اردوی نوروزی (پانسیون) بارسا

اردوی نوروزی (پانسیون) بارسا

متفاوت ترین و بزرگ ترین اردوی مطالعاتی کشور
اردوی مطالعاتی نوروز ۹۹ بارسا مثل سال های قبل در دانشگاه شهید بهشتی برگزار میشه. اولین تفاوت اردوی نوروزی بارسا با بقیه اردوهای نوروزی اینه که بارسا قبل از عید نوروز هم برای دانش آموزان و خانواده هاشون برنامه داره (البته برای کسایی که به موقع ثبت نام کرده باشند). این برنامه های قبل از عید شامل ۵ مرحله ست:

  • آموزش روش مطالعاتی صحیح دروس کنکور و آموزش برنامه ریزی برای ایام اردوی نوروزی

  • آموزش تکنیک های افزایش اراده برای مثمر ثمر بودن مطالعه در ایام عید

  • آموزش خانواده ها

  • تست شخصیت شناسی از دانش آموزان برای آگاهی بیشتر درباره شخصیت و روش مطالعه مناسب هر دانش آموز

  • برنامه ریزی شخصی و جداگانه برای هر کدوم از دانش آموزان برای ۳ هفته نوروز

اردوی نوروزی بارسا

ویدئو معرفی بزرگترین پانسیون عید کشور

صبح پرانرژی در اردوی نوروزی بارسا

هر روز صبح پیلاتس گروهی و سینرژی در اردوی مطالعاتی نوروز بارسا
اینکه شما صبحتون رو چطور شروع کنید و چه کارهایی رو در آغاز روز انجام بدید، تاثیر خیلی زیادی روی بقیه کارهای اون روزتون داره. به همین خاطر صبح های اردوی نوروزی بارسا با بیشترین انگیزه و انرژی ممکن شروع میشه. هر روز صبح به همراه بقیه دوستانتون پیلاتس گروهی خواهید داشت که باعث میشه انرژی خیلی زیادی برای شروع درس خوندن داشته باشید. برعکسِ حالتی که توی خونه باشید و بخواید صبح زود از خواب بیدار بشید. اگه هم بیدار بشید احتمالا بی حوصله و با حالت خواب آلود درس خوندن رو شروع می کنید. اما انجام چندتا حرکت ورزشی کنار بقیه بچه ها، همراه با چندتا موزیک شاد و پرانرژی باعث میشه خوابیدن رو کلا از یاد ببرید و ذهن و بدنتون کاملا آماده درس خوندن بشه.

پیلاتس گروهی در اردوی نوروزی بارسا

آموزش آرکوتایپ های یونگ در اردوی مطالعاتی نوروز بارسا

جلسه اول مشاوره با علی میرصادقی برنده مقام دوم کتاب‌های خودیاری جهان
افزایش اعتماد به نفس     خودشناسی        قدرت درونی

اگه با روانشناسی درونتون آشنا بشید، زندگی رو با دست های خودتون می سازید. تو اردوی مطالعاتی نوروز بارسا علی میرصادقی هر روز برای شما درباره آرکوتایپ های یونگ و تاثیرشون در زندگی میگه.
وقتی آرکوتایپ معصوم ضعیف شده‌ باشه، امید آدم کم میشه؛ اما کیه که بفهمه؟!
وقتی آرکوتایپ یتیم بالا میره، آدم ها نق زدن رو شروع می کنند؛ اما بیشتر اطرافیان ما به جای کمک کردن فقط میگن نق نزن!!
وقتی آرکوتایپ‌ حامی اومده باشه پایین، احساس می کنی تنها هستی و بدون کمک گیر کردی.
وقتی آرکوتایپ جنگجو کم شده باشه، تلاش و اراده ات برای درس خوندن و انجام کارهای دیگه میاد پایین.

با این آموزش ها شما علاوه بر اینکه تو پانسیون عید درس می خونید و برای کنکور آماده می شید، بعد از اردوی مطالعاتی نوروز آرکوتایپ های یونگ رو هم آموزش دیده اید. پس خودشناسی و خودآگاهی شما بیشتر شده و می تونید مسیر زندگی تون رو بهتر از قبل ادامه بدید. حتی می تونید این مطالب روانشناسی رو به خانواده یا بقیه دوستانتون هم آموزش بدید.

روانشناسی در اردوی مطالعاتی نوروز

مطالعه خفن در اردوی نوروزی بارسا

شروع پارت های مطالعاتی پانسیون عید طبق برنامه‌ انفرادی دانش آموزان
تو اردوی نوروزی بارسا دانش آموزان دوره اول دبیرستان، دهمی ها و یازدهمی ها با برنامه مشاوران تحصیلی ما به قدرت ۷ ساعت مطالعه خفن می رسند و عادت می کنند که بعد از اردوی نوروز هم همینطور قوی و بااراده پیش برن. دانش آموزان داوطلب کنکور هم می تونند تا ۱۱ ساعت مطالعه روزانه داشته باشند. البته نه از اون ۱۱ ساعت های توی خونه. باید تو پانسیون عیدانه باشید و تجربه اش کنید تا متوجه بشید چجوری میشه ۱۱ ساعت درس بخونی و آخر شب باز هم شاد و پرانرژی باشی.

در هر پارت مطالعاتی شما در کلاستون یک مربی مطالعاتی دارید که در تمام طول پارت مطالعه حواسش به شماست تا شما با بالاترین تمرکز درس بخونید. تو اردوی مطالعاتی نوروز ۹۹ بارسا شما یاد می گیرید که چجوری یه مطالعه خفن با تمرکز و یادگیری بالا داشته باشید و یک ساعت تا یک ساعت و نیم پشت سر هم درس بخونید؛ بدون این که خسته بشید!

اردوی مطالعاتی نوروز بارسا

یه صبح خوشمزه در اردوی مطالعاتی نوروز بارسا

طراحی شده برای افزایش و بهبود عملکرد نوروترنسمیترهای عصبی
بعد از اینکه ورزش کردید و نشاط و انگیزه صبحتون تامین شد، هیچی مثل یه صبحونه خوشمزه و متفاوت نمی تونه باعث سرحال شدنتون بشه. البته بین ورزش و صبحونه به اندازه یه پارت مطالعاتی فاصله هست. وعده های صبحونه ای که در اردوی نوروزی بارسا توزیع میشه کاملا سالم و مغذی هست و باعث عملکرد بهتر سیستم عصبی و ذهنی میشه و به شما در درس خوندن و یادگیری بهتر مفاهیم درسی کمک می کنه.

صبحانه پانسیون عیدانه بارسا

ویدئو نظر دانش آموزان درباره اردوی نوروزی بارسا

.

اردوی مطالعاتی نوروز ۹۹ بارسا

اردوی نوروز و کنکور | طبق برنامه در دانشگاه شهید بهشتی تهران
اردوی مطالعاتی نوروز ۹۹ بارسا با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از پرسنل موسسه آموزشی بارسا و بهترین مشاوران تحصیلی تهران در دانشگاه شهید بهشتی برگزار میشه و بزرگترین اردوی نوروزی کشور محسوب میشه. همچنین برخی از رتبه های برتر کنکور بارسا هم در اردوی نوروزی ۹۹ حضور دارند و به داوطلبان کنکور ۹۹ درباره روش مطالعه صحیح در پانسیون عید توضیح میدن و دانش آموزان می تونند از مشاوره های رتبه های برتر هم استفاده کنند.

پانسیون عیدانه بارسا

ناهار پانسیون عید با کمک کترینگ قریشی

فرصتی برای تجدید قوای بدنی
بعد از چند پارت مطالعه و درس خوندن نوبت به میل کردن ناهار می رسه. ناهار پانسیون عید به سفارش موسسه بارسا در کترینگ قریشی تهیه میشه که یکی از بهترین و باکیفیت ترین کترینگ های تهران محسوب میشه. همچنین شما می تونید درصورت تمایل در طول اردوی نوروزی غذای رژیمی سفارش بدید و با برنامه غذایی رژیمی به غیر از درس خوندن و پیشرفت درسی، به صورت اصولی و صحیح وزن کم کنید. هرچند می تونید این غذاهای خوشمزه رو بخورید و تپل تر هم بشید. انتخاب با شماست. 

توی نیم ساعت زمان استراحتتون علاوه بر صرف ناهار وقت دارید که نماز رو در دانشگاه آرزوها، کنار خدای آسمون ها بخونید. بعد از این نوبت به اینه موری می رسه. کی می دونه اینه موری چیه؟

ناهار پانسیون عیدانه بارسا

اینه موری در بزرگترین اردوی نوروزی کشور

هنر ژاپنی خوابیدن در محیط کار و تحصیل
در فرهنگ ژاپنی سخت کوشی مرسوم و بسیار بااهمیته؛ تا جایی که ژاپنی ها برای افزایش بازده کاری خودشون در محیط کار و تحصیل ۱۵ دقیقه در میان روز می خوابند که به این خواب «اینه موری» گفته میشه. در سال‌های اخیر، کارفرمایان زیادی در سراسر جهان از جمله گوگل، اپل، نایکی، هافینگتون پست و ... از اینه موری حمایت کرده اند. ما هم در بزرگترین اردوی نوروزی کشور با موسیقی مخصوص ۱۵ دقیقه اینه موری می کنیم. واقعاً باورش سخته که چند صد نفر آدم همگی با هم خواب قیلوله (خواب کوتاه ظهرگاهی) داشته باشند، اما این کار هر روز در پانسیون عید بارسا انجام میشه و باعث سرحال شدن دانش آموزان و چند برابر شدن انرژی و انگیزه شون برای ادامه درس خوندن در پارت های مطالعاتی بعدی میشه.

  ۱۵ دقیقه اینه موری  =  انرژی ۷ فنجان قهوه  

• • • • •

اینه موری در اردوی نوروزی

استراحت در پانسیون عیدانه بارسا

رفع اشـکال تخصصی در بهترین اردوی نوروزی کشور

بهترین معلم های کشور و رتبه های برتر کنکور در بهترین پانسیون عیدانه
یکی از مهم ترین و جذاب ترین قسمت های اردوی مطالعاتی نوروز بارسا کلاس های رفع اشکال خصوصی هست که با حضور تیمی بسیار قوی از رتبه های برتر کنکور برگزار میشه. کلاس های رفع اشکال پانسیون عید بارسا به این صورته که بعد از گذشت ۳ پارت مطالعاتی که بچه ها درس خوندند و ایرادات درسی شون رو متوجه شدند، می تونند در زمان های استراحت از مسئول رفع اشکال نوبت بگیرند و در یکی از پارت های بعد از ظهر برای رفع اشکال با اساتید و رتبه های برتر کنکور از پارت مطالعاتی خارج بشن و به قسمت رفع اشکال برن. نوبت دهی رفع اشکال هم به صورت کاملا حرفه ای و با صدور فیش انجام میشه. در قسمت رفع اشکال اردوی نوروزی بارسا اساتید ما به صورت خصوصی اشکالات درسی شما را برطرف می کنند.

همچنین کارگاه هایی به صورت گروهی توسط دبیران مدرسه مدبران بارسا برگزار میشه که در اون ها اساتیدی مثل مهندس منجمی، رهبر گروه علمی مدرسه مدبران و یکی از بهترین اساتید ریاضی کنکور، نکات تستی و مفهومی دروس مختلف رو به شما آموزش میدن و بعضی از مباحث کنکور رو جمع بندی می کنند. شرکت در این کلاس ها اختیاری و براساس نیاز دانش آموزان هست.

برای آشنایی با امکانات شگفت انگیز بهترین دبیرستان دخترانه تهران، صفحه مدرسه بارسا رو ببینید.

رفع اشکال در اردوی مطالعاتی نوروز

ویدئو پیشرفت دانش آموزان در بهترین اردوی نوروزی کشور

تکنیک های روانشناسی در اردوی مطالعاتی نوروز بارسا

جلسه دوم مشاوره با علی میرصادقی در پانسیون عید | تنها ایرانی عضو انجمن مشاوره تحصیلی جهان

  • آموزش تکمیلی روش های مطالعاتی Will Power

  • آموزش افزایش تمرکز و سرعت مطالعاتی

  • آموزش تکنیک های روانشناسی برای بهبود انرژی ذهنی

  • آموزش مدیتیشن و ذهن آگاهی برای افزایش قدرت ذهنی

مشاوره در بهترین اردوی مطالعاتی نوروز

عصرانه در یک روز عیدانه

آمادگی برای آخرین پارت های مطالعاتی روز
باز هم نوبت به خوراکی های خوشمزه پانسیون عیدانه بارسا می رسه؛ و این بار یک عصرانه مقوی برای رفع خستگی دانش آموزان و آماده شدنشون برای آخرین پارت های مطالعاتی روز. اصولا داشتن سیستم تغذیه ای منظمی که در اون بچه ها سر ساعت های خاصی غذا بخورند، باعث نظم مطالعاتی شون هم میشه. ایام ۱۰ روزه اردوی مطالعاتی نوروز بارسا فرصت خوبیه که این عادت در دانش آموزان شکل بگیره که به تغذیه و خوراک خودشون اهمیت بدن و بعد از ایام عید هم این عادت خوب رو ادامه بدن تا همیشه بدنی سالم و پرانرژی داشته باشند.

عصرانه پانسیون عیدانه بارسا

آزمون شخصی در تخصصی ترین اردوی نوروزی

محاسبه بازده درس خوندن در پایان روز
با توجه به اینکه هر دانش آموزی برنامه‌ مشخص خودش رو در اردوی نوروزی بارسا داره، ما از هر دانش آموزی آزمون شخصی خودش رو می گیریم. یعنی هر شب و در انتهای آخرین پارت مطالعاتی آزمونی براساس سطح و برنامه درسی همون روزِ دانش آموز ازش گرفته میشه و نتایج و تحلیل اون در سایت پانسیون عید بارسا قرار داده میشه تا دانش آموز و خونواده اش از عملکرد روزانه اردوی نوروزی باخبر بشن. 
پانسیون عید بارسا تنها اردوی مطالعاتی نوروز در کشوره که همه دانش آموزان صفحه شخصی خودشون رو دارند تا بتونند بعد از عید هم عملکرد خودشون رو آنالیز بهتری کنند. نمرات دانش آموزان به دقت توسط مشاوران تحصیلی پانسیون رصد میشه و روزانه نظر مشاوران تحصیلی نسبت به عملکرد دانش‌آموزان گزارش داده میشه.

توجــــه: دانش آموزان پایه می تونند آزمون شخصی خودشون رو ساعت ۱۸:۳۰ بدن و به خونه برگردند. اما دانش آموزان دوازدهم و داوطلبان کنکور تا ساعت ۲۰:۳۰ مهمون ما هستند تا بیشترین استفاده رو از اردوی نوروزی و مطالعه در ایام عید ببرند.

آزمون شخصی در اردوی نوروزی بارسا

جشن دانش آموختگی پانسیون عید بارسا

بعد از ۱۰ روز سخت و البته هیجان انگیز، لایق یک جشن حسابی هستید
در آخرین روز از پانسیون عید و بعد از اینکه ۱۰ روز از ایام نوروز رو کنار خانواده بارسا گذروندید، در جشن دانش آموختگی پانسیون عید میزبان شما هستیم. یه روز شاد و پر از هیجان در کنار خونواده هاتون با سخنرانی علی میرصادقی در سالن همایش دانشکده توانبخشی دانشگاه شهید بهشتی، روزی که متوجه می شید این عید، بهترین عید زندگی تون بوده. بعد از گذشت این ۱۰ روز شما باید عادت کرده باشید منظم تر، حرفه ای تر و با تمرکز بیشتری درس بخونید و ساعت مطالعاتی تون هم باید افزایش پیدا کرده باشه. این چیزیه که ما بهش می گیم رستگاری در ۱۰ روز!!

بهترین اردوی نوروزی

.

بهترین اردوی نوروزی
بهترین اردوی نوروزی
بهترین اردوی نوروزی
بهترین اردوی مطالعاتی نوروز
بهترین اردوی مطالعاتی نوروز
بهترین پانسیون عید
بهترین پانسیون عید

نظر رتبه های برتر کنکور درباره اردوی نوروزی بارسا

الهام زارعی | رتبه ۲۲ کنکور |
اردوی نوروزی بارسا فرصتیه که علاوه بر خوندن درس هاتون، ۱۰ روز رو با حرف های انگیزشی علی میرصادقی با انرژی بی نهایت بگذرونید.
همین کافیه که اون عید، بهترین عید عمرتون بشه.

محبوبه قاجار | رتبه ۸۴ کنکور |
تا قبل از ایام نوروز فکر می کردم خیلی مفید دارم درس می خونم. ولی تازه تو پانسیون عید بارسا بود که کلی نکته جدید از کتاب هام پیدا کردم که نمی دونم چرا تا اون موقع بهشون دقت نکرده بودم.

هانیه محمد کریمی | رتبه ۹۰ کنکور |
تو اردوی نوروزی بارسا غیر از درس خوندن، درست زندگی کردن و مثبت فکر کردن رو هم یاد گرفتیم.
حسی که تو پانسیون عید بارسا داشتیم اصلا قابل توصیف نیست، باید تجربه کنی تا بتونی درکش کنی.

ستاره سپهری | رتبه ۲۸۹ کنکور |
تو اردوی مطالعاتی نوروز بارسا نه تنها درس می خوندیم، بلکه تجربه های زیادی به دست می آوردیم و برای همین از درس خوندن خودمون خوشحال بودیم.

مهرنوش هراتی | رتبه ۴۴۹ کنکور |
تو اردوی نوروزی بارسا ما بارسایی ها یاد می گیریم که چجوری با انگیزه و خوشحالی حجم درسی زیادی رو توی دو هفته بخونیم.

زهرا باقری | رتبه ۴۶۹ کنکور |
اول فکر کردم دیگه دیر شده. اما بعد فهمیدم اگه دیر شده بود من توی اردوی مطالعاتی نوروز نبودم.
پانسیون عید بارسا این فرصت رو داد تا به خودم بیام و تغییر کنم.

پانسیون عیدانه بارسا
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.