. در این کتاب بی نظیر، آموزش های فوق مدرن و مجانی که به خانواده ها داده میشه، باعث میشه تا فرزندانشون ظرف مدت کوتاهی پیشرفت های شگفت‌ انگیزی داشته باشند. در واقع میشه گفت هر خانواده ای که واقعا نگران نتیجه و آینده تحصیلی فرزندش هست، اگه این کتاب رو نخونه، نگرانی خودش رو کاذب نشون داده.

توجه به این نکته ضروریه که "دکتر علی میرصادقی در عین اینکه روانشناس هستند و از دید روانشناختی این مسئله رو بررسی و کتاب رو تالیف کردند، سال ها به عنوان یکی از بهترین مشاوران تحصیلی ایران فعالیت حرفه ای داشتند؛ ایشون حتی تنها مشاور تحصیلی ایرانی عضو SEC (انجمن مشاوران تحصیلی جهانی) هستند. بنابراین کتاب چرا نمی ذاری بچه ات درس بخونه؟ از عمیق ترین و دقیق ترین زوایا و از دید یک مشاور تحصیلی حرفه ای که با دانش آموزان و خانواده های دانش آموزان به صورت مستقیم در ارتباط بوده نگارش شده که این خودش ارزش کتاب رو و علمی و دقیق و کاربردی بودن اون رو، دو چندان می کنه."

شکی نیست که همه پدر و مادرها دلسوز و نگران فرزندانشون هستند. هیچ پدر یا مادری نیست که آرزوی دیدن موفقیت و پیشرفت فرزندش رو نداشته باشه. اما در بیشتر موارد نداشتن اطلاعات کافی در زمینه فرزند پروری، رفتارهای نادرست با فرزندان، توجه نکردن به شرایط سنی کودک و نوجوان، در نظر نگرفتن فشارهای درسی و گاهی روحی که دانش آموز متحمل میشه و در یک کلام آگاهی نداشتن از اینکه باید دقیقا چطور رفتار کنیم و چه کارهایی انجام بدیم تا شرایط خوبی رو برای پیشرفت و موفقیت تحصیلی بچه هامون فراهم کنیم، باعث میشه علی رغم میل درونی مون (که موفقیت فرزندمون هست)، حتی باعث افت تحصیلی یا بی انگیزه شدنش نسبت به درس و مدرسه بشیم.
البته هیچ پدر و مادری چنین قصدی نداره که جلوی پیشرفت فرزندش رو بگیره؛ اما متاسفانه بیشتر خانواده ها آموزش اصولی درباره روش های درست فرزند پروری ندیدند. همین مسئله هم بزرگ ترین عامل اشتباه کردن در تربیت فرزندان محسوب میشه. پس با خرید و مطالعه کتاب چرا نمی ذاری بچه ات درس بخونه، پتانسیل بالقوه و علاقه ای که به موفقیت تحصیلی فرزندانتون دارید رو با اطلاعات و آموزش های این کتاب ترکیب کنید تا بتونید بهترین و مناسب ترین رفتار و سبک تربیتی رو نسبت به فرزندان عزیزتون داشته باشید.

یادداشت هایی از خانم پوران درخشنده، کارگردان معروف سینما، و دکتر جان گری، نویسنده کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی، ضمیمه این کتاب شده و خودش نشون دهنده ارزش و اعتبار این اثر علی میرصادقی هست.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.