پانسیون مطالعاتی آنلاین

پانسیون مطالعاتی آنلاین

پس از دو دوره پانسیون مطالعاتی آنلاین موفق ( اردوی مطالعاتی عید هت تریک و پانسیون پیروزی ) دپارتمان تحصیلی بارسا اقدام به برگزاری پانسیون های مطالعاتی سالانه به صورت غیر حضوری کرده است، تا دانش آموزان کنکوری بتوانند بدون مشکل برای کنکور درس بخوانند و دانش آموزان پایه هم آماده آزمون های پایان ترم خود شوند. نکته بسیار مهم این جاست که تمام امکانات پانسیون حضوری بارسا در اردوی مطالعاتی آنلاین نیز در دسترس دانش آموزان می باشد. امکاناتی مانند نظارت دقیق ناظران مطالعاتی در پارت های مطالعه،  آزمون های آنلاین و رفع اشکال آنلاین با بهترین اساتید کنکور ایران که در ادامه همه این اتفاقات شگفت انگیز را که برای اولین بار در ایران اتفاق می افتاد با هم بررسی می کنیم. با ما همراه باشید تا با خدمات منحصر به فرد موسسه آموزشی بارسا آشنا شوید. یکی دیگر از مهم ترین مزیت های پانسیون مطالعه آنلاین بارسا این است که شما هرجای دنیا که باشید با داشتن یک لپ تاپ یا موبایل ، اینترنت و انگیزه و شوق برای درس خواندن می توانید در این پانسیون مطالعاتی حضور یابید و از امکانات فوق العاده آن استفاده کنید.

در هرجای ایران که باشید، با پانسیون مطالعاتی غیر حضوری بارسا با کیفیت بهتری درس بخوانید و از درس خواندن درکنار رقیبان خود لذت ببرید. 

. . .

 هنوز فرصت اینو داری که تو کنکور نتیجه بهتری بگیری؛ 
 اردوی مطالعاتی نوروز ۱۴۰۰ به تو در این راه کمک می کنه. 
 کافیه که عدد 
99 رو به 3000909030 ارسال کنی یا با شماره 22677917-021 تماس بگیری تا مشاورای ما شما رو راهنمایی کنن. 

. . .

امکانات پانسیون آنلاین مطالعاتی بارسا

همانطور که گفته شد پانسیون آنلاین بارسا تمامی امکانات یک پانسیون مطالعه حضوری را برای شما به خانه هایتان آورده است. در ادامه به بررسی هریک می پردازیم.

نظارت و مانیتورینگ حرفه ای

اینجا همه قوانین مطالعاتی مانند پانسیون حضوری است. از طرز نشستن گرفته تا ماندن و بلند نشدن از جای خود د رپارت مطالعاتی. با شروع  هر پارت مطالعاتی پانسیون آنلاین بارسا، دانش آموزان باید وبکم لپتاپ یا دوربین موبایل خودشون رو فعال کنند تا ناظران مطالعاتی ما بتونند اون ها رو ببینند و شرایط مطالعه اون ها رو بررسی کنند. هر کلاس آنلاین توسط یک ناظر مطالعاتی بررسی میشه که تمام حرکات دانش آموزان رو در حین درس خوندن زیر نظر داره. ناظران مطالعاتی شروع پارت رو اعلام می کنند و در طول پارت مطالعاتی مراقب هستند که دانش آموزان به جز درس خوندن کار دیگه ای نکنند. این روش نظارتی به دانش آموزان کمک می کند تا به مطالعه پیوسته در پارت های یک ساعت ونیمه  عادت کنند و باعث افزایش تمرکز مطالعاتی آنها می شود.

monitoring

آزمون های آنلاین طبق برنامه شخصی

هر دانش آموز برای سنجیدن آنچه که در طول روز مطالعه کرده، نیازمند آزمون دادن هستش تا با فهمیدن نقاط ضعف و قوتش عملکردش رو بهتر کنه. در پانسیون مطالعاتی غیرحصوری بارسا، آزمون های شخصی و طبق برنامه دانش آموز طراحی شده و دانش آموزان می توانند پس از اتمام برنامه خود در پایان روز، دز آزمون آنلاین خود شرکت کند. آزمون های آنلاین به صورت شخصی برای دانش آموزان ایجاد شده و هر دانش آموز تو آزمون مخصوص به خودش شرکت می کنه که برای سایرین قابل دسترسی نیست که این هم از ویژگی های برجسته اردوی مطالعاتی آنلاین بارسا هست. آزمون های آنلاین به صورت چهار گزینه ای هستند و تمام درصدهای دانش آموزان ثبت میشه تا در اختیار مشاوران تحصیلی قرار بگیره و آنالیز بشه.

online exam

ربات های تلگرامی

در پانسیون مطالعه آنلاین بارسا، امکان استفاده از دو ربات تلگرامی برنامه ریزی و رفع اشکال وجود دارد. 

ربات رفع اشکال

در ربات رفع اشکال، دانش آموز سوال خود را در  قالب متن، عکس و یا ویدئو و فایل صوتی می تواند ارسال کند و دبیران ما د رسریع ترین زمان پاسخگوی سوالات آنها می باشند.

ربات دفتر برنامه ریزی

با استفاده از ربات دفتر برنامه ریزی دانش آموزان قبل از شروع هر پارت مطالعاتی دروسی که قراره تو اون پارت بخونند رو در ربات ثبت می کنند و آخر هر پارت مشخص می کنند که اون برنامه ها رو انجام دادند یا نه. به این ترتیب مشاور تحصیلی دانش آموزان در جریان دقیق کار اون ها قرار می گیره و خود بچه ها هم بهتر متوجه میشن چقدر از برنامه رو انجام دادند.

ربات های تلگرامی

...

| برای ثبت نام در مدرسه مطالعاتی با شماره 22677917-021 تماس بگیرید |

...

.

.

با پیشرفت فراوان تکنولوژی درزمینه‌های مختلف، امروز فضای آموزشی منازل اصلا آماده مطالعه مناسب نیست.

کافیه به فضای مطالعاتی منازل ده سال  گذشته  فکر کنید! 

آن روزها نه خبری ازلب تاپ وکامپیوتر شخصی بود،نه خبری ازاینترنت. اون روزها بچه هایی که درس می خوندن موبایل نداشتن  و تلوزیون این همه برنامه

مختلف نداشت. اون روزها خبری ازsmsبازی وماهواره نبود.برنامه‌های تفریحی کلان‌شهرها بسیار محدودتر از امروزبود. 

آری همه چیز در حال پیشرفت است غیرازمتدهای آموزش وفرایندهای مطالعاتی. پیشرفت تکنولوژیهای تفریحی مختلف در چندسال گذشته فضای درس

خواندن در منازل رو بسیار دشوارترازگذشته کرده. 

مافکرکردیم چگونه میشه درمقابل این همه دشمن مطالعه ایستاد. تاخدا کمکمون کردومدرسه مطالعاتی بارسا افتتاح شد. چیزی که به نظرمن،جلوی تمام

تفریحات دنیاایستاده وخوشحال هستم به عنوان یک سری جوان برای اولین بار در دنیا پروژه‌ای راه‌اندازی کردیم، که حتی از سوی دنیای بین‌الملل هم نگاه خاصی

به آن شده است. مدرسه مطالعاتی جوابگوی تفریحات مختلف دنیاست، برای نوجوانانی که جامعه تفریحی امروز آنها را به ستوه آورده است.

.

 داستان زیر رو بخونید   


اون روز هوا خیلی سرد بود و مریم تصمیم گرفته بود همه چی رو دوباره شروع کنه. دقیقا مثل هفته پیش که این تصمیم روگرفته بود، اما عملی نشد. 

آخه دقیقا شبی که قراربود شروع کنه، ازشهرستان واسه‌ شون مهمون اومد و مجبورشد شنبه درس نخونه. 

یکشنبه می‌ خواست گازشو بگیره که این شبکه‌ های تلویزیونی، نامردی کردن و دقیقا همون سریال ها و فیلم هایی که مریم دوست داشت رو پخش کردن.

پس برنامه‌ شروع دوباره مریم به دوشنبه افتاد. صبح بیدارشد اما گفت نیم ساعت دیگه. نیم ساعت دیگه بیدار نشد تا ظهر (: 

تا صبحانه خورد، وقت ناهار شد و بعد از ظهر نمی دونم چرا دوباره خوابش گرفت... 

اما مریم سه‌ شنبه صبح زود بیدارشد. خیلی خوب یک ساعت درس خوند تا مهسا بهش زنگ زد و پرسید: چقدرخوندی؟ 

و جفتشون بعد از این که فهمیدن خوب درس خوندن، اما نتیجه لازم رو نگرفتن، تصمیم گرفتن برن یه سری کتاب جدید بخرن. واسه همین قرارشد

استارت اصلی رو با هم بزنن. اون هم به صورت sms از چهارشنبه شروع کنن. چهارشنبه صبح زود بیدار شدن و شروع کردن به بیدار کردن هم دیگه.

Sms اول این بود :     ?safheye chandI          

Sms دوم این بود :   cheghadr sakhte                       

Sms سوم این بود :    (: be ye agha migan ba kishmish jomle besaz  

 برگردیم اول داستان:  

آره اون روز هوا سرد بود و مریم تصمیم گرفته بود دوباره شروع کنه و چون هفته پیش نتونسته بود خوب این کارو انجام بده، با مهسا قرار گذاشتن

برن کتابخونه پارک نزدیک مدرسه. توپارک مارال رو دیدن، واسه همین به جای هشت، نه رسیدن کتابخونه. 

جا نبود و مسئول کتابخونه بهشون گفت: فعلا توی پارک درس بخونین تا ساعت دوازده شاید یه سری رفتن :) توی پارک تا اومدن درس بخونن می دونی چی شد...؟ 

اون روز هوا خیلی سرد بود...

.

 اینـــجا چه شکلیه...؟ 

.

 فرقش با خونه‌ تون :  

اینجا تمام قوانین صحیح مطالعه‌ دنیا در حال اجراست.

شما نمی تونین وقتی خسته شدین برین با مامانتون گپ بزنین، شما نمی‌ تونین هرکاری که دلتون خواست بکنین.

اینجا مثل مدرسه زنگ های مختلفی داره و درحین درس معلمتون (ناظر مدرسه) به شما اجازه نمی‌ ده که بیخودی وسط زنگ، استراحت کنید.

اینجا موبایل و کامپیوتر با شما خداحافظی بلند مدتی می کنند و از شر همه اون ها راحتید.

.

 فرقش با کتابخونه :  

این روکه اصلا حرفشم نزن، خیلی فرق داره.

اینجا نمی تونی با بغل دستیت حرف بزنی.

اینجا حتی موقعی که داری می‌ میری، نمی‌ تونی از کسی انتظار کمک داشته باشی.

اینجا نمی‌ تونی هر وقت بخوای بیای و هروقت بخوای بری. آخه اینجا مدرسه است، نه وسط پارک.

اینجا هرکسی واسه خودش میز تحریر و کمد و چراغ مطالعه داره.

 اینجا خیلی خفنه.

 | برای ثبت نام در تنها پانسیون مطالعاتی آنلاین کنکور، با شماره 22677917-021 تماس بگیرید. |

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.