کالج ریاضی بارسا

آموزش ریاضی دبیرستان و دانشگاه

 اگر دانش آموز دبیرستان هستین و دغدغه تون اینه که برای درس ریاضی چه کلاس یا موسسه ای برید یا اینکه دنبال دبیر ریاضی برای کلاس خصوصی هستید تا بتونید توی امتحان ریاضی نمره خوبی بگیرید و یا کنکوری هستین و به دنبال دبیر ریاضی کنکور و کلاس خصوصی مناسب برای تقویت ریاضی و یادگرفتن نحوه تست زنی درست به منظور موفقیت در ریاضی کنکور هستین یا حتی اگه دنبال بهترین شیوه آموزش ریاضی دبیرستان و آموزش آنلاین و ویدئوهای تدریس درس ریاضی هستید، ما در کالج ریاضی بارسا به شما کمک می کنیم به هدفتون برسید.

اگر دانشجو هستید و برای پاس کردن دروس ریاضی ۱ و ۲ دانشگاه و سایر دروسی که ریاضی تو اون ها نقش مهمی داره تلاش می کنید، در این صورت نیاز به ویدئو آموزشی و تدریس دارید 

همچنین اگر فارغ التحصیل و یا خانه دار و شاغل هستید و علاقه مندید تو اوقات فراغتتون اطلاعاتتون رو بالاتر ببرید و با دنیای جذاب ریاضی بیشتر و بهتر آشنا بشید، به همه تون باید بگیم آدرس و درست اومدید!

تلاش کالج ریاضی بارسا اینه که به شما نشون بده ریاضی چیز غریبی نیست و ابزار یادگیری اون چیزی جز عشق وعلاقه و پشتکار نیست و اگر شعله این درس برای شما روشن بشه، باعث پیشرفت عجیب و افزایش اعتماد به نفس شما میشه. افزایش اعتماد به نفس و تسلط در ریاضی یعنی تسلط در سایر علوم، چون تمامی علوم وابسته به این علم هستن. مهندس امیرحسین منجمی مدیر علمی کالج ریاضی و مدرسه بارسا، در این ویدئو به شما توضیح میده که چرا اکثر ما باور غلطی درباره ریاضی داریم و اینکه چیزی به اسم مغز ریاضی وجود نداره:

ویدئو معرفی کالج ریاضی توسط مهندس امیرحسین منجمی

     ریاضی برای دانش آموزان   

شما هرجای دنیا که باشید برای ورود به هر رشته ای، چه رشته انسانی، چه تجربی و خود رشته ریاضی، تنها درس مشترک در آزمون ورودی شما درس ریاضی هست. چرا؟ چون به وضوح ثابت شده کسانی که در این درس موفق ترند، درک بهتری در سایر دروس مثل زیست و شیمی و فلسفه و منطق دارن. امیرحسین منجمی مدیر علمی مدرسه بارسا و کالج ریاضی بارسا به همراه تیمش که همگی از رتبه های برتر کنکور و نخبگان علمی کشور هستند، چند سالی هست که در مدرسه بارسا و کالج ریاضی بارسا در حال آموزش این درس به دانش آموزان هستند. اما تخصص اصلی این تیم ایجاد انگیزه، علاقه و اعتماد به نفس در دانش آموزان برای یادگیری ریاضی هست. به طوری که بسیاری از دانش آموزانی که به دلیل فرار از درس ریاضی به رشته های دیگری رفته بودن، بعد از گذروندن دوره آموزش درس ریاضی کالج بارسا نقطه قوت خودشون بین دروس دبیرستان رو همین درس می دونن. کالج بارسا علاوه بر برگزاری دوره های ریاضی در مدرسه بارسا، خدمات دیگه ای از جمله: برگزاری کلاس خصوصی ریاضی دبیرستان در مقطع متوسطه اول و دوم، برگزاری دوره های آنلاین آموزش و حل تمرین ریاضی برای دانش آموزان و برگزاری کارگاه های ریاضی رو داره.

ریاضی برای دانشجویان

احتمالا روز اولی که وارد دانشگاه شدید از همه دانشجوها این جمله رو شنیدین که "حواست باشه ریاضی ۱ رو نیفتی، چون پیش نیاز بقیه درس هاست." و از روز اول استرس پاس نشدن ریاضی ۱ همراهتون بوده. با توجه به تغییرات کتاب های درسی نظام جدید و حذف برخی از مباحث مهم و کاربردی از کتاب درسی، تیم کالج ریاضی بارسا با تولید محتواهای آموزشی برای دروس ریاضی ۱ و ۲ دانشگاه بهتون کمک می کنه تا بدون استرس سر جلسه امتحان برید. این محتواها شامل تدریس موضوعی دروس ریاضی ۱ و ۲ مثل تدریس موضوعی انتگرال توسط مدیر علمی کالج، (مهندس امیرحسین منجمی) هست که به کمک این ویدئوها نه تنها ریاضی رو پاس می کنید، بلکه بهش علاقه مند هم میشید.

و در نهایت باید گفت تمام تلاش تیم کالج ریاضی بارسا اینه که به شما نشون بده چیزی به اسم مغز ریاضی وجود نداره. فقط تلاش و پشتکار و عشق در ریاضی هست که معنا میده. و اگر این شعله ریاضی در وجود شما روشن بشه، حتما باعث پیشرفت عجیب و افزایش اعتماد به نفس شما در این درس میشه. افزایش اعتماد به نفس و تسلط در درس ریاضی یعنی تسلط در سایر علوم. چون تمامی علوم وابسته به این علم هستن. این رو یادتون بمونه که همه چی ریاضی هستش!

ویدئو آموزشی ریاضی

ویدئوآموزشی ریاضی

محتواهای آموزشی شامل ویدئو حل تمارین کتب درس ریاضی دبیرستان و تدریس ریاضی دبیرستان مقاطع متوسطه اول و دوم و  ویدئو های آموزش و تدریس ریاضیات دانشگاه

خدمات کالج ریاضی

خدمات کالج ریاضی

برگزاری دوره های عمومی و خصوصی درس ریاضی مقاطع متوسطه اول و دوم و کارگاه های ریاضی توسط دبیران تیم کالج ریاضی بارسا

مقالات ریاضی

مقالات ریاضی

مقالاتی درباره چگونگی مطالعه ریاضی در ایام امتحانات و کنکور و هم چنین پیرامون کاربرد ریاضیات در زندگی روزمره و صنایع و علوم مختلف و نحوه بهره برداری از ریاضی در حل مشکلات

آیا جادوی ریاضی واقعا حقیقت دارد؟


سال هاست این سوال برای همه وجود داره که آیا جادو واقعا وجود داره یا نه. و حالا یه گروه از آدمای کنجکاو و مشتاق  بعد از جستجو و تحقیق های زیاد موفق به کشف جادو شدن. جادوی ریاضی ! بعله درست شنیدید ریاضی ای که ممکنه برای خیلیای از ما ها یادآور کلاسای خسته کننده تابع ومشتق بوده ، و استرسی که سر امتحاناش داشتیم هنوز با شنیدن اسمش دوباره برمیگرده! همون ریاضی یه جادوی فوق العاده داره که همه جا هم حضور داره.. حالا می پرسین این جادو چیه که ازصحبت می کنید؟  همون گروه جستجوگر اینجا هستن تا شما رو با جادوی ریاضی و زیبایی هاش آشنا کنن تا همونطور که اونها عاشق ریاضی هستن  و دلشون پر می کشه که ساعت ها درگیر مسائل ریاضی بشن شما هم عاشق ریاضی بشید و دلتون بخواد دوباره برید سراغ امتحانای ریاضی تون صد البته و متوجه بشید که در این دنیا همه چی ریاضیه!

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.